Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Tue Jan 12, 2021 9:43 pm
licaninsasela wrote: Tue Jan 12, 2021 9:30 pm
Frajla wrote: Tue Jan 12, 2021 9:20 pm


Necu ti pruziti to zadovoljstvo. Nisam ni prosli put kada si mi srao za decu koju nemam, iz meni znanih razloga.
Tako seres i sada a da pojma nemas. Gori si od zenskih alapaca
Ja sam nikad bolje sto zelim i tebi
A vec kad seres i vuces me za jezik stvarno neznam kako je to neimati djecu i kakvo ti to meni zadovoljstvo ne zelis pruziti. Ili priustiti. A volio bi vidit da mi ti pruzis bilo koje zadovoljstvo. Samo cisto sumnjam i mislim da ne grijesim i da se uopce ne bi razocaro. Frajla negdi sam cuo za rijec sujeta. Tko mi moze reci sta to znaci. Sujeta. Ili hr prijevod sujete.
Zao mi je i ovo vremena sto potrosih na prazne price.

Vidis ja bi sada mogla kao i ti da pisem ovde o stvarima koje si mi pisao u privatnim porukama sto bi se reklo “ u poverenju” ali necu i time se ne bavim, dok se za tebe to ne bi moglo reci.
Vidis to je tvoja sujeta i pumpanje ega i to je to zadovoljstvo koje ne zelim da ti pruzim.

Prazne price, za njih bas nemam vremena
Ne kaki. Sve se ovdje zna frajla. Pumpanje ega? Cemu? Slobodno pricaj o svemu. Ionako se ne poznamo. Niti se znamo imena niti znamo kako ko izgleda i di zivi. Ovo je virtuala. I istina je ono sta zelis da je istina. A daleko je sve to od istine. Treba imat hrabrost s nekim se naci uzivo sa foruma i da si stimamo i strahujemo jedno za drugo. E vidis to ti nemas. Samo znas dijeliti packe i matematicke formule o skidanju koje su uspjesne pitanje koliko. Daj neki pravi savjet nekome ko trazi pomoc a ne u stilu sve ti pise tud i tud na str 466. Frajla. Iskreno sta ti radis na forumu? Uz pomaganje samoj sebi pumpanjem samopuzdanja sta jos ti ovdje radis?
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by sanela »

Licaninsasela je banovan.
Tema ide pod ključ.
Locked