Kako izdržati sve pa i život bez "anestezije"

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Akkasha Come Back

Re: Kako izdržati sve pa i život bez "anestezije"

Post by Akkasha Come Back »

Jao.
Tek sad vidim zašto mi ne stižu obaveštenja, nisam štiklirala "Notify me when a reply is posted"
Čisto da se "upišem".
licaninsasela

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Thu Jan 07, 2021 2:05 am
licaninsasela wrote: Wed Jan 06, 2021 9:18 pm

. Dodi na bembu. Tocno je ispod ili iunad ovog tvog pa slusaj dal srednjoskolac i jedna fakultetski obrazovana gdica ne kuze zivot i muziku.
Izvini ali ne razumem, gde da dođem...šta je "bemba"?
Ovo mi već drugi put kažeš, a ja ovde na forumu nisam bila od 2006., zaboravila sam puno toga, kako se koristi, kad stižu obaveštenja, meni obaveštenja stižu samo kada me neko citira, a ako je samo odgovor na post e to moram "peške" da tražim, bukvalno da pamtim gde sam šta pisala.
Opce diskusije ti je bemba. Naziv je. Sve je dobro osim cendranja, laganja sa.mog sebe i pricanja o subu ili dopu. Tako ti se tema zove i odmah je sad iznad ove tvoje. Dodi i zajebavaj se, pricaj ozbiljno, radi sta oces i okines neku pjesmu koja ti je npr sad u glavi. Meni je sad jedna jebena pjesma u glavi i idem ju okacit jer nisam ni bio na bembi danas osim kratko jutros. Znaci kuzis li sad koja je to tema? SVE JE DOBRO OSIM CENDRANJA, LAGANJA SAMOG SEBE I PRICANJA O SUBU ILI DOPU. Otrilike se tako zove. Da ima jedna djevojka koja posjecuje i odrzava bembu kad nema mene. Al nema ni nje veceras. Al mozda ti dodes pa okacis nesto dobro.
Akkasha Come Back

Post by Akkasha Come Back »

Razumela, našla, ok :)
Post Reply