Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:59 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quo
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:59 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Tue May 12, 2020 2:49 pm Samo da vas obavestim, da sam se resila cigareta.
22 godine sam dimila

Kako sam se resila? Pa kako drugacije nego smanjivanjem:)

Nisam skocila sa tri dima, nego sa cigare komada 1, da me bas ne zaebavate
Dva meseca je trajalo spustanje ahahahahah jaoo breee
Super Frajlo, stara kajlo. :) Bas mi je drago zbog tvog uspeha! Zelim ti da ostanes nepusac minimum jos 40 godina. ;) Nego ako smem da pitam, da li si ovaj put izbegla "prilagodjavanje"? :) Znas na sta mislim, hahah, smarao sam te i javno, i preko privatnih poruka zbog tog "prilagodjavanja".
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Wed May 13, 2020 7:09 pm
Frajla wrote: Tue May 12, 2020 2:49 pm Samo da vas obavestim, da sam se resila cigareta.
22 godine sam dimila

Kako sam se resila? Pa kako drugacije nego smanjivanjem:)

Nisam skocila sa tri dima, nego sa cigare komada 1, da me bas ne zaebavate
Dva meseca je trajalo spustanje ahahahahah jaoo breee
Super Frajlo, stara kajlo. :) Bas mi je drago zbog tvog uspeha! Zelim ti da ostanes nepusac minimum jos 40 godina. ;) Nego ako smem da pitam, da li si ovaj put izbegla "prilagodjavanje"? :) Znas na sta mislim, hahah, smarao sam te i javno, i preko privatnih poruka zbog tog "prilagodjavanja".

Nista ne pitaj- sve znas
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Wed May 13, 2020 7:37 pm
StopBup wrote: Wed May 13, 2020 7:09 pm
Frajla wrote: Tue May 12, 2020 2:49 pm Samo da vas obavestim, da sam se resila cigareta.
22 godine sam dimila

Kako sam se resila? Pa kako drugacije nego smanjivanjem:)

Nisam skocila sa tri dima, nego sa cigare komada 1, da me bas ne zaebavate
Dva meseca je trajalo spustanje ahahahahah jaoo breee
Super Frajlo, stara kajlo. :) Bas mi je drago zbog tvog uspeha! Zelim ti da ostanes nepusac minimum jos 40 godina. ;) Nego ako smem da pitam, da li si ovaj put izbegla "prilagodjavanje"? :) Znas na sta mislim, hahah, smarao sam te i javno, i preko privatnih poruka zbog tog "prilagodjavanja".

Nista ne pitaj- sve znas
Oki. Napisah ti privatnu. Volim ja tebe, ti si mi jedan od najdrazih clanova foruma, skoro k'o Xxxana, hahah, sem njenih, znacili su mi i tvoji postovi u zadnje vreme kad sam bio prilicno skrenuo sa pamecu, ali sad sam ok, daleko od super, ali nisam lose, sto mi je najbitnije, i solidno spavam, oko 5-6 sati u glavnom.

Bas bih voleo da se javi Xxxana, nadam se da je ok, u stvari prilicno sam siguran da je ok. Gledam po sebi, otkad sam cist, i ja redje ulazim na forum, jer nam u najranijoj apstinenciji, znaci nekih prvih mesec dana, glava bude prilicno prazna, pa nemamo bas sta puno da pisemo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

B
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:00 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

A
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:01 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:01 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Wed May 13, 2020 10:59 pm
Frajla wrote: Wed May 13, 2020 7:37 pm
StopBup wrote: Wed May 13, 2020 7:09 pm

Super Frajlo, stara kajlo. :) Bas mi je drago zbog tvog uspeha! Zelim ti da ostanes nepusac minimum jos 40 godina. ;) Nego ako smem da pitam, da li si ovaj put izbegla "prilagodjavanje"? :) Znas na sta mislim, hahah, smarao sam te i javno, i preko privatnih poruka zbog tog "prilagodjavanja".

Nista ne pitaj- sve znas
super. Bas mi je drago. Neznam kakve su to muke jer ne pusim. Virujem da je zajebano jer puno ljudi znam koji su pokusali a opet dime. Cak su nekinisli nna one kurceve hipnoze pi davali lovu za to pa ih bila sramota pusiti pred drugima nego su pusili kriomice. Neka si se toga rjesila. Kazu da su cigate veliko zlo. Pisa sam vec pa mi se obrisala poruka, iscezla negdje. Zato jos jedna osprika zbog ruznih rijeci i ja sam glavni kriva a Jurke je tu bija koleteralna zrtva koja se upecala na bezobraznu i neprimjerenu pricu a jos je friski od skidanja. U potpunosti preuzimam krivicu. Nece se ponoviti. Molio bi Sb da o svojim dubiozama pise negdje drigdje a ovdje moze slobodno ka i svi mi pricati o zajebanciji jer mi je pun kurac dubioza a ima milijun tema di o tome moze pisati ka i o ksani ili nekom petom. Ova str je iskljucivo da opustimo mozak od svih dubioza i ne zelim da se ovo pretvori u ono sta je Yasu zapoceo a na kraju je otislo teske dubioze. Jos jednom Sb molim te ako imas smisla za zajebanciju ka i primjer Marta ili Loki ovdje su dobrodosli. Zato te molim Sb nemoj ovdje spominjati ksanu jer je nema i nemoj pisati one gluposti koje inace pises. Ako se mozes dovesti u red i reci nesto zanimljivo reci a ako mislim pisati svoje otkrivenje i pravi put kako si nasa onda nemoj to ovdje ciniti. Eto toliko.
Vidiš da polako menjam kurs, ne mogu se od jednom totalno promeniti. :) E jeb'o te, samo sam je pripozvao da se javi ako hoće, pa opet ne valja. :) Bog ti ne bi udovoljio, pa i ti si je na ovoj temi pominjao kad je nije bilo. :)

