Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Picka mu materina pa po kojoj logici je test na covid kod nas 200 eura a pr. u njemackoj 19 eura a negdje i besplatan. I kako onda da znas da li si pozitivan i da stojis kuci i ne siris zarazu kad ljudi rade za kikiriki i 98 posto ljudi si test ne moze priustiti. O jebem im svima majku koji je ovo cirkus od drzave. Ljude stavljaju u izolaciju a ni 3 posto ljudi od tih nisu testirali. I sad pumpaju na kontinentu brojke u odnosu na dalmaciju i istru di virusa kao nema jer da kazu stvarne brojke zarazenih ode i ovo malo sezone u krasni kurac. Takoder granice iz srbije i bih otvorene radi izbora. Neznam sta bi mislio ali ovo je sve tesko uzimanje zive love i manipulacija sa nama kao i brojke umrlih. U picku materinu niko vise ne umire od upale pluca od raka od srca. Sad kad umres spadas pod korona statistiku. Ma idi u picku materinu
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Liko, nešto trube, ali iskreno, ne interesujem se nešto za tu koronu. Tako da neću ni da pišem o tome.

Joj ljudi, ovo je za antologiju/e. :D Jutros nisam popio kafu, ne znam ni ja kako, eto zaboravio, i vratim se ja sad kući, reko' sad ću ja sa uživanjem da spičim jednu. Inače uvek pijem belu kafu, ne presečenu, nego baš belu, sa možda i više mleka nego kafe. Vidim nestalo šećera u kristalu, nema veze, ima u prahu. Roknem ja dve kašičice "šećera u prahu", ali kad sam gucnuo kafu, skontam da sam sipao sodu bikarbonu. :D Ukus možete zamisliti, kafa, mleko i soda bikarbona. Stojale dve slične kese jedna do druge, i ja genije, ćapim pogrešnu. 8-)

Pozdrav od zatucanog seljobera. :)

https://m.youtube.com/watch?v=5WyLhwYFgmk
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

licaninsasela wrote: Sat Jul 04, 2020 10:38 am Ko moze iz prve ruke tocno reci sta se desava u srbiji i bosni u vezi covida jer nista vise medijima ne vjerujem. Pogotovo nasim koji su politicki izmanipulirani i eto. Pusing teski. Nek se gone u picku materinu jer vise nezna covik sta bi mislio o svemu tome.
Image

Evo Ličke ukratko šta piše žena iz prve ruke kojoj je muž pozitivan. Čekala je ispred doma zdravlja od 14 do 21h iako joj muž ima 39,7 temperaturu već 10 dana. Zdravstveni sistem u kolapsu. Nema ni doktora ni medicinskog osoblja dovoljno, a nema ni kapaciteta svi su vec puni. Više od pola.medicinara je vec zaraženo. Znači u Srbiji je vec opasan haos samo se čuti o tome. Jedini način da se sebi pomogne je da se maksimalno pazi da se ne zaraziš. ako se zarazi čovek neka mu je Bog u pomoći, jer doktori očito ne znaju sa čim se bore niti imaju uslova i opreme za tu borbu.
Ovo je za Srbiju. Ne znam zaista kako je u Bosni, a ne verujem da je puno bolje.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

StopBup wrote: Sat Jul 04, 2020 12:44 pm Liko, nešto trube, ali iskreno, ne interesujem se nešto za tu koronu. Tako da neću ni da pišem o tome.

Joj ljudi, ovo je za antologiju/e. :D Jutros nisam popio kafu, ne znam ni ja kako, eto zaboravio, i vratim se ja sad kući, reko' sad ću ja sa uživanjem da spičim jednu. Inače uvek pijem belu kafu, ne presečenu, nego baš belu, sa možda i više mleka nego kafe. Vidim nestalo šećera u kristalu, nema veze, ima u prahu. Roknem ja dve kašičice "šećera u prahu", ali kad sam gucnuo kafu, skontam da sam sipao sodu bikarbonu. :D Ukus možete zamisliti, kafa, mleko i soda bikarbona. Stojale dve slične kese jedna do druge, i ja genije, ćapim pogrešnu. 8-)

