Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Locked
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:28 pm, edited 1 time in total.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Frajla »

Jurke post wrote: Pričam o tome da smo mi u odnosu na ostale zemlje gde su ti sportovi izmišljeni i gde se zivi normalno kao u toj recimo na kraju krajeva Švajcarskoj koja nikad nije ratovala opet dali mnoge vrhunske sportiste. Poredeći njihove uslove u kojima odrastaju, žive i treniraju i naše koji su smešni ne mogu da ne primetim da ih kidamo u mnogo čemu, što se sporta tiče. Oni se trude da nama ovde obesmisle svaku sferu života i svedu nam taj život na šljaku od koje će nam ostajati samo za kredite da im platimo i jedva za osnovne potrebe...Drugim rečima, da im robujemo...
Jurke, Nole je kako znam sa nekih 11-12 godina trenirao u Germaniji, Jelena ili Ana u Americi. Ko god nesto vredi, dobija stipendije i skoluje se vani zbog losih uslova i nikakve perspektive.
Za ostalo se slazem
User avatar
Jurke
Posts: 1467
Joined: Sun Jun 23, 2019 7:03 pm

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by Jurke »

licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 9:13 pm
Jurke wrote: Sun Apr 19, 2020 5:49 pm
licaninsasela wrote: Sun Apr 19, 2020 4:13 pm

Svaka zemlja ima sportase samo mi sa ovih prostora ih dozivljavamo ko bogove. Pogledaja primjerDokovica. Ovdje i kod vas ga smatraju Bogom. A pogledaj Federera. Covjek koji je takoder osvojio sve sta se da osvojiti
Ali Svicarci su hladan narod i boli ih kurac za Federera. Osnosno oni imaju svi i kvalitetne zivote sa strane mimo sporta, normalni ljudi, a mi sta nemamo nista onda su nama sportski uspjesi sve na svijetu. Tako i u juznoj americi. Sve sirotinja i nogomet im je sve sta imaju. U svijet toliko svrsta spirtova ima da se vecina tih sportova kod nas niti ne igra. Jel znas Jurke neku indijsku ili bangladesku zvijezdu iz kriketa? A ljudi zaraduju pare ko i nasu najbolji nogometasi po europskim klubovima. Eto jedan primjer samo. Dobri smo sveukupno u max 15tak sportova. Mozda sam puno i reko. Samo mi to velicamo la da smo svjetske velesile u sportu. A nismo. Budimo tealni Jurke.
Pričam o tome da smo mi u odnosu na ostale zemlje gde su ti sportovi izmišljeni i gde se zivi normalno kao u toj recimo na kraju krajeva Švajcarskoj koja nikad nije ratovala opet dali mnoge vrhunske sportiste. Poredeći njihove uslove u kojima odrastaju, žive i treniraju i naše koji su smešni ne mogu da ne primetim da ih kidamo u mnogo čemu, što se sporta tiče. Oni se trude da nama ovde obesmisle svaku sferu života i svedu nam taj život na šljaku od koje će nam ostajati samo za kredite da im platimo i jedva za osnovne potrebe...Drugim rečima, da im robujemo...
Da imamo svu tu spirtsku logistiku koju imaju sve normalne drzave i mi bi bili prosjecni. Ovako se skuzimo sa spravama iz srednjig vijeka i zato smo u nekim spirtovima ispred drugih. Maradona je ucio igrati nogomet sa narancama pa kad su mu dali pravu loptu tek je onda dosa do izrazaja. O amerikancima necu jer su svi pet koraka ispred doping kontrole. Pa ne moza jedan felps sve zivo poosvajati a da nije dopingiran.nka i onaj njohov biciklist i metion dons. Sve to na kraju dide na svoje.
Di bi vi ljudi volili ziviti da ne zivite tu di zivite? Ja sam se dvoumio. Novi zeland. Ali bhladno je tamo za popizditi. Pogotovo juzni otok. Mene jos najvise privlaci afrika. Zapadna. Togo benin obala bjelokosti gana. Nije losa ni juzna afrika. Cak i madagaskar madacje teska izolacija ali ima to i svojih prednosti. Susjedi ti umisto svabice bude bracni par recimo babuna onih crnevoguzih. A sve babunke gole ko nudistickoj plazi. Sise guzice. Ma milina i nema okolo njemackog jezika. Ej babunko imas koji kokosov oras da mi posudis? Vracam ti dvi kile manga koji je malo fermentiro. Tamam susjeda da se otkacis ic alkohola. Nneznam dal su ljubomorni babuni s obzirom da su im zenske gologuze po cili dan i provociraju ostalu zivotinjsku populaciju.
Babu i su jaki kao zemlja, kontam odgrizao bi ti babu čina glavu da oseti tvoj testesteron da lučiš dok mu gledaš žensku. Hahahajaha
Crno vino, crne žene i "masno pečenje" , doći će mi glave.... :D
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quote
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:28 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

[quote=
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:29 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

I
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:29 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

M
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:29 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

A
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:30 pm, edited 1 time in total.
licaninsasela
Posts: 3385
Joined: Fri Feb 01, 2019 8:52 am

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by licaninsasela »

R
Last edited by licaninsasela on Sat Dec 26, 2020 2:31 pm, edited 1 time in total.
oxo
Posts: 339
Joined: Sun Apr 17, 2005 4:41 am
Location: Beograd

Re: Sve je ok osim cendranja o dopu, subu i laganju samog sebe

Post by oxo »

savet (prvenstveno za stopbupa i licaninasasela, ali i za ostale)

kada napises post i hoces nesto da dodas, za to imas edit dugme u gornjem desnom uglu u obliku olovke. ne pises 5 postova jedan za drugim

kada neko dodje ovde da mu treba neka informacija ne moze da se snadje od gomile gluposti koje pisete

za chatovanje treba da postoji jedan topic, a ne da to radite na svakom topicu (on vec postoji i zove se 'nasa vesela jutarnja kafica' ili recimo 'o bupu, drogi, suovisništvu, tko se kako osjeća, muzici i ćevapima').
Locked