Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Oct 01, 2020 6:43 pm Gledao sam emisije u kojima su gostovali ona i njen mmuz, zadnja emisija je bila mislim prosle godine.

Ta zena je izdala i knjigu, vrlo prodavanu, a knjigu su hvalili i najbolji doktori koji rade sa zavisnicima.

U glavnom, nije umrla od droge, a ona i njen muz su cisti od 1987.-e.


Sto ne gledas malo emisije o drajzerovoj i doktorima. I tamo ima pametnih sto su knjiga naobjavljivali. Vidim da ti je to od presudnog znacaja.

Toliko ne bitnog pisanja o zeni koju nisi ni upoznap niti planirao da je upoznas
Mislim dokle
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Oct 01, 2020 7:42 pm
StopBup wrote: Thu Oct 01, 2020 6:43 pm Gledao sam emisije u kojima su gostovali ona i njen mmuz, zadnja emisija je bila mislim prosle godine.

Ta zena je izdala i knjigu, vrlo prodavanu, a knjigu su hvalili i najbolji doktori koji rade sa zavisnicima.

U glavnom, nije umrla od droge, a ona i njen muz su cisti od 1987.-e.


Sto ne gledas malo emisije o drajzerovoj i doktorima. I tamo ima pametnih sto su knjiga naobjavljivali. Vidim da ti je to od presudnog znacaja.

Toliko ne bitnog pisanja o zeni koju nisi ni upoznap niti planirao da je upoznas
Mislim dokle
Jesam planirao da je upoznam naravno. Zasto bih je spominjao u opste? Ma necu vise o njoj, nego sam eto reagovao na ovu LIkunu sumnju da je ona ostala cista, a cini mi se da je aludirao i na to da je umrla od gudre.

Ne citam ja Frajla sad takve knjige, pisao sam da sam to odlozio. Krenuo sam da citam onu od doktora Milivojevica, procitao oko 20posto, pa odlozio... Zavrsicu je kasnije.

Sada tu knjigu od dr Zorana Miliovojevica, "Igre koje igraju narkomani", cita moja mama, nije jos celu procitala, ali prmecujem da bolje saradjujemo otkad ona cita tu knjigu, i da je pocela bolje da kapira bolest zavisnosti. Mislim da je u pocetnoj fazi lecenja zavisnika, knjige tog tipa bolje da citaju saradnici u oporavku/lecenju, nego sami zavisnici. Ja cu je kao sto rekoh zavrsiti kasnije.

Stvarno nikad nisam gledao nesto o Drajzerovoj, niti slusao ljude(doktore) koji rade tamo. Video sam na ovom forumu da neki pljuju Drajzerovu... Mislim da je to blago receno glupost. Svako ko hoce stvaro da se leci, mislim da i te kako moze naci adekvatnu pomoc u Drajzerovoj.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

StopBup wrote: Thu Oct 01, 2020 7:59 pm
Frajla wrote: Thu Oct 01, 2020 7:42 pm
StopBup wrote: Thu Oct 01, 2020 6:43 pm Gledao sam emisije u kojima su gostovali ona i njen mmuz, zadnja emisija je bila mislim prosle godine.

Ta zena je izdala i knjigu, vrlo prodavanu, a knjigu su hvalili i najbolji doktori koji rade sa zavisnicima.

U glavnom, nije umrla od droge, a ona i njen muz su cisti od 1987.-e.


Sto ne gledas malo emisije o drajzerovoj i doktorima. I tamo ima pametnih sto su knjiga naobjavljivali. Vidim da ti je to od presudnog znacaja.

Toliko ne bitnog pisanja o zeni koju nisi ni upoznap niti planirao da je upoznas
Mislim dokle
Jesam planirao da je upoznam naravno. Zasto bih je spominjao u opste? Ma necu vise o njoj, nego sam eto reagovao na ovu LIkunu sumnju da je ona ostala cista, a cini mi se da je aludirao i na to da je umrla od gudre.

Ne citam ja Frajla sad takve knjige, pisao sam da sam to odlozio. Krenuo sam da citam onu od doktora Milivojevica, procitao oko 20posto, pa odlozio... Zavrsicu je kasnije.

Sada tu knjigu od dr Zorana Miliovojevica, "Igre koje igraju narkomani", cita moja mama, nije jos celu procitala, ali prmecujem da bolje saradjujemo otkad ona cita tu knjigu, i da je pocela bolje da kapira bolest zavisnosti. Mislim da je u pocetnoj fazi lecenja zavisnika, knjige tog tipa bolje da citaju saradnici u oporavku/lecenju, nego sami zavisnici. Ja cu je kao sto rekoh zavrsiti kasnije.

Stvarno nikad nisam gledao nesto o Drajzerovoj, niti slusao ljude(doktore) koji rade tamo. Video sam na ovom forumu da neki pljuju Drajzerovu... Mislim da je to blago receno glupost. Svako ko hoce stvaro da se leci, mislim da i te kako moze naci adekvatnu pomoc u Drajzerovoj.
Stope, manje pričaj o planovima.
Kad se seliš, do kad si u gužvi, kad planiraš ovo ono...
Ništa konkretno od tebe.

I ok ako nemaš ništa konkretno, ali bar ne nabrajaj te planove.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Nista nije shvatio do sada
Istu pricu vrti vec godinama
Mama cita knjigu vec druga ili treca godina Od dr Milivojevica...

Ali treba prekinuti o njemu jer ide
U prazno ne vodi nigde
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Oct 01, 2020 8:40 pm Nista nije shvatio do sada
Istu pricu vrti vec godinama
Mama cita knjigu vec druga ili treca godina Od dr Milivojevica...

