Apstiniranje tokom jeseni/zime

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Apstiniranje tokom jeseni/zime

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Thu Jan 07, 2021 2:22 am
licaninsasela wrote: Wed Jan 06, 2021 7:44 pm Dodi na radio bembu. Vidim da si za sve. To ti je ono. Sve je dopusteno osim sranja o dopu subu i laganju sebe. Iliti radio bemba ako si rokerica. Tu ima najmanje dva ziva bica koja znaju sta je ljubav, strah, inat, svada, poljubac itd. I koji si okrenu leda na pola sata a dulje ne ide. Isprobano.
Tek sam došla...ne znam šta je "bemba". :(
A i ne razumem bas šta si hteo da kažeš sa ovim okretanjem leđa...
ok krivi sam nastup imo prema zebi. Nisi navikla na bezobrazluk a ja sam uvijek takav. Uglavnom. Zao mi je ak sam te povrijedio rijecima. Znam. Nepristojan sam jako. Isprika Akasa. Jec sam dobio po ledima sibom od jedne ovdje osobe sto sam bio bezobrazan prema tebi. Jebiga dok doode iz guzice u drugu guzicu gornju treba vremena. Barvmeni.
Kuzis da je bemba radio. I kuzis li daxd di se nalazi. Ne da mi se opcenito o svemu s nekim pricati na sest tema
. a bemba je ok samo sto je sad malo uzdrmana ali ne radi mene i mokje urednice nego ljudi ko ljudi. Odu pa iz prikrajka prate sve al se ne javljaju vise. Doduse i otjero sam ih da drobe po drugim temama a ne da mi bembu jebu i lako mene nego glavnu urednicu. To ne dopustam.
Eto aka$a izvini jos jednom. Al znatizeljan sam. Kako seks moze boliti? Ozbiljno pitam
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Apstiniranje tokom jeseni/zime

Post by Akkasha Come Back »

Ma ne moraš se više izvinjavati, šta je bilo- bilo.
Ej, sviđa mi se ovo kako me zoveš, akaša sa dolarom umesto š
:lol:
To si mi vrv prilepio kad sam rekla da sam skromna :lol:
Vrh fora haha aka$a

Na radiju si zato što se tu može o svemu pričati, počinjem da shvatam...

A o intimnom pitanju ne bih
Post Reply