Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Frajla »

Pa nisu svi narkomani klosari?
Cenim da treba menjati lose navike i sablone i zivot cesto iz korena. Drugacije ne ide
Zar treba da budemo odrpani, sjebani Nista bez tri komune i 17 hapsenja?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Thu Apr 08, 2021 3:41 pm Pa nisu svi narkomani klosari?
Cenim da treba menjati lose navike i sablone i zivot cesto iz korena. Drugacije ne ide
Zar treba da budemo odrpani, sjebani Nista bez tri komune i 17 hapsenja?
ovisnici i bivsi ovisnici o bilo cemu ovdje trebaju biti ko titini omladinci.ako znas ko su bili titini omladinci. tek onda imaju ovdje dici dva prsta i iznijeti svoje misljenje o bilo cemu. sta ti sad nije jasno? ovisnicka utvrda u glavi ili odjek tvoga/moga glasa izmedu dvije planine? ili samostan? razumije li ti da nitko ovdje ne bi bio da je preslikani titin omladinac a ne likovi i likuse sa gomilom i hrpom problema u glavi pocev od mene pa nadalje. zar treba da pazim na svaku izgovorenu rijec ovdje i paziti da nekoga ne uvrijedim. pa sta i ako uvrijedim?ispricat cu se toj osobi. ili ako mene netko uvrijedi?sta da radim ako netko mene uvrijedi?da se zalim i samosazaljevavam? mozda si ti bila uzorna narkomanka i sada uzorna bivsa narkomanka. ja nisam.a da me slucajno sretnes u stvarnom zivotu i da ti netko pokaze prstom da sam ja bivsi narkoman ti ne bi mogla vjerovati.a nisam uzoran bio niti sam sada uzoran.vidis to je zanimljivo.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Thu Apr 08, 2021 3:53 pm [quote=Frajla post_id=158314 time=<a href="tel:1617889304">1617889304</a> user_id=12211]
Pa nisu svi narkomani klosari?
Cenim da treba menjati lose navike i sablone i zivot cesto iz korena. Drugacije ne ide
Zar treba da budemo odrpani, sjebani Nista bez tri komune i 17 hapsenja?
ovisnici i bivsi ovisnici o bilo cemu ovdje trebaju biti ko titini omladinci.ako znas ko su bili titini omladinci. tek onda imaju ovdje dici dva prsta i iznijeti svoje misljenje o bilo cemu. sta ti sad nije jasno? ovisnicka utvrda u glavi ili odjek tvoga/moga glasa izmedu dvije planine? ili samostan? razumije li ti da nitko ovdje ne bi bio da je preslikani titin omladinac a ne likovi i likuse sa gomilom i hrpom problema u glavi pocev od mene pa nadalje. zar treba da pazim na svaku izgovorenu rijec ovdje i paziti da nekoga ne uvrijedim. pa sta i ako uvrijedim?ispricat cu se toj osobi. ili ako mene netko uvrijedi?sta da radim ako netko mene uvrijedi?da se zalim i samosazaljevavam? mozda si ti bila uzorna narkomanka i sada uzorna bivsa narkomanka. ja nisam.a da me slucajno sretnes u stvarnom zivotu i da ti netko pokaze prstom da sam ja bivsi narkoman ti ne bi mogla vjerovati.a nisam uzoran bio niti sam sada uzoran.vidis to je zanimljivo.
[/quote]

Woow ne bi mogla verovati da si bio narkoman! Sve mi vise licis na stopa hvaleci sebe.
Izgled zna cesto da prevari, ali kad se otvore usta, stanje bude jasno
Da, i u real life se pazi sta se govori i kako se govori. Vaspitanje i kultura

