Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sat Oct 10, 2020 11:31 pm Hm ako sam kopira ak ne ide stara
https://youtu.be/gUIZ5K2FhqE
Nije bila ova.
A valjda ni ova moja

https://youtu.be/g9FUFInigFo
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Oct 10, 2020 11:32 pm
Marta Tufna wrote: Sat Oct 10, 2020 11:21 pm
StopBup wrote: Sat Oct 10, 2020 11:09 pm

Ae nemoj vredjati, nikad nisam udario zensko.

Ti izgleda mislis da sam ja neki divus. :) Mi onda zimus jesmo bili pijani, ali smo mi bili napadnuti, i samo smo se branili. Svako bi se tukao u toj situaciji, prosto je bilo neizbezno.

E draga Marta, kad bi me upoznala, iznenadila bi se. :) Mogu te iscimati kad budem dolazio za Bg, pa da se upoznamo, ali dodji sa deckom, i jos minimum 4-5 drugova, za svaki slucaj. ;)

https://www.youtube.com/watch?v=HSH--SJ ... torsLondon
Jaoj bre, Stope. U kojoj godini života si ti ostao zarobljen? 18. čini mi se.
Nisam, ali sad mi mozak ne radi bas najbolje, sto je i za ocekivati. Proci ce... Ako sve bude u redu, za 10-ak dana bi trebalo da dodjem, k' sebi...
Pa sta ti je sad opet dopili? Jel si opet u onom svom pawsu ma sta god on znacio. Vjecni recidivista. Pa sta bi danas? Nista od cura nista od dopa. Ili opet ne prijavljujes sve. A biti ce to.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Oct 10, 2020 11:44 pm
StopBup wrote: Sat Oct 10, 2020 11:32 pm
Marta Tufna wrote: Sat Oct 10, 2020 11:21 pm

Jaoj bre, Stope. U kojoj godini života si ti ostao zarobljen? 18. čini mi se.
Nisam, ali sad mi mozak ne radi bas najbolje, sto je i za ocekivati. Proci ce... Ako sve bude u redu, za 10-ak dana bi trebalo da dodjem, k' sebi...
Pa sta ti je sad opet dopili? Jel si opet u onom svom pawsu ma sta god on znacio. Vjecni recidivista. Pa sta bi danas? Nista od cura nista od dopa. Ili opet ne prijavljujes sve. A biti ce to.
Cist sam, a nisam ni isao curama.

Ne, ne, nece "dopili" biti veciti recidivista. Sjebace to "dopili"...

Ne verujem da je p.a.w.s. Ne znam... Mislim nije dugo trajalo. Samo da se ne nastavi...

Bilo je "vaganja", ali prevagnuo je ovaj dobar teg na tasu...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Evo jedna za laku noc. Pesmu je napisao moj sugradjanin, Jovan Jovanovic Zmaj, a svidja mi se ova izvedba Mise Kovaca.