Pozdrav od zatucanog seljobera. :)

https://m.youtube.com/watch?v=5WyLhwYFgmk
E seljoberu cito sam clanke o novom pazaru. Di je to? Sandzak? Po imenima vidim da su doktori i pacijenti muslimani. Cak upravitelja bolnice, takoder musliman, prozivaju da frizira broj oboljelih radi vucica i one vase pederice. Zar je moguce da je tamo tako losa situacija u svakom pogledu. Jel moguce da fali svega od osoblja do kisika i ostalih med potrepstina. Dal je moguce da se na podrucjima di su srbi u manjini drugim ljudima uskracuje osnovna medicinska zastita kako djelatnika bolnice tako i pacijenata. Ne bi trebala nacionalnost i politika imati nikakve veze sa sustavom zdravstva a meni bas tako izgleda. Ono, boli nas kurac lagano nek se muslimani dave i umiru u mukama, jednog dana cemo ovakom politikom izbjeci oruzani sukob jer cemo bitno smanjiti populaciju muslimana na sandzaku. Inace nisam tamo nikad bio al imam poznanika od tamo i stvarno je onaj zagrizeni vehabija i koliko se meni cini nije mu srbija u srcu osim sandzaka ali kazem nisam tamo nikad bija a bas i nemam zelju ni u dalekoj buducnosti.
Ili se vas vojvoda i pederica ponasaju apsolutno u stilu boli nas kurac i picka i za balije tamo kao i za ostalu stoku sitnog zuba na sto otpada garant 80 posto srba koji zive na granici siromastva. Nije mi jasno da mladi ljudi ne mogu nista promijeniti izborima ali vjerujte sutra su kod nas izbori i nece se nesto bitno razlikovati situacija od vas jer hrvati su toliko glup i plitak narod da sustavno se vec 30 godina izmjenjuju hdz i sdp a i jedni i drugi su u kurcini jer ih takoder nije za stoku sitnog zuba al jebiga velike su to masinerije i ovi i sta bi nesto tili jednostavno ne mogu. Ja sam se nadao da ce mladi politicari biti puno bolji kad one sve komuniste stave u penzije ili nabolje lopatom u zatiljak. Od toga nema nista. Ti mladi iz jakih stranaka su jos gori od starih politicara. Inace sam uvijek ako bi bija doma glasa za lijevu opciju jer drze do temelja hr drzave a to je prvenstveno da je pocetak bija jos krajem 2ww kad su partizani na celu sa marsalom Titom pobijedili fasizam i dr antu pavelica koji je teski izdajica jer je talijanima proda istru i dalmaciju. Takoder sam sudjelova u domovinskom ratu gdje smo visokom cijenom zivota dobili napokon drzavu a sa kojom vladaju ka maceha sa pocerkom. Takoder se drustvo razbija i zivi u proslosti ko je bija ustasa a ko partizan a na koncu prvi nas precjednik franjo tudman je bio jugo general i izmedu ostaloga predsjednik nk partizana. Hrvat a u partizanu popisam ti se na grob franjo ali ne radi toga nego sta si sproveo plan o 200 obitelji bogatih i podobnih a svi ostali su uskraceni za osnovne stvari. Zena me nije prijavila ta izbore tako da necu glasati ali da mogu moj glas bi dobila radnicka fronda ekstremno lijevo okrenita.
O bosni je suvisno bilo sta govoriti jer je pitanje godina kada ce se opet dogoditi rat od strane muslimana i srba. Mi hrvati smo popusili tamo u svakom pogledu ali i boli me kurac i za jednog hrvata tamo koji zivi. To je njihova drzava i da imam moc zatvorio bi pipu hr narodu u bosni kao i zabranio glasanje dijaspore. Oni koji ne placaju niti zive tu ne bi mogli glasati i tocka. A zna se koga dijaspira bira. Jebo im mrtvi franjo svima nerodenu djecu. Najjace je kad mi zadrti hdzovci kazu kako sam ja orjunas mada niti ne znam sta je ta rijec da sam komunjara i da podrivam temelje hrvatske drzave. Znaci svi koji drugacije misle su u njihovim ocima govna. E ovom prilikom ako neko cita ko ima takav stav ja bi mu od srca jebo i kcer i zenu i mamu i ako treba babu.
Zakljucak. Svi mi sa ovih prostora smo toliko sjebani da me cudi da je proslo toliko puno vremena a da se nije opet zaratilo. Malo mi je samo zao ne sto srbi nisu rasturili sloveniju. To smo mi hrvati trebali napraviti kada su poceli jesti govna protiv nas. Jebac jurke bi stao na hr granicu i u pokusaju pusanja na slovensku stranu prebacio bi u austriju. Toliko o slovenskim govnima jer nikad neznas kad ce ti slovenac zabiti noz u leda a oce. Da je meni zabit nesto drugo jednoj slovenki to bi bio poso jer poznate su da su im i cehinje mozda do koljena. U mom kraju ako nisi bar vise puta izjebo koju slovenku znaci da nikad nista neces ni jebati.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Nisam neko ko se baš preterano razume u politiku. Uz to ne plaćam porez u Srbiji, pa stoga mislim da i nemam pravo da utičem na izbor vlasti dole. Ali ima.par stvari u koje se itekako razumem i koje mi se itekako tiču.

