Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

W
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Navukao sam se malo na vas sa foruma. :) Sad opet vas pozdravljam na neko vreme, prijace mi malo odvajanje od svega sto me veze za drogu, pa i odvajanje od foruma... Cujemo se za 10-ak dana. Ostajte zdravo! ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

StopBup wrote: Wed May 20, 2020 3:16 pm Navukao sam se malo na vas sa foruma. :) Sad opet vas pozdravljam na neko vreme, prijace mi malo odvajanje od svega sto me veze za drogu, pa i odvajanje od foruma... Cujemo se za 10-ak dana. Ostajte zdravo! ;)
Što sad to SB?
Nije valjda ono što te i do sad mučilo da ne možeš ni pun mesec da sastaviš?
Ja se iskreno nadam da nije. Ako ti bilo šta mogu pomoći. Neki savet, neka lepa reč, neka motivacija javi se slobodno. Nije da sam baš neki reprezentativni primerak čoveka koji je ispravan i koji živi ispravno, ali se borim i za sad sam na pravom putu.
Mesec dana je malo, ali za mene je i previše. I svaki novi dan mi daje snagu i bi vam sve jači.
Da ne trujemo ovu temu dalje, ostaje mi pozdravljeni.
https://youtu.be/26GAP7FAMXU
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki wrote: Wed May 20, 2020 3:44 pm
StopBup wrote: Wed May 20, 2020 3:16 pm Navukao sam se malo na vas sa foruma. :) Sad opet vas pozdravljam na neko vreme, prijace mi malo odvajanje od svega sto me veze za drogu, pa i odvajanje od foruma... Cujemo se za 10-ak dana. Ostajte zdravo! ;)
Što sad to SB?
Nije valjda ono što te i do sad mučilo da ne možeš ni pun mesec da sastaviš?
Ja se iskreno nadam da nije. Ako ti bilo šta mogu pomoći. Neki savet, neka lepa reč, neka motivacija javi se slobodno. Nije da sam baš neki reprezentativni primerak čoveka koji je ispravan i koji živi ispravno, ali se borim i za sad sam na pravom putu.
Mesec dana je malo, ali za mene je i previše. I svaki novi dan mi daje snagu i bi vam sve jači.
Da ne trujemo ovu temu dalje, ostaje mi pozdravljeni.
https://youtu.be/26GAP7FAMXU
Hajd' još ovo da rečem. :) Ma jok, kul sam, nego stvarno prija kad se malo skloniš od foruma. Ako se recidiviram, prijaviću. Kad mi se završio zadnji recidiv, nisam ništa pisao 10-ak dana, posvetio sam se nekim promenama, pa se onda oglasio. Sad planiram da uvedem još neke promene, pa onda da se raspišem. Uh, znaš kako nam je bilo dobro letos na forumu, meni naročito kad sam sastavio prvi mesec čist. Ekstra smo ekipa bili. Lika je izjavio da se navukao letos na moje pisanje kao na dop. :D E ali kad sam se recidivirao jesenas, prestalo je moje pisanje adiktivno po ljude, počeo sam da kenjam. :)
Kanim se da počnem da treniram, to će valjda biti od sutra. :) Pa se javim kad se malo napucam. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

StopBup wrote: Wed May 20, 2020 4:31 pm
Loki wrote: Wed May 20, 2020 3:44 pm
StopBup wrote: Wed May 20, 2020 3:16 pm Navukao sam se malo na vas sa foruma. :) Sad opet vas pozdravljam na neko vreme, prijace mi malo odvajanje od svega sto me veze za drogu, pa i odvajanje od foruma... Cujemo se za 10-ak dana. Ostajte zdravo! ;)
Što sad to SB?
Nije valjda ono što te i do sad mučilo da ne možeš ni pun mesec da sastaviš?
Ja se iskreno nadam da nije. Ako ti bilo šta mogu pomoći. Neki savet, neka lepa reč, neka motivacija javi se slobodno. Nije da sam baš neki reprezentativni primerak čoveka koji je ispravan i koji živi ispravno, ali se borim i za sad sam na pravom putu.
Mesec dana je malo, ali za mene je i previše. I svaki novi dan mi daje snagu i bi vam sve jači.
Da ne trujemo ovu temu dalje, ostaje mi pozdravljeni.
https://youtu.be/26GAP7FAMXU
Hajd' još ovo da rečem. :) Ma jok, kul sam, nego stvarno prija kad se malo skloniš od foruma. Ako se recidiviram, prijaviću. Kad mi se završio zadnji recidiv, nisam ništa pisao 10-ak dana, posvetio sam se nekim promenama, pa se onda oglasio. Sad planiram da uvedem još neke promene, pa onda da se raspišem. Uh, znaš kako nam je bilo dobro letos na forumu, meni naročito kad sam sastavio prvi mesec čist. Ekstra smo ekipa bili. Lika je izjavio da se navukao letos na moje pisanje kao na dop. :D E ali kad sam se recidivirao jesenas, prestalo je moje pisanje adiktivno po ljude, počeo sam da kenjam. :)
Kanim se da počnem da treniram, to će valjda biti od sutra. :) Pa se javim kad se malo napucam. :)
Dobro je. Sve drugo osim onog je dobro.
Ja sam kao klinac bio aktivni sportista. Vrlo uspešan i na profesionalnom nivou. '96 je bila vrh moje karijere. Svetsko prvenstvo u Budimpešti i nezaboravnih 10 dana. Rado se sećam tog vremena. Budi neku sreću i spokoj u meni.
Sport je itekako način da se nadomesti mnogo nedostataka u životu. Ali i on je u neku ruku adiktivan. I to poprilično. Ja bih se vratio sportu u nekoj hobi varijanti, ali to kod mene ne postoji. Ja sam svinja čega god da se uhvatim postajem fanatik i odem do kraja. Zato se za sada sva moja sportska aktivnost svodi na šetnje u prirodi. Već par dana razmišljam da je vreme da kupim bicikl i da mi to bude novi hobi. Danas se bacam na ozbiljan surf u vezi bicikla i nadam se da ću do petka odlučiti i kupiti. I onda da vikend krenem u istraživanje prirode. Ovde je toliko lepa priroda i toliko bogat sadržaj da je mislim neiscrpno sve što me okružuje. A šteta je da ne spojim lepo i korisno.

