Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
NaughtyButNice***
Posts: 205
Joined: Fri Jun 05, 2009 12:25 pm

Re: Slike

Post by NaughtyButNice*** »

Tictac..ko te dira...zeno u gadnoj si paranoji...
Sa svima se kacis, neko ti je navodno jednom jebo mater pa ti sad svima da vratis...iskuliraj malo! Kad ces da skontas da ovo nije forum za procenu kvocijeta inteligencije, niti za izbor mis interneta ...ako si frustrirana sto ti manjka nesto od ova dva pomenuta..ima i za to leka...poslacu ti linkove MENSE i Vesne Jugovic...mani se prozivanja...bruka koliko si samu sebe unizila u pokusaju da pljunes po drugome...bruka ...
sve sto je ljudsko nije mi strano
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

ruzicasti oblak wrote:Drugarica moja fina, meni je malo dosadilo ubjeđivati se sa tobom. Mislim da je i ovom forumu to ubjeđivanje malo dosadilo. Ne znam više šta da ti kažem, osim da te pitam nešto. Da li ti (ili bilo ko drugi na ovom forumu) misli da može bilo koga "zgaziti" time što ćeš mu opsovati majku, uvrijediti mu porodicu, religijska ubjeđenja ili bilo koji drugi najintimniji dio njegovog postojanja?
A kome sam ja to opsovala majku, uvredila porodicu i ostale gluposti ??
Ti 'fakat' imaš problem .. Žao mi je.
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Slike

Post by paramparcad »

tictac1 wrote:. zalim te parampacad, jesi se mozda rijesio dopa ali nije dop tvoj najveci problem
ja sam covek bez problema...jedini problem na forumu imam sto pokusam katkad da se nasalim pa i na svoj racun i mozda ponekad preteram.i nemoj ti zaliti mene nego sebe.prvo i osnovno"nikad ne dozvoli sebi da se sa budalom raspravljas,spustice te na svoj nivo a onda ce te dobiti na iskustvo"...toliko od mene.
Last edited by paramparcad on Thu Jun 18, 2009 9:45 pm, edited 1 time in total.
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Slike

Post by paramparcad »

i da,jos jedna stvar...mnogo ti je pogano to sto pokusavas da vredjas moj izgled(i da,to sam ja na slici).to samo pokazuje koliko nisko i bez argumenata ides ne bi li nahranila svoju zlobu...i da ti kazem jos jednu stvar,sevisiram ja itekako,pogotovu u poslednje vreme tako da crkni u svojoj zlobi.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: Slike

Post by zvrky »

Ja bi od svega ovoga ostavila samo slike na ovoj temi....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Slike

Post by AnAna_mo »

zvrky wrote:Ja bi od svega ovoga ostavila samo slike na ovoj temi....
...kojih bi nažalost bila samo jedna stranica.
Potpis.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Slike

Post by Boban »

Zvrky jel mogu da stavim tvoju sliku???Pozdrav :D
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Slike

Post by AnAna_mo »

Zona Sumraka wrote:sladak ti je snaucer :) ...moj momak je trenirao giants svojevremeno... ali crne...
kakav je po temperamentu?
Joj drago mi je da netko napokon zna razlikovati šnaucere od raznih terijera. :D
Temperament, a ono, boljeg kućnog psa ne možeš poželjeti, ali stvarno. Ne znam jeli to mozda zbog toga sto je kod nas došla tek sa nešto manje od dva mjeseca (a sada joj je skoro 6 godina), ali smatramo je za malog čovjeka. Mirna je, ali razigrana-znas ono, nije dosadna može se s njom zezati ali zna kad je dosta. Voli sve ljude i nikad nije nikoga ujela ili nesto slicno (znaš kako ovi mali psi nekad znaju biti ljuti, nebi da je doberman) ali samo nas sluša. Sluša i radi sve što joj se kaže.. Umiljata, ne voli biti sama, onda će cviliti da je pustiš u sobu.. Čudno je to što sam je ja ukupno možda 3-4 puta čula da laje. Dobra je i sa drugim psima, ali muzijacima ne da na sebe osim kad je vrijeme tjeranja. Inace, samo smo je jednom parili i teško joj je palo odvajanje od kučeta.. Inače, kupili smo je u Beogradu i ima dobro podrijetlo, rodovnik, papire i ostalo..
Ma u svakom pogledu je super, ja je ne bih sada mijenjala ni za šta!
:D :D
Potpis.
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: Slike

Post by davor »

:D :D
Attachments
valja li ova,ima li smisla
valja li ova,ima li smisla
cevapi.jpg (2.97 KiB) Viewed 2089 times
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

davor wrote::D :D
Joj videla sam ovu sliku nedge na fb-u, prejaka je majke mi :D
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
Post Reply