Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

A ne, ja sam kriva, zavozam se pricom i Titanik mi za pricu sa tobom odjednom postane kul 8-)
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Thu Jul 02, 2020 3:31 pm A ne, ja sam kriva, zavozam se pricom i Titanik mi za pricu sa tobom odjednom postane kul 8-)
Tvoj put kroz zavisnost je najsličniji mom. Bez obzira što se nisam opekao toliko na glupe brzine i smrdljivi dop kao ti. Lika i Frajla su dosta drugačiji, i generalno njihov put kroz zavisnost, pa i kapiram što me ne kapiraju.

Kažem ti, uskoro ću se raspisati/otvoriti malo ozbiljnije, sad prosto ni ne razmišljam u tom pravcu. Sad sam baš u obavezama. Na njivi sam bio do malo pre. Sve sem ovog posta sam ti pisao sa traktora. :) Sad ručak, pa opet na njivu.

Ako hoćeš, možemo po nekad onako pred spavanje pokrenuti neku kul priču. ;)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

StopBup wrote: Thu Jul 02, 2020 3:45 pm [quote=xxxana post_id=153310 time=<a href="tel:1593696676">1593696676</a> user_id=12720]
A ne, ja sam kriva, zavozam se pricom i Titanik mi za pricu sa tobom odjednom postane kul 8-)
Tvoj put kroz zavisnost je najsličniji mom. Bez obzira što se nisam opekao toliko na glupe brzine i smrdljivi dop kao ti. Lika i Frajla su dosta drugačiji, i generalno njihov put kroz zavisnost, pa i kapiram što me ne kapiraju.

Kažem ti, uskoro ću se raspisati/otvoriti malo ozbiljnije, sad prosto ni ne razmišljam u tom pravcu. Sad sam baš u obavezama. Na njivi sam bio do malo pre. Sve sem ovog posta sam ti pisao sa traktora. :) Sad ručak, pa opet na njivu.

Ako hoćeš, možemo po nekad onako pred spavanje pokrenuti neku kul priču. ;)
[/quote]


Ti stvarno ne kapiras, da mi zapravo tebe kapiramo a ti nas ne.
Ti ne zelis da skapiras jer je lakse da mislis da si dobro jel razumes? Mi ama svi kapiramo da si u kurcu i da treba da se sredjujes.
Stalno govoris da te ne kapiramo. Po tome se vidi da ne rasudjujes jos dobro
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

xxxana wrote: Thu Jul 02, 2020 1:41 pm
Medjutim, kada se pokrene prica o tebi u tom smislu od toga bezis, sto li Stope?
Imas volje pored stanja koje navodis da pratis Lokija i mene?
Koga ti zajebavas ovde?
Napisala bih jos nesto, ali nisam djubre i mislim da dobar deo svega foliras, prosto ne idu zajedno stvari koje pricas..
Naljuti se, ne zanima me,ovde ti se puno vremena posvetilo i mislim da bi bilo fer nesto da kazes..
Kad pocnes iskreno da pises,to ce se videti..
Ovo si mnogo jednostavnije napisala nego što bih mu ja to objasnio.
Daj bre Stope uozbilji se i ne zajebavaj prvenstveno sebe. Zaista nakon 2 meseca apstinencije pratiš Xanino i moje stanje??? Ma nema šanse. To je čista glupost kad moram da kažem. Ok je da te zanima kako smo i da pitaš. Ali buraz da PRATIŠ naše stanje to je idiotarija.

