Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sun Aug 16, 2020 2:08 am I za spavanje. Lagano opustanje. Naravno samo za staru gardu rokera. Ostale ko jebe. Nek slusaju turbofolk.
https://youtu.be/OorZcOzNcgE
Čita se, Liko. I sluša se ;)
Evo za tebe jedna od omiljenih.
https://youtu.be/4fGRClOpGKg
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Sun Aug 16, 2020 11:57 am
licaninsasela wrote: Sun Aug 16, 2020 2:08 am I za spavanje. Lagano opustanje. Naravno samo za staru gardu rokera. Ostale ko jebe. Nek slusaju turbofolk.
https://youtu.be/OorZcOzNcgE
Čita se, Liko. I sluša se ;)
Evo za tebe jedna od omiljenih.
https://youtu.be/4fGRClOpGKg
Super si pogodila neznan kako jer bila je 1995 jedna gadna situacija. Bija sam stacioniran u zg i treba krenit oluja, oslobadanje hr teritorija. A nas par se prebili ko macici ja dopa oni konjaka. I pocela foxy lady i neznan koji nam je kurac bija da smo demolirali lokal. Izvostila nas vojna murija na mrtvo ime. Jake snage 33 ing brigade dobile po picki ko nikad u zivotu i nakon dva dana krenila oluja i ajde u egzodus srba. Tako je bilo necu nikad zaboravit. Birtija u spanskog u zg. A u vlaskoj nas polomili. Hehe. Kad se sitin.
Nego danas odlican dan u glavi. Koncentracija jaka. Ulazija u tankove. To ne smije niko od nize posade ili kadet a i ko bi ga pustija doli da se izgubi. Cekira koliko su blatni i ruzinavi. A moras permit pripremiti, potpisati da ulazis u tank i mjeris razinu kisika. Super odradija. Iskupija se za jucer. Danas obuka cistu tutu evo vec je bacija u smece pa moram novu traziti. A kvalitetna radna roba. Pistole i tuta ili kombinezon 200 eura al neki ih talijani rade nikad bolje nisan ima. Samo sta miraju biti bile da se razlikujes od nize posade pa se brzo zaseru.
Dobra si ti cura Marta. Nemoj se samo opterecivati sa tom cugon odnosno prestankom. To je ka i dop. Nakon dugo vrimena jednostavno izlapi iz glave. Ok ovdje se o tome prica ali da nisi tu viruj da bi puno manje mislila o tome ako uopce mislis. Samo pomalo. Vidim da se ok poznajes a to je bit svega i ne bjezati od sebe i pokusati biti neko drugi. Koja bi to glupost bila da smo svi isti. Ne bi nista izjeba u zivotu. Dovoljna bi mi bila jedna jer bi sve bile u glavi iste. A ja volim razlicite.
Dobar je Martice dimi hendrix al evo nesto sta je isto dobro. Samo da naden. Iman u glavi al dok ja to otipkam pa prebacim a kurcic sam za tehniku.
Nadan se da ti pase Marte?!
https://youtu.be/Eh44QPT1mPE
Jebo zivot ber rnr
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

U glavi mi je da ti je ovo Yasu pustija Marta. Kroz maglu al nije naodmet. Evo tvoja song pa uzivaj u svoj lipon imenu.
https://youtu.be/qDcco9rGOlE
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Evo 6 i 20. Malo prica sa zenon i kceri a sin me ne jebe pet posto od kad san na brodu. Bog tata evo ti mama. Al kaze mi zena da je ok. Sav je u nekoj robotici i svom svitu. Slican ka ja. Voli najvise biti sam. Ima jednog pravog frenda pa gejmaju neke igre koje ja ne kuzin niti malo. Igraju i pricaju preko kompa. Kako to? E bas sam zastario. Danas je udarna nedilja jer sutra smo u haifi. Brod mora biti sve po ps. Veceras cu naguziti i kadeta i filipinca nek rade ka crnci i samo ih cekirati svako malo. A ja bas neman povjerenje u druge kad rade nesta moje pa se skonto sam. Preforsiran i kiksam. Nema vise lomljenja kicme. To mi je prvi casnik danas reka. Nisi tu da radis nego da razmisljas i dajes poslove ovoj dvojci. Samo cekiranje i ako im nesta zapne dati im ruke. Vidit cemo kako ce se pokazati nova taktika. Uglavnon dobro sam raspolozen. Opet tucen danas cili dan po vocu. I ruca. Sad si donija u kabinu dvi kasete vode pa moran raditi mix sa fantom i limunom. Pogodit pravu mjeru i staviti par boca hladiti. Prsut sir i masline i dalje stoje u frizu. Iman i naranci. I one bi mogle u mix vodu. I tako pola 7 je za sat ode i vracan se oko pola 1 ako sve bude u redu. I pnda jos mjerit temperaturu nadi izraelskih vlasti i kupanje jedenje sjedenje do dva pol 3 pa ujutro opet isto. Iskreno odvika sam se od ovakog radnog vrimena. Doma sam stagnira, ok i kuk me jebo ali nije opravdanje kad mozak zapostavis. Fizikalija i kondicija se brzo vrate al koncentracija je zajebana stavka. Sve moran pisati sta odraditi prije posla. A moga bi nas sutra prije haife barba naguziti i neki drill opaliti oko 4 popodne. Neki fire fighting ili abandon ship. To ti uzme dva sata slobodnog vrimena jer oce da je sve po peesu.
