Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

bojanol wrote:Pa su super, neverovatno je kako bušenje napreduje, čuj, probušila usnu,..... ok, ako si ti zadovoljna.
Pa šta fali ??
Sad ovih dana (kad ova malo zaraste) planiram i jezik :D
Jbte kad ako ne sad... Sve to može zarasti kad dosadi ...
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Slike

Post by bojanol »

ok.
User avatar
nowa
Posts: 90
Joined: Tue Jul 29, 2008 2:42 am
Location: BiH

Re: Slike

Post by nowa »

Joj,booooliiii li???
Mirna i spokojna........?????????????????????
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Re: Slike

Post by bojanol »

ma nee, odakle ti to nowa.?
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Slike

Post by adam* »

ja bas u zadnjih par nedelja tripam da probusim desnu obrvu...imao sam usnu i...boli jako....(posle busenja),ne svidja mi se mada je meni jako dobro stajalo na ovu moju baby celavu facu...malo opasnosti i perverzije...
samo se busi seko.....dodji da te i ja izbusim...Buhahahahahha...samo ne mesom...nego nozom..... :-D ...jebala si jeza..
cucla cucla cuclica
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:ja bas u zadnjih par nedelja tripam da probusim desnu obrvu...imao sam usnu i...boli jako....(posle busenja),ne svidja mi se mada je meni jako dobro stajalo na ovu moju baby celavu facu...malo opasnosti i perverzije...
samo se busi seko.....dodji da te i ja izbusim...Buhahahahahha...samo ne mesom...nego nozom..... :-D ...jebala si jeza..
Kakav si ti manijak hahahahahahaha :-D
A inače meni je obrva skroz za tipove.. I moj momak ima ali levu obrvu probušenu..
Ma svi smo mi na neki način izbušeni buuuuaaaahahahahahha :-D
Last edited by PsyTechGirl on Sun Jan 17, 2010 12:14 am, edited 2 times in total.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

nowa wrote:Joj,booooliiii li???
Nowa.. Ne boli..
Mislim, ne boli kad probušiš.. ali recimo sutradan, ili posle par sati već počinje.. Ono kad se ohladi pa dok ne zaraste.. Taj fazon.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Slike

Post by adam* »

PsyTechGirl wrote:
nowa wrote:Joj,booooliiii li???
Nowa.. Ne boli..
Mislim, ne boli kad probušiš.. ali recimo sutradan, ili posle par sati već počinje.. Ono kad se ohladi pa dok ne zaraste.. Taj fazon.

Uzas...mene je jako bolelo.....mesec dana sam se mucio & nikako da zaraste....skinuh je...aupickumaterinu!!!
cucla cucla cuclica
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

adam* wrote:
PsyTechGirl wrote:
nowa wrote:Joj,booooliiii li???
Nowa.. Ne boli..
Mislim, ne boli kad probušiš.. ali recimo sutradan, ili posle par sati već počinje.. Ono kad se ohladi pa dok ne zaraste.. Taj fazon.

Uzas...mene je jako bolelo.....mesec dana sam se mucio & nikako da zaraste....skinuh je...aupickumaterinu!!!
Uhhh.. Nisi prvi koji to kaže plašite me timeeeeee !!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
User avatar
adam*
Posts: 1184
Joined: Thu Aug 23, 2007 8:21 pm
Location: Subotica

Re: Slike

Post by adam* »

PsyTechGirl wrote:I moj Roko ima ali levu obrvu probušenu..

Jojj JOjjj JOjjjj moj Roko ovo moj Roko ono......nununununuunununu..cucucuucucucucuuc...... :-D

Moram malo da te zajebavam....izvini.....iako i ja gnjavim...moja devojka ovo moja devojka ono......sigurno smo nekim ljudima bas teski...s tim ..... al bole nas polni organi.... :butthead:
cucla cucla cuclica
Post Reply