Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Sta ti frajla mislis za ovaj odjeb je lansiran ljudi koji su se svakodnevno javljali. Moj mali mozak govori da su ljudi u teskim govnima svi odreda. Al to ustvari i je ona prava kurceva realnost di se pokazuje po enti put da se ne mogu svi skiniti. Debela vecina ne moze opstati na dulje staze ok. To znam ja to znaju i ptice na grani da se nelazemo.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Zasto je tomu tako? Pa zato sta je najmanji problem skinit se fizicki a tek onda krecu pravi problemi i naviru govna i kompleksi s kojima se vecina ne moze suociti. Jebes fizikaliju psiha je najbitnija. Fizicki bolovi zacijele jako brzo al ono sta te jede i jebe izunutra ne lici se bas tako lako. Poz narkomancine i prave i propale sa indijskog oceana.
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

licaninsasela wrote: Wed Sep 09, 2020 11:57 am Posta sam oprezan pa mi najbolje ne komentirati jos nesvrseni dan. Tek je na pola tako da mi je bolje sutiti. Jucer razmisljam zar je moguce da ovih par ljudi sta se kao skinilo sa suba da su danas ok. Meni to zvuci malo nevjerovatno i ne triba ovdi svakom virovati bas na rijec. Znaci jurke sb loki i ksana su sad navodno cisti. Bas me zanima di tu zapravo lezi prava istina jer da je tomu tako 4 od 4 onda bi se ama bas svaki danki lako moga skinit. Ne virujem da je to tako al zasto ovdi lagati i ne govoriti istinu. Ne laze se mene ili nekog drugog nego se laze samog sebe. Zajebano. Jos ce daneri kad i ako ovo citaju pomisliti kako se tako lako moze skiniti. To nije moguce da je 100postotna ucinkovitost skidanja. Nema teorije. Od sada sve ljude uzimam sa dozom sumnjicavosti jer ipak smo mi carevi u laganju i obmani drugih a ponajvise sebe. Pa ja gledam koje psihoze me jebu pa to je za popizditi. A meni je puno lakse jer sam u izolaciji i znan da i da ocu neman s cime da se sredim a di ko je vani i zapadne u slicne crnjake a frisko he cist. Ima da u dva sata padne ko kruska. Eto taman toliko dok mu diler ne dofura dop ili nesta drugo. Budimo realni i cvrsto na zemlji to je tako. Pa ja se preko godine dana ne drogiram pa padam u takve crnjaje i ludila da to nije normalno. Sad ce neko reci nisu svi isti. Je ali sve se svodi na psihu i glavu i niko me ne moze razuvjeriti da nihe tako. Jako dobro poznan danki psihu i kako ona radi tako da mi je ovaj savrsen skor jednostavno nemoguc. To je ka da igras poker za lovu i isto vece dobis poker asa dva puta i uzmes lovu. Ne.
Kad je judima ovdi tesko priznati da se sve ne odvija kako triba i di se niko medusobno ne poznaje, jebem ja tu svu praznu pricu. Samo mogu onda i zamisliti sta se onda desava u real svitu. Sve ispunjeno lazima i glumom.
E sad jebe me se, popljujte moje rijeci i razmisljanje ali uvjeren sam da je to tako.
Marta kako je? Kako idu trizni dani? Sta ti mislis o ovome napisanom.
Evo radio bemba ide ponovo mada je bila doslovno na koljenima.
https://youtu.be/vLdPL3xvq3M

Ne znam, Liko, šta da ti kažem za to koje su šanse da su svi ok. A i šta znači to da su dobro? Ako misliš da su čisti, onda valjda većina jeste, ako ne lažu. A ako misliš na mir u glavi i poslagane kockice onda da, mislim da je većina u kurcu.
Inače ja kad čitam Stopa nekad mi padne na pamet da se on nikad nije drogirao, jer mi zvuči neverovatno da sve tako glatko ide, a nekad mi padne na pamet da se drogira i dalje.
Nema suštine nikad, sve kao iz knjige prepisano.

