F70-blaga mentalna retardiranost

Ovaj forum može sadržavati informacije koje nisu u skladu sa misijom ovog foruma.

Moderator: sanela

User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

F70-blaga mentalna retardiranost

Post by StopBup »

Setih se onog Frajlinog* pisanja o "f70", blagoj mentalnoj retardiranosti, da, to ja apsolutno tačno, svi mi ovde imamo tu šifru. Retardi koji smo iz svojih hirova, nezrelosti, lenjosti i kompleksa sebe doveli u stanje bolesti, a mislili smo da smo Bogom dani, prepametni, posebni. Svi smo ovde rođeni zdravi i pravi, i bili to dok sami nismo počeli da upravljamo svojim životom, a potom sami od sebe napravili problem bez nekih pravih razloga, već baš zbog te blage, ili čak malo teže mentalne retardiranosti. Koliko ljudi je rođeno sa nekim problemom, bolešću, pa nisu od sebe napravili teži slučaj nego što jesu, nego se na pravi način bore kroz život, a mi smo u glavnom od gotovoga napravili veresiju, i sami od sebe napravili slučaj. Kad se samo setim koliko sam bio srećan, dobar i zadovoljan, sve dok sam nisam počeo da odlučujem o svom životu, i sam da pravim neke izbore, jeb'o me konj, da me jeb'o konj! 'bem li ga, takva mi je valjda sudbina, no nije kraj života, dok si živ, imaš šansu da menjaš kod sebe ono zbog čega nisi zadovoljan, i da ispravljaš napravljene greške. Sve se nadam da će uskoro doći vreme kad više neću morati da ispravljam silne napravljene greške, već konačno da počnem da živim kao normalan čovek, da živim kako Bog zapoveda... 'ajd' zdravi bili, pa se čujemo!

*Frajla - uvažena članica našeg foruma. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by Frajla »

StopBup wrote: Sat Feb 29, 2020 8:44 pm Setih se onog Frajlinog* pisanja o "f70", blagoj mentalnoj retardiranosti, da, to ja apsolutno tačno, svi mi ovde imamo tu šifru. Retardi koji smo iz svojih hirova, nezrelosti, lenjosti i kompleksa sebe doveli u stanje bolesti, a mislili smo da smo Bogom dani, prepametni, posebni. Svi smo ovde rođeni zdravi i pravi, i bili to dok sami nismo počeli da upravljamo svojim životom, a potom sami od sebe napravili problem bez nekih pravih razloga, već baš zbog te blage, ili čak malo teže mentalne retardiranosti. Koliko ljudi je rođeno sa nekim problemom, bolešću, pa nisu od sebe napravili teži slučaj nego što jesu, nego se na pravi način bore kroz život, a mi smo u glavnom od gotovoga napravili veresiju, i sami od sebe napravili slučaj. Kad se samo setim koliko sam bio srećan, dobar i zadovoljan, sve dok sam nisam počeo da odlučujem o svom životu, i sam da pravim neke izbore, jeb'o me konj, da me jeb'o konj! 'bem li ga, takva mi je valjda sudbina, no nije kraj života, dok si živ, imaš šansu da menjaš kod sebe ono zbog čega nisi zadovoljan, i da ispravljaš napravljene greške. Sve se nadam da će uskoro doći vreme kad više neću morati da ispravljam silne napravljene greške, već konačno da počnem da živim kao normalan čovek, da živim kako Bog zapoveda... 'ajd' zdravi bili, pa se čujemo!

*Frajla - uvažena članica našeg foruma. :)
Tu smo gde smo i nema kukanja, ne zivi se u proslosti, nego se gleda buducnost.
Dok god sebe budes krivio i ziveo sa tom krivicom, nema ti napred. Ne treba ni da se ponosis ali probaj da naucis iz toga i zivis drugacije.

