Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[qu
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Jun 15, 2020 8:46 am
Naravno da nisam ukalupljen čovek, nestabilan sam, slab i ranjiv, ali mi je i ovako bolje nego kad sam bio "stabilan" na bupu. I sada polako stvari idu na bolje. Budem da kažem zadovoljan nekim sitnim napredcima koji mi se dese. Eto juče na primer sam se prvi put nakon recidiva probudio raspoložen, i sa nekom voljom. Ranije mi je ujutru prvih pola sata, sat, bilo jako truba nakon buđenja. Što se tiče psihologa zimus, nisam ja naravno tada kad sam zvao telefonom i išao tamo mislio baš kao što napisah nedavno, nego analizirajući stvari sam došao do tog zaključka da sam tada verovatno podsvesno to radio da bih napravio sebi prostora za sranja, nisam sto posto siguran da je tamo, ali može biti. Sličan slučaj je bio i sa tobom jesenas. Nakon onog vikenda kad si ušla u recidiv, zakazala si psihoterapije, ali si jebi ga sledeći vikend overila recidiv, a psihoterapije odložila. Ne prebacujem, naravno ništa, niti zameram, samo kažem da se i sa mnom nešto slično desilo. Kasnije u recidivu si bila korektnija u pisanju od mene, kakav sam ja bio u recidivu, to jeste, ja sam stvarno srao, priznao sam ti više puta. Jesam brljao, kenjao, svašta radio, ali ovde na forumu ni prema kome nisam bio nekorektan. Jebi ga Xxxana, zajeban je i dug ovo proces, ja prosto nisam bio svestan mnogih stvari kojih sada jesam.
licaninsasela wrote: Mon Jun 15, 2020 10:00 am
Mi smo srednje gazdinstvo. Naše je nekih 15 hektara, 20 i koje jutro, a uzimamo i arendu, nekad manje, nekad više, zavisi od situacije. Radimo na 7-8 jutara duple useve, skinemo jedno, pa radimo drugo, tako da je to automatski kao da radiš još toliko zemlje. Imamo dobar sistem za zalivanje, dva jaka bunara i kanal na njivama iz kojih vučemo vodu za zalivanje. Pumpu pokreće traktor od 60 konjskih snaga. Nemamo one velike traktore, nego 3 obicna. Moze da se zaradi fino, jer radimo povrće, snabdevamo neke trgovine i ljude sa kvantaskih pijaca. Zadnjih 6 godina, i ja često radim na pijaci, presaltavam se na trgovinu. Inače, da se bavis suvim ratarenjem, znači samo soja, kukuruz, pšenica, sa tom površinom, ne bi bila neka zarada, čisto da se preživi. Recimo karfiol kad opali, sa jednog jutra 'ladno zaradis kao sa 10-ak 15 jutara kukuruza. Razmišljam i ja da probam beli luk, može tu dobra kinta da se uzme kad opali godina. Bilo koje povrće da radiš, da bi bio konkurentan, moraš imati sistem za zalivanje, bez toga nema ništa, mada desi se kad je sušna godina da zalivmo i ratarske kulture. Oko povrća ima mnogo više posla, ali se i dosta više zaradi.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:14 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[qu
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Mon Jun 15, 2020 10:38 am
StopBup wrote: Mon Jun 15, 2020 10:30 am
xxxana wrote: Mon Jun 15, 2020 8:46 am
Naravno da nisam ukalupljen čovek, nestabilan sam, slab i ranjiv, ali mi je i ovako bolje nego kad sam bio "stabilan" na bupu. I sada polako stvari idu na bolje. Budem da kažem zadovoljan nekim sitnim napredcima koji mi se dese. Eto juče na primer sam se prvi put nakon recidiva probudio raspoložen, i sa nekom voljom. Ranije mi je ujutru prvih pola sata, sat, bilo jako truba nakon buđenja. Što se tiče psihologa zimus, nisam ja naravno tada kad sam zvao telefonom i išao tamo mislio baš kao što napisah nedavno, nego analizirajući stvari sam došao do tog zaključka da sam tada verovatno podsvesno to radio da bih napravio sebi prostora za sranja, nisam sto posto siguran da je tamo, ali može biti. Sličan slučaj je bio i sa tobom jesenas. Nakon onog vikenda kad si ušla u recidiv, zakazala si psihoterapije, ali si jebi ga sledeći vikend overila recidiv, a psihoterapije odložila. Ne prebacujem, naravno ništa, niti zameram, samo kažem da se i sa mnom nešto slično desilo. Kasnije u recidivu si bila korektnija u pisanju od mene, kakav sam ja bio u recidivu, to jeste, ja sam stvarno srao, priznao sam ti više puta. Jesam brljao, kenjao, svašta radio, ali ovde na forumu ni prema kome nisam bio nekorektan. Jebi ga Xxxana, zajeban je i dug ovo proces, ja prosto nisam bio svestan mnogih stvari kojih sada jesam.
licaninsasela wrote: Mon Jun 15, 2020 10:00 am
Mi smo srednje gazdinstvo. Naše je nekih 15 hektara, 20 i koje jutro, a uzimamo i arendu, nekad manje, nekad više, zavisi od situacije. Radimo na 7-8 jutara duple useve, skinemo jedno, pa radimo drugo, tako da je to automatski kao da radiš još toliko zemlje. Imamo dobar sistem za zalivanje, dva jaka bunara i kanal na njivama iz kojih vučemo vodu za zalivanje. Pumpu pokreće traktor od 60 konjskih snaga. Nemamo one velike traktore, nego 3 obicna. Moze da se zaradi fino, jer radimo povrće, snabdevamo neke trgovine i ljude sa kvantaskih pijaca. Zadnjih 6 godina, i ja često radim na pijaci, presaltavam se na trgovinu. Inače, da se bavis suvim ratarenjem, znači samo soja, kukuruz, pšenica, sa tom površinom, ne bi bila neka zarada, čisto da se preživi. Recimo karfiol kad opali, sa jednog jutra 'ladno zaradis kao sa 10-ak 15 jutara kukuruza. Razmišljam i ja da probam beli luk, može tu dobra kinta da se uzme kad opali godina. Bilo koje povrće da radiš, da bi bio konkurentan, moraš imati sistem za zalivanje, bez toga nema ništa, mada desi se kad je sušna godina da zalivmo i ratarske kulture. Oko povrća ima mnogo više posla, ali se i dosta više zaradi.
De stoplili ne lazi vise od tim psihoterapijama. Svi mi ovdje znamo da neces ici pa radi nas ne moras uopce to spominjati. Za vojvodinu je to malo zemlje pogotovo ako se sade kukuruz i psenica. Bolje da si lubenice posadio i na veliko sve prodo trgovackim lancima. Ali znam stopic ima tu posla a vi ste ka i slavonci. Daj rakije slanine psenice i kukuruza. A oce da im bude bolje. Nece. Odi tamo iza virovitice di ljudi imaju isto zemlje ka u prici. Niko ne sadi psenicu a svi dobro zive. Sade duhan al oko duhana ima posla za popizditi tako da slavoncu to nije opcija. Ko ce zorom u duvan a sve mokro. Jos se preladit. Takav i vi mentalitet immate.
To ovi starosedeoci, ta lagano. :D Moji su 100 godina u Vojvodini, ali ja sam poreklom Hercegovac i Ličanin, najviše Hercegovac. Slaninu retko jedem, i ne pijem alkohol. Rekoh ti, naše glavno je povrće. Svako ima ko je za šta glavni kod nas. Ja u zadnje vreme za prodaju i trgovinu, burazer za mašine, ćale za hemiju. :) Mama to ne radi. Sestra je napolju...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:14 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[q
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:15 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 6:15 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Loki
Posts: 313
Joined: Sun Dec 04, 2016 7:44 pm
Contact:

