Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Nemam snage nositi se sa katastrofalnim misljenjima tipa prvo ga dodobro izmlatim ili se posvadamo pa tek onda...nije to za mene. Drzat cu se kolko mi se da ove ceste jer trebat ce nam kad tad. Balkan je ovo. Meni sad dosla knjizica jebo majku isti isjecaj ko i ona vojna potpiso, nisam ju ni otvorio jer znam sta mi to znaci. Ako ne poginem a ne mogu nit to izgleda onda sam osuden vratiti se na zeljezo. Pljuc jebo majku. A pjesma ko pjesma. Bratstvo i (ne) jedinstvo. Jegiba sad dole tamburaj gore s njim u zivo ili se kaze umrtvo. Nije bitno. Vrijedi poslusat a jedna mi je osoba ispricala taj svoj mali svijet i kako bi sve to izgledalo .
https://youtu.be/ICTdtfzoXts
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Na caju sam al ovo sam ja cuo pocetkom 90tih. Neki demo snimak uz granate. Jebo granate al malac je to otjevo slicno jer rijeci su mi neke malo drukcije. A mozda i grijesim.
https://youtu.be/WpZM_bCv3hg
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Je sjeti me na mladost ali i to da sam jos uvijek isti. I dalje se isto slusa i dalje sam ono sto sam bio. Malo bolji ali daleko je to od dobroga.
https://youtu.be/cXD-mBxoW6E
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Uzivo u njemu, najvise patio , vraco mu se, ostavio ga, vjerujem da necemo vise ljubovati i biti u kurcu al pjesma nije kriva za nista i uvjek je se sa radoscu sjetim.
Idem do prvog drveta di kace ko je umro pa se nadam da su ovi iz moje generacije koji su toliko rijetki jos zivi posto sam prekinuo sve kontakte s njima. Pickasto al zna biti ucinkovito.
https://youtu.be/cXD-mBxoW6E
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Dobro je. Samo oni sta su gradili put bij uzstase i partizani, bog te jebo.ko metuzalemi zive, uglavnom su taki na partama. I neka su. Dosta mi je sokova u ovih pola godine koliko je dragih meni ljudi otislo.. E kad vise ni njih ne bude onda mogu ozbiljno da se pozabavim sa sobom sta ci i kuda. Kazu da je u raju super al ipak je dolje ekipa. Zajebavam se. Ajde fala kurcu da ne moram opet pustiti waltz za pokojne a za ove sta sam sada procito evo jedne prikladne. Sad ce upoznati crnog davla osobno. Copavu bitangu.
https://youtu.be/CUhI9LpjOGE
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

E moj kavanski sviracu pitam se koja je razlika u nasim zivotima.
https://youtu.be/u0sm-0THFrU
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Vracamo se meni kao vreci za napucavanje. To bi akasa napravila prvo a tek onda mozda bi procijedila kroz onu gumu za zube jer me pidsjeca na kvartovskog utjerivaca dugova ili na strasilo kad ide ulicom na lepinji i pete cestu njome ko da radi u komunalcu. Akasa ne seri i ne glumi zrtvu. Nakon 9 godina lepinjanja ti ovdje prosipas fore jel to normalno. Evo ja cu ti reci. Nije. Ali ne slina vec tolike godine bitvna leponexu cija doza bi bila dovoljna da cijelo pleme busmana tri dana siluje sest starih slonica tri bebe slonica i dvije adolescentice od 45 godina. Ove adolescentice od 45 se odnose na kornjace. Nisi uopce pozitivna osoba za koju se prikazujes. Prag tolerancije ti nije ispod normalnog nego jos uvijek imas samo obrambeni mehanizam od gustog soka. Boje koka kole. A da ti je svijet stao prije 9 godina i da se u tih 9 godina nisi makla sa mjesta, i da ti neko poturi sad piz dopa umjesto lepinje nisam siguran dal bi odbila. Kivna na sve i svakoga ko ne dijeli tvoje lijepo raspolozenje, imam cak i razumijevanje sto ne vjerujes se otvarati jer si jos danki, u svakom slucaju te razumijem. Ja da ali meni draga osoba ne. I ne zelim da ona ulazi u razgovor s tobom. Ne sto se ponasam zastitnicki nego zato sto ona ne moze razumiti tvoj mozak. A krhka je i osjecajna i pokusala bi ti pomoci a ti bi joj vratila to tako da bi joj pila krv na slamku onako kako to sad radis drugima. Nismo svi mi ovce za sisanje. Mene tuci, jebi mi mater, mrzi me, zajasi me na kicmu, seksualno me iskoristi. Zamisli nas dvoje zajedno 90 godina. Ti bez one stvari godinama ja takoder zaboravio sta je seks. Ima jos od prije broda da sam suvog kurca. Pa to bi pljustalo emocijama. Nista ti moras sebi nekogvkindera deset godina mladega naci a ja babca od 55 da me vrati u zivot. Mnogi ce ovdje ostati razocarani ali ja uzivam samo u planktonskom seksu al zene ne dijele to misljenje i eto ti sad vraga. Pa ko voli da te jebe planktonski. Uzas koji sam ja lik. Al navodno ima u ameriki neki.pokret di se ljudi kidaju samo planktonski. Ma sta god to znacilo moram probati i naci si zenu koja voli to radit tako. Ti si akasa ko stvorena za planktonizam al te se bojim dame ne isprebijas a kad me neko isprebija onda meni se onda moj plankton pretvara u morski krastavac a ti to ne volis. E jebemu misa sta sad.
