Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 7:31 am
Ninocka wrote: Thu Apr 23, 2020 9:49 pm
Frajla wrote: Thu Apr 23, 2020 8:35 pm

Ja sam penzionisana gimnasticarka,shvatila da mi se ne isplati cackati vise.

Odnosite mnogo energije, mnogo trazite i gori ste od zena

Ne znam za Ninocku.... ta sigurno nadje vremena pored troje dece i muza, da se svrcka okolo. Ne zovemo je dzabe “razgoropadjena”, jede ih po nekoliko u danu

Edit

Edit
Ahahahhahahahaha... nadje nadje !!

Iskreno, ja zudim za nekim uzbudjenjima, zanosima...
Nisam vala neka gimnasticarka da se razumijemo, A ni preljubnica ali nije vala samo da buljim u muza cijeli dan i cekam da doje sa posla... i zivjecemo srecno do kraja zivota.


A pazi ti Jurketa on sve kuka o zeninoj prevari, a ovamo lijepo to upakuje kad je on u pitanju ...
Jurke sumnjiv si🤐
Edit
Bachih jedan ril edit
Igraj nogomet kad nema muza i klinaca. Ne mora to uzbudenje biti sexualne priride. Ili mora? Ja mislim ovako: kad se zena naumi danas sa nekim okiniti ona
Edit ce to i napraviti. Ako taj neko nije bas sada tu to moze biti i ditel lokomotiva ali ce se zena okiniti jer je odluka pala. A mi muski. Evo sad mi se nesto jebe. I mogu naskociti samo na zenu dok jos spava ili da oprostite na izrazu drkati. Gledam kroz prozor i vidim da je muz jos doma od zubne tehnicarke. Ali i kad ode daba to meni kad mi je i zena tu u blizini a i kako cu ja to sad prevariti zenu. Lako zavprevaru nego nemam pricu za okinit zubarku.
Edit
Slatko si me nasmijao!! Ali moram ti reci da me nisi bas najbolje ukapirao. Bas nidje nisam rekla da “ svrljam” ( mada trenutno nemam za to vremena)
Rekla sam da covjek treba da bude iskren, prema sebi, pa onda dodju na red i ostali. Kad sam shvatila svoje potrebe, lakse mi
Je bilo sa ukapiram i njegove.
Kad rekoh izbudjenja, nisam bas samo na sex mislila...zapravo sami sex je nedje i najdosadniji na listi!
Sto poslije 10 15 god zivota, realno je ocekivat da fali uzbudjenja i zanosa, kad ja znam
Kad mu se dlaka spusti na celo sa kose, u kakvom je raspolozenju...
Nadam se da kapiras....
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quo
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 3:13 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 1:14 pm
Ninocka wrote: Fri Apr 24, 2020 12:20 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 7:31 am
Igraj nogomet kad nema muza i klinaca. Ne mora to uzbudenje biti sexualne priride. Ili mora? Ja mislim ovako: kad se zena naumi danas sa nekim okiniti ona
Edit ce to i napraviti. Ako taj neko nije bas sada tu to moze biti i ditel lokomotiva ali ce se zena okiniti jer je odluka pala. A mi muski. Evo sad mi se nesto jebe. I mogu naskociti samo na zenu dok jos spava ili da oprostite na izrazu drkati. Gledam kroz prozor i vidim da je muz jos doma od zubne tehnicarke. Ali i kad ode daba to meni kad mi je i zena tu u blizini a i kako cu ja to sad prevariti zenu. Lako zavprevaru nego nemam pricu za okinit zubarku.
Edit
Slatko si me nasmijao!! Ali moram ti reci da me nisi bas najbolje ukapirao. Bas nidje nisam rekla da “ svrljam” ( mada trenutno nemam za to vremena)
Rekla sam da covjek treba da bude iskren, prema sebi, pa onda dodju na red i ostali. Kad sam shvatila svoje potrebe, lakse mi
Je bilo sa ukapiram i njegove.
Kad rekoh izbudjenja, nisam bas samo na sex mislila...zapravo sami sex je nedje i najdosadniji na listi!
Sto poslije 10 15 god zivota, realno je ocekivat da fali uzbudjenja i zanosa, kad ja znam
Kad mu se dlaka spusti na celo sa kose, u kakvom je raspolozenju...