U Srbiji su mi deca i majka, otac je umro 2007. Tamo žive. I sad kao direktna posledica kreiranja lažne slike vladajuće bagre i njihove žele da sebi dokažu kako imaju veliku pišu i kako su nadmoćni nad drugima. Tako su na silu Boga i pod lažnim izveštavanjem o virusu organizovali izbore na silu iako nisu bili neophodni, ali se moralo paziti na rejting jer se znalo kakav haos sledi sa Covid19 i da bi rejting skroz pao. I onda brže bolje daj izbore, ko jebe narod neka.umire narod nakon izbora. I kao direktna posledica neodgovornih ponašanja pre svega onog Pičkoustog i njegove pudlice lezbejke ja sad ni u snovima ne mogu da dođem makar detetu na rođendan. Takođe zbog njih Srbiju gledaju kao Kinesku uspostavu na Balkanu i gledaju sa gađenjem kao da nismo izašli iz srednjeg veka. Ja ne znam da li narod svestan da nam je kompletan evropski kontinent zatvorio vrata, a uskoro će da zatvori i slavinu sa novcem. Ovaj Pičkousti i lezbejke će odvesti Srbiju u propast u kakvom nikad nije bila, pa čak ni za vreme Slobe. Zamisli koliko je to tek strašno. Dovesti zemlju u gore stanje nego onaj krvnik Sloba. E treba biti opasno govno da to uradiš.
Zato me to dotiče i zato sam ogorčen na vlast u Srbiji. Da živim tamo ne bi prošao dan da se ne borim protiv njih pa po cenu zatvora. Ovako odavde ja mogu malo šta da promenim, osim što ljudi poput mene održavaju ekonomiju Srbije u velikoj meri. Ja nisam jedini nego velika većina od preko šalje i po 80% svoje zarade dole u Srbiji da bi porodica i familija živeli i preživljavali. Znači mi iz dijaspore šaljemo makar 70% direktnih investicija u Srbiju i to cistog keša. Prema tome imam pravo i da budem protiv vlasti i protiv svakog ko mi ugrožava potodicu. A to ovaj majmun radi od 2012.godine.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Liko ne mislim o politici ovih dana, niti me zanima.

Danas sam malo ozbiljnije razmišljao, pisao. Solidno sam se popljuvao, ne osuđivao, več sam dao sebi onako kako zaslužujem. Uhvatila me neka frka, anksioznost, briga, nezadovoljstvo...

Eto ljudi. Sad mi je malo laknulo. Volim kad legnem u krevet pred spavanje, to me nekako smiri.

Vi dobri, sve regularno?

Xxxana, mislim da nisam toliki idiot, pa da bih u svoj dnevnik pisao ulepšane stvari, ali ipak, hvala ti što si mi onomad skrenula pažnju. Danas počeh ozbiljnije da pišem.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Loki wrote: Sat Jul 04, 2020 3:14 pm Nisam neko ko se baš preterano razume u politiku. Uz to ne plaćam porez u Srbiji, pa stoga mislim da i nemam pravo da utičem na izbor vlasti dole. Ali ima.par stvari u koje se itekako razumem i koje mi se itekako tiču.