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Loki »

Au ala ste se raspisali. Posle ću da vas čitam.
Samo da javim da radni dan protiče u najboljem redu. Malo sam pospan i usporen, ali nije za kukanje.
To od čega bežiš ti!
To se ne leči!
To se pobeđuje!!!
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

StopBup wrote:
Napisao sam kako ide terapija xxxana StopBup misleci da si na psihoterapiji.
Kada sam otisao sa foruma bila je prica da ides kod terapeuta(psihologa).
Video si da je xxxana odgovorila korektno.

Lika taj ne zna gde udara. Procitaj kako se nasladjuje kada je dobio morfijum u bolnici. Klasicna zavisnost.
Ja ga pitam vidim da si imao operaciju noge ne znam koliko ti je noga ostecena, naravno odgovor je izostao.
Pokusao sa njim da pisem malo o pomorskom zivotu i ribolovu.

Frajla od kada sam na forumu nista nije rekla o sebi. Jedno dva puta, da ima traumu od rata i da joj smeta kada neko pise o drogiranju.
Ta krije sebe kao zmija noge.

Ninocka je tek prica za sebe. O njoj i njenom stanju se ne zna. Osim anksioznosti i tupih bolova u rukama, ramenima.

Ispade xxxana najpostenija. Zaista napise sta misli.

Ti Stop ne znas ni gde si posao, ni sta ces sa sobom.

Pokrenem temu o emotivnoj zavisnosti u ljubavnim vezama: viewtopic.php?f=3&t=4960&start=4900#p152810
Nakaci se Lika sa budalestimana.

Postavim pitanje okvirno za sve:
Ovde se uzimaju psihoaktivni lekovi ili se niste jos skinuli sa bupa. Kako ko.
Gde Vam je ta sreca i zadovoljstvo?
Bili na Balkanu ili negde drugde.
U prevodu: sam od sebe ne mozes pobeci.
Naidjem na gomilu prazne price, i Liku koji sve zna. Kao da je progutao Svevidece oko! Najmanje.

I tako ima tu praznog hoda... Kao i ranije forum gde treba da se pise o licnim problemima, podrsci u oporavku svodi se na prepucavanja, lozenja, vredjanja uglavnom ludosti.

Od kada sam otisao sa foruma do danas nista se nije posebno promenilo. Osim xxxana koja pokusava da se izvuce iz pakla.

I naravno Stop ide sledece, nema sta drugo osim toga:

Neka Vam je Bog u pomoci. Previse mastanja i zelja na mestu gde vlada tama(forum).
Ne zamerite mi.
Ja to razumem. Svako zeli da zivi iskljucivo po svojoj volji.

"Ja sam Svetlost Svetu ko ide zamnom nece hoditi u tami nego ce imati Svetlost Zivota"
Image
Budite pozdravljeni od mene. Sa srecom.
Locked