Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 10:44 pm
xxxana wrote: Sat Jun 27, 2020 10:03 pm
Bolje dane ocekujem,sloboda me i drzi na pravom putu ;)

Ekstra mala. Ulepšala si mi dan ovom recenicim. :) Jest' da sam mrtav umoran, ali optimistično se osećam.

Ej ima na RTS sada neki film sa Džejsonom Stetamom, hahah, lik jebe keve po običaju. :D

Instalirah si juče televizor u sobu, smorio me malo komp, a bio sam 7-8 godina bez televizora u sobi. :)
Kod mene tv kao da se ne valja i kada ga ukljucim gledam 3 programa i to sam nastelovala na 1-2-3 :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Jun 27, 2020 11:17 pm
StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 10:44 pm
xxxana wrote: Sat Jun 27, 2020 10:03 pm
Bolje dane ocekujem,sloboda me i drzi na pravom putu ;)

Ekstra mala. Ulepšala si mi dan ovom recenicim. :) Jest' da sam mrtav umoran, ali optimistično se osećam.

Ej ima na RTS sada neki film sa Džejsonom Stetamom, hahah, lik jebe keve po običaju. :D

Instalirah si juče televizor u sobu, smorio me malo komp, a bio sam 7-8 godina bez televizora u sobi. :)
Kod mene tv kao da se ne valja i kada ga ukljucim gledam 3 programa i to sam nastelovala na 1-2-3 :)
Nešto mi pade na pamet da bih išao u bioskop. :) Ej, za sve ove 2000.-e, mislim da sam bio 2, možda 3 puta u bioskopu, znači posle "Titanika", još nekih par puta. :D Joj kad se setim kad smo izlazili iz sale posle "Titanika", kako su devojčice cmizdrile za Leonardom, što je poton'o siroma'. :) Mislim, i meni je bilo krivo, ali nisam plak'o, a i zbog broda sam se skenj'o. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 11:49 pm
xxxana wrote: Sat Jun 27, 2020 11:17 pm
StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 10:44 pm

Ekstra mala. Ulepšala si mi dan ovom recenicim. :) Jest' da sam mrtav umoran, ali optimistično se osećam.

Ej ima na RTS sada neki film sa Džejsonom Stetamom, hahah, lik jebe keve po običaju. :D

Instalirah si juče televizor u sobu, smorio me malo komp, a bio sam 7-8 godina bez televizora u sobi. :)
Kod mene tv kao da se ne valja i kada ga ukljucim gledam 3 programa i to sam nastelovala na 1-2-3 :)
Nešto mi pade na pamet da bih išao u bioskop. :) Ej, za sve ove 2000.-e, mislim da sam bio 2, možda 3 puta u bioskopu, znači posle "Titanika", još nekih par puta. :D Joj kad se setim kad smo izlazili iz sale posle "Titanika", kako su devojčice cmizdrile za Leonardom, što je poton'o siroma'. :) Mislim, i meni je bilo krivo, ali nisam plak'o, a i zbog broda sam se skenj'o. :)
Aj sto sam plakala, nego sto sam se drugi put nadala da brod nece potonuti :)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Jun 28, 2020 12:14 am
StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 11:49 pm
xxxana wrote: Sat Jun 27, 2020 11:17 pm
Kod mene tv kao da se ne valja i kada ga ukljucim gledam 3 programa i to sam nastelovala na 1-2-3 :)
Nešto mi pade na pamet da bih išao u bioskop. :) Ej, za sve ove 2000.-e, mislim da sam bio 2, možda 3 puta u bioskopu, znači posle "Titanika", još nekih par puta. :D Joj kad se setim kad smo izlazili iz sale posle "Titanika", kako su devojčice cmizdrile za Leonardom, što je poton'o siroma'. :) Mislim, i meni je bilo krivo, ali nisam plak'o, a i zbog broda sam se skenj'o. :)
Aj sto sam plakala, nego sto sam se drugi put nadala da brod nece potonuti :)
Hahah, ej a i ja sam imao sličan trip. Mene ta ljubavna drama nije toliko dirnula, koliko brod. :) Naravno, pre filma, znao sam za taj brod, i da je potonuo. I onda kad se spucao u ledeni breg, pa onda kad su oni na brodu počeli da igraju "fudbal" sa komadom leda, ono kao brod stoji, a ja se sve potajno nadam da neće potonuti. :D Šou je bio za nas klince sa tim filmom, mislim da su svi znali da pevaju onu pesmu "My Heatrh Will Go On". :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Sun Jun 28, 2020 12:33 am
xxxana wrote: Sun Jun 28, 2020 12:14 am
StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 11:49 pm