Nadam se da kapiras....
Ne mogu ja zene nikako skapirati jer da mogu onda bi bija jebac ka Jurke a ja to nisam. Kazem ja od kako sam se ozenio a to je bilo davno. Jedina zena s kojom sam bija je moja zena. I n8kad nisam flertovo jer ni neznam sta i kako to ide. A i star sam ja za te stvar i. Najgore je sta je moja zena sigurna da ja imam ne jednu nego vise ljubavnica. Strasno. Cim se meni ne da skociti na nju eto ti ga na, ne mozes jer si se negdje zgazija sa ljubavnicom. Koja kurceva ljubavnica. A nemam volje ni snage ali doslovno svaki dan se jabavati. Osloboden sam bracne duznosti jedino kad ima pms i onda molim boga samo da joj se nesto poremeti da duze traje. Jel imaju neke tablete za produzetak pms da se malo odmorim. Ljudi nemam snage. Cak i ona tri srca odvradenske sta su istetovirana na kurcu polako ali sigurno nestaju. Kaze meni zena kkako su ta srca bila lijepe crvene boje a sad su neka roza. Ja joj kazem da je ona kriva zato jer moram kad kod joj dode a dode svaki dan jebavati. Ko robot. Ona kaze da se bracne duznosti sve moraju postivati svaki dan. Ma tesko mi jebza popizditi. Evo sad ce rucak biti gotov. Mala ide do navecer kad frendice malog ce nafitiljiti spavati i onda eto nje. A ne mogu nista slagati i sad odjednom otici. Skok ce se morati odraditi pa pogledati neki ljubavni fil pa ce brzo vece pa oko 10 u krevet i slucajno ako zaspim, njezno ce me pprobuditi jer se bracna duznost mora odrz a ti. Jako nezavidna situacija mada muska populacija misli da sam sretnik jer je tako kako jeba zena je ne sto je moja zena, stvarno jako jako zgodna. I zanimljivo sta je starijacmeni je sve ljepsa. Ali to je sada vec psihologija. Ali da je komad od zene je. One splicanke kad odemu u split ne mogu je smisliti. Mozda zato sta moja zena nosi suncane naucale kabi ja normalno a splicankama sluzi ka rajf. Jos ako zena izbaci sise i obuce one uske pizarije, kako se zovu? Helanke? A zena ima sve predobro i izazovno. I noge i guzu i sise. I lijepa je. I nije bijelkinja nego ko zna kaka je to krv. Opasno zgodna za vidit a zena u godinama vec a bolj od onih sta slusaju cajke i plesu po stolovima cca 25 godina. Sa umjetnim sisama i napumpanim usnama ili sta bi ja reka cubama. Al opet svaki dan skakati ili sta nase zene ovdje kazu gimnastika dva puta dnevno najmanje meni je ljudi puno. Previse. Al moram inace imam ljubavnicu pa krecu veliki problemi. I nema tu dogovora. To je bracna duznost kao i sta se moras moliti. Njoj je to isto. Par puta dnevno neka molitva plus ja. E dragi ljudi. Tako je kako je i ja sad idem rucati. Mali ce na spavanje mala kod frendice ide a ja sam najebo kako god okrenes.
Jurke bi bija mislim najsretniji covik da je u mojoj poziciji. Ne bi mu palo na pamet varati zenu ili raditi to sr to ja ne razumijem. Jebavati se skupno. Tu mora biti svega. Npr dvi zene tri muskica.
Jurke nije valjda da i to kod tebe prolazi. Da fino jebes zenu a neki macan tebe? Jel mogice to ili se varam? Kontam da je na tim svinher partijima sve dopusteno. Uzas. Kazem vam ja da sam ja izgleda ma sto posto zastario.
