Jutarnja kafica, razgovoruša!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Jutarnja kafica, razgovoruša!!!!

Post by Fanatik »

Sve mi mogu ukinuti, sve mi mogu oduzeti, ali kafu sa mojim-našim drugovima ne mogu i NEĆE. Ovaj topić je za sve nas, da pišemo kako smo proveli noć, jutro, sta nas to mući u porodici.Uglavnom ,ono topić koji nije vezan za drogu a jeste za svakodnevni život i to kako proživljavamo odrađene trenutke ili ti situacije.Koliko smo postali jako ,a koliko slabi, o tome pišimo o ljubavi, o raskidima ,o roditeljima, o odnosu mi narkomani -porodica.Toliko tema a vi se nasli svađati ko dijeca, moja Barbika ili moj kliker, nije tvoj već moj itd,itd,itd.
Zato sam podržao Mustafu i Sanelu u ovim zaključanim temema i dalje ostajem pri svom mišljenju i još bi im dao savjet, ČIM VIDITE DA OPET POČINJE KURAŽENJE I OSTALI VIDLJIVI TRAGOVI PONIŽAVANJA, PLJUVANJA,VRIJEĐANJA, ODMAH SVE UKINITE.
Vaš Omar
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

To Omare ne daj se!Dobro jutro i tebi i ja pijem bez secera,a djevojka voli kocku... :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

A kafica nisam ni videla da je tu,e počeću i nju da pije samo zbog tebe Omare majke mi! Meni loše nešto jutro krenulo ali biće valjda bolje u toku dana,šta ima novo ljudi ajde pričajte,kafić nam otvoren!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Vodolija
Posts: 339
Joined: Tue Nov 22, 2005 3:07 pm
Location: USA

Post by Vodolija »

Ma jebem ti kafu kad je ispijam sama svako jebeno jutro. c c c . dopizdilo mi je majke mi mile... sta da radim od sebe vise???
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

kafa

Post by mise en place »

Kafu mi Omare ispeci,e raja tako mi je drago da opet imam kuci net i kompish..stvarno ste mi nedostajali.Ja cu jednu kafu sa secerom i mljekom..a moze i joint.Posto su teme zakljucane moze jedna po jedna uz fino ponashanje pa da idemo dalje kako treba(ja opet serem)Volio bi da je sve o.k. da nema onih ruznih podsjeb... i to.Sta ima veze ko je tu pametniji i zna bolje nda provali drugog.Ja uz kafu pushim i cigaretu.Jedem hljeb,puter mameladu-casu mljeka..

pozdrav od mise

FORUM
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Eeeeee, VODOLIJU e upravo u tome je stvar, sa nama nisi sama, sa nama piješ kafu.Evo ja sam živim ,i ujutro čim se dignem ,hala majka i čim izađem iz WC-a ,pristavlja se Bosanska crna kafa.I kad je napravim ,sjedam za kompjuter i eto raje i eto super ispijanja kafice.To je to, pricamo svasta ,ne vezano za bilo kakve teme i ono-ovo-
Mansone pa đesi sunce mu poljubim, pa djesiiiiii.Raja samo hoču da znate, DA VAS SVE VOLIM !!!! :-D :-D 8) :-D :-D
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Omareeeee...
pa gdje si??
ko da smo svi na nekom putu bili i sad se vratili.....jesmo se pozelili. aaaaa
cmok cmok zagrlimo se....popimo kafu. Idemo dalje. nije bitno sta je bilo.
ovaj put pametnije.
volim vas sve
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
katarinadimedici
Posts: 430
Joined: Sat Apr 16, 2005 3:25 am

Post by katarinadimedici »

