Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
User avatar
Ninocka
Posts: 1003
Joined: Tue Jun 13, 2017 9:12 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Ninocka »

licaninsasela wrote: Thu Apr 23, 2020 1:48 pm Ne ja bo zivio ssm. Nikad vose ne bi bio s njim ekom zenom. Na brodu da ali doma ni bija sam. Sve bi eni ostabio i ja bi osa. Kazem sebe znam i ne bi moga preko toga prijci nikako. Ja dam govno i toje tako. A vim jenak ose na svijetu. Ali bo otiso jer jednostavno ne bi moa preko toga prijeci. Nema sanse. Jurke i Frajla ka sam staromodan covok i posten. Ali doma.
Edit
Dobro Liko, ljubav ostaje , pa ne bi to bila preljuba. I kad bi se desilo, bilo bi cista gimnastika, ko i ovo tvoje na brodu!!😂😂😂😂
Ja vise nista ne smijem reci, sto bi’ sto ne.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Ninocka wrote: Thu Apr 23, 2020 1:58 pm [quote=licaninsasela post_id=152210 time=<a href="tel:1587642537">1587642537</a> user_id=13380]
Ne ja bo zivio ssm. Nikad vose ne bi bio s njim ekom zenom. Na brodu da ali doma ni bija sam. Sve bi eni ostabio i ja bi osa. Kazem sebe znam i ne bi moga preko toga prijci nikako. Ja dam govno i toje tako. A vim jenak ose na svijetu. Ali bo otiso jer jednostavno ne bi moa preko toga prijeci. Nema sanse. Jurke i Frajla ka sam staromodan covok i posten. Ali doma.
Edit
Dobro Liko, ljubav ostaje , pa ne bi to bila preljuba. I kad bi se desilo, bilo bi cista gimnastika, ko i ovo tvoje na brodu!!😂😂😂😂
Ja vise nista ne smijem reci, sto bi’ sto ne.
[/quote]

Daaa, cista gimnastika! No feelings

Edit
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quote
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:48 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

U
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:48 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Daaaa

Kad je pocelo ovo sranje sa koronom, ja upala u neku paniku, kao da ce bombe da padaju.
I naravno, telefonski termin sa doktorkom, pocnem da joj kukam kao da umirem. Zena mi opali nekoliko samara preko zice i kaze da prestanem da izigravam zrtvu i da situaciju prebacim u svoju korist, da se bacim jos vise na sport i sex, da radim stvari koje mi pricinjavaju zadovoljstvo. Ajd sta cu, ja je poslusam. Ovom mom se osladilo i sad me moli da skratim radno vreme,nesto sam mu opustenija:)
Reko jednim udarcem sam 3 muve ubila

Vas zene ako ne ostave posle ovih postova, nece nikad
Lako vam je uci u trag

Edit
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Thu Apr 23, 2020 1:30 pm
Jurke wrote: Thu Apr 23, 2020 10:43 am
Frajla wrote: Thu Apr 23, 2020 9:50 am Ja ne znam ni jednog muskarca koji je ostavio zenu zbog prevare! Samo pricate kako ne bi oprostili prevaru, a ne da bi je oprostili nego bi postali troduplo bolji. Pocnete odjednom da se trudite.
Meni se ne podrazumeva da muzu kuvam peglam perem samo zato sto smo vencani i stvar je resena. Ja ovog mog rostiljam redovno. Koliko das- toliko dobijes, ali ja sam trgovac pa gledam uvek da vise dobijem, inace se rabota ne isplati:)