Imam i ja crnjake, kako da ne.
Kod mene je to na početku lečenja išlo ovako. Odlučim da je gotovo, nema više alkohola, ne pijem jedan dan i počnu strahovi. I napijem se i strahova nema. Onda se, kad se otreznim, uplašim što sam se opet napila i tako u krug. E onda sam počela da se bavim više tom anksioznošću. Jer džaba sve ako ne znaš šta te vuče tom poroku. I koju zver hraniš sa tim porokom.
Naravno da se javi opet. Evo kad je počela korona. Baš mi je loše bilo. Srce lupa nenormalno, napetost u celom telu, knedla u grlu. I palo mi je na pamet kako bi lakše bilo u karantinu da sam pijana.
I dešavaće se sigurno opet. Ali svako od nas uspostavi neke mehanizme odbrane u borbi sa svojim demonima i radi na sebi i bori se. Prihvatiš te crnjake. Nema druge. Mislim ima. Sad zavisi gde ko hoće da ode.
Meni se dopada ona teorija 80-20 i trudim se da tako gledam na stvari.
Tražila sam neku veselu, ali mi sad ova pade na pamet, a i dobra mi je ova verzija
https://youtu.be/nLYc_TduONU
Marta Tufna
Posts: 457
Joined: Sun Feb 02, 2020 7:29 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Marta Tufna »

Frajla wrote: Sat Sep 12, 2020 10:26 am Uf ni kod mene nije bas najsjajnije :)

Svakakve mi misli prolaze kroz glavu, ali onda se sama sebi pocnem smejati, ajd i to je valjda neki level koji sam uspela dostici, ali opet gledam na to kao na upozorenje

Pre par dana mi komsinice ( na poslu) pocese brojati kako im nisam vise zanimljiva. Kazu ne pratis zadrugu, prestala si da pusis i da se drogiras a pocela si da kuvas i torte pravis. Reko imate pravo pocecu da se drogiram :)

Ne vezano za tu pricu, ali naislo je neko tesko vreme i cesto se zapitam da li je sve vredno ovolikr zrtve. Naravno da jeste ali te misli mi prolaze ovih dana kroz glavu i nije dobro. Termin kod dr zakazan

Ne treba da spominjem da sam razmisljala da krenem stopama Gileta ( elektricni org) koji je na minimalnoj dozi svaki dan ahahahahh. Cak sam i izracunala koliko para mesecno bi me kosta taj sport. Ma idi breee jao ahahahahah nonononoooooooooooooooo
E pa to se i meni desilo kad je počelo sranje, bukvalno sam se pitala čemu sve ovo, kad je sve u kurcu.
Ali znaš i sama da je vredno.
Zakazala si termin i to je velika stvar.

A jesi li uspela da dođeš u Srbiju?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Marta Tufna wrote: Sat Sep 12, 2020 1:12 pm
licaninsasela wrote: Wed Sep 09, 2020 11:57 am Posta sam oprezan pa mi najbolje ne komentirati jos nesvrseni dan. Tek je na pola tako da mi je bolje sutiti. Jucer razmisljam zar je moguce da ovih par ljudi sta se kao skinilo sa suba da su danas ok. Meni to zvuci malo nevjerovatno i ne triba ovdi svakom virovati bas na rijec. Znaci jurke sb loki i ksana su sad navodno cisti. Bas me zanima di tu zapravo lezi prava istina jer da je tomu tako 4 od 4 onda bi se ama bas svaki danki lako moga skinit. Ne virujem da je to tako al zasto ovdi lagati i ne govoriti istinu. Ne laze se mene ili nekog drugog nego se laze samog sebe. Zajebano. Jos ce daneri kad i ako ovo citaju pomisliti kako se tako lako moze skiniti. To nije moguce da je 100postotna ucinkovitost skidanja. Nema teorije. Od sada sve ljude uzimam sa dozom sumnjicavosti jer ipak smo mi carevi u laganju i obmani drugih a ponajvise sebe. Pa ja gledam koje psihoze me jebu pa to je za popizditi. A meni je puno lakse jer sam u izolaciji i znan da i da ocu neman s cime da se sredim a di ko je vani i zapadne u slicne crnjake a frisko he cist. Ima da u dva sata padne ko kruska. Eto taman toliko dok mu diler ne dofura dop ili nesta drugo. Budimo realni i cvrsto na zemlji to je tako. Pa ja se preko godine dana ne drogiram pa padam u takve crnjaje i ludila da to nije normalno. Sad ce neko reci nisu svi isti. Je ali sve se svodi na psihu i glavu i niko me ne moze razuvjeriti da nihe tako. Jako dobro poznan danki psihu i kako ona radi tako da mi je ovaj savrsen skor jednostavno nemoguc. To je ka da igras poker za lovu i isto vece dobis poker asa dva puta i uzmes lovu. Ne.
Kad je judima ovdi tesko priznati da se sve ne odvija kako triba i di se niko medusobno ne poznaje, jebem ja tu svu praznu pricu. Samo mogu onda i zamisliti sta se onda desava u real svitu. Sve ispunjeno lazima i glumom.
E sad jebe me se, popljujte moje rijeci i razmisljanje ali uvjeren sam da je to tako.
Marta kako je? Kako idu trizni dani? Sta ti mislis o ovome napisanom.
Evo radio bemba ide ponovo mada je bila doslovno na koljenima.
https://youtu.be/vLdPL3xvq3M

