Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 7:27 pm
Treba biti realan, zato mi je najlepse kad pohvalim sama sebe sebi :)
Da, to je strava osecaj kad budes zadovoljan sam sobom, kad pohvalis sam sebe zbog nekog realnog uspeha/napretka, pa u takvim situacijama, i kad stanes pred ogledalo, bude neki poseban osecaj, ono u fazonu:"Bravo ja!", tada se zadovoljstvo vidi i vizuelno u oglealu, a neretko i drugi ljudi znaju da opaze po nama to zadovoljstvo i samouverenost. 8-)

Kad ima razloga, treba sam sebe pohlvaliti, ali naravno, kada je potrebno, treba biti i samokritican, pa reci sebi i majmuncino, debilcino itd, mada to sada nije tvoja tema. ;)

Samo pici, bas mi je drago zbog tebe, ulepsala si mi dan lepim vestima i javljanjem! :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Nov 14, 2020 7:39 pm
xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 7:27 pm
Treba biti realan, zato mi je najlepse kad pohvalim sama sebe sebi :)
Da, to je strava osecaj kad budes zadovoljan sam sobom, kad pohvalis sam sebe zbog nekog realnog uspeha/napretka, pa u takvim situacijama, i kad stanes pred ogledalo, bude neki poseban osecaj, ono u fazonu:"Bravo ja!", tada se zadovoljstvo vidi i vizuelno u oglealu, a neretko i drugi ljudi znaju da opaze po nama to zadovoljstvo i samouverenost. 8-)

Kad ima razloga, treba sam sebe pohlvaliti, ali naravno, kada je potrebno, treba biti i samokritican, pa reci sebi i majmuncino, debilcino itd, mada to sada nije tvoja tema. ;)

Samo pici, bas mi je drago zbog tebe, ulepsala si mi dan lepim vestima i javljanjem! :)
Samokritika je nesto vise od debilcine i majmuncine, a i ne mislim da sam nesto od toga :)
Laku noc
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 11:29 pm
StopBup wrote: Sat Nov 14, 2020 7:39 pm
xxxana wrote: Sat Nov 14, 2020 7:27 pm
Treba biti realan, zato mi je najlepse kad pohvalim sama sebe sebi :)
Da, to je strava osecaj kad budes zadovoljan sam sobom, kad pohvalis sam sebe zbog nekog realnog uspeha/napretka, pa u takvim situacijama, i kad stanes pred ogledalo, bude neki poseban osecaj, ono u fazonu:"Bravo ja!", tada se zadovoljstvo vidi i vizuelno u oglealu, a neretko i drugi ljudi znaju da opaze po nama to zadovoljstvo i samouverenost. 8-)

Kad ima razloga, treba sam sebe pohlvaliti, ali naravno, kada je potrebno, treba biti i samokritican, pa reci sebi i majmuncino, debilcino itd, mada to sada nije tvoja tema. ;)

Samo pici, bas mi je drago zbog tebe, ulepsala si mi dan lepim vestima i javljanjem! :)
Samokritika je nesto vise od debilcine i majmuncine, a i ne mislim da sam nesto od toga :)
Laku noc
Rekao sam da "majmuncina i debilcina" nisu sad tvoja tema, to sam ja sebi nedavno govorio. :) Sto se tice samokritike, naravno da je ona mnogo vise od pomenute dve reci, i cesto je pozeljna...

Super sto imas razloga da sama pohvalis sebe, ali nemoj preterivati. ;)

Dobro jutro.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

vidim ovdje ič novo - mazohista stopče, voli kad ga svi gaze jer zna da je prevarant

a ostali se premišljaju - il se naprezat ostat čist (ooo, dokle, sudbo klijeta), il batalit čitavo pekmeženje, i svojski se obeznanit otrovom po izboru :D

nije lako :mrgreen:

a ja? ja ne moren bez sanele:
https://www.youtube.com/watch?v=oNLwN-cWh1U
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

yasujirozu wrote: Wed Nov 18, 2020 10:38 pm vidim ovdje ič novo - mazohista stopče, voli kad ga svi gaze jer zna da je prevarant

a ostali se premišljaju - il se naprezat ostat čist (ooo, dokle, sudbo klijeta), il batalit čitavo pekmeženje, i svojski se obeznanit otrovom po izboru :D

nije lako :mrgreen:

a ja? ja ne moren bez sanele:
https://www.youtube.com/watch?v=oNLwN-cWh1U
postovanje psiho. samo to imam za reci. a sad opet odlazim.
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

a vidim i kaos na prijethodnim stranama - oće to od od svakodnijevnog bitisanja sa drugima, makar i ovako, virtuelno - svi smo formirani ljudi, te odmah nastaje metež kad se trebaju trpit drugi; drugačiji stav, makar i malo...
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by yasujirozu »

