Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Evo Marta samo za tvoje usi.
https://youtu.be/_iYLbGtPOto
Idem pokusat leci al cisto sumnjam da ce bit spavanja. Ovo je lagan a visok brod pa ga more samara sa svih strana. Toliko da mi popado sav ves koji sam objesio da se susi. Mislim da ce nocas biti ispadanja iz kreveta. Bit ce jebena noc. Bar da mi je kabina negdi dole pa bi manje osjetio a ovako na 10om katu valja za popizditi.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sat Sep 12, 2020 11:56 pm Evo Marta samo za tvoje usi.
https://youtu.be/_iYLbGtPOto
Idem pokusat leci al cisto sumnjam da ce bit spavanja. Ovo je lagan a visok brod pa ga more samara sa svih strana. Toliko da mi popado sav ves koji sam objesio da se susi. Mislim da ce nocas biti ispadanja iz kreveta. Bit ce jebena noc. Bar da mi je kabina negdi dole pa bi manje osjetio a ovako na 10om katu valja za popizditi.
Baš je divna.
Devojka je prelepa.
Evo još jedne predivne devojke
https://youtu.be/0ymdNChkXhA
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Sun Sep 13, 2020 8:24 am
licaninsasela wrote: Sat Sep 12, 2020 11:56 pm Evo Marta samo za tvoje usi.
https://youtu.be/_iYLbGtPOto
Idem pokusat leci al cisto sumnjam da ce bit spavanja. Ovo je lagan a visok brod pa ga more samara sa svih strana. Toliko da mi popado sav ves koji sam objesio da se susi. Mislim da ce nocas biti ispadanja iz kreveta. Bit ce jebena noc. Bar da mi je kabina negdi dole pa bi manje osjetio a ovako na 10om katu valja za popizditi.
Baš je divna.
Devojka je prelepa.
Evo još jedne predivne devojke
https://youtu.be/0ymdNChkXhA
Vrlo dobro, cak stavise se odlicno nadopunjujemo nas dvoje. Ako se meni stagod dogodi ima da nastavis misiju radio bembe da jednog dana sazivi. Dakle uz istresanje ovdi po "papiru" ono sta covika tisti iz uz dobru numeru ima da se lice rane nastale u boju. Tako nekako.
Eto meni je bog da da iman privilegiju razumit ok jos jedan jezik bez skole i to ponekad debelo koristim. Ovu lijepu malu lijepog glasa mi je zena otkrila odnosno samo sam u prolazu snimija sta slusa i poceo i ja tako. Nekako me smuruje taj jezik ta kultura a mozda mi i zena nedostaje mada sumnjam. Prije mi nedostaju romanse sa raznim curama od tamo da se nelazeno. Da, znam da sam govno al istina je taka.
I da rezimiram nedilju. Naravno da nije ispalo onako kak sam planira. Sad je pola tri sta dovoljno govori da je i ova nedilja totalno u kurcu. Al bitno je da mi glava ostala ok a i gledam da ce brze proci dan. Sta drugo mi preostaje. Moji otisli na neki rucak danas vani tako da mi ne pada napamet uznemiravati ih. Ako se jave ok ako ne ima dana. E da treba nesto staviti da svira i znan da se pinavljam al to je jace od mene. I zato ide

https://youtu.be/Ao0lyPjYQw0
Jebe me malo pravopis al tako je kako je.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Mene su Liko crnjaci prošli. Dobro, ja neću pisati na ovoj temi. Šta, ti bi hteo da se mrači? Ne razumem. Onaj ko mrači, ne može pomoći na forumu ni sebi, ni drugom. Baš mislim da bi ti valjalo da promeniš taj posao. Bolji si bio pre broda, čak i u bolnici dok si bio.

Crnjaci koje sam imao u toku skidanja i kasnije su me prošli. Problema naravno ima, ali ja znam kako da se izborim sa svojim problemima i šta mi valja činiti. Ti problemi sad i nisu više baš usko povezani sa drogom, ali naravno da se još uvek osete i posledice drogiranja.