Evo Azra pegla, znaci ok sam. 68ma.
Sta ima kod vas osim sta bilmezu pokusavate objasniti kako se uci hodati? On je beba. Jos puze. Treba papati puno cokolina da prohoda kako triba.
Nesta mi je malecka ksana napisala da ne ide san na oci. Ma nije to od prestanka. Nemoj svaki kurac pripisati tome. Pa koliki normalka ljudi imaju takoder nesanice. Proce. Mozda pun misec mozda jebiga takav usran dan pa se ne moze ni spavati. A mozda i groznica pred godisnji. Ne budi zlocesta na godisnjem. Pamet u glavu. Sokici limunici i sladoled. Nemoj ustvari limunice jer je osnova za kuhanje zla.
E znaci Marta je rokerica. E to mi je drago. Bog te jeba rokeri izumrli ka dinosauri. Bilo vise rokera za vrime Tite nego sad kad je sve dozvoljeno.
Frajla dobro? Sta se desilo u gree da ti se skoro omaklo? Kako to?
Nina je u kurcu. Korona i oko dice puno vrimena vjerujem.
Jel Loki skuva ribu ili je u fazi barenja? Ja odkako sam se ozenija a ima tome he koliko? Puno godina. Neznan opet datum godisnjice i vincanja al to je tu negdi mozda sljedeci misec. Nisam siguran. A nesmim zenu pitati. E da otkako sam se ozenija nisam bija nikako sa hrvaticom. Cugice i nevine poljupce sa bivsima ne racunam jer to je sad sve frendovski mada ima tu uvik neke cudne obostrane kemije i ljubavi. A i te njihove klince gledan onako nekako ko svoje a nisu. Uvik kazem ako zaskripi sta u braku imate broj pa cemo nesto iskombinirati sa financijama dok ne krene na bolje. Mora se tako. Za ovo zena ne zna i bolje jer ne da bi moga u ljetnu kuhinju nego trazit sebi neki stan. Ili pokusat objasnit al ne mozes ti juznjakinji nista objasnit jer je to drugaciji mentalitet od naseg. Eto 7 ce idem lagano u pripremu. Poz ljudi. Nema dugo ni zutog ni crvenog kartona. Da nije Sanela osla na drugu sljaku u neku ustanovu nevezanu za nas narkice. Mozda. Sumnjivo mi je ovo.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Odma da kazen da nista nije ispalo kako san planira. Brod poceja naglo i jako valjati a to je jebada kad praznis tankove skladisnih prostora. Ovdi to paluba radi a inace na drugin firmama oficiri makine. Uglavnom posal od dava sata znaci do 22 je treba bit gotov. Bio je kurac moj. Kako brod valja tako pumpe vuku umisto vode zrak a radis u isto vrime sa dvi pumpe koje ni u ludilu ne smiju na suvo raditim ko kad jebes neide na suvo. I tako jedna pumpa ispod 8 decka znaci osam katova a druga na drugog strani na istoj pozici. Vidin ja to nesto slabo stripa( posusuje). Kad ja na jednu ona vuce zrak. Nema tlaka. Gasi je odma. Trci na drugu druga odlicno radi. Sretan otpicim opet do one sta nije radila sad radi. Odem do druge vuce zrak. I onda zivac oso na milijon necega u muzgu. Mozak prokuva. Otera i kadeta i filipinca u kurac i sam se drkaj do 1 sat sa pumpama. Poso moras napraviti. Presa sam danas po skalama za od 8 do 1 nekih par kilometara ako ne i jace. Moga bi na maraton. Mali mozak me zabolija od muke isusove. Al odradio. I onda osa mjerit temperaturu jer sutra dolazimo. Nisam jeo. Ni necu. Samo po vodi i vocu vecereras. A slag na tortu svemu tome je sta je sada kod mene 20 do 2 al moram pomaketi unaprid satbpa je 20 do tri. I onda se ljudi zale sta dva puta godinje minjaju sat pa su danima u kurcu. Valjda smo mi ovdi svi u kurcu pa nas to i ne dira. Isti kurac lega u tri ili u cetri kad se dizen u 7. I tako. Izgura jos jedan krvav dan. Niko ovo ne more platiti. Ovo nije human posao niti malo. Al dzaba kad ga i volim i mrzin al vise volin radi te neke slobode i neodgovornosti doma a opet ovdje je jebena stega. A o odgovornosti da ne pricam. Placen si bogovski i ima da svoj poso napravis pa makar radija 5 dana bez spavanja. Mi oficiri imamo fiksne place plus bonuse ako brod drzimo urednim. A i sad ce neki jaci bonusi kad budemo za australiju radi adenskog zaljeva. Ne moze doci naoruzana pratnja na brod radi korone pa nam placaju direkt na ruke za pretrpljeni stres od somalskih pirata. A za dva vijada do australije i nazad bit ce to jak bonus pplus svaki misec isto neki redovni kojeg nema u ugovoru. Trpa nas zidov parama samo da brod vozi.
