Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Ninocka

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Ninocka »

Pa dje ste drugari... nisam mogla sve da citam... nije mi se dalo. Procitala sam Lokijevu temu...
Svi ste “ zdravo “ ??

licaninsasela

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ninocka wrote:
Sat Aug 01, 2020 1:48 am
Pa dje ste drugari... nisam mogla sve da citam... nije mi se dalo. Procitala sam Lokijevu temu...
Svi ste “ zdravo “ ??
Ej Nina pa bas mi je drago da si se javila. U par navrata sam te spomenija di si i sta se desava. Nije valjda da imas problema pa se nisi javila. Ne mislin u smislu pada nego kuca djeca muzic. Kako si inace? I muz i dalje ok? Pretpostavljam da klinci zajebavaju al to im je piso dok ne odrastu. Neka dice. Meni krivo sta ih neman vise. Samo dvoje. To je malo. Al mi drago da cera stvarno cuva i odgovorna je sta se tice malega zlocestog sina. Napravi pizdariju i onda suti. Kaze mi zena sinoc da se posvada mali sa nekim njegovin frendom. A kolko kuzim druze se non stop. I tako sejucer pisvadili i sta misli da im nije na kuci razbija dva prozora. A za ovo ce kirjati. Ovo mu necu oprostit. Mislim da ce po guzici raditiona pletena pizdarija za tuci tepisine. Mene je moj stari jednom ispizdija sa tim nisam se smija skidati na tjelesnom jer prekopirale se one sare i krugovi na toj pizdariji. Bez zeze, jel sve ok kod tebe? Kako zdravlje? Znan da si imala nekih probkema ono kad sam mislija da je stitnjaca. Ajde malo se otvori. Bar ja sam znatizenjan. Ukratko Ninocka. Bas mi drago da si se javila. Iskreno ti kazem bez lazne glume.

Post Reply