Mada, ja mislim da si ti jak na jeziku samo po forumima....
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

ja sam uopće kreten i idiot sto idem da se prepirem s tobom o necemu sto sam izgovorio makinalno i s nelosom namjerom i to si pretvorila u neki uzas. pa sta je ovo?ovisnicki forum ili feministicki forum? ako sam sta krivo akasi rekao i krivo ako me je shvatila ja se njoj ispricavam jer jasta mi je u glavi tad to i napisem. nista lose nisam mislio nego si ti jednu moju recenicu pretvorila u pet stranica glupe raspave a ja sam najveci idiot sto sam se dao uvuci u tvoju pricu. dakle sam sam si kriv sto sam se isao prepirati s tobom oko necega sto se tebe ne tice. akasa ako ima potrebu da me posalje u tri pm neka to napravi ili ima bilo sto drugo sta god zeli da mi kaze i ja se necu ljutiti i ako treba opet cu se ispricati. i nemoj seruckati da imam lose namjere prema bilo kome ovdje a posebno prema akasi i ksani. ili tebi osobno. ili viktoru covjeka o kojem neznam nista osim da je ovisnik ili bivsi o svemu. opet kazem glup sam sto sam se doveo u situaciju da se sa tobom idem raspravljati jer kako vec rekoh, prica te se nije ticala i nisi ti ovdje korektor ili ispravljac nekih/bilo cijih, mojih razgovora. ako zelim pricati s tobom onda cu ovdje javno napisati frajla treba mi pomoc jer neznam kako sa se skinem pr.sa xanaxa ili te trazim neki drugi savjet ja cu ga traziti od tebe. ako je ispravan nacin koji mi savjetujes ja cu ga prihvatiti,ako nije traziti cu drugo rjesenje. necu reci frajla me htjela zeznuti jer mi tvoj nacin ne odgovara. budi malo prizemna i shvati da nekad nisi u pravu. to se odnosi i na mene. nisam ja ovdje bogom dan da svi slusaju moje savjete. ja samo iznosim svoje videnje i misljenje i uz to pricam pa ako treba i sam sa sobom o mojim problemima kojih ima ohoho. ne treba meni frajla da me podsjeti da imam svojim problema. svoje probleme jako dobro vidim i rjesavam ih.nikud ja ne idem jer moram ili da bjezim jer to nije ispravan put. ali ako je doslo pr kod mene do tocke kada treba mijenjati komplet zivot, onda ga treba mijenjati. ne prvenstveno radi mene nego sve za dobrobit djece koja su u cijeloj prici najbitnija. ako nesto ne ide i djeca to moraju slusati i gledati ili osjetiti naravno da je vrijeme za promjene. za ovo meni ne treba tvoj savjet niti tvoje misljenje. da sam ga htio od tebe ja bi ga od tebe i trazio. a da sam ga trazio od nekih ljudi ovdje, jesam. i to su osobe kojima ja vjerujem a da li cu ih poslusati, vjerovatno necu ali me je misljenje zanimalo. Sanela kakva god da je ona ovdje zna biti, bar meni, rame za plakanje i svaki njen savjet sam pomno razmotrio, pokusao jos prijenego sam ju ista pitao i opet sam napravio po svome jer mislim da je tako najispravinije i najpostenije. dakle ovo nije mjesto za izdrkavanje nego mjesto za plakanje,pomoc,savjet, pa i pogresku,a ovdje pogresaka najvise i ima jer da nema kazem opet ne bi bili ovdje da ne grijesimo i da smo bezgrijesni. ja prvi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Thu Apr 08, 2021 4:15 pm
licaninsasela wrote: Thu Apr 08, 2021 3:53 pm [quote=Frajla post_id=158314 time=<a href="tel:1617889304">1617889304</a> user_id=12211]
Pa nisu svi narkomani klosari?
Cenim da treba menjati lose navike i sablone i zivot cesto iz korena. Drugacije ne ide
Zar treba da budemo odrpani, sjebani Nista bez tri komune i 17 hapsenja?
ovisnici i bivsi ovisnici o bilo cemu ovdje trebaju biti ko titini omladinci.ako znas ko su bili titini omladinci. tek onda imaju ovdje dici dva prsta i iznijeti svoje misljenje o bilo cemu. sta ti sad nije jasno? ovisnicka utvrda u glavi ili odjek tvoga/moga glasa izmedu dvije planine? ili samostan? razumije li ti da nitko ovdje ne bi bio da je preslikani titin omladinac a ne likovi i likuse sa gomilom i hrpom problema u glavi pocev od mene pa nadalje. zar treba da pazim na svaku izgovorenu rijec ovdje i paziti da nekoga ne uvrijedim. pa sta i ako uvrijedim?ispricat cu se toj osobi. ili ako mene netko uvrijedi?sta da radim ako netko mene uvrijedi?da se zalim i samosazaljevavam? mozda si ti bila uzorna narkomanka i sada uzorna bivsa narkomanka. ja nisam.a da me slucajno sretnes u stvarnom zivotu i da ti netko pokaze prstom da sam ja bivsi narkoman ti ne bi mogla vjerovati.a nisam uzoran bio niti sam sada uzoran.vidis to je zanimljivo.
Woow ne bi mogla verovati da si bio narkoman! Sve mi vise licis na stopa hvaleci sebe.
Izgled zna cesto da prevari, ali kad se otvore usta, stanje bude jasno
Da, i u real life se pazi sta se govori i kako se govori. Vaspitanje i kultura

