Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Marta Tufna wrote: Sun Oct 18, 2020 10:14 am Evo jedne pesme.

https://youtu.be/ON_IwYg0nvs

Divnaaaa
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

Frajla wrote: Sun Oct 18, 2020 11:17 am
Marta Tufna wrote: Sun Oct 18, 2020 10:14 am Evo jedne pesme.

https://youtu.be/ON_IwYg0nvs

Divnaaaa
Jaoj jeste.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Oct 18, 2020 9:26 pm Evo i mene...

https://m.youtube.com/watch?v=7aiGSbSp3 ... rt_radio=1
Ma neka si ziv stope. Budala jesi al mi drago da nisi zalego. Igras se vatrom. Necu ti nist pametovat jer si retardiran sto na sat al oce jednom valjda da dode iz vene u glavu.

https://youtu.be/simcRnSYLwI
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Sjetih se nekih dragih ljudi pa te to a moze se reci dokosuri u jednom ovako katastrofalnom danu. Opet lijepo je sjetiti se svih tih djecackih i nevinih osmjeha kad smo svi bili mali i djeca neiskvareni od ovog jebenog zivota koji je teski promasaj.
https://youtu.be/6BXrKhkaJ1w
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

E sad jebi ga. Ne mogu spavati, cijeli dan na nogama, ujutro se radi, ono totale pusing od zivota. Al nema veze. Borac sam i nema predaje. Oko 90 dana bez bez odmora. I ne jebe me to. Ak se mora jer ovdi se sve mora i nema ne mogu jer nismo picke, odradit cu kolko god treba na ustrb svoj emocionalnog i psihickog a eto i fizickog zdravlja. Tebe cu se dotaci Sanela jer ovi nemaju kapaciteta da shvate sta ocu reci a i lijepo si me podjebala neki dan. Kratko sam se bija osvrnuo sta si napisala i odgovorio ti ajmo rec izmedu redaka. Ovako, ti imas jednu svoju sablonu koje se drzis ko pijan plota. Radis taj humanitarni poso i to je pohvalno al se ja tu pitam posto znam da ne kuzis u stvarnosti narkomanski mozak nego ides onako kako su te ucili, kome ti ustvari pomazes. Pomazes vise sebi nego drugima. I to te pumpa i daje ti onaj mocan osjecaj u stilu ej Sanela ja sam zena zmaj ja sam kraljica. Nisi. Zasto? Zato sta si sama rekla da biras tu neku kurcevu smirenost na vrelu bosne. Gledas i slusas i dobro ti. 89te godine sam prvi put bio tamo. I znas sta? Ni pet ni sest skocio sam onako do jaja u tu hladnu ledenu vodu da sam se od muke odmah popiso. E sad ko je bolje od nas dvoje dozivio vrelo bosna razmisli. Ti koja imas hrabrost slusati sum potoka il ja koji osjeti hladnocu i moc sile te vode. Ti vjerovatno kontas lika je divljak lika je bolesnik trajno u glavi, sve je to tako, ali imam muda probati sve, imam muda radit sve zabranjeno a na kraju krajeva boli me kurac za tamo neki sum il zubor samo zato sto nemas hrabrost uci u ledenu vodu. E sad ti biras taj smiraj, a tu smo mislim po godinama plus minus koja. Ja neznam zivit sam. I nikad nisam ne racunajuc ustanove. Pun kurac sam godina sam u braku. Proso sam zena po svijetu ne znam ni dam kolko i ti si se sad nasla pametna onako kao mudro dosjetiti tog kurcevog potoka. Nemas ti Sanela hrabrost volit svim srcem i iskreno ti zelim da uzivas u tom smiraju a u dobini duse da mastas za onim za sto nemas hrabrost. Tu fakultet ne pomaze jer zivot nije procitana knjiga. Neko je moro veceras dobit po picki a ti najbolje podnosis ove nase frustracije.
Znam da ces me demantirati i mudro odgovoriti al ja sam seljo beljo samo sa jedva zavrsenom srednjom tak da necu nista razumit sta si rekla. Ali pokusat cu upregnit sve svoje vijuge ako ih ima. I da, sebican sam, govno, kompleksas, manipulator, ma sve ono najgore sta ti padne na pamet to sam ja. Sto posto. I ne bjezim od toga. Eto ispuho se malo. Moro sam. Pjesma na radio bembi ide u duhu sjebanog dana . naravno i turbo ogorcen covjek. Ja sam Sanela sve ono sta ti nisi po svim pitanjima i izuzetno mi je drago sto je tako. A sad jedna sjebana laganica jer zasto ne pokvariti noc do kraja kad je dsnas sve ujebano. Samodestrukcija na djelu bez kukanja je jednako onomu perverznom sta ljudi ka ti nazivaju sado mazo.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

