Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Jun 29, 2020 8:26 pm [quote=xxxana post_id=153255 time=<a href="tel:1593454061">1593454061</a> user_id=12720]
Stope tvoje price nidje veze..
O kakvom si str. zivotu razmisljao, kad si se bupom drogirao i zloupotrebljavao ga, a prethodno bio vikendas? Nacin na koji drugi to govore ti ne mozes da razumes,jer je bup mnogima napravio privid normalnog zivota, a u cemu je tebi pomogao ne znas ni ti sam..
A evo , sad tacno zna o cemu Frajla prica i lupi nesto povrsno..
Bup je mene odvukao od svega ostalog. Pre bupa, bio sam ja više od vikendaša. Posle nekog vremena na bupu, ja sam se na njemu osećao super normalno, povratio mnoge stare zdrave navike, više se posvetio poslu, raskrstio sa ekipama koje se drogiraju. E naravno, posle su usledile depresije, i polako je počela da se javlja želja za potpuno strejt životnom.
Lokijev post me podsetio na priznavanje samom sebi loših stvari i to neko delimično susretanje sa samim sobom. Naravno da to nije gotovo. Kakva Frajla, ona meni više nije zanimljiv član ovde, i ne obazirem se na njene postove nakon onih nakačivanja raznih epiteta meni bez ikakvih povoda. Nem' pojma, ja prema njoj niti bilo kome ovde nisam bio bezobrazan i nekorektan, pa kad je neko takav prema meni, naravno da ga više ne smatram ozbiljno.
[/quote]

