Jutarnja kafica, razgovoruša!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Gdje si ti vidio da se ja samosazažaljevam, ajde citiraj mi to.I jel uopšte ti znaš ( kao što tvrdiš) sta je ustvari moj problem jel???.Mislim, ja ne mogu da shvatim da neko eto kao ti koji tvrdi da pratiš šta ja pričam i koji je ustvari moj problem.Ja se ne mislim svađati ,nemam namjeru neku silu ili drskost ovde provoditi, ali meni se čini da sam ja tebi a i mnog dosadio, jel tako.
Pokušavam da povežem moj problem sa životom , da malo pojasnim sta je ustvari moj problem jer je on očigledno vezan za prošlost i za rat.Niko nije pomenuo suicid, ali eto.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Post by Sagitarius »

Onda mi oprosti,što sam pokušao da ti ukažem na neke stvari.Očito ti prihvaćaš pomoć samo onako kako ti misliš da je u redu.I ja imam neke traume iz rata,i demone koji me proganjaju.
O tebi sam stvorio dojam na osnovu onog što sam ovdje pročitao.Probaj malo više razmisliti o onome što sam ti napisao.Nemoj se odmah opravdavati.
Peace
P.S. nisi mi "dosadio".Zašto se praviš žrtvom?
Last edited by Sagitarius on Fri Jan 20, 2006 9:41 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Spirit
Posts: 145
Joined: Wed Aug 17, 2005 4:42 am
Location: Beograd

poziv

Post by Spirit »

Pozdrav Omare

hajde ako ti nije tesko dodji malo na chat
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Sagitorus, a na osnovu čega ti to zaključuješ da ja prihvatam pomoč samo onako kako ja to vidim.Jesil ti čitao moju ispovjest, mislim da nisi.Ja ti opet kazem, nikad za nikad se ne bih posvađao ,ja sam samo rekao ajde citiraj mi to gdje se ja SAMOSAŽALJEVAM.A ti evo napisao mi to, UKAŽI mi molim te tu recenicu gdje se samosažaljevam i ja cu prihvatiti tvoju sugestiju, nema problema ja se ne ljutim.Nisam ja papak, ja poštujem to što si ti napisao ali daj mi crno na bijelo ha ja.
Mislim da sam postao dosadan, i evo razmišljam da DEFINITIVNO NAPUSTIM OVAJ FORUM, jer vidim da sam postao i dosadan i naporan.
Zato cu sada otvoriti novi topić, pozdraviti sve vas i zaželiti vam uspješno liječenje.
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Post by Sagitarius »

skroz pogrešno briješ
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omare daj malo dodji sebi molim te,nemoj da pricas gluposti! Od koga ces ti da se oprostis? Nema toga,nismo se tako dogovorili :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Fanatik wrote:Sagitorus, a na osnovu čega ti to zaključuješ da ja prihvatam pomoč samo onako kako ja to vidim.Jesil ti čitao moju ispovjest, mislim da nisi.Ja ti opet kazem, nikad za nikad se ne bih posvađao ,ja sam samo rekao ajde citiraj mi to gdje se ja SAMOSAŽALJEVAM.A ti evo napisao mi to, UKAŽI mi molim te tu recenicu gdje se samosažaljevam i ja cu prihvatiti tvoju sugestiju, nema problema ja se ne ljutim.Nisam ja papak, ja poštujem to što si ti napisao ali daj mi crno na bijelo ha ja.
Mislim da sam postao dosadan, i evo razmišljam da DEFINITIVNO NAPUSTIM OVAJ FORUM, jer vidim da sam postao i dosadan i naporan.
Zato cu sada otvoriti novi topić, pozdraviti sve vas i zaželiti vam uspješno liječenje.
joooooooooooooo ocami idemo ponovo.....
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
mustafa
Posts: 253
Joined: Fri Apr 15, 2005 4:46 pm
Location: Sarajevo

ZATVARANJE TEME

Post by mustafa »

NADAM SE DA CETE RAZUMJETI AKO OVU TEMU ZATVORIM. :?
M. Sarkic
Locked