Jutarnja kafica, razgovoruša!!!!

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Sječam se posta ,ali post je koliko ja znam bio o tome.Da mi je došlo da uzmem.Ali dobro ako ti kažeš play da ja sitničarim i da se STVARNO SAMOSAŽALJEVAM ( KAO ŠTO TI KAŽEŠ, ONDA TI MOGU REĆI SAMO JEDNO TJ AKO JE TAKO, JA SAM PIČKA !!!!!!!)
ETO JA SAM PIZDA ,SVIMA SE IZVINJAVAM ŠTO SAM BIO NEISKREN, ŠTO SAM VRIJEĐAO,PSOVAO, DISKRIMINISAO,ŠTO SAM PROVOCIRAO, ŠTO SAM KORISTIO FORUM ZA MOJE RAZNE PREVARE, ZA BOG ZNA ŠTA.
JA SE IZVINJAVAM KAO ŠTO REKOH, PRAVA SAM PIČKETINA ISPAO, ETO.
JEL MOŽE OVAKO, JEL OK SAD??????
User avatar
play
Posts: 119
Joined: Fri Apr 15, 2005 2:10 pm
Location: Österreich
Contact:

?

Post by play »

Ma mojne tako teatralno Omare!! Niko tebe ne proziva nizbogchega,dobar si momak ocigledno sa zeshcim problemo i mnogo bre brate uzimas stvari zdravo za gotovo,ako ti neko uputi kakvu kritiku ti je brate izhiperbolishesh ko da ti je ne znam ni sam sta rekao.Opusteno brate,tebi najmanje treba da se nerviras,kuliraj malo,jasno mi je da si jako vezan za ovaj forum ali brate budi na zemlji.Vrlo dobro znas da su ti gomila ljudi izlazili u susret kad god si bio u frci,a po chim se neko ne javlja ili te ne odpozdravi odma pada prozivka sa tvoje strane,a ljudi eto jebiga desi se da previde situaciju.Kazem ti iskuliraj,pametan si momak i ne dozvoli da padas u bedak zbog nesporazuma ili kakvih gluposti jer odajes utisak adolescenta.Omare vecina ljudi sa foruma te vrlo dobro zna,zna tebe,zna tvoj zivot i ne secam se da te je ikada iko kinjio i ponizavao kao sto i ti nisi nikoga,prema tome polako brate,spusti loptu,nemoj odmah na prvu pa ajd ja odo sa foruma ili odoh se ubit ili sta ti ja znam sta sve ne,malo je izbledela ta prica..be cool..pozdrav
---"Kad Ja Tamo,A Ono Medjutim"---
User avatar
STorm
Posts: 16
Joined: Wed Nov 23, 2005 6:07 am

Post by STorm »

Sretan Vam svima Bozic

Nemojte se ljudi oko gluposti svadjat, ako je forum tu da se pomogne ljudima koji imaju "odredjenu vrstu" problema zbog cega ih napadate ako malo puknu?

Privatne postove copy/paste :shock:
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

PLay jel se ti to šališ ili šta.Kada sam ja radi uvrede i poniženja da ovaj forum koristim u svoje manipulativne i samosažaljevačke priče. Ali zasto Play, ja ne mogu da zaspem radi toga, evo izađi i vidi TOPICE i vidječeš TOPIC "DONACIJE", pročitaj i vidi.Ja kad sam htio da dam i da se snađem da eto barem malo budem od koristi, JA SAM ISPAO ČOVJEK KOJI PODMIČUJE ČOVJEKA ZA TO DA BI MI POMOGAO U NIČEM DRUGOM NEGO U SAVJETU, KAKO DA PREOVLADAVAM NEKE TRENUTKE ITD,ITD JA SAM ISPAO PODMITIVAČ.
UBIT ĆU SE, MAJKE MI KOLIKO MI JE KRIVO!!!!!!!!
Neču vise čovjeka da spominjem, nadam se da se nismo sporazumjreli i nadam se da je ispao nesporazum, ali eto PLAY ,ja bi volio da vidim taj moj post u kome sam se samosažaljevao ( mada imam pravo, i možda sam u najgoroj situaciji od mnogih ovde).Volio bi da vidim post u kome ja nekoga vrijedžam, ponižavam, ismijavam.DAJTE MOLIM VAS ,POKAŽITE MI TO, PA DA ZNAM DA SAM KRIV, DA PRIZNAM KRIVICU.
Vatra se ugasila i postala je dim,
droga me je uništila učinila me zlim!!!!
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

Omare.....opet si previse to k srcu uzeo. Nisi covjece nista pogrijesio sta ti je???
pa svako ima pravo na svoje misljenje...Play ti zeli samo dobro. Nece da se sjebes radi necega eto na forumu...
nemoj tako burno sreco....
polako. Sve je ok. nesporazum.....
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Re: pa dokle vishe

