Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

E
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:23 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

Pozdrav svima.
Lika otvorio konacno temu bez cmizdrenja o dopu subu i laganju samoga sebe. Iskusni mornar. Sala Liko.
Eh, citao sam malo forum.

Liko vidim da si imao neku operaciju, nadam se da si dobro.

Mislio sam da zezam malo StopBupa, necu! Secam se, nisam mogao da ga prezivim ranije. Pametnica. Sve zeli da zna unapred. :mrgreen:

xxxana mudruje kako vidim. Tako mi lici.

Draga Frajla standardno, drago mi je.

Ninocka: "Jedina dobra stvar u svu ovome sto sam prestala mislit kako se osjecam, i cini mi se da mi je mentalno zdravlje nikad bolje." ;)
Slicno kao i ja. Jednom mi je jedna doktorka rekla vi narkomani samo mislite kako se osecate :shock:

Svi ste tu. :)

Necu pisati previse, ne volim, google sve belezi.

Dosao sam da Vam se javim. Dobro sam. Guram kako mogu. Bolje mi je. Na ledjima mi stoje problemi koje nikada nisam resavao, ticu se zivota. Polako resavam deo po deo.
Zelim da Vas pozdravim.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

"o laganju samog sebe" Asocijacija.
Iz jednog videa:
" evo i ovo moje narkoman, kockar. Tu ne moze niko da pomogne. Vodimo ga mi levo desno. Iso je tamo iso je vamo.
To je sve placeno placeno placeno, medjutim to je tako tanko, znate. I to malo sto mu je bolje ne menja stvar jer nastavljamo
da zivimo u stresu. Majke ne mogu i dalje da spavaju, pa se agonija produzava. Svako malo gleda da nije opet, pa sluti
da ce mozda ponovo! I eto to je kao bolje? Ili ovo sto sad radimo imaju ti kao neki, sta ce te... blokatori, znate! Puno je strasti.
E sad, da bi mu pomogli mi mu ugradimo blokator. Pazite samo kakvi su to metodi? I kazemo mu: Vidi ako ponovo budes uzeo
ovu supstancu... umreces! Zamislite to? Hermeticki ga zatvoris i eto, to ti je to. Nece kaze vise ulaziti! Evo hermeticki smo
ga zatvorili ne brinite se. Ako se otvori odmah ce umret. Znate... "
Video: https://youtu.be/EUS80QAlXFc?t=4278
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[q
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:23 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

licaninsasela wrote: Wed May 20, 2020 8:19 pm Isusa mi svi bili neki sportasi. Jebo vas dop. Sta niste ostali u sportu? To ja ne kuzim. Mene je ulica odgojila a vi svi sportasi bili. Koji vam se klinac okrenio u glavi da ste se ostavili sporta? Bas ste idioti. Boga mi dragoga. Kakve veze ima sport sa drogom? Vi ste totalni idioti. Da sam ja bio talentiran za sport nikada ne bi imo doticaj sa drogom. Stvarno ste retardirani. Idem leci.
hahahaa :)

Ima veze. Sport kada se trenira rekreativno onda je ispravan. Prija, odrzava telo i dusu.
Cim se predje na varijante profesionalno ili poluprofesionalno, ljudi krenu da izumaju proteine(flasica pun ku...), anabolike, psihostimulanse. To je u profesionalnom sportu kao dobar dan. Korak da se predje na droge je lak.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

licaninsasela wrote: Uglavnom nema boljeg mesa za mene od svinjtine. Kakva kurac riba i morski plodovi.
;)
Bolje kupi soma sarana i smuda i napravi pravu klopu. Ljuti fis. Ja ti garntiram da je slatkovodna riba puno bolja od morske samo sta nasi znaju to skupo i dobro izreklamirati i prodati.
:)
Nikad ne vjeruj dalmatincu jer po njihovim pricama sve njihovo je najbolje. Njihovo govno mirise kad se pokenjaju a ako je slucajno sinoc jeo ribu spreman ti je i to govno prodati pod nesto zdravo.
:lol:
Haha
aaaa
Fish paprikas se zove. Ima i ljuti fish. Izmesaju ribe, smudja, belu ribu, kečigu, štuku.
Onda riblje corbe. Alaska riblja corba, nema ukusnijeg od toga. Prste da polizes.
I naravno pecena riba som ili šaran.
Bruka dobro.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

licaninsasela wrote: ....
Pisao si u vezi ribarenja, nastavljam nesto svoje, iz secanja...
Ispravi me ako gresim, memorija mi je losija.
Zvali su to pušća/pušće mislim da je za lignje vestacki mamac. Nikada nisam nista uhvatio na to. Iz barke.
Vise sam voleo da hvatam grabljivice iz camca. Struk i neka varalica. Znas kada se vozis camcem uz blagi gas motora.
To je extra. Hvatao sam Palamide tako i Ingljune/Iglica.

