Jutarnja kafica, razgovoruša!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
mrvica
Posts: 122
Joined: Wed Oct 05, 2005 4:38 pm

Post by mrvica »

hvala, luno, na lijepim zeljama. :tonqe:
mrva
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

anytime.... ;-)
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
Erineja
Posts: 116
Joined: Thu Aug 18, 2005 6:48 am
Contact:

Post by Erineja »

Ja mnooogooo volim zelenu boju, ali ne bas ovoliko zelenu. :? Sta se desilo sa starim skinovima koji su se ranije podesavali u profilu? I zasto se ne vidi datum i vreme kada je neki post ostavljen?
Slobodna sam da promenim mišljenje i izaberem drugaciju budućnost ili drugačiju prošlost.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Danas odem po terapiju, kad gužvaaaa.Čekaj red, dođem na red, ajde Omare imaš test.Hhhehehe nasmije se Omćo jer zna da je udure sve, kaže momak :"Evo Doktorice, Omar nam je negativan", kaže dok."Ajd, fala Bogu da je neko normalan dočekao Novu Godinu".
Dragi moji i moje, želim vam opet ,svu sreču i blagodeti zdravlja, para, ljubavi i razumijevanja.ŽELIM VAM OMAR-OMĆO
User avatar
rbonnasi
Posts: 18
Joined: Thu Dec 15, 2005 9:23 am
Location: rijeka

Post by rbonnasi »

e stari evo bas mi je drago da si bio cist, i ima da ostane tako jesi cuo!!!
i neka ti se svaka zelja ostvari, i neka ti ova godina bude samo pocetak neceg j.....g, pozdrav
rene
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Omare druze pa jel si ti to uspeoil se meni cini? I nemoj mi zameriti nisam ti odgovorila jer nisam kuci tj. van svog grada sam,a pismo cu ti napisati,budi malo strpljiv,kako sam ja bila :D ! Za test svaka cast i furaj omco,ne okreci e sine...
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

kafa

Post by mise en place »

kako bi sad jedna Novogodishnja kafica dobro doshla,sa najboljom rajom na balkanu iu dalje,covjece evo ko dam sam je kod Omara popio.
kolac i sve je servirano za veceru.

pozdrav od vasheg jarana
mise en place-always
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

ahhh...ziv je!! Miseee....gdje nestade ba? kako si?
Omareee...dze ta kafa?? hehehe....
danas sam skroz cudna bila....prenosilo me skroz. cas sam ok cas sam sjebana...cas me neka kao kriza drma. A taman pomislila eto proslo je...nije vishe onako non stop...jebi ga! valjda ce brzo proci. Onaj PAW je cista istina...majke mi!! sad nesto kontam....fakat.
Zvrky...kako si ???
gdje su svi??? alooooooo.....ljudiii!!!! utece medzedza!!!! heheh...mene ovako navece udari neki bolji film... To bi trebalo uzeti u obzir majke mi. neki ljudi su nocturnal a neki nisu.... To bi trebalo da bude neka normala... A ne samo jedno. Moja mama se s ovim nece sloziti.... :-D
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
ime nije vazno
Posts: 125
Joined: Sat Apr 16, 2005 9:55 pm
Location: kopenhagen

Post by ime nije vazno »

e za kafice danasnje. ja juce dobio pismo od sindikata u kojem pristaju da mi plate cjelo skolovanje za terapeuta. tako da sam rjesio naveci problem ovog momenta u mom zivotu. sad znam da moja buducnost ima smila i neznam sta cu od srece. od juce ko kreten skacem po stanu jer sam presretan. i evo uletih da sa vama podjelim to. a bio sam se poceo brinuti da li cu moci sam ja to ekonomski izgurati. e sad ode za berlin

sve najbolje i cunajte se
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

ime nije vazno wrote: e za kafice danasnje. ja juce dobio pismo od sindikata u kojem pristaju da mi plate cjelo skolovanje za terapeuta. tako da sam rjesio naveci problem ovog momenta u mom zivotu. sad znam da moja buducnost ima smila i neznam sta cu od srece. od juce ko kreten skacem po stanu jer sam presretan. i evo uletih da sa vama podjelim to. a bio sam se poceo brinuti da li cu moci sam ja to ekonomski izgurati. e sad ode za berlin

sve najbolje i cunajte se
ČESTITAM JARANE :!:
Svaka čast =D>
A sad rahat na skijanje :smt023

Puno pozdrava i sreće iz Sarajeva!

Sanela
Locked