Post by manson »

play wrote:Omare aj sad da ne sitnicarimo al ja koliko se secam,ti napisa u nekom tvom postu od pre mesec,dva,tri ne znam tachno da si se zajebo i da ces se ubiti po milioniti put jer si uzeo heroin,napravio recidiv..Nadam se da gresim,ali tu je negde post kao dokaz,prema tome nemas potrebe biti neiskren prema sebi,pusti nas,mi ti nismo nista,razmenjujemo mishljenja,a da pritom nikoga iskreno nije briga kako ce ko zavrshiti.Naravno niko nikom ne zeli zlo ali prvashodno gledaj sebe i budi iskren prema sebi i prestani da samosazaljevas sebe i da po deset puta mesecno se oprastas na ovaj ili onaj nacin jer vremenom se ljudima skurchi to blefiranje.
Nista lichno i zelim ti sve najbolje,tebi i ostalim forumashima
ISTINA!
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Luno šta je tebi, pa nije Omar debilll.Zna Omar da Play meni želi dobro kao i većina ovde, ali mene interesuje ono što sam već od jučer pitao gospodina zbog kojeg nisam oka sklopio jer NAJLAKŠE JE PONIZITI OVISNIKA, ja samo čekam odgovor na pitanje sa postova iznad mene.
Ne mora ga dati, ali nen niko neće otjerati jer ja nisam PAPAK, ja ću ako treba roviti ,traziti pa ima načina drugih da dođem do nekih osoba koje meni trebaju.Omar nije seljo, pa da ga Mustafa može onako blatiti i sramiti kako on hoče i kada on hoče ili KADA NAĐE NOVU ŽRTVU ovde.
Ne bojim se ja Mustafa dragi, JA BI VOLIO U 4 OKA DA SE JA I TI, ALI SAMO JA I TI VIDIMO U 4 OKA, JEL MOGUĆE TO?, PA DA VIDIŠ DA NISAM PIZDA OD ČOVJEKA, MISLIM DA TI TO DOKAZEM.
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Mansone JEL ISTINA DA SAM NAPRAVIO RECIDIV, OK!!!!
BOG ZNA, JA ZNAM , ZNAJU MNOGI I MNOGI. ZNAJU I JEBENI DOKTORI, ZNAJU I JEBENI TEHNIČARI,ali ja se neču svađati , ako vi kažete da jesam ,onda vi bolje znate od mene ,jel tako.Ja samo hoču, da Omar, licem u lice se nađe sa gosp. Mustafom i da sve ovo što je napisao na forumu meni kaže u lice.OK.
A ti Mansone,, kad si već potvrdio ovaj navod, ja se nadam da se sječaš onih riječi,baš onih kojih si ti napisao.Znam ja dobrooooo , da se ti i Mustafa znate i družite.Ja hoču, samo da vidim i upoznam tog slavnog Mustafu, jel to moguće=?
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Fanatik wrote:Mansone JEL ISTINA DA SAM NAPRAVIO RECIDIV, OK!!!!
BOG ZNA, JA ZNAM , ZNAJU MNOGI I MNOGI. ZNAJU I JEBENI DOKTORI, ZNAJU I JEBENI TEHNIČARI,ali ja se neču svađati , ako vi kažete da jesam ,onda vi bolje znate od mene ,jel tako.Ja samo hoču, da Omar, licem u lice se nađe sa gosp. Mustafom i da sve ovo što je napisao na forumu meni kaže u lice.OK.
A ti Mansone,, kad si već potvrdio ovaj navod, ja se nadam da se sječaš onih riječi,baš onih kojih si ti napisao.Znam ja dobrooooo , da se ti i Mustafa znate i družite.Ja hoču, samo da vidim i upoznam tog slavnog Mustafu, jel to moguće=?
Mustafu sam jednom sreo na A.N. sastanku prije godinu ili dvije ...a probaj u Stokholmu ,ja mislim da tamo zivi... :-D
p.s. Ono se vise odnosi na donji dio play-ovog navoda,a sto se tice recidiva nemam pojma niti mogu da imam osim ovoga sto ti napises...Opet sa druge strane sta ce ti recidiv kada uzimas metadon?!Drzavna gudra,dzaba, a puca... :wink:
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
Fanatik
Posts: 1216
Joined: Sun Apr 17, 2005 12:29 pm
Location: Sarajevo
Contact:

Post by Fanatik »

Lijepo Mansone si ga zavuko ,ono kvalitetno i Diplomatski ,kako se kaze.Prvo kao bivši ovisnik trebao bi znati da Metadon UOPŠTE BURAZ NE PUCA, NITI ROKA, NITI OVO-ONO.Ti znas da Metadon ima dejstvo takvo kakvo ima.Ehhh, pošto vidim da neki vole da diskriminišu one koju se drogiraju, ili su na terapiji, da ima pametuju ili da ih uce ovde kučnom redu, ili kako se ovde treba ovo ili ono.Mustafa i Mensone i svima kazem, JA SAM JEDNOM IMAO SVOG KOMADANTA I TO ONDA KADA JE TREBALO, NOVI KOMADANTI MI NE TREBAJU.Opet kažem, dođe meni nekad odem odavde jer mi je svega dosta a baš radi ovakvih stvari.Posšto gospoda koja se ne drogiraju ili gospoda koja su prošla taj put droge, vole malo više da pametuju i da rade sve po PS-u.I vidi molim te zašto sam se ja nasekirao i ne spavao ovu noč, bezveze. A Stokholm nije daleko, pa kad jednom dođem tamo ili Mustafa dođe ovamo, srest cemo se mi DA SE IZLJUBIMO KO BRAĆA.
Locked