Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sat Jul 04, 2020 2:25 pm
StopBup wrote: Sat Jul 04, 2020 12:44 pm Liko, nešto trube, ali iskreno, ne interesujem se nešto za tu koronu. Tako da neću ni da pišem o tome.

Joj ljudi, ovo je za antologiju/e. :D Jutros nisam popio kafu, ne znam ni ja kako, eto zaboravio, i vratim se ja sad kući, reko' sad ću ja sa uživanjem da spičim jednu. Inače uvek pijem belu kafu, ne presečenu, nego baš belu, sa možda i više mleka nego kafe. Vidim nestalo šećera u kristalu, nema veze, ima u prahu. Roknem ja dve kašičice "šećera u prahu", ali kad sam gucnuo kafu, skontam da sam sipao sodu bikarbonu. :D Ukus možete zamisliti, kafa, mleko i soda bikarbona. Stojale dve slične kese jedna do druge, i ja genije, ćapim pogrešnu. 8-)

Pozdrav od zatucanog seljobera. :)

https://m.youtube.com/watch?v=5WyLhwYFgmk
E seljoberu cito sam clanke o novom pazaru. Di je to? Sandzak? Po imenima vidim da su doktori i pacijenti muslimani. Cak upravitelja bolnice, takoder musliman, prozivaju da frizira broj oboljelih radi vucica i one vase pederice. Zar je moguce da je tamo tako losa situacija u svakom pogledu. Jel moguce da fali svega od osoblja do kisika i ostalih med potrepstina. Dal je moguce da se na podrucjima di su srbi u manjini drugim ljudima uskracuje osnovna medicinska zastita kako djelatnika bolnice tako i pacijenata. Ne bi trebala nacionalnost i politika imati nikakve veze sa sustavom zdravstva a meni bas tako izgleda. Ono, boli nas kurac lagano nek se muslimani dave i umiru u mukama, jednog dana cemo ovakom politikom izbjeci oruzani sukob jer cemo bitno smanjiti populaciju muslimana na sandzaku. Inace nisam tamo nikad bio al imam poznanika od tamo i stvarno je onaj zagrizeni vehabija i koliko se meni cini nije mu srbija u srcu osim sandzaka ali kazem nisam tamo nikad bija a bas i nemam zelju ni u dalekoj buducnosti.
Ili se vas vojvoda i pederica ponasaju apsolutno u stilu boli nas kurac i picka i za balije tamo kao i za ostalu stoku sitnog zuba na sto otpada garant 80 posto srba koji zive na granici siromastva. Nije mi jasno da mladi ljudi ne mogu nista promijeniti izborima ali vjerujte sutra su kod nas izbori i nece se nesto bitno razlikovati situacija od vas jer hrvati su toliko glup i plitak narod da sustavno se vec 30 godina izmjenjuju hdz i sdp a i jedni i drugi su u kurcini jer ih takoder nije za stoku sitnog zuba al jebiga velike su to masinerije i ovi i sta bi nesto tili jednostavno ne mogu. Ja sam se nadao da ce mladi politicari biti puno bolji kad one sve komuniste stave u penzije ili nabolje lopatom u zatiljak. Od toga nema nista. Ti mladi iz jakih stranaka su jos gori od starih politicara. Inace sam uvijek ako bi bija doma glasa za lijevu opciju jer drze do temelja hr drzave a to je prvenstveno da je pocetak bija jos krajem 2ww kad su partizani na celu sa marsalom Titom pobijedili fasizam i dr antu pavelica koji je teski izdajica jer je talijanima proda istru i dalmaciju. Takoder sam sudjelova u domovinskom ratu gdje smo visokom cijenom zivota dobili napokon drzavu a sa kojom vladaju ka maceha sa pocerkom. Takoder se drustvo razbija i zivi u proslosti ko je bija ustasa a ko partizan a na koncu prvi nas precjednik franjo tudman je bio jugo general i izmedu ostaloga predsjednik nk partizana. Hrvat a u partizanu popisam ti se na grob franjo ali ne radi toga nego sta si sproveo plan o 200 obitelji bogatih i podobnih a svi ostali su uskraceni za osnovne stvari. Zena me nije prijavila ta izbore tako da necu glasati ali da mogu moj glas bi dobila radnicka fronda ekstremno lijevo okrenita.
O bosni je suvisno bilo sta govoriti jer je pitanje godina kada ce se opet dogoditi rat od strane muslimana i srba. Mi hrvati smo popusili tamo u svakom pogledu ali i boli me kurac i za jednog hrvata tamo koji zivi. To je njihova drzava i da imam moc zatvorio bi pipu hr narodu u bosni kao i zabranio glasanje dijaspore. Oni koji ne placaju niti zive tu ne bi mogli glasati i tocka. A zna se koga dijaspira bira. Jebo im mrtvi franjo svima nerodenu djecu. Najjace je kad mi zadrti hdzovci kazu kako sam ja orjunas mada niti ne znam sta je ta rijec da sam komunjara i da podrivam temelje hrvatske drzave. Znaci svi koji drugacije misle su u njihovim ocima govna. E ovom prilikom ako neko cita ko ima takav stav ja bi mu od srca jebo i kcer i zenu i mamu i ako treba babu.
Zakljucak. Svi mi sa ovih prostora smo toliko sjebani da me cudi da je proslo toliko puno vremena a da se nije opet zaratilo. Malo mi je samo zao ne sto srbi nisu rasturili sloveniju. To smo mi hrvati trebali napraviti kada su poceli jesti govna protiv nas. Jebac jurke bi stao na hr granicu i u pokusaju pusanja na slovensku stranu prebacio bi u austriju. Toliko o slovenskim govnima jer nikad neznas kad ce ti slovenac zabiti noz u leda a oce. Da je meni zabit nesto drugo jednoj slovenki to bi bio poso jer poznate su da su im i cehinje mozda do koljena. U mom kraju ako nisi bar vise puta izjebo koju slovenku znaci da nikad nista neces ni jebati.
Hehehe da
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Jurke post_ wrote: Hehehe da
Sta da?