Nešto mi pade na pamet da bih išao u bioskop. :) Ej, za sve ove 2000.-e, mislim da sam bio 2, možda 3 puta u bioskopu, znači posle "Titanika", još nekih par puta. :D Joj kad se setim kad smo izlazili iz sale posle "Titanika", kako su devojčice cmizdrile za Leonardom, što je poton'o siroma'. :) Mislim, i meni je bilo krivo, ali nisam plak'o, a i zbog broda sam se skenj'o. :)
Aj sto sam plakala, nego sto sam se drugi put nadala da brod nece potonuti :)
Hahah, ej a i ja sam imao sličan trip. Mene ta ljubavna drama nije toliko dirnula, koliko brod. :) Naravno, pre filma, znao sam za taj brod, i da je potonuo. I onda kad se spucao u ledeni breg, pa onda kad su oni na brodu počeli da igraju "fudbal" sa komadom leda, ono kao brod stoji, a ja se sve potajno nadam da neće potonuti. :D Šou je bio za nas klince sa tim filmom, mislim da su svi znali da pevaju onu pesmu "My Heatrh Will Go On". :D
sladak si ti kad se ne foliraš - simpatično iskren ;)

https://www.youtube.com/watch?v=cntvEDbagAw
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sun Jun 28, 2020 12:14 am
Aj sto sam plakala, nego sto sam se drugi put nadala da brod nece potonuti :)
I šta bi drugi put? Totalno razočarenje, srušeni svi snovi, još veće suze? :)

Meni je do jaja bio taj film, i baš mi je ostavilo utisak kako su odradili brod, još 1997.-e. Pa onda ona soba "engine room", kako su dobro odradili onaj ogromni parni motor. Pa zvuk parne mašine...

A ona soba za wireless(jbt brod 1912.-e, imao wi-fi, pa ti vidi). :) Mada nervira me što je u toj sobi za wireless, pisalo "Markoni", a opšte je poznato da je Markoni taj patent ukrao od Tesle, Tesla je izumeo wireless tehnologiju. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

StopBup wrote: Sat Jun 27, 2020 7:52 pm
Loki wrote: Sat Jun 27, 2020 7:38 pm
Ej, ma nisam pao, baš ne mislim o gudri, niti me interesuje, ok sam, umorih se baš danas, a nemam neke volje za pisanjem. Odgovoriću ti drugom prilikom detaljnije.
Nema mi te šta biti žao. Koliko sam se igrao sa vatrom, odlično sam prošao.
Dobar čovek jesam, ali padao nisam zbog toga...
Sad se jedva naterah i ovo da napišem koliko mi se ne piše, nemam inspiraciju, ali zapamtio sam post tvoj, pa ću ti odgovorti drugom prilikom opširnije.

P.s. Pod ovim "prošao", naravno da ne mislim da je još sve gotovo, ali doći će to sve na svoje.
Zaista očekujem od tebe da pošteno razmisliš o tim mojim pitanjima i zapažanjima i da iskreno odgovoriš. Prvenstveno sebi da odgovoriš. Meni i ne moraš. Ali stvarno mislim da je krajnje vreme da ukapiraš da ljudi sa strane mnogo bolje vide problem nego ti iz svog ugla gledanja. To je univerzalno pravilo, ne samo u vezi tebe i zavisnosti, nego to pravilo važi i za mene i za svakog drugog. Nikada mi iz svog ugla gledanja ne možemo realno i 100% sagledati svoj problem. Dok se sa strane to mogo bolje uočava.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

ahaha! loki, naivko! pa to mu svi pričamo odkad se pojavio! :mrgreen:

neće to da može, i loše će završiti, ali nisam mu ja majka...

https://www.youtube.com/watch?v=cJRP3LRcUFg
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Ja se sve nešto nadam da je dosta tvrdoglavo gurao svoju priču i način i da je vreme učinilo svoje da popusti i posluša.

Jbg Yasu kad sam nepopravljivi optimista i uvek samo vidim dobro u ljudima. Dosta puta me koštalo, ali ne odustajem. 🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sun Jun 28, 2020 1:06 pm
xxxana wrote: Sun Jun 28, 2020 12:14 am
Aj sto sam plakala, nego sto sam se drugi put nadala da brod nece potonuti :)
I šta bi drugi put? Totalno razočarenje, srušeni svi snovi, još veće suze? :)

Meni je do jaja bio taj film, i baš mi je ostavilo utisak kako su odradili brod, još 1997.-e. Pa onda ona soba "engine room", kako su dobro odradili onaj ogromni parni motor. Pa zvuk parne mašine...

A ona soba za wireless(jbt brod 1912.-e, imao wi-fi, pa ti vidi). :) Mada nervira me što je u toj sobi za wireless, pisalo "Markoni", a opšte je poznato da je Markoni taj patent ukrao od Tesle, Tesla je izumeo wireless tehnologiju. :)
Haha joj Stope..
Sram ga bilo :) Nemoj da se sekiras
Locked