Mada, ja mislim da si ti jak na jeziku samo po forumima....
[/quote]
uopće nisam jak,kako to ne vidis. o stvarnom zivotu s tobom stvarno ne bi. nemam se ja sta hvaliti.pogotovo narkomanijom. mozemo ti i ja i na fino i kulturno pricati.mislis mozda da neznam biti fin i kulturan. ili da nisam takav?stvaras pogresnu sliku o meni. uopće nisam jak.uopće nisam upadljiv covjek.slab sam i ovdje i u stvarnom zivotu jer da nisam ne bi ni bio to sto jesam.naravno da bih volio da je drugacije ali nije.izgled?uopće nije bitan izgled i to sam neki dan i rekao.izgled je prolazna stvar.
sto se tice samog zivota mislim da imam hrabrosti suociti se sa njim i mislim da imam puno vise iskustva od tebe u stvarnom zivotu. nista se ne uzdizem niti tebe spustam ali mislim da imam puno puno puno bogatijeg zivotnog iskustva od tebe. a da nismo svi bili slabici ne bi ni bili u problemu sa ovisnoscu. opet sve vodi k tome da po tebi narkomani ili bivsi narkomani,ovisnici moraju biti u stvarnom zivotu titini omladinci. opet krivo razmisljas frajla.
svi ovdje racunajuci tebe i ja sebe smo slabici. da nismo ne bi bili to sto jesmo.osobno mogu samo protiv toga da se borim da se ne bi vratio na dop.tako isto svi ostali.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