Edit
Ahahaha haha
Edit
Necu ti pružiti to zadovoljstvo da me zamišljaš sa muškim. Ja sam više za varijante sa dve žene koje znaju šta rade... Muškim je dozvoljeno samo žene da gledaju u mojoj priči... Ima pedera mico dosta, ali takve zaobilazim...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 1:14 pm
Ninocka wrote: Fri Apr 24, 2020 12:20 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 7:31 am
Igraj nogomet kad nema muza i klinaca. Ne mora to uzbudenje biti sexualne priride. Ili mora? Ja mislim ovako: kad se zena naumi danas sa nekim okiniti ona
Edit ce to i napraviti. Ako taj neko nije bas sada tu to moze biti i ditel lokomotiva ali ce se zena okiniti jer je odluka pala. A mi muski. Evo sad mi se nesto jebe. I mogu naskociti samo na zenu dok jos spava ili da oprostite na izrazu drkati. Gledam kroz prozor i vidim da je muz jos doma od zubne tehnicarke. Ali i kad ode daba to meni kad mi je i zena tu u blizini a i kako cu ja to sad prevariti zenu. Lako zavprevaru nego nemam pricu za okinit zubarku.
Edit
Slatko si me nasmijao!! Ali moram ti reci da me nisi bas najbolje ukapirao. Bas nidje nisam rekla da “ svrljam” ( mada trenutno nemam za to vremena)
Rekla sam da covjek treba da bude iskren, prema sebi, pa onda dodju na red i ostali. Kad sam shvatila svoje potrebe, lakse mi
Je bilo sa ukapiram i njegove.
Kad rekoh izbudjenja, nisam bas samo na sex mislila...zapravo sami sex je nedje i najdosadniji na listi!
Sto poslije 10 15 god zivota, realno je ocekivat da fali uzbudjenja i zanosa, kad ja znam
Kad mu se dlaka spusti na celo sa kose, u kakvom je raspolozenju...
Nadam se da kapiras....
Ne mogu ja zene nikako skapirati jer da mogu onda bi bija jebac ka Jurke a ja to nisam. Kazem ja od kako sam se ozenio a to je bilo davno. Jedina zena s kojom sam bija je moja zena. I n8kad nisam flertovo jer ni neznam sta i kako to ide. A i star sam ja za te stvar i. Najgore je sta je moja zena sigurna da ja imam ne jednu nego vise ljubavnica. Strasno. Cim se meni ne da skociti na nju eto ti ga na, ne mozes jer si se negdje zgazija sa ljubavnicom. Koja kurceva ljubavnica. A nemam volje ni snage ali doslovno svaki dan se jabavati. Osloboden sam bracne duznosti jedino kad ima pms i onda molim boga samo da joj se nesto poremeti da duze traje. Jel imaju neke tablete za produzetak pms da se malo odmorim. Ljudi nemam snage. Cak i ona tri srca odvradenske sta su istetovirana na kurcu polako ali sigurno nestaju. Kaze meni zena kkako su ta srca bila lijepe crvene boje a sad su neka roza. Ja joj kazem da je ona kriva zato jer moram kad kod joj dode a dode svaki dan jebavati. Ko robot. Ona kaze da se bracne duznosti sve moraju postivati svaki dan. Ma tesko mi jebza popizditi. Evo sad ce rucak biti gotov. Mala ide do navecer kad frendice malog ce nafitiljiti spavati i onda eto nje. A ne mogu nista slagati i sad odjednom otici. Skok ce se morati odraditi pa pogledati neki ljubavni fil pa ce brzo vece pa oko 10 u krevet i slucajno ako zaspim, njezno ce me pprobuditi jer se bracna duznost mora odrz a ti. Jako nezavidna situacija mada muska populacija misli da sam sretnik jer je tako kako jeba zena je ne sto je moja zena, stvarno jako jako zgodna. I zanimljivo sta je starijacmeni je sve ljepsa. Ali to je sada vec psihologija. Ali da je komad od zene je. One splicanke kad odemu u split ne mogu je smisliti. Mozda zato sta moja zena nosi suncane naucale kabi ja normalno a splicankama sluzi ka rajf. Jos ako zena izbaci sise i obuce one uske pizarije, kako se zovu? Helanke? A zena ima sve predobro i izazovno. I noge i guzu i sise. I lijepa je. I nije bijelkinja nego ko zna kaka je to krv. Opasno zgodna za vidit a zena u godinama vec a bolj od onih sta slusaju cajke i plesu po stolovima cca 25 godina. Sa umjetnim sisama i napumpanim usnama ili sta bi ja reka cubama. Al opet svaki dan skakati ili sta nase zene ovdje kazu gimnastika dva puta dnevno najmanje meni je ljudi puno. Previse. Al moram inace imam ljubavnicu pa krecu veliki problemi. I nema tu dogovora. To je bracna duznost kao i sta se moras moliti. Njoj je to isto. Par puta dnevno neka molitva plus ja. E dragi ljudi. Tako je kako je i ja sad idem rucati. Mali ce na spavanje mala kod frendice ide a ja sam najebo kako god okrenes.