A znas li ti od kolikog znacaja je meni da li sam ti bitna/zanimljiva ili stavec?
Zaboli me da li si igrao folklor sa starim ili sa novim drustvom, i da li si imao recidiv ili ne, nekako si mi nevazan.
A da cu ti pisati kad smaras-hocu, to sam ti vec rekla mamas boy
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Mon Jun 29, 2020 8:26 pm
xxxana wrote: Mon Jun 29, 2020 8:07 pm Stope tvoje price nidje veze..
O kakvom si str. zivotu razmisljao, kad si se bupom drogirao i zloupotrebljavao ga, a prethodno bio vikendas? Nacin na koji drugi to govore ti ne mozes da razumes,jer je bup mnogima napravio privid normalnog zivota, a u cemu je tebi pomogao ne znas ni ti sam..
A evo , sad tacno zna o cemu Frajla prica i lupi nesto povrsno..
Bup je mene odvukao od svega ostalog. Pre bupa, bio sam ja više od vikendaša. Posle nekog vremena na bupu, ja sam se na njemu osećao super normalno, povratio mnoge stare zdrave navike, više se posvetio poslu, raskrstio sa ekipama koje se drogiraju. E naravno, posle su usledile depresije, i polako je počela da se javlja želja za potpuno strejt životnom.
Lokijev post me podsetio na priznavanje samom sebi loših stvari i to neko delimično susretanje sa samim sobom. Naravno da to nije gotovo. Kakva Frajla, ona meni više nije zanimljiv član ovde, i ne obazirem se na njene postove nakon onih nakačivanja raznih epiteta meni bez ikakvih povoda. Nem' pojma, ja prema njoj niti bilo kome ovde nisam bio bezobrazan i nekorektan, pa kad je neko takav prema meni, naravno da ga više ne smatram ozbiljno.
Rekla sam da necu ulaziti u ove price, a nesvesno opet udjem.. Nisi dovoljno iskren i silis neke price,moje misljenje,ne mora da bude tacno..
Problem imas i on je za lecenje, mada tebi to grubo zvuci..
Laku noc, sinoc nisam sastavila ni 2h sna..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Jun 29, 2020 9:36 pm
StopBup wrote: Mon Jun 29, 2020 8:26 pm
xxxana wrote: Mon Jun 29, 2020 8:07 pm Stope tvoje price nidje veze..
O kakvom si str. zivotu razmisljao, kad si se bupom drogirao i zloupotrebljavao ga, a prethodno bio vikendas? Nacin na koji drugi to govore ti ne mozes da razumes,jer je bup mnogima napravio privid normalnog zivota, a u cemu je tebi pomogao ne znas ni ti sam..
A evo , sad tacno zna o cemu Frajla prica i lupi nesto povrsno..
Bup je mene odvukao od svega ostalog. Pre bupa, bio sam ja više od vikendaša. Posle nekog vremena na bupu, ja sam se na njemu osećao super normalno, povratio mnoge stare zdrave navike, više se posvetio poslu, raskrstio sa ekipama koje se drogiraju. E naravno, posle su usledile depresije, i polako je počela da se javlja želja za potpuno strejt životnom.
Lokijev post me podsetio na priznavanje samom sebi loših stvari i to neko delimično susretanje sa samim sobom. Naravno da to nije gotovo. Kakva Frajla, ona meni više nije zanimljiv član ovde, i ne obazirem se na njene postove nakon onih nakačivanja raznih epiteta meni bez ikakvih povoda. Nem' pojma, ja prema njoj niti bilo kome ovde nisam bio bezobrazan i nekorektan, pa kad je neko takav prema meni, naravno da ga više ne smatram ozbiljno.
Rekla sam da necu ulaziti u ove price, a nesvesno opet udjem.. Nisi dovoljno iskren i silis neke price,moje misljenje,ne mora da bude tacno..
Problem imas i on je za lecenje, mada tebi to grubo zvuci..
Laku noc, sinoc nisam sastavila ni 2h sna..
Pisao sam ja Xxxana više puta, ali ti je to promaklo, ili si zaboravila da je meni bup u dobroj meri bio i lek, ne samo droga. U početku sam ga uzimao baš kao drogu, ali nakon nekog vremena od probavanja, meni je na njemu bilo odlično, bez obzira što sam ga šmrkao. Počeo sam posle dužeg vremena da se bavim sportom kad sam bio na bupu, povratio interesovanje za elektrotehniku što je bila moja strast kad sam bio normalan, pre droge, naročito kompjuteri, počeo da zarađujem od sklapanja i prodaje kompjutera, napravio dosta uspeha u prodaji naše robe, radio bez problema i na selu i po gradovima po pijacama, najviše zbog toga jer sam se potpuno makao sa ulice, i nikakve veze sa droga životom nisam imao, sem toga što sam se na kratko nalazio sa tima od kojih sam kupovao. Travu sveo na neki minimum, skoro potpuno izbacio alkohol, dop nisam pipnuo cele 4 godine, brzine isto izbacio. Nekih dve i po, tri, godine je meni na njemu bilo odlično, lagano se vratio na svoju prirodnu vitku građu, inače sam se nekih 4 godine pre bupa se kretao između 110 i 115kg. Potpuno prekinuo sve kontakte sa problematičnim ekipama. Naravno, posle je došlo vreme za naplatu, depresije, promena karaktera, izolacija, pa je zadnje dve godine na bupu krenula lagano moja borba i ideja o čistom životu. Naravno, bup me je na kraju satrao da mi baš nije bilo dobro, ali je odradio i dosta pozitivnog za mene.
E sad jbg, posle bupa se desio onaj kiks, koji ću dati i dajem sve od sebe da se ne ponovi. Inače travu nisam pipnuo od početka novembra, nemam ni najmanju nameru da cugam, nikad, brzine da ne pominjem, hoću i želim da ostanem potpuno čist, i tako da živim, bez ikakvog filovanja mozga. Nikle su mi same ovog proleća dve ženke konoplje u dvorištu, koje sam počupao... :) Polako sad idem, korak po korak, dan po dan. Kad sam žurio negde u ovoj priči, uvek sam na krivom putu završavao...
Laka noć i od mene!
Dodatak: Imao sam ja kao pokušaje bataljivanja i kratke pauze i u tom periodu dok je meni na bupu bilo dobro, jer mi je povremeno kad se zamislim smetala misao:"Jbt, pa ja uzimam bup skoro svaki dan.", ali se u tom dobrom periodu nisam nešto puno nervirao oko toga. Na početku, i posle pauza sam brzo dolazio k' sebi, pa sam se sa tim zavaravo, pomislim :"Ovo je do jaja, u fazonu lako se i ostvalja...", pa sam se naravno lako vraćao na bup, ma svakakve baš stvari sam ja prošao sa tim bupom, i na kraju došao do želje za životom bez supstanci...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Jun 29, 2020 9:36 pm
Ja ne verujem kako ti mene često dobro čitaš, i stvarno kažeš prave stvari. :D Čitaš me kao otvorenu knjigu! ;) Jeste, grubo mi zvuči "lečenje", čuj "lečenje". Ma ti si moj psihić, ti mene lečiš! :D

