Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:47 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[q
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:47 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:48 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

Bistar dan
Kao planinska reka,
Kao pušten sa lanca,
Kao lakši od vode.
Potpuno svestan
Dok prolazi vreme
Kao padanje peska,
Kao mreškanje vode.
Zatvaram oči
I gledam unutra,
Moje sumnje su glupe,
I postajem siguran da
https://www.youtube.com/watch?v=5emU8-VQBwc
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

A biti dostavni vozac je isto sta i biti zastitar nneke tvrtke. Dakle po meni i mojim mjerilima to je tesko sranje i ne treba ti nista osim b ili c kategorije oli zastitarski kurs. Ko.voli nek radi to i ako si se nasa u tome super. Ja ne pocjenjujem niti jedan posa ali ako si ti esbe zadovoljan super. Mjesecno 500 eurica i boli te kurac i kad zafali imas mamu i tatu za uzeti jos toliko. Znam takvih likova masu i kazu super im je a nemaju hrabrosti otici dalje od C G. Super
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:48 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Jun 13, 2020 11:32 pm
StopBup wrote: Sat Jun 13, 2020 10:36 pm
licaninsasela wrote: Sat Jun 13, 2020 10:28 pm Ovo za ksanu ne govorim bez veze. I ja sam mlad otisa i to je ok. NZ je drzava koja se brine za svoje gradane i apsolutno bi se snasla tamo. Europa i USA su robovske drzave a kod nas nema perspektive. Kakav kurac samostan i vjera i selo ili mali grad. Cura ima 20 i par godina, nije udana i nije jako vezana za obitelj. Ideala za nesto novo probati. Novi pocetak. To nije sanjarenje nego moze da se ostvari vrlo lako.
Zar treba cili zivot raditi i gledati ljude koje prezire za 400 eura. Daj ljudi nemojte me jebati. Ima kdana sve predispozicije da uspije u svome naumu i napusti vukojebinu od drzave.
Sta je pumpate sa padovima kad cura vise nije u tom filmu. Izvini esbe ali malo si ogranicen. Sadi u vojvodini lubenice i mirnabosna. Ti to volis ivolis bit vozac i to je tvoj max limit. Kao neske da ide u samostan. Ksana nije za takve stvari 100 posto.
Nakon skidanja, naravno da bih radio I kao vozač. To je samo privremena opcija, jer kad se vratim u grad, naravno da moram imati zaposlenje. Inače, bavim se proizvodnjom i trgovinom povrća na veliko, usput sklapam i prodajem kompjutere, ti znaš koji je moj limit, ti koji ništa sem broda nisi radio, a sprcao u guzicu 46 godina.
Xxxani kako je volja, ja ništa njoj nisam rekao, ni da ide, ni da ne ide, samo rekoh šta mislim.
32 godine ona puni za mesec dana, promaklo ti je to.
32 godine nije puno a tvoj limit je svima jasan. Ono sza sam ja prozivio i vidio ti ni na kompjuteru koji slozis neces ni naci ni osjetiti. A zs svoje godine sam i vise nego zadovoljan covik. Kuzis bebac? Nemam mamu i tatu da me poguraju kad nesto zafali. A ti si jako vezan za mamu i mamine macke a bogami i oca koji ti je sve stvorija.
Ne laži da si zadovoljan. U stvari, bar meni po pisanju ne deluješ kao zadovoljan i sređen čovek. Mačke su moje, ne mamine. Nije mi otac sve stvorio. Evo ovako, to vi ne kapirate, koji nemate ništa na selu zašto sam ja vezan za svoju zemlju. Moji pradedovi su kao solunski dobrovoljci dobili ovde u Bačkoj placeve da sagrade kuće, i nešto malo zemlje. Moja je dužnost da se brinem o tome, i budem vezan za to. Posle su deda i ćale dokupili još zemlje, takođe i sa mamine strane imamo plac sa kućama i zemljom za obradu. Ja sam takav kakav sam bio prethodnih godina, ipak dosta unapredio taj posao, razvio veze odlične za prodaju, cimao se po pijacama, našao veze za prodaju u lance trgovina i tako to, ubacio u posao i klasičnu trgovinu, preprodaju, to naša porodica do mene nije radila.
Da se vratim u grad, hoću privremeno, jer imam prazan stan, i treba mi privremeno malo opuštenija situacija, inače, za ovaj posao na selu ću sigurno biti vezan još dugo.
Engleski govorim dobro. Vidim pominješ jezičnu barijeru. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

Ovde se uzimaju psihoaktivni lekovi ili se niste jos skinuli sa bupa. Kako ko.
Gde Vam je ta sreca i zadovoljstvo?
Bili na Balkanu ili negde drugde.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:48 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:49 pm, edited 1 time in total.
Locked