Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri May 08, 2020 9:51 pm
Jurke wrote: Thu May 07, 2020 9:53 pm
sanela wrote: Wed May 06, 2020 4:26 pm Nije lika banovan.
Možda je hospitaliziran zbog bolova, ko će znati. Inače ne smije se fizikalna raditi dokbolovi skroz ne prestanu. Trebao je neku terapiju dobiti kad su mu postavili dijagnozu nakon magneta.
Uglavnom, umrla sam od smijeha svemu napisanom :lol: :lol: :lol:
A vratiće se kad bude bolje.
Držim mu palčeve. Nije naivno to što se njemu dešava bez ikakve šale. A jeste svašta napisano, ali i iskreno i smešno... 😁
Jurke sve pet. Ne lomi glavu o blokadi. Upeco se jesam al istinu sam napisa tak da je Sanci sve strucno popratila. Ovdje nema mjesta jazavcima i nadan se da ce tako ostati. Moj kiks teski. Ljudi sve je relativno. Tako i ja. Trenutno me jebe dosta toga a ne bi volija ukaljati ovo sa zalopojkoma. Bit ce sve ok kroz par dana samo da sredim redove. Ovdje nema mjesta dubiozama i tako biti mora. Da vide normalni da smo i mi normalni. Al malo jace od njih. Ljudi serite i budite pozitivni jer mi to mozemo bolje od onih pod navodnike normalnih. Ko oce normalan biti lav ili zelva. Oce kurac. Onibi bili talkuni. U mamicu im jebucnem pogotovo ak je mojih godina. Trenutno Jurke i da ocu nesto podbacit pod jaja sa strane, ne moren. Nesto sam iz vinka ispo. Uglavnom bit ce normala za par dana. Ajde ajde pustite mene. Nece grom u koprive.
Držžž se kajlo stara! 😁
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quote=
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 4:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri May 08, 2020 10:14 pm
Jurke wrote: Fri May 08, 2020 10:04 pm
licaninsasela wrote: Fri May 08, 2020 9:51 pm

Jurke sve pet. Ne lomi glavu o blokadi. Upeco se jesam al istinu sam napisa tak da je Sanci sve strucno popratila. Ovdje nema mjesta jazavcima i nadan se da ce tako ostati. Moj kiks teski. Ljudi sve je relativno. Tako i ja. Trenutno me jebe dosta toga a ne bi volija ukaljati ovo sa zalopojkoma. Bit ce sve ok kroz par dana samo da sredim redove. Ovdje nema mjesta dubiozama i tako biti mora. Da vide normalni da smo i mi normalni. Al malo jace od njih. Ljudi serite i budite pozitivni jer mi to mozemo bolje od onih pod navodnike normalnih. Ko oce normalan biti lav ili zelva. Oce kurac. Onibi bili talkuni. U mamicu im jebucnem pogotovo ak je mojih godina. Trenutno Jurke i da ocu nesto podbacit pod jaja sa strane, ne moren. Nesto sam iz vinka ispo. Uglavnom bit ce normala za par dana. Ajde ajde pustite mene. Nece grom u koprive.
Držžž se kajlo stara! 😁
Drz se ti pusti mene. I pazi di ga meces, pardon, tko ga mece. Ima svega danas. Da ne pokupis nesto. Kuzis? Kuzim ljubav je to al dava nikad ne spava
To se posebno vodi računa. Nikad sa totalno nepoznatim i neproverenim. Ne zaigra am se sada. Prošlo babu zviždanje. 😁
Edit
Kako ledjanca?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Jurke wrote: Thu May 07, 2020 9:44 pm

Nemoj pisati na ovoj temi o skidanjima i odbrojavanjima od poslednje doze...
Necu buraz, a i 100 posto si u pravu onda kad si rekao da se ne treba opterecivati time koliko je dana proslo.

Hahah, glavni si jebac Jurisa. Jesi metao kadgod u neku dobru Ciganku? :D Ja nisam nikad, a kazu da kad opalis Cignaku da ces imati srece u seksu. :D

Nista, samo da vas pozdravim, drz'te se! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

StopBup wrote: Sat May 09, 2020 1:34 pm
Jurke wrote: Thu May 07, 2020 9:44 pm

Nemoj pisati na ovoj temi o skidanjima i odbrojavanjima od poslednje doze...
Necu buraz, a i 100 posto si u pravu onda kad si rekao da se ne treba opterecivati time koliko je dana proslo.

Hahah, glavni si jebac Jurisa. Jesi metao kadgod u neku dobru Ciganku? :D Ja nisam nikad, a kazu da kad opalis Cignaku da ces imati srece u seksu. :D

Nista, samo da vas pozdravim, drz'te se! ;)
Ne mećem ja mićo, ja uzivam u zenskom uzitku...
Sa cigankom nisam bio, mada uspevam da uzivam i bez njene pomoci...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Jurke wrote: Sat May 09, 2020 3:31 pm
StopBup wrote: Sat May 09, 2020 1:34 pm
Jurke wrote: Thu May 07, 2020 9:44 pm

Nemoj pisati na ovoj temi o skidanjima i odbrojavanjima od poslednje doze...
Necu buraz, a i 100 posto si u pravu onda kad si rekao da se ne treba opterecivati time koliko je dana proslo.

Hahah, glavni si jebac Jurisa. Jesi metao kadgod u neku dobru Ciganku? :D Ja nisam nikad, a kazu da kad opalis Cignaku da ces imati srece u seksu. :D

Nista, samo da vas pozdravim, drz'te se! ;)
Ne mećem ja mićo, ja uzivam u zenskom uzitku...
Sa cigankom nisam bio, mada uspevam da uzivam i bez njene pomoci...
To mi je pričao drug, kad je imao seks sa Cigankom, a ona mu je tokom seksa stenjuci pričala: "Je l' znaš da kad jebeš Ciganku, da ćeš imati sreće u seksu." Baš sam se slatko nasmejao kako mi je on to prepričavao. :)
Što se tiče uživanja, pravo uživanje u seksu i za nju i za mene je kad sam čist, nadoziran kad sam bio, sa posebnim naglaskom kad sam bio navučen, seks mi je komotno mogu reći bio los...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

vratili se i vojvođanski agro-momak i njegov arhi-neprijatelj, barba iz like, te sa mnom, i jurketom-svingerom, tulum može započet

doduše, a da ne bi bio komplet peder-bal, i netka dama bi mogla izustit koju :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=CYZ5XoHxC3I
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Sat May 09, 2020 6:59 pm vratili se i vojvođanski agro-momak i njegov arhi-neprijatelj, barba iz like, te sa mnom, i jurketom-svingerom, tulum može započet

doduše, a da ne bi bio komplet peder-bal, i netka dama bi mogla izustit koju :mrgreen:
https://www.youtube.com/watch?v=CYZ5XoHxC3I
'aj" da te citiram, da ne obrišeš i ovaj post, jer si zadnjih 749 komada napisao, pa obrisao. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

hehe, al si ti zato 24/7 ovdje, pa ti ič promaći ne može, a kao nećeš ulazit na forum... stopili - tko te ne zna, vjerojatno bi novce dao za tebe; no, ja te znam, tak da ni cvonjka ne dam! :mrgreen:

život je lutrija, veli moj dragi manu:

https://www.youtube.com/watch?v=RM9JWCVG4v4
Locked