Na kraju sam zavrsio u podvodnom ribolovu. Sve sam lovio sta naidje Cipole, Orade, Barbune... Manje su bile.
Ona gadna morina/murina, nju sam izbegavao. Plasila me, kada je vidim. Iako su bile manje.

Vidis to je ovako nesto:
Image
Par puta se umalo nisam udavio. Mogao sam do 5 min bez kisenika. Zanesem se i kada shvatim da sam otisao duboko, onda je frka.
Tegovi teski, moram perajima nazad. I to lagano zbog pritiska. Mogu da odu usi ili krene krv iz nosa.
Zanesem se i zaboravim...
Posle sam saznao da ima mala boca sa kiseonikom koja se nosi iz bok, gde su tegovi. Za takve situacije.
Image
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:24 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

licaninsasela wrote: Sun Jun 07, 2020 9:09 am
Nesa_neske_01 wrote: Sun Jun 07, 2020 8:23 am
licaninsasela wrote: ....
Pisao si u vezi ribarenja, nastavljam nesto svoje, iz secanja...
Ispravi me ako gresim, memorija mi je losija.
Zvali su to pušća/pušće mislim da je za lignje vestacki mamac. Nikada nisam nista uhvatio na to. Iz barke.
Vise sam voleo da hvatam grabljivice iz camca. Struk i neka varalica. Znas kada se vozis camcem uz blagi gas motora.
To je extra. Hvatao sam Palamide tako i Ingljune/Iglica.

Na kraju sam zavrsio u podvodnom ribolovu. Sve sam lovio sta naidje Cipole, Orade, Barbune... Manje su bile.
Ona gadna morina/murina, nju sam izbegavao. Plasila me, kada je vidim. Iako su bile manje.

Vidis to je ovako nesto:
Image
Par puta se umalo nisam udavio. Mogao sam do 5 min bez kisenika. Zanesem se i kada shvatim da sam otisao duboko, onda je frka.
Tegovi teski, moram perajima nazad. I to lagano zbog pritiska. Mogu da odu usi ili krene krv iz nosa.
Zanesem se i zaboravim...
Posle sam saznao da ima mala boca sa kiseonikom koja se nosi iz bok, gde su tegovi. Za takve situacije.
Image
Neznam Neske. Mi tu tokarenu pizdarijicu sa 78 udica u krug zovemo peskafonda. Pa ne moz lognju preko dana lovit. Noc i lampa i onda one dodu. Neko te zajebo pa si baco bezveze. Nema ribe dobre i puno ko prije. Talijani imaju boolje kocarice i veliku flotu pa samo ciste sve za sobom. Zato i je cijena na ribarnicama skocila. Udu skroz do nasih voda i pokipe sve i bjezi van. Sad im kapetanija plijeni brodove pa su se malo smirili. Vise moja kcer donese ribe nego kad se meni da ici pecat. Ona roni pa harpunom svega ulovi. I ono sta ne smijes i ono sta smijes. Bas sam piso negdje prije mislim zapadna afrika. Tamo smo stojali na sidru pa navecer pecali uglavnom lignje. Al to su mrcine od 5 pa do neznam 10tak kila. Useres se kad zagrize peskafondu i napatis se izvuci ju van. Gadne bestije.
Video taj deo u vezi Afrike. Zanimljivo je. To je pravi ulov.

Sto su kvarni ti Italijani. Hm..

Secam se da su se jos tada na primoriju zalili na mutnu vodu i slaba ulov. Mislim na nasu stranu Jadrana.

Pa da, ja sa harpunom ulovim vise, nego kada se cimam sa barkom okolo.
Dobro dete, super je sport. Plivanje i ronjenje ceo organizam razvija.

Peskafonda da to je to. Pogledao sam sada na netu. Nisam znao da treba nocu pod lampom. Niko mi nije rekao, ja nisam pitao...
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:24 pm, edited 1 time in total.
Locked