StopBup wrote: Fri Oct 30, 2020 10:49 am znam za jedno dete, zensko, koje se rodilo preko poznanstva koje se desilo preko ovog foruma. Devojka iz Mostara, i lik iz Loznice
koliko se ja sjećam, to dvoje o kojima trabunjaš, jesu bili zajedno u netkome metado-heroinskom zanosu kratko vrijeme, da bi se nedugo potom, baš ovdje ispičkarali najstrašnije...

nikakvo zajedničko potomstvo nisu proizveli u tih nekoliko sedmica - kćer je bila samo njena

loznica je, inače, vrlo sličan tebi (minus to da je agresivni, sitni krimos) - nesnađen što od sebe želi, ali pun elana kad se o željama zbori
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

yasujirozu wrote: Thu Nov 19, 2020 12:07 am
StopBup wrote: Fri Oct 30, 2020 10:49 am znam za jedno dete, zensko, koje se rodilo preko poznanstva koje se desilo preko ovog foruma. Devojka iz Mostara, i lik iz Loznice
koliko se ja sjećam, to dvoje o kojima trabunjaš, jesu bili zajedno u nekom metado-heroinskom zanosu kratko vrijeme, da bi se nedugo potom, baš ovdje ispičkarali najstrašnije...

nikakvo zajedničko potomstvo nisu proizveli u tih nekoliko sedmica - kćer je bila samo njena

loznica je, inače, vrlo sličan tebi (minus to da je agresivni, sitni krimos) - nesnađen šta od sebe želi, ali pun elana kad se o željama zbori
Znam da je veza pukla, a u tom pickaranju sa njim, ona je pomenula "bivseg" oca svoje cerke, tako da sam ja stekao utisak da se radi o njemu, nem" pojma, davno sam citao. Jos je ona pominjala kako je lik ostao duzan pare njenoj babi, a nju molio da mu se vrati. :) Tako da se mozda i ne radi bas i parsedmicnoj vezi, mada nije ni bitno. Ona je tvrdila da je ona cista, a da se on drogira, a ovaj valjda obrnuto. :)

Citao sam oboje dosta, i nikakvu slicnost nisam nasao sebe sa njim. Cuj ja, pa vas dvojica ste vrlo slicni, zato se i niste voleli. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Ninocka »

Ja kako vidjeh da se Lika zaljubio na forumu, odlucih da se vratim. Mozda se i meni desi fatalna ljubav!!!
A i smor vise o recidivima drogama i drugim hemijama.
Nego , Liko, pricaj kako je sve pocelo?? 😂
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Ninocka wrote: Thu Nov 19, 2020 1:36 pm
Ej, gde si Ninče? Baš sam pre neki dan pisao kako mi nedostajete ti i Xxxana, ljubav moja u ovoj našoj virtueli. :D Evo kad ste se obe vratile, meni srce puno! 8-) Jest da je virtuela, ali bas sam Xxxanu zgotivio, baš je cenim, i zavoleo sam je stvarno na neki način. Jedina je ovde koja nikad nije trabunjala o nekome nešto bez veze, nešto o čemu pojma nema, nije provocirala izmišljotinama i lupetanjima, znači nikad nije ni o kome pisala nebuloze, laži i ostalo. Dobro, nisi ni ti nikad to radila, samo sto te nije bilo dugo na forumu... Puno mi je značilo to što mi je pisala, a i u toku privatnog dopisivanja ranije, baš mi je pomogla oko shvatanja nekih stvari. Sva ova oko 3 meseca, kad je pauzirala sa forumom, setio sam je se malte ne svaki put kad sam ulazio na forum. Dok se nije javljala, 999promila sam bio siguran da je ok i da nije pala, a kad mi je to potvrdila, baš sam bio srećan kad mi je potvrdila to moje verovanje da nije pala, i da napreduje polako, ali sigurno.

Što se tiče Marte i Like, nisam baš siguran šta se dešava, ali neki odnos su uspostavili. Teško mi je da shvatim da se neko u nekoga ovako preko neta može zaljubiti baš, no sve je moguće. :)

Kako je sve počelo. Ja sam kriv. :) Marta je ušla zimus na forum, isključivo da bi meni nešto napisala. Ona prati forum odavno, ali je rešila da se registruje da bi meni napisala neki post. Kasnije je počela sve češće da ulazi, i ona i Lika su vremenom ušli u neki prisniji odnos. :) Eto tako ti je bilo na samom početku. To mogu i ja da ti kažem. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Locked