Ne znam, Liko, šta da ti kažem za to koje su šanse da su svi ok. A i šta znači to da su dobro? Ako misliš da su čisti, onda valjda većina jeste, ako ne lažu. A ako misliš na mir u glavi i poslagane kockice onda da, mislim da je većina u kurcu.
Inače ja kad čitam Stopa nekad mi padne na pamet da se on nikad nije drogirao, jer mi zvuči neverovatno da sve tako glatko ide, a nekad mi padne na pamet da se drogira i dalje.
Nema suštine nikad, sve kao iz knjige prepisano.

Imam i ja crnjake, kako da ne.
Kod mene je to na početku lečenja išlo ovako. Odlučim da je gotovo, nema više alkohola, ne pijem jedan dan i počnu strahovi. I napijem se i strahova nema. Onda se, kad se otreznim, uplašim što sam se opet napila i tako u krug. E onda sam počela da se bavim više tom anksioznošću. Jer džaba sve ako ne znaš šta te vuče tom poroku. I koju zver hraniš sa tim porokom.
Naravno da se javi opet. Evo kad je počela korona. Baš mi je loše bilo. Srce lupa nenormalno, napetost u celom telu, knedla u grlu. I palo mi je na pamet kako bi lakše bilo u karantinu da sam pijana.
I dešavaće se sigurno opet. Ali svako od nas uspostavi neke mehanizme odbrane u borbi sa svojim demonima i radi na sebi i bori se. Prihvatiš te crnjake. Nema druge. Mislim ima. Sad zavisi gde ko hoće da ode.
Meni se dopada ona teorija 80-20 i trudim se da tako gledam na stvari.
Tražila sam neku veselu, ali mi sad ova pade na pamet, a i dobra mi je ova verzija
https://youtu.be/nLYc_TduONU
Nije glatko bilo Marta ni blizu. Samo ja kad sam loše bio, tad nisam imao volje ni da pišem. Sad sam u glavnom dobro. Zadnjih 20-ak dana mi je posao sa pijacom odlično krenuo Bogu hvala, pa mi to daje dodatni vetar u leđa. Veliko poboljšanje osećam jer sam se konačno rešio i te trave, a nju sam konzumirao i prošle godine dok se skidah, i kasnije po nekad. Ove godine se ni jednom nisam ni nacugao, sem krajem januara kad sam se bio već recidivirao na dop.
Puca mi baterija, na pijaci sam, pisaću opet kad dođem kući. Ponavljam, u opšte nije bilo glatko, a i sad bude problema naravno. Tek nešto više od 4 meseca sam čist, a jeo sam govna 20-ak godina. Dug je to period, bez obzira što nisam dugo vremena bio nakačen... Imam ja još dosta da radim na sebi...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Marta Tufna wrote: Sat Sep 12, 2020 1:26 pm
Frajla wrote: Sat Sep 12, 2020 10:26 am Uf ni kod mene nije bas najsjajnije :)

Svakakve mi misli prolaze kroz glavu, ali onda se sama sebi pocnem smejati, ajd i to je valjda neki level koji sam uspela dostici, ali opet gledam na to kao na upozorenje

