Slike

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Slike

Post by draguljce »

HAAHAA!!!!!! TA TI JE DOBRA!!! :D :D :wink:
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Re: Slike

Post by AnAna_mo »

Ma moja kujica je zakon - patuljasti snaucer!!
Attachments
DSC00211.JPG
Potpis.
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Slike

Post by YugoStar »

Draguljce,kontam da si na mene mislio on u vezi muda,opasnih pasa i sl.
Ja sam imao staffa zbog shminke i nekog izazova,a ne sto sam mish iskopmlexirani i isprepadani.

Na kraju sam ga morao eutanizirati jer je postao sve gori i agresivniji i ako sam pazljivo birao gdje i od koga da kupim.
Svakodnevno ga socjalizovao i izvodio mudju ljude i djecu.Naravno,pse i druge zivotinje nije podnosio.
Sve je u pocetku bilo OK,dok nije usao u pubertet.

Ipak ne odustajem od ove pasmine,jer poznajem likove ciji su staffovi ili pitovi prave maze.
:D
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Slike

Post by draguljce »

Ma nije jarane upućeno tebi, nego općenito. Ali ako si se ti našao u tom postu JBG!!! :wink:
User avatar
YugoStar
Posts: 757
Joined: Wed Mar 05, 2008 4:35 pm
Location: Evropa

Re: Slike

Post by YugoStar »

Ma sve Ok Draguljce.
U principu je to istina,da agresivne pse kupuju kukavice i isprepadani likovi da bi se osjecali mocnije i sigurnije.
Ali ima i onih ciji psi,a i vasnici imaju muda .
:wink:
User avatar
biba
Posts: 75
Joined: Fri Aug 08, 2008 11:06 am
Location: Split city

Re: Slike

Post by biba »

Šteta što je slika malo loša,al to je moja draga Biba,slatko čudovište,mješavina perziske i obicne,pošto je odrasla uz psa-zato kažem cudovište,ha,ha-kad ta kaže dosta onda je dosta!
Šteta što je slika malo loša,al to je moja draga Biba,slatko čudovište,mješavina perziske i obicne,pošto je odrasla uz psa-zato kažem cudovište,ha,ha-kad ta kaže dosta onda je dosta!
:D
User avatar
Henri
Posts: 93
Joined: Fri Feb 27, 2009 9:30 am

Re: Slike

Post by Henri »

Image
User avatar
draguljce
Posts: 163
Joined: Fri Nov 24, 2006 2:54 pm

Re: Slike

Post by draguljce »

nije pas, ali sam ja, heheh
nije pas, ali sam ja, heheh
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: Slike

Post by PsyTechGirl »

Ma vidi ti njega... :-D
Dobro de, već imaš obožavatelje, nemoj više slika postavljati..jer ako tako nastaviš nastaće tuče i rasprave oko tebe :wink:

Nego, moraću i ja neku svoju da postavim, da se svi zajedno divimo malo i meni.. kako sam samo divna i okrugla sada :roll: :lol:
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
paramparcad
Posts: 810
Joined: Fri Jul 11, 2008 11:01 pm

Re: Slike

Post by paramparcad »

jel ba,odakle ti lova za motor,odakle ti lova frajeru...ili to nije tvoj...ma jeste sigurno,nazire se emotivna vezanost na slici :)
Post Reply