Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ali Jurke na sve sam naviko i svasta vidio. Eto ka i retardikus Loki. Covik se borija na kosovu ka pravi srbin mada meni nije jasno sta tamo srbi traze al ajd neka. Gle cuda. Loki Hrvat. Dao obol domovini srbiji mada je roden u luzernu preko. Balkanska posla. Konju jedan. I ti i on skupa. Dva konja.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

S takim razmisljanjima nije ni cudo da ste narkomani ma sta narkomani, balkanske narkomancine.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Opet zalivam, ali zajebaniju turu, ima da se raspadnem do nekih pola 6 dok ovo sokoćalo namota. Smoriću se k'o mač u kamenu...

Evo bar lep velik pun Mesec i vedro nebo.

Mada meni bi sad više odgovarao pljusak, to bi značilo da idem kući. :)

Pre sam znao tokom ovog posla imati i žensko društvo, ali sad sam prop'o... Tačnije, čupam se. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Jul 05, 2020 5:47 pm
Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:21 pm Što se tiče Pazara nebih rekao da su zaostali zato što im Srbija šta bilo uskraćuje... Imaju oni sve što traze, a traze i previše...
Konkretno sta traze previse Jurke? Jedi govna nazisvingerpartijaneru.
Pravo na osnovnu pomoc ili?
Nemoj mićo pričati o nečemu o čemu nemaš predstavu. Pazar i su puni para kao oko i privilegovani su, ali su isto tako i zatucani prilično. Čast izuzecima... Ne vredjam samo iznosim mišljenje. Sandzak ne postoji i neće postojati na tlu Srbije... Oni pišaju prvi po matici Srbiji i izmišljaju ne postoje u republiku u zemlji koja je ionako rasparčana. Ne bavim se politikom i nisam neko ko pljuje na tudju veru i naciju. Imam prijatelje i medju hrvatima i muslimani a. Ne odgovorni su sami oni dole, niko drugi km nije kriv.
Edit
Pozdrav za sve ovde, pao nisam i drzim se još uvek, ali sam imao prevelikih obaveza oko klinaca i porodice... Trebalo mi je distanciranje od svojih mreza i foruma... Na fb još uvek nisam usao niti Cu. Kako ste mi vi ovde?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Jul 05, 2020 5:47 pm
Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:21 pm Što se tiče Pazara nebih rekao da su zaostali zato što im Srbija šta bilo uskraćuje... Imaju oni sve što traze, a traze i previše...
Konkretno sta traze previse Jurke? Jedi govna nazisvingerpartijaneru.
Pravo na osnovnu pomoc ili?
Nacionalista nisam, nemoj da skačeš odmah i da dizeš frku, koji ti je?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Mon Jul 06, 2020 12:03 am
licaninsasela wrote: Sun Jul 05, 2020 5:47 pm
Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:21 pm Što se tiče Pazara nebih rekao da su zaostali zato što im Srbija šta bilo uskraćuje... Imaju oni sve što traze, a traze i previše...
Konkretno sta traze previse Jurke? Jedi govna nazisvingerpartijaneru.
Pravo na osnovnu pomoc ili?
Nacionalista nisam, nemoj da skačeš odmah i da dizeš frku, koji ti je?
Naravno da sandak postoji. Znam sta sam ucio u skoli!
Pusti politiku k vragu. Htio sam te malo isprovocirati. Drago mi je da si ok.
Al da si supak jesi!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sun Jul 05, 2020 9:11 pm Opet zalivam, ali zajebaniju turu, ima da se raspadnem do nekih pola 6 dok ovo sokoćalo namota. Smoriću se k'o mač u kamenu...

Evo bar lep velik pun Mesec i vedro nebo.

Mada meni bi sad više odgovarao pljusak, to bi značilo da idem kući. :)

