Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Nije lose ljube
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Akasa di si. Nije valjda da te bandaokrenila protiv mene i Marte. Inace ona je pijandura bila a ja heroioman. Ali smo slomili i jedan brak. Ustvari ja. Pa je tu bilo dusebriznika kako se pijanica i narkoman mogu zaljubiti a osjecaji im sjebani. A mi kad smo se vidili nikada nismo vidili dva ljepsa bica na ovoj planeti. Al.ljudi ko.ljudi pa se sekiraju. Imas zenu i dvoje djece. Pa imam i sad dvoje djece al ne moram sa azdajom zivit. Marta je izmislila ljubav za 99.99 posto ljudi a ove jadnike necu ni spominjat poimence. Akasa ne daj se navuci na tanak.led i ici likudama prvo saneli pa ostalima niz dlaku. Znam sta pricam.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

licaninsasela wrote: Mon Jan 11, 2021 10:02 pm Akasa di si. Nije valjda da te bandaokrenila protiv mene i Marte. Inace ona je pijandura bila a ja heroioman. Ali smo slomili i jedan brak. Ustvari ja. Pa je tu bilo dusebriznika kako se pijanica i narkoman mogu zaljubiti a osjecaji im sjebani. A mi kad smo se vidili nikada nismo vidili dva ljepsa bica na ovoj planeti. Al.ljudi ko.ljudi pa se sekiraju. Imas zenu i dvoje djece. Pa imam i sad dvoje djece al ne moram sa azdajom zivit. Marta je izmislila ljubav za 99.99 posto ljudi a ove jadnike necu ni spominjat poimence. Akasa ne daj se navuci na tanak.led i ici likudama prvo saneli pa ostalima niz dlaku. Znam sta pricam.
Ah Liko, ne brij filmove bezveze i ne trazi zrtvu na koju ces se obrusiti.
Seti se da su, po tebi,svi bili ljubomorni i na tvoj brak i mercedese/bmwove
Tako je i sada
Zapamti da se nema na sta biti ljubomoran
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Ah da
Srecna nova svima!
Akkasha Come Back
Posts: 1694
Joined: Sun Aug 09, 2020 3:55 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Akkasha Come Back »

Licaninsasela
Ja veruj mi nemam pojma ko je ko ovde akamoli da me "neko okreće protiv nekoga" :shock: :o

Ja ovde kažem reč-dve ili dođem da postavim pesmu.
:)

Htela sam Santanu "Europa" instrumental.
Ali ugasi se YouTube a mrzi me "dizati" ponovo (kao što rekoh zeznuto je sa mobitel a ;)
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Frajla wrote: Tue Jan 12, 2021 9:07 am
licaninsasela wrote: Mon Jan 11, 2021 10:02 pm Akasa di si. Nije valjda da te bandaokrenila protiv mene i Marte. Inace ona je pijandura bila a ja heroioman. Ali smo slomili i jedan brak. Ustvari ja. Pa je tu bilo dusebriznika kako se pijanica i narkoman mogu zaljubiti a osjecaji im sjebani. A mi kad smo se vidili nikada nismo vidili dva ljepsa bica na ovoj planeti. Al.ljudi ko.ljudi pa se sekiraju. Imas zenu i dvoje djece. Pa imam i sad dvoje djece al ne moram sa azdajom zivit. Marta je izmislila ljubav za 99.99 posto ljudi a ove jadnike necu ni spominjat poimence. Akasa ne daj se navuci na tanak.led i ici likudama prvo saneli pa ostalima niz dlaku. Znam sta pricam.
Ah Liko, ne brij filmove bezveze i ne trazi zrtvu na koju ces se obrusiti.
Seti se da su, po tebi,svi bili ljubomorni i na tvoj brak i mercedese/bmwove
Tako je i sada
Zapamti da se nema na sta biti ljubomoran
Ko te slominjo. Dta si se koji kurac nasla prozvanom. Ti si jedina srala meni oko Marte. Zasto? Sta je to tebe toliko sjebalo da si mi isla pametovat sta i kome se ja trebam vratiti. Sjeti se malo. Uopce mi nije zal sta sam zavrsio kod Marte. Problem? Ne bi reko. Djeca su i dalje moja kolko i njena. A ljjuborome frejla ima na svakom koraku i ne seri mi o ljubomori. Frajla ljubomora se ne mora viditi. Ona se osjeti. Meni seri sta god oces al Martu ne spominji i ne diraj. Djevojka je turbo ispravna i neiskravena. Tocno se vidi da nije narkomanka. Nemoj frajla samo puno kakiti.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Akkasha Come Back wrote: Tue Jan 12, 2021 12:29 pm Licaninsasela
Ja veruj mi nemam pojma ko je ko ovde akamoli da me "neko okreće protiv nekoga" :shock: :o

Ja ovde kažem reč-dve ili dođem da postavim pesmu.
:)

Htela sam Santanu "Europa" instrumental.
Ali ugasi se YouTube a mrzi me "dizati" ponovo (kao što rekoh zeznuto je sa mobitel a ;)
Samo ti stavljaj miziku akasa.
Jucer sam te nesto bio pozitivno izogovvaro privatno. Djelujes ok i nemoj si dozvoliti ovo sta ja sebi dozvoljavam. Da mi jedna cura koju u zivotu nisam vidio oce krojit sudbi u onakopravu kakoje ona vidi. Jebo te brak frajla. Komad papira. Koliko mi je poznato ti nisi imala muda stat pred oltar nego zivis divlje sa svojim muzem ako me sjecanje dobro sluzi.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

https://youtu.be/Behl0fsX0dQ
Uzivajte u mjuzi. Poz sa mora.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Ne seri Liko

Nemam na sta viti ljubomorna, ne zavidim na situaciji

Necu ti dati to sto zelis prepiri se sa nekim drugim. Ne trazi razlog da svasta pises pa da se posle izvinjavas.
Znas da smo to prosli
Locked