Napreduješ Like, sad ti je i do zajebancije, a negde krajem septembra, kad si došao doma, a ja pokrenuo neku zajebanciju, a ti si mi rekao nešto ovako:"Sb, znaš da sam brkata sirovina, koja ne kuži zajebanciju!" :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Wed May 13, 2020 11:24 pm A jFrajla sad si totalno cista. Sad samo zdrava klopa ali imam osjecas da se odavno zdravo hranis. A mozdavse nekadvzazelis domacih cvaraka kulina kulinove seke kobasice... Nemoj samo drobiti po onoj skupoj zdravoj hrani. Ebi sad pazi na kile. Kazu a i vidio sam zene i muske koji su sebtransformirali u debela cudovista od kada ne puse. Ja ni jednog poroka nemam osim sta sam kleptoman, volim krasti. Danasvsam se usudio otici do trgovine onako ko kifla savinut pa isa djeci po sladoled. Kupio dva ona najjeftinija vodena a dva magnuma stavio u muda. E dok sam dosa na red mislio sam da ce mi piso otpasti od hladnoce. Nisam razmisljo. Inace u mudima cesto zavrsi mars sa blagajne orbit checks scene nije inseam a nisam on Julio u subtly 30 positive. To sve ide u donji dio trenerke u gace. A danas nisam razradio plan nego ruka sama krenila na magnume i stavile ih u gace. Jaja i piso su mi se od hladnoce zabila u kicmu od mog lopovluka. A djeca sreta. Tata donio njima po magnum a zena i ja pojeli onaj drkavi zaledeni sok. Bome jedan magnum tu kod mene kosta 16 kuna. 2 eura i jos onih 20tak centi. Skup u picku materinu. Ali kadvsi bolesnik ka ja onda ti mozak ne da davto platis nego lijepo u gace. Volio bi se izljeciti od kleptomanije. Ima li doktor koji je zaduzen za ljecenje kleptomana. Da se izljecim i da se zena ne sramoti kad me uvate a kad tad ce me uvatiti znam to. Jer ja kradem samo u prisustvu trgovkinje a ako nije blizu onda mi ne vrijedi krasti. Ja nju moram gledati u oci i pred njom ukrasti. Ondabsam ja sretan. Moram cak i nesto je pitati pa mi ona objasnjava a ja trpam na njene oci a ne kuzi. To najvise volim. A sa police di nema nikog ukrasti primjer pastetu ne dolazi u obzir. Nemam onda taj filing koji mi treba. Zajebana bolest. Kleptomanija, onda hipohondrija i sad stvarno kuk o kicma. A bas sam mislio uzivat i iskoristavat ih maksimalno da me maze i paze. Kurac? Mene jebacki to zavatalo i po njihovojnpruci svemu je kumovo kuk. Al nema predaje idemo dalje. Danas sam snimio magnum od kokosa pa moraju dica probati. Naravno da ih ne namjeravam kupiti. Kupit cu mineralnu vodu, to moram jer sam navucen na nju i onda se moram pribliziti trgovkinji da mi iskopa smrznuti grasak u frizu kraj sladoleda i dok ona dolje to trazi ante ce vec hladitbjaja sa dva kokos magnuma. Jedva cekam sutrasnji dan. A ti Frajla nemoj sad pokleknit ali vi zene imate karakter pa ne sumnjam.
Ajmo leci.meni je ovo prekasno vec.
Jesi li okinuo sta u prodavnici? Znaci sledeci put ako budea nestao, pomislicemo da si pao zbog sladoleda

Dobro je drzim se... nisam jos skroz cista, flastere lepim i dalje. Postoji plan i njega se pridrzavam. Za koju nedelju cu poceti sa slabijim flasterima i nadam se za dva meseca bez icega. Nema zurbe
A za kile si u pravu, kazu nikotin ubrzava metabolizama, pa se sada samo uspori. Ali sam pocela jos agresivnije sa vezbam i tu sam. Mislim da mi je vezbanje puuuuno pomoglo u ovoj akciji. Najvise ujutru, kada su cigare najpotrebnije, gruvala sam do iznemoglosti 😩😩

Mislim da ce biti ok, ali sam i vise nego oprezna jer sam se prosle godine opekla.
Za par meseci mogu reci da cu biti cista

Noc svima
Locked