imazo.i naravno slag na tortu su tehnicki problemi na bembi.
https://youtu.be/tW4M3m0-uAw
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by sanela »

licaninsasela wrote: Mon Oct 19, 2020 1:12 am E sad jebi ga. Ne mogu spavati, cijeli dan na nogama, ujutro se radi, ono totale pusing od zivota. Al nema veze. Borac sam i nema predaje. Oko 90 dana bez bez odmora. I ne jebe me to. Ak se mora jer ovdi se sve mora i nema ne mogu jer nismo picke, odradit cu kolko god treba na ustrb svoj emocionalnog i psihickog a eto i fizickog zdravlja. Tebe cu se dotaci Sanela jer ovi nemaju kapaciteta da shvate sta ocu reci a i lijepo si me podjebala neki dan. Kratko sam se bija osvrnuo sta si napisala i odgovorio ti ajmo rec izmedu redaka. Ovako, ti imas jednu svoju sablonu koje se drzis ko pijan plota. Radis taj humanitarni poso i to je pohvalno al se ja tu pitam posto znam da ne kuzis u stvarnosti narkomanski mozak nego ides onako kako su te ucili, kome ti ustvari pomazes. Pomazes vise sebi nego drugima. I to te pumpa i daje ti onaj mocan osjecaj u stilu ej Sanela ja sam zena zmaj ja sam kraljica. Nisi. Zasto? Zato sta si sama rekla da biras tu neku kurcevu smirenost na vrelu bosne. Gledas i slusas i dobro ti. 89te godine sam prvi put bio tamo. I znas sta? Ni pet ni sest skocio sam onako do jaja u tu hladnu ledenu vodu da sam se od muke odmah popiso. E sad ko je bolje od nas dvoje dozivio vrelo bosna razmisli. Ti koja imas hrabrost slusati sum potoka il ja koji osjeti hladnocu i moc sile te vode. Ti vjerovatno kontas lika je divljak lika je bolesnik trajno u glavi, sve je to tako, ali imam muda probati sve, imam muda radit sve zabranjeno a na kraju krajeva boli me kurac za tamo neki sum il zubor samo zato sto nemas hrabrost uci u ledenu vodu. E sad ti biras taj smiraj, a tu smo mislim po godinama plus minus koja. Ja neznam zivit sam. I nikad nisam ne racunajuc ustanove. Pun kurac sam godina sam u braku. Proso sam zena po svijetu ne znam ni dam kolko i ti si se sad nasla pametna onako kao mudro dosjetiti tog kurcevog potoka. Nemas ti Sanela hrabrost volit svim srcem i iskreno ti zelim da uzivas u tom smiraju a u dobini duse da mastas za onim za sto nemas hrabrost. Tu fakultet ne pomaze jer zivot nije procitana knjiga. Neko je moro veceras dobit po picki a ti najbolje podnosis ove nase frustracije.
Znam da ces me demantirati i mudro odgovoriti al ja sam seljo beljo samo sa jedva zavrsenom srednjom tak da necu nista razumit sta si rekla. Ali pokusat cu upregnit sve svoje vijuge ako ih ima. I da, sebican sam, govno, kompleksas, manipulator, ma sve ono najgore sta ti padne na pamet to sam ja. Sto posto. I ne bjezim od toga. Eto ispuho se malo. Moro sam. Pjesma na radio bembi ide u duhu sjebanog dana . naravno i turbo ogorcen covjek. Ja sam Sanela sve ono sta ti nisi po svim pitanjima i izuzetno mi je drago sto je tako. A sad jedna sjebana laganica jer zasto ne pokvariti noc do kraja kad je dsnas sve ujebano. Samodestrukcija na djelu bez kukanja je jednako onomu perverznom sta ljudi ka ti nazivaju sado mazo.
Ako je tebi lakše što si mi ovo napisao, meni je drago :)
Svi mi imamo svoja iskustva i načine kako se nosimo s njima. Ti biraš samodestrukciju, a kad ne možeš biti samodestruktivan onda frcaš okolo i bljuješ vatru. Nemam ti ništa drugo reći na ovo što si napisao.
Zato sta si sama rekla da biras tu neku kurcevu smirenost na vrelu bosne.
Ovo i je vrh. Da, biram to i ne žalim ni za čim.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Ne znam Liko, ni meni ovo nije jasno. Mislim jasno mi je sta pises, ali ne i zbog cega to pises?

Bas sam onako citajuci pomislila opet je skrenuo u neku slepu ulicu...

Bice ti lakse kada tudju brigu manje brigas
Locked