Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

..
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:25 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

..
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:26 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

..
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:27 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:27 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 9:08 am I ja Frajla volim voziti bicikl. Uzivam u tome. Pogotovo sta ti kazes kad proljece krene. Ja ti furam zenski bic, odnosno bez one stange. Gradski bicikl ali jako kvalitetan. Uvik sam mislija da je bic bic dok nisam tu pilu kupio. Jednostavno se ne mozes umoriti na takvom biciklu. Ima fino i brzine jer kod nas je dosta brdovito pa su stvarno potrebne. A mijenja bic brzine ka singerica. Bas mi je dobar bic. Ima siroki mekani sic tako da ni guzica ne trpi kad idem malo dalje s njim. Desetak kilometera svaki dan prijedem najmanje.
Jeste sic je bitan, namucila sam se dok ga nisam promenila :)
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:28 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 8:11 am Evo obeco i otvorio novi list. Ujutro se opet rano diga. Osa u pekaru po kruh i burek i sad sam na ceki da se moji oko 9 pocnu buditi. Opet sjedim na terasi, opet caj pijem. Kupio si sudoku da malo razbijam glavu. Godinama ih rjesavam al nisam u stanju one ekstremno teske rijesiti. Srednji igrac. Kontam lipo vrime dolazi. Vani se cuju samo ptice i pokoji auto prode. Razmisljam ovaj tjedan ako uspijem do splita a ako ne onda sljedeci tjedan jer onda mogu i moram, otisa bi u bauhaus kupiti pituru( boju) i lijepo sad kad imam vremena opiturati cijelu kucu. Lako bi to bilo da kod mene sve ide u bijelo ali ne. Zena voli te neke cudne boje a i svaki zid je u nekoj drugoj boji pa to posla ima za usrat se. Inace bi ja pobjega na brod pa nek plati majstore i njih zajebava. Sad se ne mogu izvaditi iz toga. Neznam e ste kad gledali na tv kako oni tamo pituraju po juznoj americi. Mijijun boja a ni jednu ne mozes dobit onim tonerima nego moras kupovati one dulux boje koje su skupe ka sam vrag. Nije meni to sta je skupo nego sta danima tu ima posla kad je svaki zid u drugoj boji. Da sve ide u bijelo bija bi gotov za dva dana ovako ce to potrajati. A nema mi pomoci od nje nego ce mi samo zvoncati iza leda de malo ovo popravi de tamo nije dobro. Uh. Najebucnio sam kako god okrenes. Ima i u dvoristu posla. Prije par godina sam poceo kopati bazen. Mislio da ce mi drzava malo uletiti s time. Kurac. Ne bavim se turizmom pa nema nista od poticaja. A volija bi i njega zavrsiti. Njega kad zgotovim dvoriste ce mi biti stvarno apotekica. Nece me more vidit kad bazen zavrsim. Okolo imam par maslina i starih smokvi. Neki dan posadio jos njih ustvari celcovo jer su divljakuse pa ce bit i smokava. Inace su mi smokve najfinije voce. A stvarno sam svakakvog voca po svijetu proba sta nema kod nas za kupiti. I tako. Odlucio sam znaci ili ovaj tjedan krenit ili sljedeci u krecenje kuce. Moga bi i taj bazen sad ove godine zavrsit. Bager je ispiko kamen tako da je rupa tu. Gleda sam te ugradbene bazene tih dimenzija sta bi ja tija. I nije nesto puno. Cijela instalacija jer rupu vec imam bi me izasa oko 8 tisuca dolara. Eto to ce mi biti zadnje ulaganje u kucu. Onda stvarno nema vise nista za napraviti. Pa kad se ujutro brcnem u bazen gol. Pa kad stara susjeda svabica inace, dosla ovdi zivit u penziji. Pa ima da je herc opali kad me vidi onako naocitog mladog covika haha. To