Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 11:15 am Sve je to dobro. Sve smo prošli i došao je kraj. Znaš to i ti i ja. Nemoj samo dramatizirati opet molim te. I nisam pobjegao već smo sve što smo morali proći. Samo otiđi u sud i točka. Neću više uopće ovako javno da se koljemo. Budi normalna.
Ovo nije mjesto ovoj temi. Zato ju nisi trebao ni započinjati na ovom forumu. Ali sad kad već jesi, šta je tu je. Ti nisi taj koji će ljudima zabraniti da li i što da pišu. Druga je stvar što se ti daš isprovocirali i onda ne znaš kontrolirati.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

samo wrote: Wed Jun 23, 2021 12:54 pm
licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 11:15 am Sve je to dobro. Sve smo prošli i došao je kraj. Znaš to i ti i ja. Nemoj samo dramatizirati opet molim te. I nisam pobjegao već smo sve što smo morali proći. Samo otiđi u sud i točka. Neću više uopće ovako javno da se koljemo. Budi normalna.
Ovo nije mjesto ovoj temi. Zato ju nisi trebao ni započinjati na ovom forumu. Ali sad kad već jesi, šta je tu je. Ti nisi taj koji će ljudima zabraniti da li i što da pišu. Druga je stvar što se ti daš isprovocirali i onda ne znaš kontrolirati.
Sve si rekla kao i uvijek. Stvarno nije mjesto. Na koncu sve smo i rijesili i dogovorili se. Nisam pička.
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 1:09 pm
samo wrote: Wed Jun 23, 2021 12:54 pm
licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 11:15 am Sve je to dobro. Sve smo prošli i došao je kraj. Znaš to i ti i ja. Nemoj samo dramatizirati opet molim te. I nisam pobjegao već smo sve što smo morali proći. Samo otiđi u sud i točka. Neću više uopće ovako javno da se koljemo. Budi normalna.
Ovo nije mjesto ovoj temi. Zato ju nisi trebao ni započinjati na ovom forumu. Ali sad kad već jesi, šta je tu je. Ti nisi taj koji će ljudima zabraniti da li i što da pišu. Druga je stvar što se ti daš isprovocirali i onda ne znaš kontrolirati.
Sve si rekla kao i uvijek. Stvarno nije mjesto. Na koncu sve smo i rijesili i dogovorili se. Nisam pička.
Lika ne želim komentirati ovu tvoju izjavu. Što i ako nešto budeš trebao znaš gdje sam. Zbogom.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by StopBup »

samo wrote: Wed Jun 23, 2021 1:56 pm
"Samo", nemoj skroz da nas napuštaš! Sa kim ću ja da delim sentence na latinskom? ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

StopBup wrote: Wed Jun 23, 2021 7:43 pm
samo wrote: Wed Jun 23, 2021 1:56 pm
"Samo", nemoj skroz da nas napuštaš! Sa kim ću ja da delim sentence na latinskom? ;)
Stope, vire mi kartoni za upozorenje pa kako kažu pametnom dosta(Sapienti sat).
Dobili su bitku ali ne i rat, ili zapravo ono što su htjeli. Drži se i sretno.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by sanela »

Oj boze, sta se ovdje desava!? Totalna sapunica.
Liki sigurno treba strucna pomoc. Ovdje se svasta izdesavalo. @samo ja te ne mislim banovati, samo ti procijeni koliko ti je na ovom forumu mjesto. I koliko je pametno ovdje nastaviti javno diskusiju. Korak po korak i ti trebas ici naprijed sa svojim zivotom.... Sretno!
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

sanela wrote: Thu Jun 24, 2021 8:21 pm Oj boze, sta se ovdje desava!? Totalna sapunica.
Liki sigurno treba strucna pomoc. Ovdje se svasta izdesavalo. @samo ja te ne mislim banovati, samo ti procijeni koliko ti je na ovom forumu mjesto. I koliko je pametno ovdje nastaviti javno diskusiju. Korak po korak i ti trebas ici naprijed sa svojim zivotom.... Sretno!
Da Sanela, znam da mi ovdje nije mjesto jer hvala Bogu nemam takvih problema ali htjela sam se uvjeriti do kud seže ljudska laž. I uvjerila sam se.Na nečiju žalost i nečiju sreću. Hvala na savjetu. Nadam se da će svi na kraju biti o.k.Sretno svima. Lp.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Ova pjesma sve govori.
https://youtu.be/rH61uvoH3-k
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Sanči budi normale i ne briši mi poruke. Koji ti je klinac ovo je radio Bemba
https://youtu.be/nevzlCIbcSs
Post Reply