Ima li nekih bitnih noovosti u vasim zivotima ali pustite drogu i cugu u picku materinu. Ovako obicne stvari. Razmisljanja. Evo ja sa sobom se i iskukam i oporavim i bitno da sve iz mene izade sta me jebe. A svaki dan me nesto jebucne. Eto moran ici leci. Nije sad dva nego ce tri. Ujutro jedva otvori oci i opsujen si sve o spisku.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jedna prigodna zaaku noc.
Dobra.
https://youtu.be/h4VJZzW6GY0
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ovo je mene da uspava ovaj prelipi andeo na nebu. Valjda tamo sklada i piva pisme i bogu i vragu i svima koji vole dobar rnb. Iskreno se nadan da cemo se jednom sristi tamo gori da mi ispolira par tonova. Night daneri i cugeri. I bivsi i koji nisu ni stali.
https://youtu.be/VN9KSQCvFxM
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Pola dana je proslo. Bit ce to dobro kaze tu elektricar. Ako nije mora biti kaze on. I on je pacenik ovdi jer ima priko glave posla. Za usrat se al on se pogura pivom i bakardijem a ja ne cugam. Al ista valna duljina u mozgu. Vidi se da smo obojca sprzeni u glavi. Kako se zlotvori odmah namirisu. Pita oon mene jel volim cokolade da je uzeja od ovih sta doodu na brod. Ja mu kazem cuj nisan ja za to nikad bija al volio sam tesku drogu. Smije se on. Kaze da je jako zlocest doma a ja mu kazem joj i meni prode kroz glavu da bi uzeja al nesmijem nikako jer cu u kurac opet otici. Bas sam se ugodno aklimatizita vec a drustva totale izbjegavan po kabinama da ne bi se naslo stogod pa onda ko zna. Doslovno posal kabina. I ne jebem ni pod razno ekipu jer uvik ima udaraca na brodu. Uglavnom su svi udaraci sta i je normalno za ovaj posal. Samo ja nisam normalan pa guram na suvo sve ovo. Veceras presing. Dolazimo oko 7 navecer u haifu pa gade mi se opcenito ti ljudi i njihove vlasti. Drze se ka da smo svi neki teroristi mater im jebem. A ujutro vec partimo nazad za portugal. Nema leva leva. Samo se pici. Dok pici znaci da brod zaraduje dobru lovu.
Ne mogu rec sa san u nekom bedu mada je presing bija cjeli dan. Jutro. Stavija robu prati pa cekam da masina izade. Jos nekih sat vrimena. Kolko tolko drzati se uredan ka i doma mada je ovdi to zajebano. Kad iden doma svu robu bacim u smece jer se uvuce taj miris zeljeza i teskog goriva u nju da je bog dragi vise ne bi moga doterati u red. Samo ono u cemu san putova san opra drugi dan i zapakira u par vrecica i spremio u kofer i kofer omota folijon da ne ulazi miris broda u njega. Ja to uopce ne kuzim al zena i djeca mi kazu, stari ti smrdis ko kuga jel si se uopce kupa tamo. Ude miris u kozu i moz ga jebat.. Eto. Glazbena numera je ..moram razmisliti. E sitija sam se. Za moju zenu mada ovo ona ne cita niti kurca bi razumila procitati kako treba.
https://youtu.be/1GufxJ1Wa2w
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jak van je repetitor. Bija mislim prije dvi godine na njihovon koncertu. Jos su jaci uzivo.
https://youtu.be/OST9Uynjm3E
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sun Aug 16, 2020 1:47 pm U glavi mi je da ti je ovo Yasu pustija Marta. Kroz maglu al nije naodmet. Evo tvoja song pa uzivaj u svoj lipon imenu.
https://youtu.be/qDcco9rGOlE
Pogodak i sa ovom i sa prethodnom :)
Nije Yasu meni puštao, možda nekoj drugoj Marti.

Ja sam juče bila u prirodi sa prijateljima i svirala sam ceo dan.
Za vreme vanrednog stanja sam svirala u stanu pomalo, ali mačke se prestrave kad čuju usnu harmoniku. Tako da mi je ovo juče baš trebalo.
Sad opet razmišljam o moru i pravim planove gde mi je najbolje i najbezbednije da odem.

Evo jedna sa mog jučerašnjeg repertoara.
https://youtu.be/OSscKLEvlMg
Locked