ni neznam dal se ja smijem gol setati i kupati u svom dvoristu. Inace ograde su visine nekih metar i pol. Malo manje. Suhozid ustvari ne kupljena ograda. Iskreno ja babu ne bi volija vidit golu ne samo u njenom dvoristu nego cak ni u snu. Kud je stara sta mi ni nesmeta kud je svabica sto mi takoder nesmeta al baba je prokleta. Zajebana. Jednom nogom u grobu a vidim bogami da imam par mladahnih servisera. I to iz mog mjesta. Divim se ja svakome tomu zigolu sta moze jebati te babe. Ma jebo ti pare. Trebas ti imat zeludac. To uopce nije lak posal. Jebat babe za pare. Eto opet ja skrenija sa tebe. Dakle ako stranica kojim slucajem zazivi u sta cisto sumnjam nema price o dopu, subu, ostalim porocima. Pogotovo nema cendranja radi padova. Inace sve ostalo je dopusteno.
Jurke imam Jedno pitanje za tebe? Posto u ljetnoj kuhinji imam izlivenu glazuru i razna je toliko da mozes odmah bez nivelinmase lijepiti parket ili plocice. E sad ja plocice ne bi stavlja zato sta mi djeluju hladno. Parket ne znam sam postavljati ali koliko kuzim treba ga lijepiti pa brusiti pa dva tri puta lakirati. Vidim da ima onih nekih skupljih laminata cirka 40 do 50 eura kvadrat. Jel to cemu taj laminat. Pise u brosuri da je bambusovo drvo da je to sad akcija neka, debljina laminata je 12 mm. Ljetna kuhinja inace nema vise od 20 kvadrata. Ako cemo tocno 16 i nesto sitno. Sta ti kazes za te laminate jer ti si covjek od struke? Znaci plocice nikako ne dolaze u obzir ne radi mene nego gospoda ne voli kad hoda bosa po ladnom a non stop hoda bosa. Parket mogu dobit relativno jeftino jer je kumu ostalo viska nekog pa bi mora platit samo majstore lak ljepilo i ruke. A mislim da bi zna i sam kvalitetno postaviti laminat normalno ako je on uopce dobar. Inace kazu ljudi laminat je super. Ma jebem ti mamu pa normalno da ti je dobar kad si ga platila 5 eura po kvadratu. Znaci ovaj sta se svida meni( svida se ustvari mojoj zeni jer da se mene pita meni ne smeta ni glazura sta je i bila do sada) kosta 430 kuna kvadrat. To ti je oko 430 podiheli sa 7.5. Oko 60 eura ako sam dobro izracuno. Jurke jel taj bambusov laminat cemu i da li se to isplati staviti? Reci mi uglavu sta ti mislis. Inace sta got ja ili ti reka opet ce biti onako kako kaka zena. Ali cisto me zanima
Parket ti je zakon, a brodski pod još bolja varijanta. Hocu reci toplije je za noge na njemu. Laminati su sranje što se mene tiče. Reciklirani materijal od otpadnog drveta, plastike i ko zna čega još. Ja lično volim drvo. Hrast, jasen itd... Nije ni bukov loš, ali kazu bukva bi drvoseči satrulila još na ledjim dok je nosi iz šume, da je nije sramota. Ona sam blago parena dolazi u obzir. Ukoliko vec imaš to gde kupiti, uzeti povoljno parket ti je ok, samo vidi i taj brodski pod koliko se krece ugradnja i ako bi njega uzimao samo se postaraj da majstore uzmeš koji umeju da ga ugrade ljudski, a da ne škripi pod nogama kasnije. Meni je brodski pod u celoj kuci i mogu lezati zimi i leti na njemu bez da osetim hladnocu. Bez papuca mozeš zimi po njemu opušteno. Mada koliko kontam tebi je dole malo blaza zima nego kod mene.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Znači po meni je laminat jeftino sranje, a ti ako si vec skockao kucu lepo nemoj zaliti za dobar brodski pod ili parket. Oboje je kvalitetnijeg i ne moze se porediti sa Laminatom, a brodski pod je najtoplija varijanta jer ide izolacija ispod i odignut je od betona fino.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:29 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:29 pm, edited 1 time in total.
Locked