Evo ja upravo pijem moju prvu jutarnju, po Luninom računanju vremena!
Mise, gde je pismo koje čekam, sa figuricom?
Omare, jedno ozbiljno pitanje za tebe:
Znam da si ti vernik, a moju Ivanu je neki drug napunio nebulozama, pa smo se i kladile na kraju, na tebi je da joj objasniš ko je od nas dve u pravu! Pazi dobro! Neki drug, koji je navodno "pravi vernik", što bi značilo da klanja redovno, posti, ide u džamiju itd. joj je rekao da Muslimani ne smeju da stavljaju parfem uopšte, a da im hodža daje neki parfem, koji je bez alkohola i to dobija svako ko odlazi u džamiju redovno??? Kako poznajem bar nekoliko hiljada muslimana, neki od njih su bili i na hadžiluku, a da nikada ovakvu glupost nisam čula, molim te da objasniš meni i mojoj ćerki da li si ti nekada nešto slično dobio ili bar čuo za tako nešto?Možda može još neko sem Omara da mi kaže i da presudi u ovoj opkladi, jer je Ivana strašno isključiva i naravno, uvek su svi drugi u pravu, a ja nisam! Eto ti tema uz jutarnju kaficu!
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja samo da vam kažem dobro vam jutro i laku noć idem da spavam čim pročitam ostalo što nisam pročitala,pre sat vremena sam došla sa pepinog rođendana i keva me tera u krevet a ja ne mogu dok ne vidim šta vi radite!

Pepo srećan ti rođendan,juče nisam stigla da ti ga i ovde čestitam jer sam bila s tobom ceo dan i sad kad sam došla kući reko da to učinim :!: Sve ti najbolje od srca želi tvoja zvrky i SREĆAN ROĐENDAN PEPOOOOOOOOOOOO :!: :!: :!: PDT_Love_18 :heart: :smt113 :partyman: bilo je savršeno bar meni,sve je lepo proteklo kao i obično :!:
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

katarinadimedici wrote:Evo ja upravo pijem moju prvu jutarnju, po Luninom računanju vremena!
Mise, gde je pismo koje čekam, sa figuricom?
Omare, jedno ozbiljno pitanje za tebe:
Znam da si ti vernik, a moju Ivanu je neki drug napunio nebulozama, pa smo se i kladile na kraju, na tebi je da joj objasniš ko je od nas dve u pravu! Pazi dobro! Neki drug, koji je navodno "pravi vernik", što bi značilo da klanja redovno, posti, ide u džamiju itd. joj je rekao da Muslimani ne smeju da stavljaju parfem uopšte, a da im hodža daje neki parfem, koji je bez alkohola i to dobija svako ko odlazi u džamiju redovno??? Kako poznajem bar nekoliko hiljada muslimana, neki od njih su bili i na hadžiluku, a da nikada ovakvu glupost nisam čula, molim te da objasniš meni i mojoj ćerki da li si ti nekada nešto slično dobio ili bar čuo za tako nešto?Možda može još neko sem Omara da mi kaže i da presudi u ovoj opkladi, jer je Ivana strašno isključiva i naravno, uvek su svi drugi u pravu, a ja nisam! Eto ti tema uz jutarnju kaficu!
Ako smijem nesto reci na ovu temu,ovo je jako rijetka pojava medju Muslimanima,jer uglavnom to praktikuju Vehabije.Vehabizam to je nesto kao pokret nastao vracanje korjenima Islama bez novotarija.Dobio je naziv po nekom ucenjaku Vehabiju koji je zivio 1800-tih godina i zadrzao se najvise na prostorima Saudijske Arabije(pokret).Posto Kuran ne govori mnogo o parfemima ,ali kaze da se nista sto ima ikakve veze sa alkoholom ne moze koristiti(ovo mozda pise i u Hadisima,to su izreke Muhammeda a.s.),Vehabije praktikuju to da stavljaju moshus(cini mi se da je moshus u pitanju),umjesto parfema.Nesto da naglasim ,ne koriste moshus samo Vehabije ,odnosno izbjegavaju parfeme ,vec i neki drugi, hm kako reci,konzervativniji Muslimani.Kod nas se ,to pouzdano znam,moze kupiti pred Begovom Dzamijom u Sarajevu.Eto,odgovorih ti koliko sam znao i sada mozes fino da uplatis lovu za opkladu Ivani... :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Locked