Pre par dana mi komsinice ( na poslu) pocese brojati kako im nisam vise zanimljiva. Kazu ne pratis zadrugu, prestala si da pusis i da se drogiras a pocela si da kuvas i torte pravis. Reko imate pravo pocecu da se drogiram :)

Ne vezano za tu pricu, ali naislo je neko tesko vreme i cesto se zapitam da li je sve vredno ovolikr zrtve. Naravno da jeste ali te misli mi prolaze ovih dana kroz glavu i nije dobro. Termin kod dr zakazan

Ne treba da spominjem da sam razmisljala da krenem stopama Gileta ( elektricni org) koji je na minimalnoj dozi svaki dan ahahahahh. Cak sam i izracunala koliko para mesecno bi me kosta taj sport. Ma idi breee jao ahahahahah nonononoooooooooooooooo
E pa to se i meni desilo kad je počelo sranje, bukvalno sam se pitala čemu sve ovo, kad je sve u kurcu.
Ali znaš i sama da je vredno.
Zakazala si termin i to je velika stvar.

A jesi li uspela da dođeš u Srbiju?
Jesam, bila sam par dana. Krajnje je vreme bilo

Hvala draga Marta na razumevanju
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Marta Tufna wrote: Sat Sep 12, 2020 1:12 pm
licaninsasela wrote: Wed Sep 09, 2020 11:57 am Posta sam oprezan pa mi najbolje ne komentirati jos nesvrseni dan. Tek je na pola tako da mi je bolje sutiti. Jucer razmisljam zar je moguce da ovih par ljudi sta se kao skinilo sa suba da su danas ok. Meni to zvuci malo nevjerovatno i ne triba ovdi svakom virovati bas na rijec. Znaci jurke sb loki i ksana su sad navodno cisti. Bas me zanima di tu zapravo lezi prava istina jer da je tomu tako 4 od 4 onda bi se ama bas svaki danki lako moga skinit. Ne virujem da je to tako al zasto ovdi lagati i ne govoriti istinu. Ne laze se mene ili nekog drugog nego se laze samog sebe. Zajebano. Jos ce daneri kad i ako ovo citaju pomisliti kako se tako lako moze skiniti. To nije moguce da je 100postotna ucinkovitost skidanja. Nema teorije. Od sada sve ljude uzimam sa dozom sumnjicavosti jer ipak smo mi carevi u laganju i obmani drugih a ponajvise sebe. Pa ja gledam koje psihoze me jebu pa to je za popizditi. A meni je puno lakse jer sam u izolaciji i znan da i da ocu neman s cime da se sredim a di ko je vani i zapadne u slicne crnjake a frisko he cist. Ima da u dva sata padne ko kruska. Eto taman toliko dok mu diler ne dofura dop ili nesta drugo. Budimo realni i cvrsto na zemlji to je tako. Pa ja se preko godine dana ne drogiram pa padam u takve crnjaje i ludila da to nije normalno. Sad ce neko reci nisu svi isti. Je ali sve se svodi na psihu i glavu i niko me ne moze razuvjeriti da nihe tako. Jako dobro poznan danki psihu i kako ona radi tako da mi je ovaj savrsen skor jednostavno nemoguc. To je ka da igras poker za lovu i isto vece dobis poker asa dva puta i uzmes lovu. Ne.
Kad je judima ovdi tesko priznati da se sve ne odvija kako triba i di se niko medusobno ne poznaje, jebem ja tu svu praznu pricu. Samo mogu onda i zamisliti sta se onda desava u real svitu. Sve ispunjeno lazima i glumom.
E sad jebe me se, popljujte moje rijeci i razmisljanje ali uvjeren sam da je to tako.
Marta kako je? Kako idu trizni dani? Sta ti mislis o ovome napisanom.
Evo radio bemba ide ponovo mada je bila doslovno na koljenima.
https://youtu.be/vLdPL3xvq3M

Ne znam, Liko, šta da ti kažem za to koje su šanse da su svi ok. A i šta znači to da su dobro? Ako misliš da su čisti, onda valjda većina jeste, ako ne lažu. A ako misliš na mir u glavi i poslagane kockice onda da, mislim da je većina u kurcu.
Inače ja kad čitam Stopa nekad mi padne na pamet da se on nikad nije drogirao, jer mi zvuči neverovatno da sve tako glatko ide, a nekad mi padne na pamet da se drogira i dalje.
Nema suštine nikad, sve kao iz knjige prepisano.

