Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:22 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[q
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:22 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Tue Jun 16, 2020 11:41 am
Ja krenuo o kantarionu, a mala bi ajahasku. Mala je zlo! :D

Ta stvar se vrtela po klubovima kad je naša generacija intenzivno izlazila, zato je pitah za tu stvar.

Moram da berem višnje za džem, ne mog' sad više pisat'. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Prvo ja to ne gledam kao drogiranje i uopste kao taj fazon i nisam ni rekla da hocu, ne znam cemu crnjaci odmah.. Dobro Liko,u pravu si, necu vise..

Stope ti si taj koji se vratio na partijanje iz 2004. i vec poceo da djuskas na traktoru
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Jun 16, 2020 12:48 pm Prvo ja to ne gledam kao drogiranje i uopste kao taj fazon i nisam ni rekla da hocu, ne znam cemu crnjaci odmah.. Dobro Liko,u pravu si, necu vise..

Stope ti si taj koji se vratio na partijanje iz 2004. i vec poceo da djuskas na traktoru
Nije na traktoru, nego na drvetu, evo berem višnje. :)

Znači ne veru'em. Da li ovde može nešto da krene bez nekog optuživanja? Da, slušao sam tu stvar, mnogo više kod kuće, nego na partijanjima. Pomenuta biljka me podsetila na tu stvar, u sad sam ja odmah kao u nekoj nostalgiji, je l'?

Datje ljudi, koji vam je ku*ac? Kad moram lajati.

P.s. Zezanje bre. :)
Last edited by StopBup on Tue Jun 16, 2020 1:57 pm, edited 1 time in total.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Stope zajebavam se, sta se primas?
Jedi te visnje i cuti..
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Tue Jun 16, 2020 1:18 pm Stope zajebavam se, sta se primas?
Jedi te visnje i cuti..
A jbg, šta ću, primam se k'o pelcer. :D
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

xxxana, StopBup
Jos uvek ste relativno mladi.
Razlog zasto ovo pisem. Osobe oko 32 godine starosti mogu da se promene. To je gornja granica. Covek stari, sto vise godina ima, vise je formiran.
Ovde su sve babe i dede sto se tice promene. Forum je mesto gde se kafanise. Pricam ti pricu: tra la la la. To je forum.
Ako vec hocete nesto tako, bolje su vam drustvene mreze ili neki forum za druzenje, upoznavanje novih ljudi. Tamo imate sansu da upoznate normalnije ljude.
xxxana ti imas oko 34, a Stop oko 36. Jos uvek imate neku sansu da spasite sebe i svoj zivot sto se tice zavisnosti. Znajte da ta sansa nece biti vecna u smislu moci cete kada god vi pozelite da se oslobodite zavisnosti!
Ovde mozete lako da postanete babe i dede na nekim terapijama do kraja zivota.
Da li sebi to zelite?
E, ima tu jos toga za napisati. Bojim se da ste krenuli putem baba i deda, te vam necu ni pisati dalje.
Evo kratko:
Da li ste nekad videli "porodicu" i decu narkomana?
Da li ste bili u blizini psihicki bolesnih ljudi na lekovima ili bez?
Dovoljno je samo biti u prisustvu takvih osoba. Prenece bolest na Vas. To sada mogu da uporedim sa citanjem foruma.
Bolest se prenosi putem misli. Pricom(citanjem) i osecajem. Zacarani krug se zove. Zasto psihijatri imaju duge odmore? Sta mislite?
Nema drugog nacina, osim da idete medju ljude koji nemaju veze sa zavisnoscu na bilo koji nacin.
Odnosi se i na ljude koji su zaleceni ili se vise ne drogiraju. Ni sa takvim nema kontakta!

Znam da je ruzno sto sam napisao ali to je realnost.
Nikoga ne osudjujem niti vredjam.

I ja sam covek sa problemima kao i ostali ovde. Sto bi se reklo saborac.
Tesko je i meni otici sa foruma. Ali moram. Cak i ovo sto vam sada pisem je vezanost za forum i moja slabost!
Uzmite ovo pisanje kao dobru nameru od mene, ali bez obzira je moja slabost.

Postoji druga strana medalje. Kada covek stari ali duh mu je mlad. To je opet prica za sebe. Nevezano za gore napisano.
Last edited by Nesa_neske_01 on Tue Jun 16, 2020 8:23 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

StopBup wrote: Mon Jun 15, 2020 11:24 pm
Loki wrote: Mon Jun 15, 2020 7:39 pm
xxxana wrote: Mon Jun 15, 2020 10:57 pm
Sad se setih vas dvoje. Tebe Loki što ne piješ u opšte antidepresiv, a tebe Ane jer planiraš uskoro da ga izbaciš. Ja sam u prvih mesec dana, tačnije nakon prvih 5-6 dana apstinencije počeo da pijem dva puta dnevno čaj od kantariona, evo sad ga popih pred spavanje, pa da vam kažem koja je finta sa njim. ;)
Čaj od kantariona je ozbiljan prirodni antidepresiv, a pomaže i za san. Ne sme da se meša sa farmaceutskim antidepresivima, jer može da bude nus pojava. Možete da probate. Guglajte ak' mi ne verujete. :)
Pa gle Stope, ja pokušavam da prođem bez dodatnih lekova jer sam se skidao ovde i zbog Korone nisam mogao doći do dodatnih lekova da olakšam skidanje. I namučio sam se kao nikad u životu. Sad nakon više od dva meseca apstinencije komplet na suvo debilno mi je da uzmem lekove. Od AD ne bežim totalno. Za sada idem na individualne razgovore sa psihijatrom i ako predloži svakako ću ih uzeti. Mada sam pre pio Remeron i Tritiko sigurno pola godine i nije mi ništa pomagao.
Nije baš da se osećam toliko sveže da mi ne bi pomogli AD. Ipak su godine stigle. Ali dok mogu da guram bez njih guraću. Valjda ću se provući komplet suv.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Locked