Ja ne znam šta bih radio na tvom mestu, i stalno tako dugo vremena provodio na tom malom mestu, to jest brodu. Meni odgovara sada dinamika. Stalno sam u nekom pokretu, i odatle crpim dodatnu energiju za sebe. Ne provodim puno vremena sam i zatvoren, već sam često sada među ljudima ili u nekoj akciji. Meni to prilično odgovara, ovaj tempo života što sad imam. Živim sad tako da prosto ne ostavljam prostora za neko bedačenje. Primećujem napredak i promene kod sebe i ja sam zadovoljan svojim napretkom. Naravno ima još dosta generalno kocke da se slažu, ali ja sam zadovoljan onim što sam postigao do sada. Eto toliko. Ako je ovde kod tebe poželjno mračenje, onda ja neću više pisati. Eno čini mi se da Nicolo mrači malo na podfofumu "supstituciona terapija", ja ne znam sad šta bih mu napisao, niti volim da čitam kad neko mrači. Ako mi padne šta na pamet, pokušaću nešto da mu napišem kako bih mu pomogao i podstakao da promeni nešto kod sebe. Uopšteno, čim nisi zadovoljan stanjem i situacijom kod sebe, odmah menjaj šta možeš, i neke banalne stvari, pa će ti brzo biti lakše...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ovo je za moje usi i dusu. Nadam se Marta da san i tebe pogodija.
https://youtu.be/NjjW0zMPAOw
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Sep 13, 2020 12:28 pm Mene su Liko crnjaci prošli. Dobro, ja neću pisati na ovoj temi. Šta, ti bi hteo da se mrači? Ne razumem. Onaj ko mrači, ne može pomoći na forumu ni sebi, ni drugom. Baš mislim da bi ti valjalo da promeniš taj posao. Bolji si bio pre broda, čak i u bolnici dok si bio.

Crnjaci koje sam imao u toku skidanja i kasnije su me prošli. Problema naravno ima, ali ja znam kako da se izborim sa svojim problemima i šta mi valja činiti. Ti problemi sad i nisu više baš usko povezani sa drogom, ali naravno da se još uvek osete i posledice drogiranja.