Ne znam sta si tacno hteo da ispitas ili kazes sa ovom temom? Mislim da se opteresujes opet pogresnim stvarima
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Mar 02, 2020 12:33 pm
StopBup wrote: Sat Feb 29, 2020 8:44 pm Setih se onog Frajlinog* pisanja o "f70", blagoj mentalnoj retardiranosti, da, to ja apsolutno tačno, svi mi ovde imamo tu šifru. Retardi koji smo iz svojih hirova, nezrelosti, lenjosti i kompleksa sebe doveli u stanje bolesti, a mislili smo da smo Bogom dani, prepametni, posebni. Svi smo ovde rođeni zdravi i pravi, i bili to dok sami nismo počeli da upravljamo svojim životom, a potom sami od sebe napravili problem bez nekih pravih razloga, već baš zbog te blage, ili čak malo teže mentalne retardiranosti. Koliko ljudi je rođeno sa nekim problemom, bolešću, pa nisu od sebe napravili teži slučaj nego što jesu, nego se na pravi način bore kroz život, a mi smo u glavnom od gotovoga napravili veresiju, i sami od sebe napravili slučaj. Kad se samo setim koliko sam bio srećan, dobar i zadovoljan, sve dok sam nisam počeo da odlučujem o svom životu, i sam da pravim neke izbore, jeb'o me konj, da me jeb'o konj! 'bem li ga, takva mi je valjda sudbina, no nije kraj života, dok si živ, imaš šansu da menjaš kod sebe ono zbog čega nisi zadovoljan, i da ispravljaš napravljene greške. Sve se nadam da će uskoro doći vreme kad više neću morati da ispravljam silne napravljene greške, već konačno da počnem da živim kao normalan čovek, da živim kako Bog zapoveda... 'ajd' zdravi bili, pa se čujemo!

*Frajla - uvažena članica našeg foruma. :)
Tu smo gde smo i nema kukanja, ne zivi se u proslosti, nego se gleda buducnost.
Dok god sebe budes krivio i ziveo sa tom krivicom, nema ti napred. Ne treba ni da se ponosis ali probaj da naucis iz toga i zivis drugacije.

Ne znam sta si tacno hteo da ispitas ili kazes sa ovom temom? Mislim da se opteresujes opet pogresnim stvarima
Ma nije da kukam, više sam kivan na sebe, zato što sam konjina, prosto rečeno.
Onda sam popio ban, pa nisam uspeo da ispričam kompletnu priču iz tog perioda. Uhvatio sam neku stabilnost, našao devojku, odvojio je, video da sam se ja i njoj svidjao, baš mi je odgovarala, a i ona je prihvatala moje fore. Imala je to jest ima jako lepe oči, i trepavice, ja kao fol, šta kao to su ti prave trepavice(a vidim da jesu :) ), ona kaže jesu, ma aj zažmuri da vidim da li su prave, ona zažmuri, i ja je poljubim fino u gornju usnu, ona uzvrati, odvezem je kući, i dogovorimo se da se vidimo prekosutra, jer je ona morala negde da ide sutradan. Ja taj sutradan se napijem vinjaka sa dva druga iz nevezuže, mislio ona neće doći, nije to opravdanje, ali jbg, ona ipak završila ranije to što je imala, i nazove me da će doći tu noć, a ja pijan, kažem joj da ću biti u tom i tom kafiću. Ta 2 druga i ja se potučemo ono fest ispred tog kafića, sa istim takvim pijanim majmunima, a ona je naišla autom, baš kad smo se mi voštili ispred kafića, samo se okrenula i otišla, kad je videla scenu, a kad sam je nazvao, rekla mi je da je više ne zovem. Ja sutradan zbog teške stomakobolje, mamurluka i skenja što sam usrao motku, završim na dopu kao i svaki slabić. To je bilo krajem januara, ja sam je posle zvao par puta, ali bezuspešno, upao u neki skenj, pa sam se zavozao sa dopom 3 dana, pa 2 dana nista, pa posle sam uzimao dop svaki drugi, treci dan, zaključno sa 25.-im februarom, tad je bilo zadnji put. Prva dva dana posle dopa, sam pio rivotril, ujutru i uveče, ležao kao kuće, jer sam za moje bio prehlađen kao. Trći dan nakon dopa sam se pokrenuo, ali sam u toku dana pio po bensedin, ujutru, oko podne i pred spavanje, prodao nešto robe taj dan u gradu, mislim legalne robe koju proizvodimo, i vratio se na selo. Ova tri dana zadnja sam bez ikakvih tableta, evo ta tri dana sam krenuo u prolećno sređivanje oba dvorišta na selu, sve u svemu aktivirao sam se, i bolje mi je, naročito kad vidim koliko sam uradio... Eto, toliko od mene za sada, tu sam, i pisaću. Sve u svemu retard, koji još uvek jede govna koja koja je izasrao, no ako MORAŠ govno da pojedeš, pojedi ga, mojne da ga gledaš, samo mogu da stignu još dodatna govna za kusanje, a ti još nisi pojeo ni prvu turu. :)
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
xxxana
Posts: 2195
Joined: Sun Mar 19, 2017 5:36 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by xxxana »