Imam i ja crnjake, kako da ne.
Kod mene je to na početku lečenja išlo ovako. Odlučim da je gotovo, nema više alkohola, ne pijem jedan dan i počnu strahovi. I napijem se i strahova nema. Onda se, kad se otreznim, uplašim što sam se opet napila i tako u krug. E onda sam počela da se bavim više tom anksioznošću. Jer džaba sve ako ne znaš šta te vuče tom poroku. I koju zver hraniš sa tim porokom.
Naravno da se javi opet. Evo kad je počela korona. Baš mi je loše bilo. Srce lupa nenormalno, napetost u celom telu, knedla u grlu. I palo mi je na pamet kako bi lakše bilo u karantinu da sam pijana.
I dešavaće se sigurno opet. Ali svako od nas uspostavi neke mehanizme odbrane u borbi sa svojim demonima i radi na sebi i bori se. Prihvatiš te crnjake. Nema druge. Mislim ima. Sad zavisi gde ko hoće da ode.
Meni se dopada ona teorija 80-20 i trudim se da tako gledam na stvari.
Tražila sam neku veselu, ali mi sad ova pade na pamet, a i dobra mi je ova verzija
https://youtu.be/nLYc_TduONU
Evo Marta ja sve ovo sta si opisala razumijem jer i kod mene je tako. Uvik sam tvrdio da nije bitna koja se drofa il kod tebe cuga uzima vec sta ona pokriva kod ovisnika. A pokriva sve ono u cemu smo slabi, uplaseni i kompleksirani. Ko meni ovdi kaze da nije tako taj laze. To sta se ljudi ovdi pokusavaju predstaviti ka uspjesni ka sportasi bivsi ka omiljeni u drustvu ka ljudi bez problema i sa normalnim odrastanjem samo mi govori koliko malo poznaju sebe i ne mogu da proniknu u bit sebe zasto i kako. Tako da ja sb npr vise uopce ne dozivljavam niti mu ista ovdi virujem. Povlaci par nekih praznih prica i vrti te price u krug. Al iskreno jebe mi se za njega nit zelim svoje vrime vise trositi na tu tupavu pricu. Ja zapadnem u takve crnjake da meni to izgleda ka da dolazi smak svita za mene. Toliko se satarem u glavi da mi ni dop ne bi pomoga a nema tada na sta ne pomislim samo da ispadnem iz tog ludila. Par dana se relativno dobro osjecam. Naravno nista ne uzimam a sad kako mi je to uspilo vise tocno neznam ni sam. Poceo sam preispitivati svaku svoju odluku i svaki potez. Unio neke novitete u ovaj ucmali i svakodnevno isti ritam i zivot. Pokusavam biti pozitivniji a na koncu znam i da ovdi trazim pomoc neku da ju ne bi dobijo vec bi si natovario samo sranja na vrat. Zato pokusavam ostati koliko toliko miran i stalozen kad radim i medu ljudima sam a kad se vratim u svoju kabinu onda mogu sam sa sobom da pokusam rijesiti di je problem. Uglavnom dode do velike nesigurnosti i sumnje u sve sta radim i sta sam postiga u zivotu a sta nisam.
https://youtu.be/vxsgxwKWIpc
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Liko, ja sam procitao dosta prica na ovom forumu, i mogu ti reci da niko nije toliko insistirao na crnjacima, kompleksima, slabostima i manama nego ti. Naravno da svi to imamo, ali bilo je i mnogo vecih kompleksasa recimo od mene, i ljudi sa mnogo vecim manama i problemima, pa nisu zavrsili na gudri. Hocu da kazem da po meni nije sustina pisati o tome, niti ovaj forum treba time puniti, bar ja tako mislim.