https://www.youtube.com/watch?v=hqZyX3s ... l=CANOVALS
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Evo i pola nedillje proslo. Digo se naspavan i spreman da izljencarimo nedilju, sta se kaze samo ono sta se mora al mi moji igraci zabili ne jedan nego dva auto gola. Sinoc navecer nisam htio radit analizu vode jer bi mora ostat jos dva sata vise a to mi je nesto puno pa reko danas cu lagano ubiti nedilju s time. Gadno se prevario. Prekjucer sam posla ovog mog malog telca da uzme uzorke vode i danas voda ne valja. Pitam ga di je sta uzeo on vise nema pojma. Ima na 12 mjesta za uzeti vodu i na svakoj bocici pise za koji je uzorak i sad ih je tele ili pomijesalo ili je uzimo prljavim rukama il mu je kapa znoj ili nama generatori slatke vode ne rade kako treba. Ph vrijednost ok, sulfati, nitrati, p alka ok, deha test ok ali kloridi su se pojavili i napali mi vodu. Mozda se dijete i popiskilo u samplove ili je uzimo more al ne valja. Zato sam moro maloprije uzeti sve nove uzorke i navecer me ceka opet analiza. Pa onda opet uzorci za ponedjekalj da bi ima poklapanje il ne poklapanje. Molit se veceras i bogu i Titi da je mali sve krivo uzeo jer ako je ovako onda nevalja. U sistemima bojlera, rashladne vode motora su onda kloridi ili po seljacki sol. A zna se da je sol najveci nepprijatelj broda. Moja krivica sto sam malog pustio samog da uzima uzorke. Imam veliki upitnik iznad glave a on jadan nezna di je sta uzeo. To je prvi autogol. Drugi mi zado filipinac jer vise ne sondira tankove sa stvarnim stanjem nego frizira brojeve. Reko sam mu sinoc da to ne smije raditi danas ponovio. Dakle ne valja. Gubi se povjerenje. Uspio sam mu danas presutiti dok smirim zivce i smislim kako dalje od veceras. Jedino sta mogu je filipincu dati malog telca do sljedeceg ponedjeljka da mali vidi sta ovaj radi i ujedno se praksira a ovaj ce morati sve korektno raditi da ne ispadne pred kadetom neznalica, neradnik i fuser. To mu je jos 8 dana fore da dode u normalu radi smrti majke i nakon toga ga vise necu pokrivati nego cu se obratiti mili pajseru a ne bi volio da to moram napraviti. Jedino mi ta kombinacija pada na pamet i nadam se da niko nece primjetiti da trenutno ne funkcioniramo onako kako bi trebali. Malisa ce morati prvo nauciti da kaze kad ga se pita jel znas sta moras, da razmisli i iskreno kaze da il ne, a ovaj zuti se mora uozbiljiti jer ja nisam bas debelih zivaca al ajd eto mu jos vrimena fore jer vjerujem da mu nije lako. Tako dubokog razmisljanja i toleriranja ima je jos samo Drug Tito koji je ipak ima celicne zivce a koje ja nemam. Znaci veceras u 20 sati sastanak KP i novi raspored kako sam zamislio. Ili tako ili nikako.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Mozda je isla al nema veze
https://youtu.be/nHrqR4wwnmw
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Sve u svemu dobro je. Dobro sam osto relativno miran kad sam vidio sve to, bez panike ali vidno ljut. Mali djecak a sta ce izvinjava se, ja mu kazem nije tvoja greska vec moja sta sam te pustio da to radis sam a i je tako, a filipinac bjezi sada od mene al mora se u osam pojaviti. Znaci nastojat zastititi filipinca od one mrcine od barbe i mislim da ima dosta vremena do tad da sredi glavu. Nije on dopili da nije to u stanju. A do tada cu ja malo vise morati zapeti i cekirati sve dok to ne dode u normalu a valjda oce. A analiza sta pokaze danas i sutra. Ak nije dobra onda nas lazu salinometri na evaporatorima al to se onda mora rijesiti. Nije toliko crno sad kad razmislim koliko mi je mrak pa na oci kad sam poceo dobivati rezultate. Bice to dobro.
Stopili je lupio opet po dopiliju 101 posto a to cemo saznati za sest mjeseci da je jucer bio u recidivu, Frajla jos zakucana od vegan tuluma vjerovatno i Marta se vjerovatno priprema sutra za posao sta sutra obuci, kojje cipele, sminkica i frizura.
Evo jedna borbena
https://youtu.be/Ti0pMVa8dXY
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Sun Oct 11, 2020 10:56 am Sve u svemu dobro je. Dobro sam osto relativno miran kad sam vidio sve to, bez panike ali vidno ljut. Mali djecak a sta ce izvinjava se, ja mu kazem nije tvoja greska vec moja sta sam te pustio da to radis sam a i je tako, a filipinac bjezi sada od mene al mora se u osam pojaviti. Znaci nastojat zastititi filipinca od one mrcine od barbe i mislim da ima dosta vremena do tad da sredi glavu. Nije on dopili da nije to u stanju. A do tada cu ja malo vise morati zapeti i cekirati sve dok to ne dode u normalu a valjda oce. A analiza sta pokaze danas i sutra. Ak nije dobra onda nas lazu salinometri na evaporatorima al to se onda mora rijesiti. Nije toliko crno sad kad razmislim koliko mi je mrak pa na oci kad sam poceo dobivati rezultate. Bice to dobro.
Stopili je lupio opet po dopiliju 101 posto a to cemo saznati za sest mjeseci da je jucer bio u recidivu, Frajla jos zakucana od vegan tuluma vjerovatno i Marta se vjerovatno priprema sutra za posao sta sutra obuci, kojje cipele, sminkica i frizura.
Evo jedna borbena
https://youtu.be/Ti0pMVa8dXY
A kako se rešava ako voda nije dobra?

Može li ovo?
https://youtu.be/Aymgo8PODC8
Locked