Ma znaš šta, kao što rekoh, polako, bitno mi je da sam čist, da funkcionišem, i da polako napredujem, pa "bem mu 'lebac, na kraju ću prihvatiti i to lečenje.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Sjebo si i ovu temu, jesi procitao naziv?

Opet Si svoje blebetanje stavio u prvi plan, i tako stalno u krug.
Jel ima neka tema na kojoj ne smaras i ne ponavljas se kao papagaj i ne rasterujes ljude?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Jun 29, 2020 11:01 pm Sjebo si i ovu temu, jesi procitao naziv?

Opet Si svoje blebetanje stavio u prvi plan, i tako stalno u krug.
Jel ima neka tema na kojoj ne smaras i ne ponavljas se kao papagaj i ne rasterujes ljude?
Nisi u opšte u pravu, baš sve mašiš što se mene tiče u zadnje vreme. Meni ni najmanje nije bilo u planu da sebe stavim u prvi plan, niti mislim da sam u prvom planu, niti hoću da se piše o meni.
Evo povlačim se, privremeno, u stvari neko vreme reči o sebi neću napisati, niti očekujem da mi se piše. Ubaciću se u koliko neko pokrene nešto zanimljivo, ili eventualno ako se kod mene desi nešto zanimljivo, ili recimo neka priča nevezana za zavisnost i drogu, meni bi to prijalo najviše, a ne da pišem o sebi i to stvarno neću raditi neko vreme.
Baš, baš me u zadnje vreme krivo kapiraš. Evo sad ovo što misliš da hoću na sam u prvom planu, nebuloza, pa si više puta mislila da se meni priča kako ti reče "o finom radu dopa", opet glupost, ima tu još stvari, ali dovoljno pomenuh ovo što je bilo u zadnje vreme. Jedina ispravna stvar kojom si si meni obraćala u zadnje vreme je ta da ponavljam pisanje "istorije".
O sebi mi se ne piše, ali se eto nakanih jer je Loki pre neki dan napisao onaj poduži post meni, a ja sam obećao da ću odgovoriti drugom prilikom, i to sam iskreno, nerado danas pisao, pa je sve danas tako i počelo jbg.. Nećeš čitati o meni ništa neko vreme, eto. E vidiš, ovaj post je u suštini dobar, ovaj što citirah, da se konačno razjasnimo, i da niko nikog ne smara. Eto, smarao sam ja tebe, a vala i ti mene. :)
P.s. Evo MOLlM da se ovim završi pisanje o meni, i meni. Čuj ja da budem u prvom planu, daj bre... Tačka. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Ne mislim samo na bup Stope, nije ni bitno..Tesko da te citam, jer ti meni cesto nisi jasan, price ti variraju i nemaju smisla,pomozi sebi na vreme..Tacka ;)
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Malo jutros procito i eto opet sve isto. Ljudi napadaju stopa a stop se brani. Naravno da mu Frajla vise nije zanimljiva kad govori ono sta on ne zeli priznati i cuti. Vidim da je i loki skuzio situaciju. Jos ksana najvise pomaze stopiliju. Pitam se na koji nacin. Sjebo stop i ovu temu. Doslo mi lose ujutro kad sam enti put vidio ispovijest. Kako to? Zakljucak: stop je jaci od dopa i nije problem u dopu. Da nije bilo suba stop se nikada ne bi zakacio. Stop je imun na bolesti ovisnosti i stop je jaci od toga. Stop je statisticka pogreska. Moram priznati moze covjek srati da je to nevideno proseravanje. Al neka jer stop je jednostavno stopbup i mora tako biti kako on kaze. Kako eto bas tebi u dvoristu niknula trava i to zenska. Dvi biljke. Naravno da si ih pocupo i zapalio jer nisam ni sumnjo da ces je ostaviti za konzumaciju ili popunjavanje financija. Krenilo te bas do jaja jos samo da ljudi shvate sta oces reci onda si na konju. Ako neko ima volje nek otvori novu temu jer je dobro kontaminirana skretanjem sa teme. Zalosno. Da je Tito ziv prijavio bi te udbi da se drogiras i da oces rusiti jugu pa bi se na golom otoku mozda i opametio.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Mon Jun 29, 2020 10:46 pm
xxxana wrote: Mon Jun 29, 2020 9:36 pm
Ja ne verujem kako ti mene često dobro čitaš, i stvarno kažeš prave stvari. :D Čitaš me kao otvorenu knjigu! ;) Jeste, grubo mi zvuči "lečenje", čuj "lečenje". Ma ti si moj psihić, ti mene lečiš! :D