Ali treba prekinuti o njemu jer ide
U prazno ne vodi nigde
Pobrkala si nesto. Mama cita tu knjigu zadnjih mozda mesec i po, a ja sam poceo da je citam krajem prosle ili pocetkom ove godine, pa prekinuo.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Oct 01, 2020 8:58 pm [quote=Frajla post_id=154652 time=<a href="tel:1601577649">1601577649</a> user_id=12211]
Nista nije shvatio do sada
Istu pricu vrti vec godinama
Mama cita knjigu vec druga ili treca godina Od dr Milivojevica...

Ali treba prekinuti o njemu jer ide
U prazno ne vodi nigde
Pobrkala si nesto. Mama cita tu knjigu zadnjih mozda mesec i po, a ja sam poceo da je citam krajem prosle ili pocetkom ove godine, pa prekinuo.
[/quote]

Nisam pobrkala
Pisao si da mama cita i od kada je cita, bolje te razume

Ili si izmisljao pa se ne secas

No nije bitno, ne mogu sa tobom u nedogled o istim stvarima. Za prazne price nisam rada
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Marta Tufna wrote: Thu Oct 01, 2020 8:08 pm
Stope, manje pričaj o planovima.
Kad se seliš, do kad si u gužvi, kad planiraš ovo ono...
Ništa konkretno od tebe.

I ok ako nemaš ništa konkretno, ali bar ne nabrajaj te planove.
Ok Marta, hvala na skretanju paznje.

Ma ja eto krenuh o muzici danas, kako sam uz tebe ovde probudio nova interesovanja za muziku, a ti mi odgovorila ono:"Jos da se primis na psihotaraije.", i onda krenu prica i o tim planovima, znaci ti si kriva! Hahahah, salim se Marta, super si ti meni.

P.s. Kao sto rekoh pre neki dan, meni je muzika nesto sto jako pozitivno deluje na psihu, naravno kvalitetna muzika, pa bi bilo super da ponovo pocnem da posecujem kvalitene svirke. Bicu dosta u Bg-u za dve-tri sedmice, i gledacu da obidjem neke dobre svirke, kojih verovatno u Bg-u ima cesto, kao sto ih je bilo i ranije.

Kad ti padne na pamet nesto dobro od muzike, okaci ovde, bio bih ti zahvalan. Stvarno si izbacivala super stvari.

P.p.s. Konkretno od mene... Bice uskoro... ;) Znam da ne pisem sad nesto bitno, ali znam sigurno da bar nikoga ne ometam... Verovatno nisam trebao ni da se raspisujem danas, ali eto, nesto mi doslo.
Last edited by StopBup on Thu Oct 01, 2020 11:39 pm, edited 3 times in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Oct 01, 2020 9:07 pm
Nisam pobrkala
Pisao si da mama cita i od kada je cita, bolje te razume

Ili si izmisljao pa se ne secas

No nije bitno, ne mogu sa tobom u nedogled o istim stvarima. Za prazne price nisam rada
Pisao sam, samo to je bilo pre mesec, mesec i po, dva meseca u vr' glave, otakad je pocela da cita, a ne tako davno kao se tebi cini.

Kakvim godinama bre Frajla? Mislim na istu pricu? Pocetkom ove godine sam samo pominjao tu knjigu, kad sam je ja citao i odustao, to jest odlozio citanje. Jesam prosle zime pominjao i psihoterapije, ali tad sam stvarno bas bio u autu, bunilu, vec bio u recidivu... Kasnije sam se kolebao, te hocu, te necu, te sam cu... Nista to nje nenormalno kad je u pitanju zavisnost. Ni jedan zavisnik na pocetku lecenja nije znao kako stvarno da se postavi, pa ni ja, a ja jesam jos na pocetku lecenja i oporavka...

Ok, necmo vise ti i ja.

Jesam svasta pisao, pa i vrteo istu pricu, to vise ne radim i kraj.

Sad je jbt ispao eto moze se reci i problem, sto sam ja samo pomenuo da je zena kod koje sam hteo da idem na psihoterapije napisala knjigu. Ja u opste nisam ni rekao da cu sad cittati tu knjigu.

Ja sam ovde zadnjih dana u gavnom hvaio Martin muzicki ukus.

P.s. Bez veze je to sto pises kao da nisam nisata shvatio. Mogu i ja da pisem da ti nisi nista shvatila... Tacnje i nisi skoro nista shvatila sto se tice mog shvatanja , i bolje me prosto ignorisi. Nesto se ne da nama dvoma da komuniciramo normalno u zadnje vreme... Ako te nesto zanima, pitaj, reci cu ti, sad imam vremana da pisem, mada sunjam da te zanima moje stanje i moje shvatanje. :)
Znas i sama da sam ja jos relativno nov/svez sto se tice lecenja, pa je i normalno da je bilo dosta odbijanja i ne prihvatanja na prvu loptu necega sto mi je receno. Eto, ja te pozdravljam, i ipak te jos uvek volim u ovoj nasoj virtueli , i ponavljam, gledaj da me ignorises neko vreme, jer nam se ocito neda da normalno komuniciramo.
Last edited by StopBup on Thu Oct 01, 2020 9:58 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Marta Tufna wrote: Thu Oct 01, 2020 8:08 pm
Delio sam ovu stvar davno ovde, evo sad je upravo slusam, pa se stetih tebe. Kakva ti je ova stvar?

https://www.youtube.com/watch?v=OgtQj8O ... nnyB.Goode
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Oct 01, 2020 9:07 pm
Ako si ti korisnik koji je online "hidden", evo samo da ti kazem da sam upravo malo editovao post koji sam tebi pisao, pa ako me citas, procitaj ponovo ovo sto sam ti odg.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked