Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 1:48 pm A da ne pricam s njom o tome onda je u stanju reci da me apsolutno boli kurac za sve i za nju i onda dramatizira do te mjere da mozda cak imam i ljubavnicu. Dokle ide zenski mozak. Moram to odglumiti kvalitetno ali sam svjestan na nema teorije da me poslusa. Ko bi njoh razumio vise?
Šta znam, ja sa mojom nemam toliko baš peripetija. Ume da gnjavi, kao i ja nju naravno, ali se uvek dogovaramo zajedno oko svega. I moja je mene gnjavi la za te raznobojne zidove, čak i u dnevnoj sam pristao posle 3 godine nagovara ja da uradim vertikalne štrafte. Sam sam lepo traku, razmeravao i okrečio kako je želela i "mirna Bačka" 😜
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

I
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 2:14 pm I mi se o svemu lijepo dogovorimo i pricamo i uvijek svi budemo na kraju zadovoljni jer je ipak sve napravljeno onako kako je ona to naumila. Dok sam isterivo da bude po mome nikad niko nije bio zadovoljan. A iskeno dal je dole parket laminat i samo glazura meni svejedno ko i boja zidova. Samo sta je to zajebancihe pun klinac tako lomit zidove u bojama. Vidio sam ja prijasnje majsore kako im se kosa digne na glavi kad gospoda objasni sta oce.
Haha da njeno je znači ono "Dogovoricemo se, bice kako ja kazem" 😜 Pa dobro, ta estetika i uredjivanje enterijera i exterijera je ipak njihov fah.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:30 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 2:49 pm Oko svega se mi dogovorimo bez svade. Bude po njenom i imam onaj dusevni mir. A ona zadovoljna jer misli da je skuvala mene a ja se pravim grbav. Dok to nisam skuzio uvik smo se oko neceg prepirali. Sad vlada parlamentirizam, svi se moraju izjasniti i onda ona odlucuje. Hehe. Pa to je ziva komedija. Tocno se vidi da jebiz kraja di vladaju diktatori. I na kubi si moga i mora reci sta ti mislis o ovome ili onome a cika Kastrova je bila uvik zadnja.
Ma kontam ja da si ti znao odabrati, ni ne sumnjam da ti ona uzvraca to što se praviš poslušan ljubavlju.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 11:35 am Danas punjene lignje sa prsutom na zaru u dvoristu. Djeca to vole i zena. Za mene malo cevapa i carsko meso( slanina). Prilog krompir ispod peke i za mene obicna bijela riza. Zelena salata i to je to. Danas ja kuham.
E reci mi kad vec pomenu lignje, kontam pro ao si i verovatno a brodu i van njega dosta puta hobotnicu. Drugar mi je kuvar u nekom elitnom restoranu i obecavam vec duže vreme da mi spremi hobotnicu. Kakva je to klopa?Ja volim da experimentišem sa hranom. Uvek sam voleo egzotične stvari i ekstremne pa sam zmiju probao, ali hobotnicu nisam...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 12:52 pm
Frajla wrote: Fri Apr 17, 2020 11:59 am
licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 9:08 am I ja Frajla volim voziti bicikl. Uzivam u tome. Pogotovo sta ti kazes kad proljece krene. Ja ti furam zenski bic, odnosno bez one stange. Gradski bicikl ali jako kvalitetan. Uvik sam mislija da je bic bic dok nisam tu pilu kupio. Jednostavno se ne mozes umoriti na takvom biciklu. Ima fino i brzine jer kod nas je dosta brdovito pa su stvarno potrebne. A mijenja bic brzine ka singerica. Bas mi je dobar bic. Ima siroki mekani sic tako da ni guzica ne trpi kad idem malo dalje s njim. Desetak kilometera svaki dan prijedem najmanje.
Jeste sic je bitan, namucila sam se dok ga nisam promenila :)
Sve je bitno al sic je izgleda najbitniji. Ne kuze to ljudi koji se ne vozaju bicom. I obavezno sve mora raditi besprijekorno. Kocnice, prednje svitlo, zadnje svitlo. Cak i macje oci na zbicama. Naravno i model i boja bica. Kad sve gledas ma sve je bitno na bicu. Normalno i pumpa na njemu ili ona pjena ako se guma probusi. Ja stavio onu malu koznu futrolu sta je u njoj kljuc za sve, tiptop ljepilo, komad smirgla, tiptop fleka i mali komad stare gume. To sam maznio jednoj zeni u gradu sa poni bica jer nisam to vidio nigdje za kupiti. Slkon sam tu i tamo nesto negdje ukrasti. Neku sitnicu. Nece vise zena sa mnom u trgovinu jer uvijek nesto sitno ukradem.( a i spasio sam se psihicki od kada neidemo skupa po trgovinama). Ovako kaze ona samo cu ju osramotit kad me jednom uhvate. A ja ukradem primjer zvake ili tit tak bonbone. Nikad skuplje od ajmo rec jednog do max dva eura. Pokuso sam to ne raditi. Ne mogu jer budem nesretan tada ako nesto ne ukradem. To je jace od mene. Najdraze mi pricat sa blagajnicom i onda joj kazem joj gospodo samo sekund evo i jedne orbit zvake a druge vec u rukavu. Kazem. To je jace od mene i ako nesto ne ukradem ka da i nisam bio u kupovini.
A hahajaha, moram priznati da i ja to umem uraditi, ali mene ni supruga nije nikad videla da sam to uradio. Toliko sam spretan, a i bilo bi me sramota od nje same, a kamoli nekog još... Hahah I sam sam razmišljao šta bi bilo da me ovako vec matorog konja navataju sa čokoladicom. Uuuu pa sada sam se setio. Ja sam obozavao da drpišem kondome i mogu ti reci da dugo dugo nisam ih kupovao, a počeo sam ih krasti iz prodavnica i apoteka još kao baš, baš klinjo. Tada nisam još ni nos znao da obrišem, ali sam skontao otprilike čemu sluze. Naduvavali smo ih po ulici kao balone i to one raznobojne dureksove. Crni, crveni, plavi i roze su bivali... To sam i zaboravio i eto podsetio si me Hahaha
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Ubedila su me deca da danas instaliram neku njihovu igricu sličnu kanteru nekada što smo igrali, pucačina...
Znači klinci samo rokaju još se takmiče ko ce više puta da me ubije i smeju mi se koliko im je lako da me zafrknu. Ja nemogu da skontam komande lako i da se pokrenem i oni to koriste i smeju mi se. Tako da sam se i ja cerekao sa njima, ali sam im drzao predavanje kako nije fora u tome da se na slabijem od sebe izivljavaju vec da traze nekog ravnog sebi ili boljeg za takmičenje u nečemu... Sve u svemu klinci su ludilo spretni i na netu, a u na igricama. Omatorilo se za igrice i te stvari. Mada nisam u tome nikada spretan ni bio, ali sam zato uvek bio spretan fizički i za rešavanje problema i izvlačenje iz istih. Najpre u stvari sam najspretniji bio da upadnem u nepriliku...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 1:31 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 8:09 pm
Jurke wrote: Fri Apr 17, 2020 4:34 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 17, 2020 11:35 am Danas punjene lignje sa prsutom na zaru u dvoristu. Djeca to vole i zena. Za mene malo cevapa i carsko meso( slanina). Prilog krompir ispod peke i za mene obicna bijela riza. Zelena salata i to je to. Danas ja kuham.
E reci mi kad vec pomenu lignje, kontam pro ao si i verovatno a brodu i van njega dosta puta hobotnicu. Drugar mi je kuvar u nekom elitnom restoranu i obecavam vec duže vreme da mi spremi hobotnicu. Kakva je to klopa?Ja volim da experimentišem sa hranom. Uvek sam voleo egzotične stvari i ekstremne pa sam zmiju probao, ali hobotnicu nisam...
Hobotnica je meni sranje. Nitko ju bas ne voli. Znas kako iz lovimo. Stavimo macku sta ju je auto zatepo u vrsu i sta vise ona smrdi prije ce ti hobotnica doci. Ona je uglavnom lesinar a rijetko lovac. Meni je ljigava i nikakva. Ako vec oces te stvari jesti po meni je sipa najbolja. Zmije sam i ja jeo i da nisam znao da je zmija vjerovao bi da jedem nesto izmedu piletine i svinjetine. Dosta puta na filipinima sam zmije jeo i nisu lose
Isto i ja sam jeo više puta zmije. Inače sam bio lud za njima i hvatao ih kao pubertetlija ne birajuci. Nekako su me zanimale, kako se krecu, kako izgledaju i love plen. Nikada nisam ubijao zivotinje, ali imam prijatelja koji je lovac i nema šta nije lovio i šta nije spremao od divljači i životinja koje su jestive i ukusne.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Locked