Marta, evo opet ti kazem, naravno da kod mene nije islo sve glatko, u stvari, nista nije bilo glastko, i naravno da borba i prica jos nisu zavrsene, ni blizu... I proslo skidanje, Frajla mi je rekla da sam trebao da pisem i kad sam bio u down-u, da bi ljudi koji citaju imali pravu sliku mog skidanja. Ja eto u glavnom nisam pisao u down-ima, jer za to nisam imao volje. Kad sam se upustio u apstinenciju prolestos, ja u opste prvih dve sedmice nisam ni ulazio na forum. Tada su mi bili najgori bedaci, izduvni ventil mi je tada bila prica sa bratom, mamom, tatom, telefonski razgovor sa sestrom, ili na silu obavljena neka aktivnost ili neki posao, a znao sam u tim trenucima i da nazovem dvojicu drugova koji su prosli moju situaciju pre dosta vremena. Opet kazem da nemam bas sta puno da pisem, ali misim da cu ostati na forumu, pa kad se stanje jos vise slegne, verovatno ce i biti vise motivacije za konkretniju pricu. Ja se sad navikavam na ovo novo stanje kod sebe, ovo je prvi put da sam i od trave cist, a ona je najduze bila prisutna u mom zivotu od svih p.a.s. Rekoh, sad mi posao dodatni vetar u ledja, dosta sam time okupiran, i o tome sada najvise mislim. Pristigla nam je roba za prodaju, ja sam tu glavni kod nas, glavni za plasman povrca, radim po pijacama, oglasavam se preko interneta, imam da ispostujem obecane rokove musterijama i sve u svemu zadovoljan sam kako to postizem i kako se snalazim ovako nedopingovan. Naravno, sem prodaje, imam i pripremu robe i jos neke obaveze, umorim se cesto u toku dana, ali znam da mi je dobro da sam sad okupiran poslom...

Odoh, pa se mozda cujemo kasnije. Evo vratih se na forum. Nadam se da ce se javiti jos neko od ljudi koji su od nedavno cisti, i da e se javiti sa dobrim vestima...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Onaj ko kaze da mu je super kako se skinija svaki dan taj laze i uopce se nije skinija sto posto. Normalno da je ovo misto predvideno ne samo za brojke i kako se kratkorocno skinit nego i za sve popratne crnjake komplekse i sve ono sta je na kraju rezultiralo ovisnoscu. Sb s tobom ne zelim uopce upadati u rasprave jer ili se pravis grbav ili si ogranicen covjek. Toliko o tvom skidanju i molio bi te nemoj samo ovdi kvarit harmoniju sa svojim izjavama ciframa i svime sta sam milijun puta vec procita. Lipo otvori jednu ovaku stranicu i covjece pisi sta te volja. Eto to bi te molio. Nisi realan i iskren sto posto i ne zelim u tome sudjelovati. Ono o cemu ja pisem muci 99 do 100 posto ovisnika bilo o drogi ili cugi. Neko naivan ce pomisliti kad cuje tvoju pricu da je sve to vrlo lako a bogami nije niti malo. Toliko o tom laznom sranju.
Veceras smo sat pomakli naprid tako da je vec 1 i 15 i sad jebiga mi se nespava jer mi je rano za leci a bit ce ujutro opet frka oko budenja. Dobro je sutra je nedjelja pa se nadam samo osnovno sta se mora napraviti a ostatak gvardije lagano lapiti i mozak na pasu. Tak i navecer al uvik kad nesto tako planiram se izjalovi i bude na kraju mucni dan i noc. Pocelo dobrano valjati kak smo usli u indijski ocean. Ka da grmi kad more opizdi u provu broda koja je to sila. Morat cu veceras sve poricat jer je pocelo sve plesati po kabini a jebu me najvise sad vrata od kupatila jer ako ih zatvorim onda neman cirkulaciju klime jer je izlaz u kupatilu a ulaz na sred kabine. Pa lupaju nonstop kad su otvorena. Moram ih nekako kvalitetno zavezat da mogu spavati u tisini. Inace nema nista pametno niti novo. Jos jedan dan sam utuko na brodu i sutra opet izpocetka. Jebiga. Radit se mora sta kaze moja kcer. Nemam opet ideje za radio bembu. Mozgo sam veceras al nista izmozgo nisam. Osla inspiracija u lijepu picku materinu.
https://youtu.be/ENASlPeAC1E
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Evo jos jedne nek se vrti. Malo je nabijena emocijama al nekad je to i potribno tako.
https://youtu.be/-kNxXuYWRaU
Locked