Drži se SB i želim ti isto što i sebi. Da budeš jak i konačno se obračunaš zauvek sa tim.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

D
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

licaninsasela wrote: Wed May 20, 2020 8:19 pm Isusa mi svi bili neki sportasi. Jebo vas dop. Sta niste ostali u sportu? To ja ne kuzim. Mene je ulica odgojila a vi svi sportasi bili. Koji vam se klinac okrenio u glavi da ste se ostavili sporta? Bas ste idioti. Boga mi dragoga. Kakve veze ima sport sa drogom? Vi ste totalni idioti. Da sam ja bio talentiran za sport nikada ne bi imo doticaj sa drogom. Stvarno ste retardirani. Idem leci.
Jbg Liko. Ja mogu u svoje ime reći šta se desilo.
Do 98 sam bio u sportu. Onda otišao da odsluzim dug otadžbini. Uhvatio me rat i sranja i nakon godinu dana kad sam se vratio ni ja, a ni sport nismo bili na onoj tački i nivou kad smo se rastali. I više nikad ga nisam profesionalno trenirao.
A Dio i sranja su bar kod mene došla kasnije. Dok sam trenirao samo sam po koji put pusio travu i to je bio sav moj greh pre bataljivanje sporta.
I varaš se ako misliš da sport i ulica ne idu zajedno. Bar u mom slučaju te dve stvari su bile ceo moj život i često i u isto vreme.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki wrote: Wed May 20, 2020 4:42 pm

Drži se SB i želim ti isto što i sebi. Da budeš jak i konačno se obračunaš zauvek sa tim.
Hvala! :) Zanimljiv si i čini mi e inteligentan čovek, pa ću pogaziti reč. Prozboriću još koju sa tobom kad stignem kući...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Loki wrote: Wed May 20, 2020 8:30 pm
licaninsasela wrote: Wed May 20, 2020 8:19 pm Isusa mi svi bili neki sportasi. Jebo vas dop. Sta niste ostali u sportu? To ja ne kuzim. Mene je ulica odgojila a vi svi sportasi bili. Koji vam se klinac okrenio u glavi da ste se ostavili sporta? Bas ste idioti. Boga mi dragoga. Kakve veze ima sport sa drogom? Vi ste totalni idioti. Da sam ja bio talentiran za sport nikada ne bi imo doticaj sa drogom. Stvarno ste retardirani. Idem leci.
Jbg Liko. Ja mogu u svoje ime reći šta se desilo.
Do 98 sam bio u sportu. Onda otišao da odsluzim dug otadžbini. Uhvatio me rat i sranja i nakon godinu dana kad sam se vratio ni ja, a ni sport nismo bili na onoj tački i nivou kad smo se rastali. I više nikad ga nisam profesionalno trenirao.
A Dio i sranja su bar kod mene došla kasnije. Dok sam trenirao samo sam po koji put pusio travu i to je bio sav moj greh pre bataljivanje sporta.
I varaš se ako misliš da sport i ulica ne idu zajedno. Bar u mom slučaju te dve stvari su bile ceo moj život i često i u isto vreme.
Isto i ja tako...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Wed May 20, 2020 8:47 pm pa ću pogaziti reč.
ni jednom nisi otišao na onoliko dana koliko si gromopucatelno najavljivao! :mrgreen:

ne budi vazda drama queen, no piši kad želiš

https://www.youtube.com/watch?v=SDTSUwIZdMk
Locked