U Srbiji su mi deca i majka, otac je umro 2007. Tamo žive. I sad kao direktna posledica kreiranja lažne slike vladajuće bagre i njihove žele da sebi dokažu kako imaju veliku pišu i kako su nadmoćni nad drugima. Tako su na silu Boga i pod lažnim izveštavanjem o virusu organizovali izbore na silu iako nisu bili neophodni, ali se moralo paziti na rejting jer se znalo kakav haos sledi sa Covid19 i da bi rejting skroz pao. I onda brže bolje daj izbore, ko jebe narod neka.umire narod nakon izbora. I kao direktna posledica neodgovornih ponašanja pre svega onog Pičkoustog i njegove pudlice lezbejke ja sad ni u snovima ne mogu da dođem makar detetu na rođendan. Takođe zbog njih Srbiju gledaju kao Kinesku uspostavu na Balkanu i gledaju sa gađenjem kao da nismo izašli iz srednjeg veka. Ja ne znam da li narod svestan da nam je kompletan evropski kontinent zatvorio vrata, a uskoro će da zatvori i slavinu sa novcem. Ovaj Pičkousti i lezbejke će odvesti Srbiju u propast u kakvom nikad nije bila, pa čak ni za vreme Slobe. Zamisli koliko je to tek strašno. Dovesti zemlju u gore stanje nego onaj krvnik Sloba. E treba biti opasno govno da to uradiš.
Zato me to dotiče i zato sam ogorčen na vlast u Srbiji. Da živim tamo ne bi prošao dan da se ne borim protiv njih pa po cenu zatvora. Ovako odavde ja mogu malo šta da promenim, osim što ljudi poput mene održavaju ekonomiju Srbije u velikoj meri. Ja nisam jedini nego velika većina od preko šalje i po 80% svoje zarade dole u Srbiji da bi porodica i familija živeli i preživljavali. Znači mi iz dijaspore šaljemo makar 70% direktnih investicija u Srbiju i to cistog keša. Prema tome imam pravo i da budem protiv vlasti i protiv svakog ko mi ugrožava potodicu. A to ovaj majmun radi od 2012.godine.
Mozes i odatle, treba ti izvor prihoda da potplacujes ljude, pocni pd Stopa,pn je poznati poljoprivrednik, ljudi ga cene i postuju 8-)
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

xxxana wrote: Sun Jul 05, 2020 11:42 am
Loki wrote: Sat Jul 04, 2020 3:14 pm Nisam neko ko se baš preterano razume u politiku. Uz to ne plaćam porez u Srbiji, pa stoga mislim da i nemam pravo da utičem na izbor vlasti dole. Ali ima.par stvari u koje se itekako razumem i koje mi se itekako tiču.

U Srbiji su mi deca i majka, otac je umro 2007. Tamo žive. I sad kao direktna posledica kreiranja lažne slike vladajuće bagre i njihove žele da sebi dokažu kako imaju veliku pišu i kako su nadmoćni nad drugima. Tako su na silu Boga i pod lažnim izveštavanjem o virusu organizovali izbore na silu iako nisu bili neophodni, ali se moralo paziti na rejting jer se znalo kakav haos sledi sa Covid19 i da bi rejting skroz pao. I onda brže bolje daj izbore, ko jebe narod neka.umire narod nakon izbora. I kao direktna posledica neodgovornih ponašanja pre svega onog Pičkoustog i njegove pudlice lezbejke ja sad ni u snovima ne mogu da dođem makar detetu na rođendan. Takođe zbog njih Srbiju gledaju kao Kinesku uspostavu na Balkanu i gledaju sa gađenjem kao da nismo izašli iz srednjeg veka. Ja ne znam da li narod svestan da nam je kompletan evropski kontinent zatvorio vrata, a uskoro će da zatvori i slavinu sa novcem. Ovaj Pičkousti i lezbejke će odvesti Srbiju u propast u kakvom nikad nije bila, pa čak ni za vreme Slobe. Zamisli koliko je to tek strašno. Dovesti zemlju u gore stanje nego onaj krvnik Sloba. E treba biti opasno govno da to uradiš.
Zato me to dotiče i zato sam ogorčen na vlast u Srbiji. Da živim tamo ne bi prošao dan da se ne borim protiv njih pa po cenu zatvora. Ovako odavde ja mogu malo šta da promenim, osim što ljudi poput mene održavaju ekonomiju Srbije u velikoj meri. Ja nisam jedini nego velika većina od preko šalje i po 80% svoje zarade dole u Srbiji da bi porodica i familija živeli i preživljavali. Znači mi iz dijaspore šaljemo makar 70% direktnih investicija u Srbiju i to cistog keša. Prema tome imam pravo i da budem protiv vlasti i protiv svakog ko mi ugrožava potodicu. A to ovaj majmun radi od 2012.godine.
Mozes i odatle, treba ti izvor prihoda da potplacujes ljude, pocni pd Stopa,pn je poznati poljoprivrednik, ljudi ga cene i postuju 8-)
Ne bi on kao uzoran vlasnik poljoprivrednog gazdinstva nikada digao glas protiv vlasti.
Vidiš da je i Liki naglasio da ga politika ne zanima.
🤣🤣🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Locked