Jurke bi bija mislim najsretniji covik da je u mojoj poziciji. Ne bi mu palo na pamet varati zenu ili raditi to sr to ja ne razumijem. Jebavati se skupno. Tu mora biti svega. Npr dvi zene tri muskica.
Jurke nije valjda da i to kod tebe prolazi. Da fino jebes zenu a neki macan tebe? Jel mogice to ili se varam? Kontam da je na tim svinher partijima sve dopusteno. Uzas. Kazem vam ja da sam ja izgleda ma sto posto zastario.
Edit
Pa preslatki ste!! Obojica!
Jurske sam sebe hvali, jebac, zgodan, lijep...
A ti sebe hvališ preko ženee, kao ona, riba, pa mora da i ja valjam nešto čim je takvu imam!! Sou!! :D :D :D :D
Baš me sad zainterosavalo - što se to desi, kakav je to splet u organizmu da žena toliko voli sex kao ta tvoja...Što to može bit?
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

I
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 3:13 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quo
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 3:14 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 3:14 pm, edited 1 time in total.
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 2:12 pm
Ninocka wrote: Fri Apr 24, 2020 1:36 pm
licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 1:14 pm

Ne mogu ja zene nikako skapirati jer da mogu onda bi bija jebac ka Jurke a ja to nisam. Kazem ja od kako sam se ozenio a to je bilo davno. Jedina zena s kojom sam bija je moja zena. I n8kad nisam flertovo jer ni neznam sta i kako to ide. A i star sam ja za te stvar i. Najgore je sta je moja zena sigurna da ja imam ne jednu nego vise ljubavnica. Strasno. Cim se meni ne da skociti na nju eto ti ga na, ne mozes jer si se negdje zgazija sa ljubavnicom. Koja kurceva ljubavnica. A nemam volje ni snage ali doslovno svaki dan se jabavati. Osloboden sam bracne duznosti jedino kad ima pms i onda molim boga samo da joj se nesto poremeti da duze traje. Jel imaju neke tablete za produzetak pms da se malo odmorim. Ljudi nemam snage. Cak i ona tri srca odvradenske sta su istetovirana na kurcu polako ali sigurno nestaju. Kaze meni zena kkako su ta srca bila lijepe crvene boje a sad su neka roza. Ja joj kazem da je ona kriva zato jer moram kad kod joj dode a dode svaki dan jebavati. Ko robot. Ona kaze da se bracne duznosti sve moraju postivati svaki dan. Ma tesko mi jebza popizditi. Evo sad ce rucak biti gotov. Mala ide do navecer kad frendice malog ce nafitiljiti spavati i onda eto nje. A ne mogu nista slagati i sad odjednom otici. Skok ce se morati odraditi pa pogledati neki ljubavni fil pa ce brzo vece pa oko 10 u krevet i slucajno ako zaspim, njezno ce me pprobuditi jer se bracna duznost mora odrz a ti. Jako nezavidna situacija mada muska populacija misli da sam sretnik jer je tako kako jeba zena je ne sto je moja zena, stvarno jako jako zgodna. I zanimljivo sta je starijacmeni je sve ljepsa. Ali to je sada vec psihologija. Ali da je komad od zene je. One splicanke kad odemu u split ne mogu je smisliti. Mozda zato sta moja zena nosi suncane naucale kabi ja normalno a splicankama sluzi ka rajf. Jos ako zena izbaci sise i obuce one uske pizarije, kako se zovu? Helanke? A zena ima sve predobro i izazovno. I noge i guzu i sise. I lijepa je. I nije bijelkinja nego ko zna kaka je to krv. Opasno zgodna za vidit a zena u godinama vec a bolj od onih sta slusaju cajke i plesu po stolovima cca 25 godina. Sa umjetnim sisama i napumpanim usnama ili sta bi ja reka cubama. Al opet svaki dan skakati ili sta nase zene ovdje kazu gimnastika dva puta dnevno najmanje meni je ljudi puno. Previse. Al moram inace imam ljubavnicu pa krecu veliki problemi. I nema tu dogovora. To je bracna duznost kao i sta se moras moliti. Njoj je to isto. Par puta dnevno neka molitva plus ja. E dragi ljudi. Tako je kako je i ja sad idem rucati. Mali ce na spavanje mala kod frendice ide a ja sam najebo kako god okrenes.