Uzas! Pa naravno da je otisla, otisla bih ja ovako nenormalna, kad bih videla da som u 34 god. pijan ucestvuje u grupnim tucama po gradu sa drugim pijanim somovima od kojih se sa nekima cak i druzi,a tek neko ko je normalan..
Trazis normalnu devojku tako nenormalan?
Postedi normalne devojke sebe takvog, i usredsredi se na to da postanes sposoban za vezu,mozda je devojka vec imala takvog nekog indijanca..
O boze Stope,ti imas da gulis i to dobro..
Izvini Stope,naleteo si mi..
A tema nidje veze..
Uradi li sta za psihoterapije?
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by StopBup »

xxxana wrote: Mon Mar 02, 2020 2:24 pm Uzas! Pa naravno da je otisla, otisla bih ja ovako nenormalna, kad bih videla da som u 34 god. pijan ucestvuje u grupnim tucama po gradu sa drugim pijanim somovima od kojih se sa nekima cak i druzi,a tek neko ko je normalan..
Trazis normalnu devojku tako nenormalan?
Postedi normalne devojke sebe takvog, i usredsredi se na to da postanes sposoban za vezu,mozda je devojka vec imala takvog nekog indijanca..
O boze Stope,ti imas da gulis i to dobro..
Izvini Stope,naleteo si mi..
A tema nidje veze..
Uradi li sta za psihoterapije?
Sto je jos gore, desilo mi se najgore pijanstvo, kakvo nije preko 10 godina, ne mogu da verujem kakav sam saban ispao. Ma to je ono kad sam rekao da sam raskrstio sa alkoholom... Jeste da su ovi nas prvi prozivali, nismo mi trazili kavgu, ali jbg, doslo je do toga...
Jos sam na selu, plan je ostati cist ceo marat, i raditi na selu, pa od aprila se najverovatnije ponovo zaposljavam u firmu, i tada bih krenuo na psihoterapije jer cu tada biti u gradu. Ovakav kakav sam bio do 25.-og februara, nije imalo nikakvog smisla ni da idem psihologu...
Sta ima kod tebe, krenu li ti na psihotaraije?
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by Frajla »

Ti si ladno otvorio temu o retardiranosti, i poceo da pises o poljubcu, vestackim trepavicama i barenju riba.
Zapravo tebi treba publika koja ce se diviti tvojim zavodnickim sposobnostima, i petparackim pricama, a pritom stavljas situaciji da si zasrao sa dopom i da nista uradio nisi, u drugi plan.
Nekada je to mozda i bilo “zanimljivo”, verujuci da si na pravom putu, ali prijatelju, tebi treba ekipa za dobro zezanje a ne za ozbiljne razgovore
Stize prolece, pa i leto, more, zene.... od tebe nista!

Xano, ne upustaj se u price o dopu
Pozdrav
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Mar 02, 2020 3:28 pm Ti si ladno otvorio temu o retardiranosti, i poceo da pises o poljubcu, vestackim trepavicama i barenju riba.
Zapravo tebi treba publika koja ce se diviti tvojim zavodnickim sposobnostima, i petparackim pricama, a pritom stavljas situaciji da si zasrao sa dopom i da nista uradio nisi, u drugi plan.
Nekada je to mozda i bilo “zanimljivo”, verujuci da si na pravom putu, ali prijatelju, tebi treba ekipa za dobro zezanje a ne za ozbiljne razgovore
Stize prolece, pa i leto, more, zene.... od tebe nista!

Xano, ne upustaj se u price o dopu
Pozdrav
Sve je to povezano sa f70. :) Ma jok, kakva ekipa za dobro zezanje, nije više to za mene, eto krenulo je kao tako, pa se desilo sranje, potukli se kao debili, pijana stoka, tako da ekipe generalno za "dobro" zezanje otpadaju, a to mi ne treba ni ovde na forumu naravno. Samo sam iskreno hteo da kažem šta mi se dešavalo. A dop naravno nisam pominjao, sve dok nisam prestao, što to da prećutim, ovo je forum zavisnika, i to ga pomenuh tek neki 6.-i dan od prestanka.
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Mar 02, 2020 3:38 pm [quote=Frajla post_id=151153 time=<a href="tel:1583159294">1583159294</a> user_id=12211]
Ti si ladno otvorio temu o retardiranosti, i poceo da pises o poljubcu, vestackim trepavicama i barenju riba.
Zapravo tebi treba publika koja ce se diviti tvojim zavodnickim sposobnostima, i petparackim pricama, a pritom stavljas situaciji da si zasrao sa dopom i da nista uradio nisi, u drugi plan.
Nekada je to mozda i bilo “zanimljivo”, verujuci da si na pravom putu, ali prijatelju, tebi treba ekipa za dobro zezanje a ne za ozbiljne razgovore
Stize prolece, pa i leto, more, zene.... od tebe nista!

Xano, ne upustaj se u price o dopu
Pozdrav
Sve je to povezano sa f70. :) Ma jok, kakva ekipa za dobro zezanje, nije više to za mene, eto krenulo je kao tako, pa se desilo sranje, potukli se kao debili, pijana stoka, tako da ekipe generalno za "dobro" zezanje otpadaju, a to mi ne treba ni ovde na forumu naravno. Samo sam iskreno hteo da kažem šta mi se dešavalo. A dop naravno nisam pominjao, sve dok nisam prestao, što to da prećutim, ovo je forum zavisnika, i to ga pomenuh tek neki 6.-i dan od prestanka.
[/quote]

A kome je namenjena prica o trepavicama i muvanju zenske, tuči? Sta zelis da nam saopstis time?

Jel ti shvatas da ovde od nas niko nema 15 godina?
Ja ne verujem da se tvoja druzenja i razgovori zasnivaju jos uvek na tim pricama? Napio sam se, potukao, muvao ribu!
User avatar
StopBup
Posts: 3794
Joined: Tue May 21, 2019 1:52 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by StopBup »

Frajla wrote: Mon Mar 02, 2020 3:48 pm

A kome je namenjena prica o trepavicama i muvanju zenske, tuči? Sta zelis da nam saopstis time?

Jel ti shvatas da ovde od nas niko nema 15 godina?
Ja ne verujem da se tvoja druzenja i razgovori zasnivaju jos uvek na tim pricama? Napio sam se, potukao, muvao ribu!
Ma dobro šta si se uhvatila za to. Meni to dodatno otežava situaciju zato što je tako dobro krenulo sa tim muvanjem, a sutradan kad je ova došla nenadano, sve palo u vodu, jer se desilo sranje, i ispadoh neviđen kreten, pa htedoh da otvorim dušu. Baš mi je teško bilo. :( Dođoh sebi, evo radim, borim se da što pre izgladim ta sranja što sam napravio...
Izgovori su osnovna jedinica gradje i funkcije svake pi*ke od coveka.
Frajla
Posts: 1974
Joined: Mon Jul 27, 2015 3:01 pm

Re: F70-blaga mentalna retardiranost

Post by Frajla »

StopBup wrote: Mon Mar 02, 2020 3:57 pm [quote=Frajla post_id=151156 time=<a href="tel:1583160526">1583160526</a> user_id=12211]


A kome je namenjena prica o trepavicama i muvanju zenske, tuči? Sta zelis da nam saopstis time?

Jel ti shvatas da ovde od nas niko nema 15 godina?
Ja ne verujem da se tvoja druzenja i razgovori zasnivaju jos uvek na tim pricama? Napio sam se, potukao, muvao ribu!
Ma dobro šta si se uhvatila za to. Meni to dodatno otežava situaciju zato što je tako dobro krenulo sa tim muvanjem, a sutradan kad je ova došla nenadano, sve palo u vodu, jer se desilo sranje, i ispadoh neviđen kreten, pa htedoh da otvorim dušu. Baš mi je teško bilo. :( Dođoh sebi, evo radim, borim se da što pre izgladim ta sranja što sam napravio...
[/quote]

😳😳😳
Post Reply