A sad ozbiljno pisto u srbiji sve divlja. Dignut sad sa 25 plus 5 na 30 plus 5 plus alkohol. Duplo cesce mijenjat maske i obvezno uvesti jednokratnne rukavice. I bacati ih ko i maske. Plus sve ono di si krenila. I ne uplici se u moje svade i razgovore.
Akkasha Come Back
Posts: 1696
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Thu Feb 25, 2021 8:58 pm Vracamo se meni kao vreci za napucavanje. To bi akasa napravila prvo a tek onda mozda bi procijedila kroz onu gumu za zube jer me pidsjeca na kvartovskog utjerivaca dugova ili na strasilo kad ide ulicom na lepinji i pete cestu njome ko da radi u komunalcu. Akasa ne seri i ne glumi zrtvu. Nakon 9 godina lepinjanja ti ovdje prosipas fore jel to normalno. Evo ja cu ti reci. Nije. Ali ne slina vec tolike godine bitvna leponexu cija doza bi bila dovoljna da cijelo pleme busmana tri dana siluje sest starih slonica tri bebe slonica i dvije adolescentice od 45 godina. Ove adolescentice od 45 se odnose na kornjace. Nisi uopce pozitivna osoba za koju se prikazujes. Prag tolerancije ti nije ispod normalnog nego jos uvijek imas samo obrambeni mehanizam od gustog soka. Boje koka kole. A da ti je svijet stao prije 9 godina i da se u tih 9 godina nisi makla sa mjesta, i da ti neko poturi sad piz dopa umjesto lepinje nisam siguran dal bi odbila. Kivna na sve i svakoga ko ne dijeli tvoje lijepo raspolozenje, imam cak i razumijevanje sto ne vjerujes se otvarati jer si jos danki, u svakom slucaju te razumijem. Ja da ali meni draga osoba ne. I ne zelim da ona ulazi u razgovor s tobom. Ne sto se ponasam zastitnicki nego zato sto ona ne moze razumiti tvoj mozak. A krhka je i osjecajna i pokusala bi ti pomoci a ti bi joj vratila to tako da bi joj pila krv na slamku onako kako to sad radis drugima. Nismo svi mi ovce za sisanje. Mene tuci, jebi mi mater, mrzi me, zajasi me na kicmu, seksualno me iskoristi. Zamisli nas dvoje zajedno 90 godina. Ti bez one stvari godinama ja takoder zaboravio sta je seks. Ima jos od prije broda da sam suvog kurca. Pa to bi pljustalo emocijama. Nista ti moras sebi nekogvkindera deset godina mladega naci a ja babca od 55 da me vrati u zivot. Mnogi ce ovdje ostati razocarani ali ja uzivam samo u planktonskom seksu al zene ne dijele to misljenje i eto ti sad vraga. Pa ko voli da te jebe planktonski. Uzas koji sam ja lik. Al navodno ima u ameriki neki.pokret di se ljudi kidaju samo planktonski. Ma sta god to znacilo moram probati i naci si zenu koja voli to radit tako. Ti si akasa ko stvorena za planktonizam al te se bojim dame ne isprebijas a kad me neko isprebija onda meni se onda moj plankton pretvara u morski krastavac a ti to ne volis. E jebemu misa sta sad.
A sad ozbiljno pisto u srbiji sve divlja. Dignut sad sa 25 plus 5 na 30 plus 5 plus alkohol. Duplo cesce mijenjat maske i obvezno uvesti jednokratnne rukavice. I bacati ih ko i maske. Plus sve ono di si krenila. I ne uplici se u moje svade i razgovore.
Veze nisam razumela 80% napisanog osim da mene opet pominješ.
Prestani da pumpaš sopstveni značaj u mojim očima, jer ne postoji. Odjebi više.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Marta Tufna »

.
Last edited by Marta Tufna on Sat Mar 06, 2021 4:02 pm, edited 1 time in total.
Post Reply