Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

Ja lično ne znam nikoga ko se skinuo, otišao preko, pa ostao čist. Svi su popadali, a mnogi su otišli u problemu, pa ga nisu rešili preko. No, ko kako misli za sebe da mu je najbolje.
Nem pojma. Ja nikad ne bih otišao odavde(na dugo, ili stalno). Ovo je moje, takvo je kakvo je. Biće bolje. :) Ovde su moji ljudi, ovde je sve što volim, ovde je moje sve.
"Ostajte ovdje, Sunce tuđeg neba, neće vas grijat' k'o što ovo grije." Aleksa Šantić
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[q
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:45 pm, edited 1 time in total.
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

xxxana wrote:
u autu malo psihicki, naleteo mi period i poceo je i AD da me jebe da bih gq najradije izbacila,
Sta ti se desava, sta osecas? Verovatno mislis da ti AD pravi neke probleme?
"raspolozenje mi se popravilo,

Deluje AD slazes se? Ili to pripisujes necemu drugom?
ne znam sta vise moze da ucini, vise od toga i ne zelim,
Moze da te drzi u stabilnosti.
krenula sam u teretanu i idem od kad su pocele sa radom i mislila sam tu stranu da pojacam,
Umereno.
a AD da izbacim i budem skroz cista.. Sa doktorkom nisam pricala o tome, pijem gq od polovine februara i postaje mi teret, jer sad ne znam ni sto ga pijem, niti ga gledam vise kao pomoc, vec kao lek otprilike kao i sve druge lekove..
Polako. Sa doktorkom pricaj. Moze da ti se vrati depresija bez AD. Pazi se.

Inace sam zbunjena i sve mi je strano, nije mi lose, jos uvek se tesko uklapam,ne znam kako bih objasnila..
Prolazna faza. Normalno je.
Pocela sam da radim i ne radi mi se, tu se tek osecam kao stranac, jer na poslu nikad nisam ni bila str. bila sam na bupu i radila sam i sto moram i sto ne moram,uvek sam nesto radila,ako nemam sta,onda raspremam,bup mi je sa te strane nabijao energiju, a sad sam kao tele, a i ne volim da radim i imam obaveze, cak ni posle ove pauze ni malo mi ne fali..
Sada treba da naucis kako raditi bez droge. Isto tako kako ziveti. Takoreci sve na novo.
a sad sam kao tele,

Normalno je. Ne brini se. Posledice droge. Proce vremenom.
Citam da vecinu ovde posao izvlaci, mene jok..
Nece posao izvuci, nego rad na sebi. Licna promena.
Fizicki sam ok, psiha me koci tu jos uvek nisam, ali mnogo bolje nego ranije,menjala bbih nesto,
a ne znam sta, mesto boravka bih najradje, sad bi mi prijalo da odem u pm negde..
Ne izlazim,ne druzim se i fali mi to, fale mi ljudi..
Eto
Ok. Sve ocekivano.

Dodatno: https://www.youtube.com/watch?v=ya9Irrq9kls
Nesa_neske_01
Posts: 816
Joined: Sun Mar 04, 2018 4:07 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Nesa_neske_01 »

StopBup wrote: Sat Jun 13, 2020 5:48 pm Ja lično ne znam nikoga ko se skinuo, otišao preko, pa ostao čist. Svi su popadali, a mnogi su otišli u problemu, pa ga nisu rešili preko. No, ko kako misli za sebe da mu je najbolje.
Nem pojma. Ja nikad ne bih otišao odavde(na dugo, ili stalno). Ovo je moje, takvo je kakvo je. Biće bolje. :) Ovde su moji ljudi, ovde je sve što volim, ovde je moje sve.
"Ostajte ovdje, Sunce tuđeg neba, neće vas grijat' k'o što ovo grije." Aleksa Šantić
Slazem se.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

J
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:45 pm, edited 1 time in total.
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by StopBup »

licaninsasela wrote: Sat Jun 13, 2020 7:08 pm A Frajla? Ne serite ljudi. Drzava nije bitna nego glava. E ste probali ici vani
Frajla je tu gde jeste sada zviznula na dopu, pa zaglavila 9 godina na bupu. Sad je stabilna i svaka čast.

Znači ja sam seljo jer volim svoju zemlju, i vidim u njoj opciju za sebe. Važi.

Nisam nikad probao da radim napolju, možda i hoću, ko zna, a protiv Frajle nemam ništa, i nisam joj nikad rekao "ne seri", kao što si ti juče srao. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

Stope, vidi ja ne mislim otici negde i doci ovamo da se izdrkavam, kao ovi nasi dzovani..

Loki, ogranicena sam na 3 drzave gde imam ljude koje znam,ali bolje da ih ne pominjem, jer se ne zna koja je od koje gora,tamo mi se po pitanju onoga sto zelim nista ne bi promenilo..

Liko posteno si me nasmejao u delu sa pertlama.. Bas sam citala o Novom Zelandu pre neki dan,gledalq nesto na tv-u o NZ i bas me je zainteresovalo, treba se usuditi na tako nesto, eto to bi mi odgovaralo nesto potpuno drugacije i ako mislis da ne bih cuvala ovce varas se,ali nemam nikoga tamo..
Do nedavno sam i ja razmisljala da nikad ne bih mogla otici na duze i jedini razlog su mi moji,a Srbiju bih napustila bez razmisljanja, ne vezuje me apsolutno nista vise zq ovu drzavu..
Posao mi je ok, ali ne pronalazim se i bas sam razmisljala o tome,jer izgleda da nema posla u kome bih se pronasla ovde..

Neske, nije vise ni do AD- a, ni do toga kako se osecam, nego sam bez cilja i ni u cemu se ne vidim, ne mislim na drogiranje ili ne drogiranje,vec na realnost..
Ad mi tu ne moze pomoci, samo neka promena..
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by xxxana »

StopBup wrote: Sat Jun 13, 2020 8:03 pm
licaninsasela wrote: Sat Jun 13, 2020 7:08 pm A Frajla? Ne serite ljudi. Drzava nije bitna nego glava. E ste probali ici vani
Frajla je tu gde jeste sada zviznula na dopu, pa zaglavila 9 godina na bupu. Sad je stabilna i svaka čast.

Znači ja sam seljo jer volim svoju zemlju, i vidim u njoj opciju za sebe. Važi.

Nisam nikad probao da radim napolju, možda i hoću, ko zna, a protiv Frajle nemam ništa, i nisam joj nikad rekao "ne seri", kao što si ti juče srao. :)
Vidis li ti sta drugo mimo dopa i padovq? Ako ce to da mi budu jedini ciljevi u zivotu onda bolje da se ubijem.. Ne pricam o tome i to me trenutno ne zanima, ako padnem padnem, bolje i to nego da budem rob strahova dal cu pasti ili necu
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

.
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:45 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

Ne
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 5:45 pm, edited 1 time in total.
Locked