Jurke bi bija mislim najsretniji covik da je u mojoj poziciji. Ne bi mu palo na pamet varati zenu ili raditi to sr to ja ne razumijem. Jebavati se skupno. Tu mora biti svega. Npr dvi zene tri muskica.
Jurke nije valjda da i to kod tebe prolazi. Da fino jebes zenu a neki macan tebe? Jel mogice to ili se varam? Kontam da je na tim svinher partijima sve dopusteno. Uzas. Kazem vam ja da sam ja izgleda ma sto posto zastario.
Edit
Pa preslatki ste!! Obojica!
Jurske sam sebe hvali, jebac, zgodan, lijep...
A ti sebe hvališ preko ženee, kao ona, riba, pa mora da i ja valjam nešto čim je takvu imam!! Sou!! :D :D :D :D
Baš me sad zainterosavalo - što se to desi, kakav je to splet u organizmu da žena toliko voli sex kao ta tvoja...Što to može bit?
Neznam jel to nimfomanija. Bio sam puno po tim drzavama j amerike i sve su ko preslikane. Samo bi se stepale po cijele dane. Takve su vecinom. Ne govorim o kurvama nego o normalnim zenama. A ja nit sam komad nit pozeljan covjek. Dapace odbojan sam. Ali miran kulturan i povucen. Neznam. Stepala bi se sa mnom non stop. A iskreno nisam neki jebac. Cak ispod prosjeka kad cujem druge muske price. Eto. Ovo je iskreno do bola Nina
Edit dp nola. Znaci nit imam neki kurac od komada nit sam dobar jebac. Eto. Edit
Ja sam sve suprotno od Like hahahajaha... 😜
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Sad ozbiljno. Nisam ja ovim pričama hteo da se dokazujem da sam ultra jebač Liko. Prosto napisah da živim za to da zadovoljim svoju zenu na svaki moguci način. To mene lozi, to zadovoljstvo koje osecam u njoj. I u drugim zenama sa kojima sam bio, a i sa njima sam bio ne da bi ih voleo vec da dokaze sam sebi da mogu to i sa drugim zenama. Nikada to nebi sada uradio da sam znao ovo što sada znam. Da se to svede sve na isto, ali da je uzitak najveci sa voljenom osobom. Ostalo je kako naše forumašice kažu gimnastika... Isto tako sam povredjen bio pa sam tu trazio objašnjenje. A što se tiče svingeraja i pitanja kako mogu gledati tipa da mi jebe zenu prosto mogu i to me čak i lozilo. Prvo nisam mogao to da smislim kao i vecina normalnih ljudi, ali ja nikada nisam bio normalan i uvek ekstrem... Onda sam došao kroz maštarije sa njom u našem krevetu i loze ja da me prosto lozi ta situacija da ja nekom tipu zadovoljava zenu, a istovremeno gledam svoju na nekom tipu, ili ispod njega... Mozda sam bolestan, ali takav sam. Tipove ne guzim niti mš guze. To me jednostavno ne lozi, da me lozi i to bi uradio jer radim jednostavno sve što mi prija....