Pre sam znao tokom ovog posla imati i žensko društvo, ali sad sam prop'o... Tačnije, čupam se. :)
Ko te jebe kad se bavis lubenicama i paprikama. I pomama. Nego sb sto nisi malo dima posadio medu kukuruzom? Kuzis? Da se nade par biljcica da unaprijedis gospodarstvo. A nije zahtjevno. Raste ko korov. A fino sad si cist. Cista lova bi kapnila.
Kako crno zensko drustvo? Zar ima koja curica da voli zaljevati do rano ujutro? Ako nades takvu digni joj spomenik.
Nemoj esbe sadit travu zajebavam se ja malo kuzis? Ne bi volio da te trava baci u nestasluk.
Baci se nagodinu na sadnju maka. Ionako si imun na njegove derivate tako da nema bojazni ni za trziste a ni po tebe. Sacuvas si koju cahuru za ne daj boze ako te uhvati nesanica. I nedjeljom makovnjacu da pravis.
Kako je to poljevanje? Zar nisi unaprijedio gospodarstvo da sve ide kap na kap? Jebemu esbe stvarno si neozbiljan.
A nece san na oci mater mu jebem. Pola tri skoro tri a ja ne mogu spavati. Ostajem do sljedeceg ponedjeljka ovdje pa doma. Vise mi je pun kurac i bazena i tople vode i ljudi i vjezbanja i jedva cekam da dodem kuci i eto da budem kuci sa mojima. Nista drugo.
Izmedu ostaloga stadoh na vagu pa lagano opo 6 7 kila. Lagano ali sigurno izjeda me nervoza a ne mogu reci da je klopa losa i da ne jedem. Jebo te bog dragi kad sam ja u stanju sam sebe dobro iznervirati i izjebati. Cudo jedno koliko sam retardiran. Idiot. Ili idijot. Jebe me pravopis malo zesce.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Isusa mi dragoga ako mi se desi sutra isto ovako nespavanje ima da trazim neku bobu od sestara. Nije dobro kad se ne spava a pogotovo meni koji imam naviku rano ici spavati a sta mi danas bi da ne mogu od deset navecer spavati nemam pojma. Sve mi neke crne misli i nervoza u stomaku. A nikako okrenit na pozitivu. Prvo mi je bilo ok sto sam solo a sad vec nije ok. Ma da imam makar cimera nekog nego ko ker sam u sobi. Al sta sam trazio to sam i dobio tako da prestanem jesti govna i cendrati. Sutra cu traziti bilo sta za spavanje. Moram spavati inace nisam normalan. A i ovako inace nisam bas normalan i cist u glavi al kad sam neispavan onda je to tek katastrofa. Jebo majku nije dobro. Od deset se ja okrecem u krevetu. Pogledo sam film i evo krece jos jedan. Dode mi da zovem na telefon moje ali kako zvat u tri ujutro. Nemam ni muda ni srca djeci i zeni razjebati noc radi moje nesanice. Ima da sutra se nateram plivati makar duplo nego inace. Mozda me to malo umori i umiri. Nisam pametan. U ovo doba samo degenerici ka ja ne spavaju i narkomani. Sav normalan svijet nedjeljom spava da za ponedjeljak budu fit i u punoj formi za radni tjedan. Uopce ne razumijem ljude koji nemaju i ne zele imati naviku budenja rano ujutro. Kako onda oni. Lajsaju do zore pa se spava preko dana. Ne valja. Valja mi na brodu ali ne ovako kak je sad. Idem pokusat se umirit pa mozda zaspem. Glupo mi sada ici traziti bobu za spavanje. E ce sestre reci eno ga naso nas zajebavati sada. Moram to kulturno odraditi preko dana. Ma sta god da mi daju ima da spavam. Zadnji put sam doma rebnio cersone i tako su me zaklali da je to cudo. Trazit cu praksiten ako se to jos proizvodi. Ili sanval. Neznam uopce ni koje su i kako se zovu bobe za san? Moze mi i andol dati ako znam da cu spavati sto se mene tice
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Mon Jul 06, 2020 3:07 am Isusa mi dragoga ako mi se desi sutra isto ovako nespavanje ima da trazim neku bobu od sestara. Nije dobro kad se ne spava a pogotovo meni koji imam naviku rano ici spavati a sta mi danas bi da ne mogu od deset navecer spavati nemam pojma. Sve mi neke crne misli i nervoza u stomaku. A nikako okrenit na pozitivu. Prvo mi je bilo ok sto sam solo a sad vec nije ok. Ma da imam makar cimera nekog nego ko ker sam u sobi. Al sta sam trazio to sam i dobio tako da prestanem jesti govna i cendrati. Sutra cu traziti bilo sta za spavanje. Moram spavati inace nisam normalan. A i ovako inace nisam bas normalan i cist u glavi al kad sam neispavan onda je to tek katastrofa. Jebo majku nije dobro. Od deset se ja okrecem u krevetu. Pogledo sam film i evo krece jos jedan. Dode mi da zovem na telefon moje ali kako zvat u tri ujutro. Nemam ni muda ni srca djeci i zeni razjebati noc radi moje nesanice. Ima da sutra se nateram plivati makar duplo nego inace. Mozda me to malo umori i umiri. Nisam pametan. U ovo doba samo degenerici ka ja ne spavaju i narkomani. Sav normalan svijet nedjeljom spava da za ponedjeljak budu fit i u punoj formi za radni tjedan. Uopce ne razumijem ljude koji nemaju i ne zele imati naviku budenja rano ujutro. Kako onda oni. Lajsaju do zore pa se spava preko dana. Ne valja. Valja mi na brodu ali ne ovako kak je sad. Idem pokusat se umirit pa mozda zaspem. Glupo mi sada ici traziti bobu za spavanje. E ce sestre reci eno ga naso nas zajebavati sada. Moram to kulturno odraditi preko dana. Ma sta god da mi daju ima da spavam. Zadnji put sam doma rebnio cersone i tako su me zaklali da je to cudo. Trazit cu praksiten ako se to jos proizvodi. Ili sanval. Neznam uopce ni koje su i kako se zovu bobe za san? Moze mi i andol dati ako znam da cu spavati sto se mene tice
Hehe ostao si isti ludak, a ja zaboravio koji ste ti i Yasu provokatori. Za ovo vreme dok se nisam javljao sam radio dva posla. Ovaj redovni i brao borovnice i podigao malo krede i kupio sam Opel H. Upravo sam ga sada dovezao kuci i izgiboh sa klincima sad odma bi da ulete u njega i da se vozamo negde... 😁
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Zacrtao sam sebi bio cilj posle skidanja da štekujemo novac za novi auto i uspeo sam da to uradim, a sledeci je boze zdravlja klince i suprugu na more da odvedem jer upravo zbog mene nismo ni mogli da ga priuštimo. Sada ne moze zbog korone, ali čim prodje ovo ludilo moram to da organizujem. Vi kako ste mi? Ima li promena nekih?
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Locked