Jutarnja kafica, razgovoruša!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Mustafaaa, ja niti sam se ugrijao jarane a niti sam se ohladio.Meni si rekao da sam te htio podmititi i ja se time ne samosažaljevam.Fino sam napisao u zadnjih par postova, daj nađi u tom pismu u kojem sam ja tebi poslao, a vezano je bilo za pomoč Mustafa ,ti onda izlaziš sa nekim zaključkaom da ja forum iskorištavam ,da je tebi dajem mito ......
I ti meni kažeš da ohladim, pa bolan ne bio, ja jesam muda i mišiče poslao u mozak i zato radim ovo što radim.Nema šanse da ti se izvinem, znam da nisi tražio, ali KATE kaže da si uvijek u pravu.OVAJ PUT NISI I NEĆU TI SE IZVINUTI ZA VRIJEĐANJE I PONIŽAVANJE MOG OBRAZA, IONAKO JE DOSTA SJEBAN. Što ne budeš laf , pa svoj ovoj raji i ljudima ne pokažeš šta je isti ovak Omćo napisao kakvo mišljenje ima o tebi i koliko te cijeni, što to ne pokažeš.Hhehhe Mustafa, jel de teško je kad zezneš reći IZVINI jeste tako je , pogriješio sam.Ja sam to naučio od tebe i par puta sam se nekima na ovom forumu i izvinuo.Mustafa, Mustafa, teško je reći izvini,jako jako teško.Ali ipak kad sam kriv, koliko god da mi je krivo i žao da bilo kome kažem tu magičnu rijeć, JA SKUPIM HRABROST I KAŽEM, MUSTAFA IZVINI AKO SI POGREŠNO PROTUMAČIO MOJE RIJEČI ,ALI HTIO BI DA ZNAŠ DA JA OVAJ FORUM ,ZAISTA VOLIM A JOŠ VIŠE VOLIM LJUDE U NJEMU. Tako moj Mustafa kad budeš uradio značeš šta sam osječao kad sam pisao ovo.Laku noč raja moja i poljubac!!!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Pa dragi Omare,

Ima li kraja ovoj diskusiji?

Čovječe, ne mogu da shvatim da ovako reaguješ na nešto što je totalni nesporazum.

Hajmo ovako - npr. meni treba neko ko bi mi napisao neku pjesmu. Ja znam da ti pišeš pjesme i pošaljem ti poruku i zamolim te da mi napišeš pjesmu, to mi je jako važno. Ako mi je napišeš odmah, daću ti neku skromnu nagradu. A ti si pravo zaposlen, pišeš pjesme za album, milion nekih obaveza oko svog novog albuma i ti meni kažeš:

Ovih dana sam jako zauzet i da bih ti na sto bolji nacin mogao pomoci(bez nekih garancija) moram ti posvetiti malo vise slobodnog vremena :
Zato se kontaktiramo iza Nove Godine. Nadam se da je tako u redu

I još ti napiše kako ti ja, bez obzira na tvoju nagradu, sada ne mogu pomoći, jer su mi prioriteti moja porodica i moje prizdravljenje (ili moj album).

I ja te onda napadam kako nisi fer, kako te mrzim, kako te više nikad neću kontaktirati, kako mi je užasno teško što si me odbio, kako sam plakala dva dana.... i tako dalje.

Pazi, Omare, ja nikog ne branim i ja znam da tebe hvata panika što hoćeš da se skidaš sa metadona. I razumijem te. Ali, pogledaj kako sve to izgleda kada se situacija pogleda iz drugog ugla i razmisli.

Puno te pozdravljam,

Sanela
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Hehe,sto je dobar forum,heheebas sam se iznenadila :D
Omare druze rekao si sta si imao zavrsi tu pricu ovde,a kad ces je zavrsiti skroz to ti najbolje znas,nemoj se vise nervirati oko toga aman!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

zvrky wrote:Hehe,sto je dobar forum,heheebas sam se iznenadila :D
E baš mi je drago što ti se sviđa novi izgled foruma. To malo zimske idile, zimske radosti i tako to... dok su ovi praznici. zvončići, zvončići tralalalala

Pozdrav svima

Sanela
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa i ja sam promenila avatar,a i potpis,nije mnogo radosniji od prethodnog ali ide ka boljem,hehehe,ustvari veseliji je kako nije,naravno da je veseliji!!!! Nadam se jos boljem od 2006-te :!: :!: :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma forum je za 10...Razveselio je ovu nervoznu i uspanicenu glavu...Imali te kafe???
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ma ima kafe ovde uvek!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Zvrky,

Super ti je avatar :) Ide uz forum.

Sanela
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Hvala Zvrky, nego reci ti meni lutko jes ti bolje??? Mislim psiha i to???
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Da bolje mi je kao. A sto tako brzo menjas avatare?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Locked