Ma znaš šta, kao što rekoh, polako, bitno mi je da sam čist, da funkcionišem, i da polako napredujem, pa "bem mu 'lebac, na kraju ću prihvatiti i to lečenje.
???? Ksana eto vidis. Da nema tvojih savjeta sta bi stopili onda??
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Jun 30, 2020 7:31 am Ne mislim samo na bup Stope, nije ni bitno..Tesko da te citam, jer ti meni cesto nisi jasan, price ti variraju i nemaju smisla,pomozi sebi na vreme..Tacka ;)
Stvari u glavi mi se sad polako sležu, pa mi se ne piše o sebi, i naravno da priče variraju, šta mi se sve izdešavalo od januara do sada. Prekidamo priče o meni.

Mene sad zanimaju priče nevezane za gudru, priče o redovnom životu, a šala što se mene tiče, može skoro uvek. :)

Ja pokrenem nešto opušteno, neku zajebanciju, kao sa onim tetovažama(Pink, Neđa Kostić) :D , ili o filmovima, bioskopu, "Titaniku", Markoniju, Tesli :) ,ali se provuče eto onakav post, u zadnjem slučaju od Lokija, pa se eto pokrene priča o meni. Kažem, kad osetim potrebu i kad se još skockam, onda ću pisati ako bude bilo potrebe, nešto konkretnije o sebi. Prosto mi bude i glupo, što ljudi odvoje neko vreme da pišu o meni, a meni nije do toga, pa onda još usput, evo kao Frajla na primer pomisliti da na hoću da sam u prvom planu, hahah, ono niđe veze...

Sad još prilično intenzivno saniram štete iz recidiva, i na sebi, i materijalno. :) Evo baš juče potpuno sredih onaj auto što sam slupao u recidivu, evo kad hasam, ćeram ga na tehnički i registraciju. :)

Nekako sad baš što se tiče mog života i problema u životu, ne mislim o drogi, niti zavisnosti, pa mi se ni ne piše o tome u mom slučaju. Da neko zapomaže na temu zavisnosti, naravno da bih uskočio da pomognem ako mogu, ali ja nisam ni tražio sada u zadnje vreme da se meni posvećuje vreme što se toga tiče, niti generalno. Eto. Tačkica. :) Tačkica što se tiče pisanja o meni. Pokrenite nešto normalno, ja ću rado uleti popodne kad se vrnem. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked