Srećan 8. mart 2020.

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

Post Reply
StopBup

Srećan 8. mart 2020.

Post by StopBup »

Srećan praznik svim pripadnicama lepšeg pola! Zdrave bile, sve najbolje vam želim! :)

sanela

Re: Srećan 8. mart 2020.

Post by sanela »

A ko bi drugi čestitao 8. Mart, nego ti. Bitno je poslati društveno prihvatljivu poruku u skladu s očekivanjima društva :D

StopBup

Re: Srećan 8. mart 2020.

Post by StopBup »

sanela wrote:
Sun Mar 15, 2020 3:37 pm
A ko bi drugi čestitao 8. Mart, nego ti. Bitno je poslati društveno prihvatljivu poruku u skladu s očekivanjima društva :D
E ni hvala nisi rekla! :( Ma zezam se. :) Nego daj bre sefice, brisi mi onu bruku od teme(citaj debilanu), molim te. :D Onu "F-70- baga mentalna retardiranost. To mi je bio tek cetvrti dan apstinencije, pa se izlupetah. Tad sam moze se reci i bio mentalno retardiran, :) Dobro, ne znamo se ovde, anonimni smo, ali ja stvarno volim ovaj forum, i mnoge ljude na njemu. Forum mi je bas pomogao, cesto mi bas znaci i planiram da nastavim da pisem na njemu jos dugo, narocito kad ostvarim duzu i stabilnu apstinenciju. Jesam brljao nakon sto se skinuh sa bupa, ali da mi nije bilo foruma, i da nisam dobijao "samare", skoro pa sigurno, brljao bih mnogo ozbiljnije! Mislim da je ona nazovi tema sasvim nepotrebna, glupa, retardirana itd,,,
Nego javi se ako ako te put navede u Novi Sad, voleo bih da te upoznam, i da malo procaskamo negde uz kafu, caj, tako nesto. :) Pozdrav od StopaBupa! ;)

Post Reply