kojim forumima frajla?mislis da imam vremena visiti po forumima po cijele dane. visim sada zato sto ne radim i sto sam doma.imam vremena.kad ne budem imo vremena nece me biti i amen. popodne idem s djecom u grad i to je to. nista specijalno.ugoditi djeci i navecer doci kuci i gledati tv.kada djeca zaspu moram uciti jer ne mogu spavati i to je to.jako jednostavan zivot
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Thu Apr 08, 2021 4:18 pm ja sam uopće kreten i idiot sto idem da se prepirem s tobom o necemu sto sam izgovorio makinalno i s nelosom namjerom i to si pretvorila u neki uzas. pa sta je ovo?ovisnicki forum ili feministicki forum? ako sam sta krivo akasi rekao i krivo ako me je shvatila ja se njoj ispricavam jer jasta mi je u glavi tad to i napisem. nista lose nisam mislio nego si ti jednu moju recenicu pretvorila u pet stranica glupe raspave a ja sam najveci idiot sto sam se dao uvuci u tvoju pricu. dakle sam sam si kriv sto sam se isao prepirati s tobom oko necega sto se tebe ne tice. akasa ako ima potrebu da me posalje u tri pm neka to napravi ili ima bilo sto drugo sta god zeli da mi kaze i ja se necu ljutiti i ako treba opet cu se ispricati. i nemoj seruckati da imam lose namjere prema bilo kome ovdje a posebno prema akasi i ksani. ili tebi osobno. ili viktoru covjeka o kojem neznam nista osim da je ovisnik ili bivsi o svemu. opet kazem glup sam sto sam se doveo u situaciju da se sa tobom idem raspravljati jer kako vec rekoh, prica te se nije ticala i nisi ti ovdje korektor ili ispravljac nekih/bilo cijih, mojih razgovora. ako zelim pricati s tobom onda cu ovdje javno napisati frajla treba mi pomoc jer neznam kako sa se skinem pr.sa xanaxa ili te trazim neki drugi savjet ja cu ga traziti od tebe. ako je ispravan nacin koji mi savjetujes ja cu ga prihvatiti,ako nije traziti cu drugo rjesenje. necu reci frajla me htjela zeznuti jer mi tvoj nacin ne odgovara. budi malo prizemna i shvati da nekad nisi u pravu. to se odnosi i na mene. nisam ja ovdje bogom dan da svi slusaju moje savjete. ja samo iznosim svoje videnje i misljenje i uz to pricam pa ako treba i sam sa sobom o mojim problemima kojih ima ohoho. ne treba meni frajla da me podsjeti da imam svojim problema. svoje probleme jako dobro vidim i rjesavam ih.nikud ja ne idem jer moram ili da bjezim jer to nije ispravan put. ali ako je doslo pr kod mene do tocke kada treba mijenjati komplet zivot, onda ga treba mijenjati. ne prvenstveno radi mene nego sve za dobrobit djece koja su u cijeloj prici najbitnija. ako nesto ne ide i djeca to moraju slusati i gledati ili osjetiti naravno da je vrijeme za promjene. za ovo meni ne treba tvoj savjet niti tvoje misljenje. da sam ga htio od tebe ja bi ga od tebe i trazio. a da sam ga trazio od nekih ljudi ovdje, jesam. i to su osobe kojima ja vjerujem a da li cu ih poslusati, vjerovatno necu ali me je misljenje zanimalo. Sanela kakva god da je ona ovdje zna biti, bar meni, rame za plakanje i svaki njen savjet sam pomno razmotrio, pokusao jos prijenego sam ju ista pitao i opet sam napravio po svome jer mislim da je tako najispravinije i najpostenije. dakle ovo nije mjesto za izdrkavanje nego mjesto za plakanje,pomoc,savjet, pa i pogresku,a ovdje pogresaka najvise i ima jer da nema kazem opet ne bi bili ovdje da ne grijesimo i da smo bezgrijesni. ja prvi.
Nesto se ne secam da i tebe neko pita za misljenje ali ga svima dajes. Na forumu smo. Moze da pise ko gde hoce
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Frajla »

licaninsasela post wrote: uopće snisam jak,kako to ne vidis. o stvarnom zivotu s tobom stvarno ne bi. nemam se ja sta hvaliti.pogotovo narkomanijom. mozemo ti i ja i na fino i kulturno pricati.mislis mozda da neznam biti fin i kulturan. ili da nisam takav?stvaras pogresnu sliku o meni. uopće nisam jak.uopće nisam upadljiv covjek.slab sam i ovdje i u stvarnom zivotu jer da nisam ne bi ni bio to sto jesam.naravno da bih volio da je drugacije ali nije.izgled?uopće nije bitan izgled i to sam neki dan i rekao.izgled je prolazna stvar.
sto se tice samog zivota mislim da imam hrabrosti suociti se sa njim i mislim da imam puno vise iskustva od tebe u stvarnom zivotu. nista se ne uzdizem niti tebe spustam ali mislim da imam puno puno puno bogatijeg zivotnog iskustva od tebe. a da nismo svi bili slabici ne bi ni bili u problemu sa ovisnoscu. opet sve vodi k tome da po tebi narkomani ili bivsi narkomani,ovisnici moraju biti u stvarnom zivotu titini omladinci. opet krivo razmisljas frajla.
svi ovdje racunajuci tebe i ja sebe smo slabici. da nismo ne bi bili to sto jesmo.osobno mogu samo protiv toga da se borim da se ne bi vratio na dop.tako isto svi ostali.
Liko, fin i kulturan- to nisi ti
Ne razmisljam krivo, ne pokusavaj me ubediti u to jer pisem iz svega prilozenog i pola obrisanog od strane Sanele

Pojma nemas o mom zivotu nista da bi mogao uporedjivati iskustva.
Mesecima biti zatvoren na brodu mi je iskustvo za koje vredi ziveti.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Akkasha Come Back »

Sad mi pade na pamet onaj moj pokojni bivši dečko iz Novog Sada je stalno kupovao garderobu i lickao se, nikad neću zaboraviti njegovo "Ja sam fensi đanki"- e to sam od njega čula prvi put u životu i posle njega nikad.

