Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Hahahah, ej šuo ste ljudi, baš mi olakšavate ovo dosadno zalivanje. Odoh sad, moram da obiđem da vidim da sistem za zalivanje slučajno ne gazi redove.

Fino je i ovo ipak meni. Zalivam svoje biljke ,gledam ih kakao rastu, negujem ih, pa će one to da uzvrate kad ih prodam. :) Plus se zazam ovde sa vama, svojim saborcima, višestruko zadovoljstvo. :)

Naravno da se nisam pretrgao Frajlo, svestan sam toga. Mnogo sam trošio na svoju guzicu, ali toga više neće biti. Odrasta polako ovaj deran, hahahaja. :)

Ma zezamo se Loki, lagano. Moj akcenat je bio na njivama, one su po meni zlata vredne. Zato i rekoh, sve da se sruši, njive će ostati...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Fri Jul 03, 2020 11:44 pm Hahahah, ej šuo ste ljudi, baš mi olakšavate ovo dosadno zalivanje. Odoh sad, moram da obiđem da vidim da sistem za zalivanje slučajno ne gazi redove.

Fino je i ovo ipak meni. Zalivam svoje biljke ,gledam ih kakao rastu, negujem ih, pa će one to da uzvrate kad ih prodam. :) Plus se zazam ovde sa vama, svojim saborcima, višestruko zadovoljstvo. :)

Naravno da se nisam pretrgao Frajlo, svestan sam toga. Mnogo sam trošio na svoju guzicu, ali toga više neće biti. Odrasta polako ovaj deran, hahahaja. :)
A kako ce biti sada?
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Frajla wrote: Fri Jul 03, 2020 11:43 pm
Loki wrote: Fri Jul 03, 2020 11:40 pm [quote=StopBup post_id=153383 time=<a href="tel:1593811691">1593811691</a> user_id=13482]
[quote=Frajla post_id=153380 time=<a href="tel:1593811153">1593811153</a> user_id=12211]


Taman posla da je traktor sramota, i nije ti on deo lecenja nego deo posla, mislim sa bi se radije lecio u likinoj mecki u gradu, ali jebiga

Kada kazem boljeg od traktordzije mislim na muskarcakoji je stabilan,samostalan i uspesan. Taj ne ceka da ga ja vodim kroz zivot i po seansama

Kapiš, ipak mislim da ne, Jos uvek si na traktoru
Vozam se ja svojim autom po gradu. Imam stan u gradu, 3 kuće na selu, svoje njive. Zemljotres da se desi, sve da se sruši, moje će njive ostati. ;)
Uspeha imam, biće ga još više, a i ja ću biti stabilan. ;)
Po meni ti Stope ovaj post uopšte nije trebao. Kao da iz njega vrište kompleksi. Kao kad deca mere ko ima veći pišu. Bogatstvo čoveka, njegove veličina i kvalitet se ne ugledaju u njivama, stanovima i autima.
Skroz si omašio poentu.

[/quote]

Uvek
I sebe je hvalio u pocetku jbt da pomislis brad pitt sa nama

I to se da leciti
[/quote]

To je toliko devijantno ponašanje da je još mnogih ljudi jedan od glavnih nosilaca ovisnosti. I to je glavni faktor zašto sebe vidimo manjim narkomanom od drugih i budemo ubeđeni da smo mnogo bolji od drugih i da nismo baš oni raspali džankeri. A tu leži najveća opasnost od recidiva. Baš danas je Lika lepo to objasnio
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Eto Stope a ti danas kao mlada šeparica hteo da napusti forum.
Ko bi ti pravio zabavu u životu dok zalivaš da nije nas.

Lepo ja napisah malo pre. Ti imaš 10 puta sadržajniji život od mene. Recimo gledaš biljke kako rastu, a ja moram da ležim u krevetu i gledam u mobilni. I on niti raste niti to želi.

🤣🤣🤣
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Lepo sam se zabavio i nasmejao sa vama. Nije ovo uopšte bilo loše veče kako sam ja mislio.
Odoh da spavam sad, a vi mi ostajte dobri i čisti

😴
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki wrote: Fri Jul 03, 2020 11:47 pm
To je toliko devijantno ponašanje da je još mnogih ljudi jedan od glavnih nosilaca ovisnosti. I to je glavni faktor zašto sebe vidimo manjim narkomanom od drugih i budemo ubeđeni da smo mnogo bolji od drugih i da nismo baš oni raspali džankeri. A tu leži najveća opasnost od recidiva. Baš danas je Lika lepo to objasnio
Da u pravu si, ne treba baš gledati to ako nisi bio na tom apsolutnom dnu, svaki oblik zavisnosti zahteva veliku posvećenost problemu u koliko hoćeš da ga rešiš. Ja nisam bogat čovek, ali nisam ni siromah, u ostalom, materijalno bogatstvo je ništa naspram duševnog/duhovnog. Duševno siromaštvo ništa ne može nadomestiti.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jul 04, 2020 12:15 am
Loki wrote: Fri Jul 03, 2020 11:47 pm
To je toliko devijantno ponašanje da je još mnogih ljudi jedan od glavnih nosilaca ovisnosti. I to je glavni faktor zašto sebe vidimo manjim narkomanom od drugih i budemo ubeđeni da smo mnogo bolji od drugih i da nismo baš oni raspali džankeri. A tu leži najveća opasnost od recidiva. Baš danas je Lika lepo to objasnio
Da u pravu si, ne treba baš gledati to ako nisi bio na tom apsolutnom dnu, svaki oblik zavisnosti zahteva veliku posvećenost problemu u koliko hoćeš da ga rešiš. Ja nisam bogat čovek, ali nisam ni siromah, u ostalom, materijalno bogatstvo je ništa naspram duševnog/duhovnog. Duševno siromaštvo ništa ne može nadomestiti.
Al’ je lep ovaj svet, onde potok, ovde cvet 8-)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Sat Jul 04, 2020 12:44 am
StopBup wrote: Sat Jul 04, 2020 12:15 am
Loki wrote: Fri Jul 03, 2020 11:47 pm
To je toliko devijantno ponašanje da je još mnogih ljudi jedan od glavnih nosilaca ovisnosti. I to je glavni faktor zašto sebe vidimo manjim narkomanom od drugih i budemo ubeđeni da smo mnogo bolji od drugih i da nismo baš oni raspali džankeri. A tu leži najveća opasnost od recidiva. Baš danas je Lika lepo to objasnio
Da u pravu si, ne treba baš gledati to ako nisi bio na tom apsolutnom dnu, svaki oblik zavisnosti zahteva veliku posvećenost problemu u koliko hoćeš da ga rešiš. Ja nisam bogat čovek, ali nisam ni siromah, u ostalom, materijalno bogatstvo je ništa naspram duševnog/duhovnog. Duševno siromaštvo ništa ne može nadomestiti.
Al’ je lep ovaj svet, onde potok, ovde cvet 8-)
Tamo njiva, ovde sad
Eno Sunce, evo hlad 8-)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Evo sad dođoh kući. Hvala vam što ste mi skratili i ulepšali vreme. :)

Xxxana, hajmo sutra pred spavanje neku drugu pesmicu. 8-)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ko moze iz prve ruke tocno reci sta se desava u srbiji i bosni u vezi covida jer nista vise medijima ne vjerujem. Pogotovo nasim koji su politicki izmanipulirani i eto. Pusing teski. Nek se gone u picku materinu jer vise nezna covik sta bi mislio o svemu tome.
Locked