Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Pun kurac mi je foruma i nema me više.
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Akkasha Come Back »

licaninsasela wrote: Sun May 02, 2021 9:01 pm Pun kurac mi je foruma i nema me više.
Ah...jebiga. :(
Ausername
Posts: 185
Joined: Wed Jun 09, 2021 4:53 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by Ausername »

Akkasha Come Back wrote: Sun May 02, 2021 9:24 pm
licaninsasela wrote: Sun May 02, 2021 9:01 pm Pun kurac mi je foruma i nema me više.
Ah...jebiga. :(
Najkvalitetniji ljudi. Svaka vam čast na svemu i da vam kažem jedno veliko hvala, jer ste zaslužili.
Ustvari nekad jedva verujem da ste uopšte bili tako dugo, Akkasha čak mislim da znam ko je, ali to nije toliko ni bitno. Takva ličnost, tog kapaciteta ovde!? Ljudi- od mene samo RESPEKT 👍👍
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

licaninsasela wrote: Tue Jun 22, 2021 9:26 pm 17 minuta 1 0. Reko ja da se veceras brane boje domovine.
Ma ti si uvijek bio prorok 💋
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

samo wrote: Tue Jun 22, 2021 10:59 pm
licaninsasela wrote: Tue Jun 22, 2021 9:26 pm 17 minuta 1 0. Reko ja da se veceras brane boje domovine.
Ma ti si uvijek bio prorok 💋
Izgleda da neće biti druge pa da budem bezobrazan i da me Sanela blokira. Nevidim drugo rješenje. Pusti me u pičku materinu.
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 5:09 am
samo wrote: Tue Jun 22, 2021 10:59 pm
licaninsasela wrote: Tue Jun 22, 2021 9:26 pm 17 minuta 1 0. Reko ja da se veceras brane boje domovine.
Ma ti si uvijek bio prorok 💋
Izgleda da neće biti druge pa da budem bezobrazan i da me Sanela blokira. Nevidim drugo rješenje. Pusti me u pičku materinu.
Bolje traži pomoć od Sanele jer si otišo u kurac.Imaš ti potencijala za liječenje. Neki ljudi su te ovdje na forumu dobro prokužili i tebe i tvoju Martu Tufnu. Kukavica koji si pobjegao i kao i uvijek, bez muda da riješiš ono što si započeo. Sram te bilo.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

samo wrote: Wed Jun 23, 2021 8:31 am
licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 5:09 am
samo wrote: Tue Jun 22, 2021 10:59 pm

Ma ti si uvijek bio prorok 💋
Izgleda da neće biti druge pa da budem bezobrazan i da me Sanela blokira. Nevidim drugo rješenje. Pusti me u pičku materinu.
Bolje traži pomoć od Sanele jer si otišo u kurac.Imaš ti potencijala za liječenje. Neki ljudi su te ovdje na forumu dobro prokužili i tebe i tvoju Martu Tufnu. Kukavica koji si pobjegao i kao i uvijek, bez muda da riješiš ono što si započeo. Sram te bilo.
E sam ti Reko samo bez svade i vrijedanja. A dobit ćeš adresu za papire. Ne moramo čekati 11 ili 12ti mjesec. Samo bez teskih riječi molim te.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by licaninsasela »

Sve je to dobro. Sve smo prošli i došao je kraj. Znaš to i ti i ja. Nemoj samo dramatizirati opet molim te. I nisam pobjegao već smo sve što smo morali proći. Samo otiđi u sud i točka. Neću više uopće ovako javno da se koljemo. Budi normalna.
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 10:44 am
samo wrote: Wed Jun 23, 2021 8:31 am
licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 5:09 am

Izgleda da neće biti druge pa da budem bezobrazan i da me Sanela blokira. Nevidim drugo rješenje. Pusti me u pičku materinu.
Bolje traži pomoć od Sanele jer si otišo u kurac.Imaš ti potencijala za liječenje. Neki ljudi su te ovdje na forumu dobro prokužili i tebe i tvoju Martu Tufnu. Kukavica koji si pobjegao i kao i uvijek, bez muda da riješiš ono što si započeo. Sram te bilo.
E sam ti Reko samo bez svade i vrijedanja. A dobit ćeš adresu za papire. Ne moramo čekati 11 ili 12ti mjesec. Samo bez teskih riječi molim te.
Ne svađam se i ne vrijeđam za razliku od tebe. Molim te ne glumi sad frajera kad si se pokupio ko pička. Dođi pa rješavaj stvari ako si faca, ali lakše je da se ja jebem s papirologojom kao i inače o svemu. Jak si samo ba riječima i lažnim obećanjima. Naravno da neću čekati. Nisi to ni zaslužio. I previše sam ti stvari tolerirala.
samo
Posts: 20
Joined: Sun Apr 11, 2021 2:31 pm

Re: Kulturno umjetnicko drustvo auto put bratstvo i nejedinstvo

Post by samo »

licaninsasela wrote: Wed Jun 23, 2021 11:15 am Sve je to dobro. Sve smo prošli i došao je kraj. Znaš to i ti i ja. Nemoj samo dramatizirati opet molim te. I nisam pobjegao već smo sve što smo morali proći. Samo otiđi u sud i točka. Neću više uopće ovako javno da se koljemo. Budi normalna.
Ja sm normalna za razliku od tebe. I to znaš. Meni ne smeta da sve bude javno, i onako se nema šta za kriti. Možda bi i Tufni trebao reći istinu da cura zna kako je i šta bilo prije nego si se pokupio i otišao pa ispo neviđena kukavica, ne riješivši ništa. Imao si period od 6 mj od kada si došao od dotične ali nudi imao hrabrosti jer nisi znao šta bi.. Budi jednom iskren bar sa samim sobom ako ne s drugima. Otići ću kad ti već nisi. Sve će se riješiti. Ali da nisi ispao fer, nisi. Ljudi ovdje ne znaju pravu istinu ali možda je i bolje. Sretno ti dalje u životu. Čuvaj se.
Post Reply