Dobro, može i tako. Ja sam bila sušta suprotnost, meni se kosa brzo masti pa se još po ceo dan nisam očešljala, ja sam stvarno izgledala kao beskućnik dok sam bila sa njim.

Eh, ljubav. I ostavila sam ga na kraju, pisala sam o tome 2005. Džabe ti ljubav ako sam se ja razbolela bukvalno živeći na ulici.
Pitanje je da li je on voleo mene kada me gledao kako se bolesna vučem 2 i po metra iza njega, a tad nije bilo korone 🤣 to rekoh zbog ovog "2 i po metra" 🤣
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Thu Apr 08, 2021 4:41 pm
licaninsasela post wrote: uopće snisam jak,kako to ne vidis. o stvarnom zivotu s tobom stvarno ne bi. nemam se ja sta hvaliti.pogotovo narkomanijom. mozemo ti i ja i na fino i kulturno pricati.mislis mozda da neznam biti fin i kulturan. ili da nisam takav?stvaras pogresnu sliku o meni. uopće nisam jak.uopće nisam upadljiv covjek.slab sam i ovdje i u stvarnom zivotu jer da nisam ne bi ni bio to sto jesam.naravno da bih volio da je drugacije ali nije.izgled?uopće nije bitan izgled i to sam neki dan i rekao.izgled je prolazna stvar.
sto se tice samog zivota mislim da imam hrabrosti suociti se sa njim i mislim da imam puno vise iskustva od tebe u stvarnom zivotu. nista se ne uzdizem niti tebe spustam ali mislim da imam puno puno puno bogatijeg zivotnog iskustva od tebe. a da nismo svi bili slabici ne bi ni bili u problemu sa ovisnoscu. opet sve vodi k tome da po tebi narkomani ili bivsi narkomani,ovisnici moraju biti u stvarnom zivotu titini omladinci. opet krivo razmisljas frajla.
svi ovdje racunajuci tebe i ja sebe smo slabici. da nismo ne bi bili to sto jesmo.osobno mogu samo protiv toga da se borim da se ne bi vratio na dop.tako isto svi ostali.
Liko, fin i kulturan- to nisi ti
Ne razmisljam krivo, ne pokusavaj me ubediti u to jer pisem iz svega prilozenog i pola obrisanog od strane Sanele

Pojma nemas o mom zivotu nista da bi mogao uporedjivati iskustva.
Mesecima biti zatvoren na brodu mi je iskustvo za koje vredi ziveti.
eto frala.."biti zatvoren mjesecima na brodu" mi daje uvid u tvoje zivotno iskustvo.pricas o mom poslu i zanimanju koji je pozrtvovan a uz to mi je dao priliku upoznati uglavnom sve kulture svijeta.radi takvih ljudi ko ja sad imas mogucnost tipkati po tom sranju od telefona i piti kavu iz kineske salice.tako se nadovezem odmah na vozace kamiona koji su zarobjeni u svojim kabinama i na cesti,spavaju u njima i hrane se po jeftinim restoranima gdje opet rade konobarice koje maltretiraju svi od gazde do bitangi itd. da bi frajla imala komociju kupit kineski jeftini telefon.plitka si frajla. i ne prepires se ti ovdje kako tvrdis radi mene nego su ti kocnice jucer popustile. odgovorio bi ti jos jucer medutim životno iskustvo opet frajla me stavilo u poziciju koju ti opet nemas.a sad da o tome ti nastavim pisati reci ces da te gadam tamo di si najslabija i da gledajuc i poznavajuc tvoje probleme perem i ne gledam sebe. ne treba viktor mene braniti nit sam gdje procito da odobrava sta sam akasi rekao. tako ni akasi ne treba odvtetnik da mi sama ne moze reci ako joj nesto smeta.nista osobno ali plitka si za mene.da dobro si viktoru rekla.niti si djevojka niti gdica niti zena nego frajla.i to i jesi nazalost. tipkaj po tom telefonu od kojeg se ne mozes ni na odmoru u planinama odvojit.i da,dobro jutro.
Post Reply