Pucaj
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Frajla wrote: Sun Jul 05, 2020 2:16 pm
Jurke post_ wrote: Hehehe da
Sta da?

Pucaj
Omašio bih Sloveniju.... 😉
Na Austrougare bih najpre pišao....
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Što se tiče Pazara nebih rekao da su zaostali zato što im Srbija šta bilo uskraćuje... Imaju oni sve što traze, a traze i previše...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:19 pm
Frajla wrote: Sun Jul 05, 2020 2:16 pm
Jurke post_ wrote: Hehehe da
Sta da?

Pucaj
Omašio bih Sloveniju.... 😉
Na Austrougare bih najpre pišao....
Pucaj znaci pricaj gde si bio slonino jedna:)

Kakav je to nacin da odes vez pozdrava


A i cim ovako obigravas okolo, satro novi pazar tralala, napravio si sranje
Al ajde, sta moze biti gore od proslog puta?
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:19 pm
Frajla wrote: Sun Jul 05, 2020 2:16 pm
Jurke post_ wrote: Hehehe da
Sta da?

Pucaj
Omašio bih Sloveniju.... 😉
Na Austrougare bih najpre pišao....
Iliiiii kad malo bolje razmislim, uhvatio si se swingeraja sa nekom švabicom Helgom, slomila ti pišu pa si ljut na Habsburgovce

Sad mi je jasno, bio si u bolnici
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Sun Jul 05, 2020 2:27 pm
Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:19 pm
Frajla wrote: Sun Jul 05, 2020 2:16 pm

Sta da?

Pucaj
Omašio bih Sloveniju.... 😉
Na Austrougare bih najpre pišao....
Iliiiii kad malo bolje razmislim, uhvatio si se swingeraja sa nekom švabicom Helgom, slomila ti pišu pa si ljut na Habsburgovce

Sad mi je jasno, bio si u bolnici
Iskulirao te Juriša maksi. Kulijaža prvog stepena. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Slomio je pisu
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:19 pm
Frajla wrote: Sun Jul 05, 2020 2:16 pm
Jurke post_ wrote: Hehehe da
Sta da?

Pucaj
Omašio bih Sloveniju.... 😉
Na Austrougare bih najpre pišao....
Jedi govna i ti i janezi. Jebli te oni.
Jeste vi srbi u kurcu. Takvi ka ti. Ljudima uskratili osnove lijecenja na konto vjere. Jebo te vucic jurke. I seselj. I cica draza. I milosevic. Pusi kitu svingersku. Kazu vijesti da sad na red dolazi vojvodina di su madari a nas ste ionako davno satrli tamo u korijenu. Neka zivi srbija sa srbima bez izuzeta osim Jurketa srbina-svingera. Cetnik draza bi se okrenija u grobu da zna da ima srba koji vole da ga prime i daju u isto vrime. Zamisli Jurke cetnika a boze pomoz peder ili svinger.
Drago mi je da si ziv. A sad kakav si... Neznam. Vrjerujem nekako da si i dalje ok. Mislim relativno ok jer si zatrovan nacionaliznom. Ka da si bija u svingeraju sa seseljem. Jebo te on i njegovi istomisljenici konju jedan.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Jurke wrote: Sun Jul 05, 2020 2:21 pm Što se tiče Pazara nebih rekao da su zaostali zato što im Srbija šta bilo uskraćuje... Imaju oni sve što traze, a traze i previše...
Konkretno sta traze previse Jurke? Jedi govna nazisvingerpartijaneru.
Pravo na osnovnu pomoc ili?
Locked