Pomoć HITNO

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
kristijan17
Posts: 1
Joined: Tue Nov 10, 2020 12:27 pm

Pomoć HITNO

Post by kristijan17 »

Juce sam uzela spid dok je vlazan bio i progutala ga, danas osecam suzenje jednjaka i otezano gutanje vode i hrane, sta se desilo? Da li je opasno?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Pomoć HITNO

Post by StopBup »

Uzimanje spida je svakako opasno, a sto se tice tvog konkretnog pitanja, verovatno nije nista ozbiljno, sem ako taj spid nije mesan sa nekom hemijom koja moze da osteti/nagrize organe za varenje.

Spid je uzasna droga, koja izaziva opasne posledice po mentalno i fizicko zdravlje, tako da, mani se tog sranja.

Znam da u glavnom coveku ne vredi nista govoriti sto se tice droge dok se sam ne opece(mislim na narkofilne ljude), ali hajde, mozda i pomogne...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Pomoć HITNO

Post by xxxana »

StopBup wrote: Fri Nov 13, 2020 9:28 am sem ako taj spid nije mesan sa nekom hemijom koja moze da osteti/nagrize organe za varenje.
Ha ha ha ova ti je dobra Dopic
Toki
Posts: 9
Joined: Mon Nov 16, 2020 6:04 pm

Re: Pomoć HITNO

Post by Toki »

kristijan17 wrote: Tue Nov 10, 2020 12:33 pm Juce sam uzela spid dok je vlazan bio i progutala ga, danas osecam suzenje jednjaka i otezano gutanje vode i hrane, sta se desilo? Da li je opasno?
Ovo kao da čitam o kokaiđi, a ne spidu. :)
Ma netko ga je razbio s nečime pa je možda u tome problem.
U moje vrijeme smo ga razbijali s gustinom ili kreatinom, no tko zna što danas bacaju u njega.
Biti će to sve ok, no ako se problemi nastave bolje odi do doca.
Post Reply