Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Dracula
Posts: 99
Joined: Wed Jul 20, 2005 6:09 am
Location: Transilvania

Post by Dracula »

Fanatik wrote:Dracula, hahahhahahhahahhahhha :-D :-D :-D , šta ba rece.Miss i mister DOPA jel, hahhahahahahahahahahahahhaah.E j..ote fakultet ,aaaahahhahaah.
Bolje je da ne pricam kako bi trebala da izgleda ona krunica i lenta :twisted:
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

Hajde opet da kacimo slike,da se vidimo,to je mnogo interesantno(a i nema veze sa drogom i drogiranjem).. :-D
Evo mene...
Last edited by manson on Fri Jun 09, 2006 9:34 am, edited 1 time in total.
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
Dlakava_Strvina
Posts: 41
Joined: Wed Sep 28, 2005 7:14 pm

Post by Dlakava_Strvina »

manson wrote:Hajde opet da kacimo slike,da se vidimo,to je mnogo interesantno(a i nema veze sa drogom i drogiranjem).. :-D
Evo mene...
al ima sa alkaidom...jel se to spremash za "zurku" u autobusu ili nekom trznom centru?xexexexexexexexexexe
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

Post by manson »

sanella wrote:....pokazala bih...samo kad bih znala...eh?
Otidji na http://www.imageshack.us uploaduj(cuj izraza,a bice ih jos:)),onda izaberes drugi odozgo ...kako ga nazvati (garant ima neko strucno ime,alirecimo "jarak",hehehe)copiraj informacije koje su njemu,paste ih u poruku i to je slika....joj,ako me ista skontas... :-D
@Dlakavi,haj da tebe vidimo,djeda smo vidjeli ,ali daj i tebe,moze? :)
Maca pliva,leti mrav...
a pas laje av,av,av...
paprika sam jeo roga,
sranje vam je sva ta droga!
User avatar
sanella
Posts: 50
Joined: Thu Feb 02, 2006 4:08 pm
Location: Zagreb

Post by sanella »

...
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Cao svima.....

Dugo me nije bilo, a samo da kazem da sam sada kao nova, za ovih pola godine koliko me nije bilo, nisam nista uzela. Pijem metadon jer sam na odrzavanju, ali stvarno minimalno...ali od drogica NISTA! I sad mi je vec mnoogo lokse, polako se vracam u zivot...
A evo stavicu i neke slike da se sami uverite da mnogo bolje i zdravije izgledam nego na starim slikama...
Ljubam Vas!!!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Sivi decko
Posts: 25
Joined: Mon May 30, 2005 12:51 am

Post by Sivi decko »

Wow!

Bravo Jeco! Svaka cast za pola godine!! Samo, ako nastavis ovako sa slicicama, plasim se da ce dobar deo muske (a mozda i manji deo zenske) populacije razviti problem sa tastaturom.. usled preteranog balavljenja..

Mada, ja se jos nezalim! :tonqe:


Pozdrav!
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Post by Jeca »

Heh...Hvala :oops: :oops: :oops:
Ovaj forum mi je u svoje vreme bukvalno spasio zivot... Izlecila sam se na svoju ruku, mama mi je sredila metadon ( sva sreca pa je mogla) a preselila sam se iz grada i otisla na planinu, gde sam i sada. Sama i usamljena, bili smo samo ovaj forum i ja...
A stvarno, toliko sam ruznih stvari prezivela u zivotu i + se predala toj drogi u potpunosti, bila sam izgubljen slucaj....Pise u mojim ispovestima ovde na forumu...
Mislila sam da meni sunce nikada nece da zasija...ali malo po malo i evo me, opet na dobrom putu.

Ajde da se vide i vase slike ljudi!!! Sta je ovo, samo ih ja postavljam??? :-D :-D :-D

Veeeliki pozdrav za sve!!!
Post Reply