I još jedna velika stvar mi upada u oko kod tvog pisanja Stope. Danima tvrdiš kako si nikad bolje i kako je apstinencija lagana stvar i ti uz posao i trening to guraš bez problema. I onda čim te više od jedne osobe stisne da kažeš iskreno kako se osećaš, odjednom nije ti dobro i imaš PAWS. Nikako ta priča ne štima moj Stope, ali nikako.
Plus me zanima, znaš li kako se svojim pisanjem da ti je nakon 10 dana od početka skidanja sve u fulu i kako to guraš lagano, jednostavno se posereš u volju i želju za skidanjem bilo koga ko te čita dok se skida. Da li si svestan koliko je opasno takvo pisanje i koliko ljudi se skenja i odustane od skidanja. Veruj mi da je i meni par puta bilo muka dok sam te čitao u vreme dok me je prala ona najgora fizička kriza. Ja se raspadam, a ti krenuo u skidanje posle mene i kao sve super, ptice pevaju, cveta cveće, ti radiš punom parom i pun si energije, emocija i testosterona. Onda sam se zapitao gde ja grešim i da li sam ja smrtno bolestan od neke druge bolesti kad meni ne prestaje fizički raspadanje 3 nedelje. E zato je opasno takvo pisanje.
Plus što ti jako selektuješ i pazis kad ćeš i šta ćeš da pišeš. Kad te lupi euforija ti napišeš sve najlepše, kad te stisne prava kriza ne pišeš ništa. I posle kad ti opet dobro, onda i o onom lošem periodu pišeš sa ukrašavanjem i nerealno kako je bilo mačiji kašalj sve podneti.

I kao zaključak hteo ti to da priznaš ili ne Frajla je jednom rečenicom ubola suštinu. Pa da je parafraziram:
"Nisi dobro, treba ti doktor, ali je sramota mamu i tebe od sela pa ćeš radije smišljati načine da lažeš i sebe i sve oko sebe!"

Neću te više smarati Stope. Radi dalje kako želiš. Ali ozbiljno da razmisliš oko toga da ako nećeš da pišeš kad si loše i onda ćeš da redukuje pisanje, onda je bolje da ne pišeš uopšte. Ni kad si dobro ni kad si loše. Jednostavno je to nepravedno da biraš kad i šta ćeš da pišeš i daje lažnu sliku nekome ko čita i očajnički traži pomoć. Znači ako misliš drugim ljudima koji se bore da daš podršku bolje je da ništa ne pišeš. Ili da pišeš sve. Ovako selektivno je sranje i ne samo da ne pomaže drugima nego čak ima i negativan efekat.

Xana, kako ti guraš? Ima li pomaka na bolje što se tiče lenjosti i samoće? Nije ni malo lako razbiti dosadu i potpunosti život novim ljudima. A opet i samo da i mir koji ona donosi ima mnogo svojih prednosti nego lažna i loša prijateljstva i okruženje koje je ogrezlo u gudru. Ne pitaj me kako znam. 😁
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Frajla wrote: Thu Jul 02, 2020 4:41 pm
StopBup wrote: Thu Jul 02, 2020 3:45 pm [quote=xxxana post_id=153310 time=<a href="tel:1593696676">1593696676</a> user_id=12720]
A ne, ja sam kriva, zavozam se pricom i Titanik mi za pricu sa tobom odjednom postane kul 8-)
Tvoj put kroz zavisnost je najsličniji mom. Bez obzira što se nisam opekao toliko na glupe brzine i smrdljivi dop kao ti. Lika i Frajla su dosta drugačiji, i generalno njihov put kroz zavisnost, pa i kapiram što me ne kapiraju.

Kažem ti, uskoro ću se raspisati/otvoriti malo ozbiljnije, sad prosto ni ne razmišljam u tom pravcu. Sad sam baš u obavezama. Na njivi sam bio do malo pre. Sve sem ovog posta sam ti pisao sa traktora. :) Sad ručak, pa opet na njivu.

Ako hoćeš, možemo po nekad onako pred spavanje pokrenuti neku kul priču. ;)

Ti stvarno ne kapiras, da mi zapravo tebe kapiramo a ti nas ne.
Ti ne zelis da skapiras jer je lakse da mislis da si dobro jel razumes? Mi ama svi kapiramo da si u kurcu i da treba da se sredjujes.
Stalno govoris da te ne kapiramo. Po tome se vidi da ne rasudjujes jos dobro
[/quote]

