Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Likooo pa price su ti vrh! Ahahahahahaha
Od prebijanja hobotnice do toga da moras i na zenu paziti dok krades!

Nema dalje ahahah
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:17 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:17 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

E
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:18 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

I
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:18 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

A
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:19 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

J
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:19 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:20 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 7:39 am A najljepse zene su mi sad se troumim izmedu indonezanki, malezijki ili libanonki. Kakve kurac juzno amerikanke. Je da su lijepe ali libanonke su mi broj jedan. Na televiziji ne mozes viditi tako lipe zene ka sta su libanonke. E sad tamo saudijska arabija, katar i opcenito taj dija svita nemam pojma jer su sve ka ninde obucene pa ne mozes procijeniti. A i nesmis ih ni takve ka ninde gledati jer je sve puno one neke njihove moralne miicije. A kazu mi tamo ljudi da pederluka ima na svakom koraku mada im je strogo zabranjen. Pa kad tamo ni ne znas sta jebes. Moze se i musko obuci u nindu i eto ti belaja.
Pa čim ima peder luka tamo, mož mislit kakve su im zene... 😜 Šalim se, to znati ne mozemo. Ipak Liko ja mislim da su ovde naše domace žene najlepše. Mada ja nisam proputovao kao ti, ali gledaju i po netu i tv i ovo ovde, a i pričaju ljudi....
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 8:04 am Jurke prijatelju evo da te obavijestim. Nece ici ni parket ni brodski pod ni skupi laminat u ljetnu kuinju. Ici ce onaj otpad od kamena. Bas ono sta joj najvise smeta i bude hladno pod bosim nogama. Ali bitno da je parlamentarizam odlucija. Pitalo se i mene i dicu sta cemo staviti pa je demokratski odlucila ipak da ide kamen. Hehe. Al ajde bar smo zajedno svi odlucili. Tako moja draga kaze. Da sve tebamo tako zajedno rjesavati al njena da bude zadnja. Kaze ona a sta ako procuri voda pa nam sjebe drvo? Ja kazem u pravu si ljubavi kamen je ipak najbolji. Samo sta neces moci bosa hodati po njemu. To joj ostala navika da bosonoga svuda ide jos iz venecuele. A ima brat bratu stotinjak pari cipela, patika, japanki al jebo to. Bosa ona i u trgovinu ide . pici ona i po kamenjaru bosa. Ja joj kazem poskok ce te jednom ugristi kad stanes na njega a ona meni kaze jebo te poskok ne znas ti sta je prava otrovna zmija. A i je tako. Tamo kod nje sve sta gmize po zemlji te moze satrati. Al njih to ne jebe ni pet posto. Kazu prije ce te malarija, sida ili metak satrati nego zmija, striga, pauk ili skorpija. Volio bi ja tamo ziviti pod stare dane al se strasno bojim tih svih otrovnih zivotinja sta je tamo normalno. Pa kod nas samo poskok, ridovka i crna udovica su otrovni. Zivimo u najboljim uvjetima sta se toga tice. Sta ima kod vas ljudu? Uskrs je vas. Uzivajte sa svojim voljenima i ne prezderavajte se do iznemoglosti. Sve u granicama normale.
Šta je ridovka? Škorpija?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Locked