Ja ne znam šta bih radio na tvom mestu, i stalno tako dugo vremena provodio na tom malom mestu, to jest brodu. Meni odgovara sada dinamika. Stalno sam u nekom pokretu, i odatle crpim dodatnu energiju za sebe. Ne provodim puno vremena sam i zatvoren, već sam često sada među ljudima ili u nekoj akciji. Meni to prilično odgovara, ovaj tempo života što sad imam. Živim sad tako da prosto ne ostavljam prostora za neko bedačenje. Primećujem napredak i promene kod sebe i ja sam zadovoljan svojim napretkom. Naravno ima još dosta generalno kocke da se slažu, ali ja sam zadovoljan onim što sam postigao do sada. Eto toliko. Ako je ovde kod tebe poželjno mračenje, onda ja neću više pisati. Eno čini mi se da Nicolo mrači malo na podfofumu "supstituciona terapija", ja ne znam sad šta bih mu napisao, niti volim da čitam kad neko mrači. Ako mi padne šta na pamet, pokušaću nešto da mu napišem kako bih mu pomogao i podstakao da promeni nešto kod sebe. Uopšteno, čim nisi zadovoljan stanjem i situacijom kod sebe, odmah menjaj šta možeš, i neke banalne stvari, pa će ti brzo biti lakše...
Da skratim i srezem ovu pricu. Pod jedanJebe me se zivo dal imas crnjake il ne i dal si cist il nisi.
Pod dva. Meni govoris da mijenjam posal? Jel znas a izgleda da ne znas jer si ka cuko sam, da ja doma iman dvoje dice, zenu, necakinju od zene koju smo povuki od tamo, zenine starce i obitelj plus moje starce. Neko se treba brinuti za njih a to sam ja. To je najmanje sta ja mogu napraviti i sta smatram da je moja obaveza i da tako mora biti. Ne zelin omalovazavat tvoj posal al da bi ja ovo sve odrzava onako kako mi savjest nalaze moram i dalja raditi to sta radim. Takvu lovu nigdje i u ni jednom poslu ja zaradit ne mogu posteno. To je pod dva i ja ovaj poso znam i volim raditi. Pod tri. Ti i ja nikada se necemo moci usporediti jer ja opisujem svoja stanja onakva kakva jesu dok ti ne niti ih kuzis a ako kuzis onda lazes. Pod cetiri. Ne cijenim niti jedno tvoje razmisljanje jer niti si realan niti iskren covik. I pod pet. Nikada se ti i ja necemo moci usporedivati jer niti nismo na istoj valnoj duljini niti ja to zelim iz razloga sta ovdi seres od prvog dana jedno te isto po nekom sablonu koji si procita a niti ja virujem da si ti cist.
Sta se tice nicola nikole ili kako se doticni vec zove. Niti covik mraci niti se za razliku od tebe ne preserava da mu je super, vec covjek govori o tome kako je u kurcu, bez zadrske i nekog stida. Cista surova realnost jednog covjeka koji je u govnima i ne zna kako dalje.
Pod sest. Ne ocekujem nikakav odgovor niti ga zelim cuti od tebe. Budi posten i dosljedan ako mozes i nemoj mi kaljati ovu moju jebenu stranicu svojim izgovorima i dnevnicima i eto ja cu ti biti jako zahvalan na tome.
Pod sedam. Pusti moje crnjake i mracenja na miru. Znam sta radim i bitno je da se osjecam bolje kad se ispucam a sta ti opet nikada neces moci shvatiti zasto i kako jer si celofan boy iliti bombonjera zamotana u friski lijepi papir.
Hvala na razumijevanju i sve najboljse ti zelim. Toliko i molim te bez objasnjavanja i odgovora.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Cetiri sata ce. Moram makar dva ili tri odspavati jer gvardija me ceka uvece. Stoga za priko dana zadnja numera ide
Nedilja je i za nas krscane bozji dan pa nek ide. Ko bi reka da ce mi ovo hvaliti odnosno nedostajati.
https://youtu.be/YrLk4vdY28Q
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Video sam da si ponenuo mene i jos nas troje, pa sam ja ukratko napisao sta se desava kod mene. Ok, necu vise pisati sa tobom, ne vidim smisao. Ti imas pravo na svoje misljenje i to je to. Nisam ja ni jedanom rekao da mi je super, niti ocekijem da mi bude super, ali mi je sasvim ok, ne zalim se ni na sta i sve mi je bolje, svaki dan uradim po nesto od cega mi bude bolje. Ne bi bilo normalno da stvari nakon ovoliko vremena ne krenu na bolje. Konacno osecam neku slobodu kojoj sam dugo tezio. Generalno, sad bih se usudio da kazem i da mi je bas dobro. Pocelo je da se isplacuje to za sta sam celo prolece i leto ostavljao svoja "ledja". Eto toliko, ja ti zelim sve najbolje, ali vidim da nisi sad ok. Upao si u neke dubioze, sumnjas u sve i svasta, niko nije iskren, bla, bla. Ne vidim smisao zasto ovde neko ne bi bio iskren, i prosto ne verujem da bi ovde neko lagao o svom stanju, a narocito da li je cist. Bio sam blizu dva puta da se uradim, razmisljao sam i odustao. Eto, aj pozdrav.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Mene ako je neko dobro ispratio na forumu, nije mogao doći do zaključka da je bilo lako skinuti se. Pisao sam da sam se više od dve godine pre mog početka pisanja ovde mučio i bezuspešno pokušavao da se skinem, onda uspeo nekoliko meseci da budem čist, pa pao, pa narednih 6 meseci se opet mučio, dok konačno nisam dobro tresnuo, i nekako uspeo da se iskobeljam. Eto posle više od 4 meseca prijavljujem da mi je osetno bolje, i da vredi skinuti se, podneti neku žrtvu, i da je ta žrtva vredna onoga što dobijaš ako istraješ. Mislim da to može biti motivišuće za ljude koji čitaju, štetiti nikome ne može sigurno. Eto toliko za sad od mene. Evo i pesma. :)

https://m.youtube.com/watch?v=KUwjNBjqR-c
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

U picku materinu. Sve sta san napisa se obrisalo. Nestalo kad se signal izgubio. Nemam snage sve ispocetka. Evo Marta za tvoje usi
https://youtu.be/Uf87iItW13g
Locked