Po meni si najbolju suštinu ubola sa onim delom "SRAMOTA JE MAMU OD SELA I POTREBE ZA DOKTOROM."
Sve ovo ostalo je tačno, ali manje presudno za njega. Prosto ne želim i ne mogu da zamislim situaciju u kojoj on nije svestan da mu je potreban doktor. To bi bilo jako zabrinjavajuće. Zato više mislim da on dobro zna da ne može dalje ni milimetar bez doktora, ali da iz gore navedenih razloga to izbegava.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Frajla wrote: Thu Jul 02, 2020 4:41 pm
Ti stvarno ne kapiras, da mi zapravo tebe kapiramo a ti nas ne.
Ti ne zelis da skapiras jer je lakse da mislis da si dobro jel razumes? Mi ama svi kapiramo da si u kurcu i da treba da se sredjujes.
Stalno govoris da te ne kapiramo. Po tome se vidi da ne rasudjujes jos dobro
Ja vas kapiram. Nisam u ku*cu, daleko od toga, ali nisam ni sređen, sređujem se polako, i imam još dosta da se sređujem.
Eto, pa se oglasim o sebi još kad se sredim, sad stvarno nema svrhe više pisati o meni. Daj više da to završimo za sada.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

StopBup wrote: Thu Jul 02, 2020 5:02 pm
Frajla wrote: Thu Jul 02, 2020 4:41 pm
Ti stvarno ne kapiras, da mi zapravo tebe kapiramo a ti nas ne.
Ti ne zelis da skapiras jer je lakse da mislis da si dobro jel razumes? Mi ama svi kapiramo da si u kurcu i da treba da se sredjujes.
Stalno govoris da te ne kapiramo. Po tome se vidi da ne rasudjujes jos dobro
Ja vas kapiram. Nisam u ku*cu, daleko od toga, ali nisam ni sređen, sređujem se polako, i imam još dosta da se sređujem.
Eto, pa se oglasim o sebi još kad se sredim, sad stvarno nema svrhe više pisati o meni. Daj više da to završimo za sada.
Naprotiv. Jedino sad ima smisla da pišeš o sebi i jedino sad može da se desi da problem kroz priču ispliva i da ga postaneš svestan.
A ono pisanje kad si do jaja, to je ustvari sviranje kurcu, izvrtanje istine zbog lažne euforije, ulepšavanje stvarnosti, laganje sebe i drugih i da ponovim još jednom sviranje kurcu!!!
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Loki wrote: Thu Jul 02, 2020 5:02 pm

Po meni si najbolju suštinu ubola sa onim delom "SRAMOTA JE MAMU OD SELA I POTREBE ZA DOKTOROM."
Sve ovo ostalo je tačno, ali manje presudno za njega. Prosto ne želim i ne mogu da zamislim situaciju u kojoj on nije svestan da mu je potreban doktor. To bi bilo jako zabrinjavajuće. Zato više mislim da on dobro zna da ne može dalje ni milimetar bez doktora, ali da iz gore navedenih razloga to izbegava.
Sad si ga baš omašio buraz. Kakva mama, kakvo selo? :D Ja prosto ne osećam potrebu za doktorom, i to je to.
Daj, dosta više o meni.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Još samo ovo Stope i zaista neću više.

Pišeš Xani da ako ona hoće možete večeras da pokrenete neku kako ti kažeš kul priču. Nameće se pitanje svih pitanja:
Kako znaš da ćeš večeras biti u redu i raspoložen za tu kul priču?
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

StopBup wrote: Thu Jul 02, 2020 5:08 pm
Loki wrote: Thu Jul 02, 2020 5:02 pm

Po meni si najbolju suštinu ubola sa onim delom "SRAMOTA JE MAMU OD SELA I POTREBE ZA DOKTOROM."
Sve ovo ostalo je tačno, ali manje presudno za njega. Prosto ne želim i ne mogu da zamislim situaciju u kojoj on nije svestan da mu je potreban doktor. To bi bilo jako zabrinjavajuće. Zato više mislim da on dobro zna da ne može dalje ni milimetar bez doktora, ali da iz gore navedenih razloga to izbegava.
Sad si ga baš omašio buraz. Kakva mama, kakvo selo? :D Ja prosto ne osećam potrebu za doktorom, i to je to.
Daj, dosta više o meni.
Samo sam parafrazirao Frajline reči koje je napisala danas par postova iznad mene. I ja sam se složio sa njom i njenim zaključkom. Pročitaj njen post da shvatiš poentu mrzi me da prepričavam
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Locked