To sa svingerajem je gotovo i što se mene i supruge samnom zajedno tiče... Eventualno pošto mi je supruga bisex sa njom i njenom koleginicom bi mogao i voleo da završim u krevetu. Ona crnka, a koleginica plavuša. Pa euro kremic... Mhmhmmm
Last edited by Jurke on Fri Apr 24, 2020 5:11 pm, edited 1 time in total.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Fri Apr 24, 2020 10:58 am Ovibtu ibmog kraja su svi ljubomorni. Tako mi zena kaze. Kao ono, on non stop naviga, ona nema ljubavnika( to se kod nascodmahbsazna, ne moze se sakriti jer su ovdi ljudi prokleti i samo kopajubdacnesto pronadu) , on se ne kurva( i to bi odmaneko prijavio i vidija odmah). Zadnjih cetiri godinevse in opet drogira. A nema rastave braka. I meni moji toboze frendovi kazu kako to da ste vi jos skupa. Kako to da te nije ostavila. Jos si se opet bija vratio na heroin. Ja kazem da im vadim mast, da je bila uz mene i kad sam se skida sa dopa. Presvlacila govna kad bi se usra u krevetu, povracotine prala, kupala me, pazila me. Njima to nije jasno. Nikome to nije jasno. I sve je prepisano ustvari kuca i to naselu na nju i dicu. Oba auta na zeni. Jedino je reno 4 na meni. A to je u mom kraju nezamislivo. Da se nesto prepuse na zenu. Ovdje se navzenu gleda jos uvik ka na crnce u americi. Imacdacradis, sutis, radas djecu i mjesto ti je zna se di. U kuinji. Zato ja slovim ovdi za papucara ili picku. Zato sta kuvam, perem robu, stavljam robu susiti, perem prozore, kosim travu, sve radim sta i ona. Ne dam joj ni jedan fizicki posal da radi. Za razliku od normalnih ljudi mi smo nenormalni. Pogotovo ja sta nisam ozenija hrvaticu jer ovdi se itekako broje krvna zrnca. Ja sam po njima doveo doma kurvetinu i ona nije dostojna ovdi ziviti. Dotle to ide. Ali ima moja zena jezicinu i psihu malo jacu id njih. Niko njoj nista ili menibne govori ovo direkt. Nego cujemo sa strane. Uh s mojom zenom se zakaciti je gore nego sa vragom. Skuzili su to neki nadobudni ovdje. I to ne zene nego face. Bar oni misle da su face. Dobro je kad se naljuti onda se zaboravi pa pegla samo na spanjolskom pa i bolje da ne razumiju sta je rekla. Eto tako
Edit
Di je onaj umjetnik drveta jebac Jurke. Bas me zanima jel zeni napravija koji drveni klip obojan u crno losto ovdje nema crnaca i crnica da se razmijene i zamjene iskustva.
Jurke kako to uspijevas. Naci i sebi i zeni nekoga za okiniti a da si siguran da ce se njoj svidati. Ja mislio da tako nesto ima samo u pornicima. Te zamjene zena i muskaraca. Kad kurac to stvarno postoji.
Na kolko si Jurje bija kad si se krenija skidat? Tinreka na 4. Mi svi mislili na 4mg savti bija na 4 picica. E moj ovisnice.
Ko zna na cemu je bila mala.... Suti liko suti. Ne laprdaj vise.
Edit
Dve godine je trajala naša potraga za muškarcem i ženom koji bi nam obojma legli. Znači nekog muškog koji je zgodan, ne baja neki ful, ali da njoj prija njegov izgled... Komplikovano je to mnogo naci, to stoji... Da nam se obojma svide ljudi... Zato je i trajalo toliko... Dugo smo se dopisivali sa više njih istovremeno i najpre smo trazili porodične ljude kao i mi što smo... Postojala je bojazan da ce se mojoj supruzi javiti ljubomora kada se to desi i da ce ispasti sranje. Teško je ona mogla da u početku svari neku zensku samnom da gleda. Ja sam vec rekao da sam to prelomio u glavi i da me je lozila priča da ona bude sa tipom, a u ostalom nisam imao pravo na ljubomoru jer sam bio sa 15ak parova ja sam u trojci pre toga. I sa više zena još, neznam ni sam koliko.... U principu vrhunski nam je bilo i nisam ni ja ni ona nije za žalila zbog toga. Jedino je fora ispala da je taj tip na kraju pokazao ljubomoru zbog toga što se njegova žena provela samnom i mojom suprugom vrhunski, a on je u nekom momentu ispao iz igre jer nije mogao više da mu se digne...
Edit Lika nije jebač, ali naučićemo ga Nina, Frajla i ja kako da flertuje i da sobali zubnu tehničarku bez da mu žena skonta priču. 😜
Edit
Supruzi sam za rodjendan kupio onog roze Zeku što ima dodatak za simulaciju klitorisa. Eno ga skuplja prašinu. Retko ga i koristi, eventualno ako je ja nateram. Jednostavno kaze nije joj to. Bude lepo, ali ipak prirodno je prirodno.
Last edited by Jurke on Fri Apr 24, 2020 5:14 pm, edited 1 time in total.
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Locked