A u slucaju da vas zena napusti, zamenu bi nasli u roku od odmah!
Sve je tako kako kažeš, videh, prodjoh...
Edit
Sta se mene tice nek se cijepa dok sam ja na brodu ali da ne saznam. Ako saznam gotovo je. Ja ne bi mogo proci preko tpga sto posto. Znaci ja bi sto posto otiso vada mi je sve na svijethmu. Ne bi timo mogo ni da hocu provariti.
Exit
Nedao ti bog da osetiš kako boli kada shvatiš da si prevaren... Meni je život se pretvorio bio u pakao zato što sam mentol pa sam se kidao, sada drugačije razmišljam... Valjda sam iskusniji, a i shvatio sam da smo bre svi živa bica. Ja sam uvek obozavao taj flert i nisam išao dugo preko te neke granice. Voleo sam biti pozeljan, u ostalom kao i svi, pa i moja supruga. Mora se stalno posvecivati paznja voljenoj, voljenom. Inače ce je privuci neko ko bi joj to pruzio... To potpisujem... Što se tiče gimnastike, pa kontam da ne Mozeš osecati ljubav prema svakoj sa kojom budeš, makar ne ovog inteziteta i nivoa na kojem sam sa mojom suprugom. Volim sex sa puuuno ljubljenja i maženja i to sam dobijao od zena sa kojim sam bio sa strane. Najpre sam u stvari želeo da vidim dal mogu sve da ih intenzivno zadovoljim svaki put i svaku od njih... Više je to od gimnastike, ali nije ljubav. Pre je to strast u pitanju... Znači ni čista gimnastika, ali ni klasična preljuba, da se ja tu sada zaljubim kao balavander neki i odlepim. Nema leptirica u stomaku. Pozuda i strast... Moram reci da sam onako vrhunski zadovoljen bio samo od ove zene od 48, ali ni približno kao sa svojom suprugom. Da bi uzivao baš sa nekim, moraš ga znati u dlaku. Prepustiti se i da ti se taj neko, neka prepusti... Što se mene tiče taj period zabavljanja sa strane i experimentisanja sa ženama je gotov. Doziveo sam ono što sam hteo i pruzio sam uzitak i supruzi. Time sto smo zajedno imali sex vrhunski sa parom. Zaključak zajednički je da nam je obojma to bilo vrhunsko iskustvo, ali naj opustenije nam je kada se potucam sami... Što se toga tiče, prošlo babu zviždanje...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Thu Apr 23, 2020 1:39 pm Lose pisem bez naocala. Ne mogu ih naci. Fralja i Jurke. Koliko je got volim ja bi otisa i razveo se i osto cijeli zivot sam. Radio bi sto vise samo zbog djece. Ne bi mogo preci preko toga .nikako. Koliko got mi je sve na svijetu zeludac i glsva ne mogu to provariti. Nema teorije. Poznam sebe i ne bi islo nikako vise. Zato i kazem i da sam govno jer sam izjebo sve po sbitu sta se dalo izjebati. Ali doma sam drugaciji. Znaci ne slazem se sa vama.
Edit
Isto saam i ja mislio i prvo sam pozeleo da je udavim, pa onda da crknem i nestanem, i agonija, a onda priznaj sebi da smo svi mi ziva bica sa osecanjima i da i sam sam to učinio. Medjutim potrudio sam se da sve to iskija na nos dobrano. Postavio se i rekao da izabere, odmah, on ili ja. Shvatila je i ona i ja da ne mozemo jedno bez drugog, jer više smo zajedno nego sto nismo. Iako sam mislio da bi se razveo, pokusao sam to lepo i evo nas nikad bolji. Što kaze Frajla sada vodim više računa o njenim osecanjima i svakodnevno joj pridajem paznju i ljubav. Voleo bi da se nije desilo, ali jeste i kontam čak da nam je to uzdiglo brak i ljubav na novi nivo. Preispitali smo se oboje dobrano o svemu...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Ninocka wrote: Thu Apr 23, 2020 1:58 pm
licaninsasela wrote: Thu Apr 23, 2020 1:48 pm Ne ja bo zivio ssm. Nikad vose ne bi bio s njim ekom zenom. Na brodu da ali doma ni bija sam. Sve bi eni ostabio i ja bi osa. Kazem sebe znam i ne bi moga preko toga prijci nikako. Ja dam govno i toje tako. A vim jenak ose na svijetu. Ali bo otiso jer jednostavno ne bi moa preko toga prijeci. Nema sanse. Jurke i Frajla ka sam staromodan covok i posten. Ali doma.
Edit
Dobro Liko, ljubav ostaje , pa ne bi to bila preljuba. I kad bi se desilo, bilo bi cista gimnastika, ko i ovo tvoje na brodu!!😂😂😂😂
Ja vise nista ne smijem reci, sto bi’ sto ne.
Ma opusti se, caskamo. Ja se eto ogolih pred vama načisto... Svi mi imamo svoje potrebe i muški i zenski i svima prija pogled i paznja sa strane...
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

Frajla wrote: Thu Apr 23, 2020 3:29 pm Daaaa

Kad je pocelo ovo sranje sa koronom, ja upala u neku paniku, kao da ce bombe da padaju.
I naravno, telefonski termin sa doktorkom, pocnem da joj kukam kao da umirem. Zena mi opali nekoliko samara preko zice i kaze da prestanem da izigravam zrtvu i da situaciju prebacim u svoju korist, da se bacim jos vise na sport i sex, da radim stvari koje mi pricinjavaju zadovoljstvo. Ajd sta cu, ja je poslusam. Ovom mom se osladilo i sad me moli da skratim radno vreme,nesto sam mu opustenija:)
Reko jednim udarcem sam 3 muve ubila

Vas zene ako ne ostave posle ovih postova, nece nikad
Lako vam je uci u trag

Edit
Nece ne brini, makar mene moja. Svaku avanturu sam joj poverio do najsitnije detalja... Prvo se ljutila i bila ljubomorna, a sada je i lozi što sam i drugim zenama zanimljiv hehe 😜
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Ne znam zasto imam osecaj da bi Yasu bio odlican sagovornik na trenutnoj temi

On mi deluje onako perverzno grrrrrrrrr

Radujem se novim pricama 😂😂😂
Locked