Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Slike

Post by demijan »

nema zluradih komentara na racun nekog jadnog,retardiranog deteta...Mozda budu zluradi komentari na osobu koja koristi tudju bolest da se nekom ismejava...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Slike

Post by yasujirozu »

demijan wrote:jadnog,retardiranog
politička korektnost i ti, ste na vi.. ccc..

bezrazložno si srd gulanferu;
sa'ću bacim neke crnomadjijske čini na tebe i tvoja krišćanska ledja:

oo ivice, nek mu sin bude tetka, oo ivice milostivi, usluži sužnjeg raba, oo ivice.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Slike

Post by demijan »

baci sta hoces,neces biti ni prvi ni poslednji ali imaj u vidu da se obicno vraca onom ko baca"crnomadjijske cini" .
A sta znaci "gulanfer"?
Uzgred daj malo izbaci Alan Fordovske doskocice,jeste da volim Alana ali pretera ga malo...Ponasas se ko Jeremija stalno sa njegovim dubokoumnim komentarima.Mnogo pricas a nista ne kazes...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Slike

Post by yasujirozu »

demijan wrote:A sta znaci "gulanfer"?
mrsimud i šalabajzer, ukršten sa jebivjetrom i lucprdastim obješenjakom - kinološki priznata pasmina.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Slike

Post by demijan »

Uhh koliko objasnjenje da bi me samo prozvao da sam neki bedni mesanac...a ne u stvari rece da je kinoloski priznata pasmina tako da me smatras za priznatu rasu jelte...
Nego dragi moj yasujirozu,vidim da volis da studiras druge a ja nikako da vidim nesto stvarno tvoje,nesto sto te istice,nesto sto si ti u stvari...osim pa da volis posalice onako vickaste,visprene,zanimljive nadasve.Onako bas kao da su iz pera Magnus bunkera...
Cek da vidim...da nisi slucajno studirao psihologiju?a mozda ti je zelja zarka bila da budes psiholog?a mozda si i u skoli bio dezurni klovn sa posalicama?Jeli te to uzbudjivalo kada privlacis paznju ljudi kada se smeju tvojim vickastim komentarima?
Ajde kamarad,otvori se malo,izbaci malo negativnu energiju,vrisni malo daj da vidim sta se krije iza te maske leprsavog zajebanta... :-D
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Slike

Post by Boban »

249720_2154810716294_4092866_n.jpg
eeeeeeeeeewwweewewe.jpg
Ovo sam ja.
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: Slike

Post by demijan »

yasujirozu.jpg
yasujirozu.jpg (11.38 KiB) Viewed 2926 times
yasujirozu
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
Post Reply